Nové snažilky-Příspěvková nostalgie

Snažení

Tento deníček je tak trochu o mé závislosti...o závislosti na emiminu, jehož stránky jsem objevila v březnu 2005. Asi je pro mě ten březen osudový, když se to moje emiminko narodilo první březnový den. Pročítala jsem si se slzou v oku komentáře našeho deníčku a některé jsem si musela zkopírovat abych nezapomněla. Z toho také vznikl další díl našeho deníčku.

JAK TO ZAČALO:) Můj první příspěvek do 2.dílu deníčku Nových snažilek ještě jako PŘEDSNAŽILKA:

Čtvrtek, 24.03. 2005 - 11:39:03 Ahoj, už jsem psala do diskuze, ale protože jsem si všimla, že jste rozjely deníček a diskuze je trochu nepřehledná, tak píšu ještě sem. Jsem taková předsnažilka. Ještě totiž s manželem musíme dokončit rekonstrukci bydlení a tak termín našeho snažení bude od podzimu 2005,ale už se těšíme a vitamínujeme. Už jsem se zaregistrovala jako Berun a byla bych moc ráda, kdybyste mě vzaly do klubu:) jako takový předvoj a astrologický pomocník.Je mi 24 let ,jsem z Prahy-západ, vdaná jsem skoro dva roky a od února neberu HA. Na diskuzi jsem nabízela možnost vypracování Jonášovy metody zdarma, jsem astrolog s osvědčením, takže pokud budete mít zájem napiště na hyleg@centrum.cz datum narození, hodinu a místo narození. V excelu Vám pošlu odpověď. I když to třeba nevyjde, je to zajímavá možnost. Když budete mít zájem, řeknu vám jak to funguje. Chtěla jsem se jen zeptat jestli má některá z Vás zkušenost, že první menses (u mě 21.3.) po vynechání HA (po 7letech) je spojen s nevolností, bolestí prsou a prostě tak trochu těhotenskými příznaky???? MS mám pravidelnou, i po vynechání HA přišel po 28 dnech. Díky za odpověď a mějte se. Berun

SNAŽILKOVSKÉ OBDOBÍ DEN PO POČETÍ:

7.6.Jinak jsem si včera pořídila ze zvědavosti Ovulační testy Clearplan (od stejného výrobce jako těhu test Clearblue) je jich tam v krabce 5 kusů a stojí skoro 600,–Kč. Protože jsem včera byla 15DC tak jsem si řekla, že je čas zahájit testování ovu a odpoledne po doporučení- nejméně 4 hodiny nepít- jsem zkusila první test s tím, že ovulace ještě nejspíš nedorazila a ono…světe div se: Ovulační test zahlásil pěkně tlustou druhou čárkou (škoda,že to nebyl těhotenský:)) V návodu psali, že pokud je druhá čárka tmavší nebo stejná jako ta první ovu se dostaví během 24-36 hodin. Ta moje druhá čárka byla tmavší než první, takže jsme na to vlítli hned co jsme si oba důkladně test prohlédli.
Z toho vyplývá, že se mi cyklus zkrátí-minule byla ovu 21DC a teď tedy 15DC. Tulení jsme pojistili 13,14,15DC takže jsme nic neponechali náhodě a MS by tedy měla dorazit dřív než 26.6. Doufejme, že nepřijde:)

8.6.BERUNDA: No musím tě uklidnit, že ta Rybička roku 2006 bude hodně zajímavá. Sama jsem se o ní posnažila… Koukala jsem že podle ovulace, kdyby se zadařilo bude termín 1.3. a to je moc hezká rybička:) Nechám se překvapit, ale tenhle měsíc jsme se už s manžílkem nemohli snažit víc. Jenomže početí je tak zázračná věc, že je to moc těžké nějak výrazně si to pojistit. Vy jste se taky snažili ostošest,takže doufejme, že ti 18.6. MS nedorazí-očekáváme MS skoro nastejno(já 20.6.) tak držím palečky.

9.6.MARKETKAA: Jak jsi na tom???? Já se rozhodla že k Dr. dneska nepůjdu. Krásně se nám podařila vychytat ovulace, dneska ráno jsem si všimla, že mám uzavřený čípek, ještě večer jsme se tulili a teď už budeme jenom čekat na 20.6. K Dr. se přeobjednám na příští čtvrtek,aby mi popř. udělal UTZ. Pevně doufám, že to tenhle měsíc vyjde i když třeba se ke mě té Rybičce nebude chtít a to s tím prostě nic nenaděláme. BT mi ovu ukázala taky ukázkově-už jí mám zvýšenou na 36,7.

PŘEDPOVĚDI POHLAVÍ:

10.6.TOBIA: 16.4.2005 byla Luna ve znamení Raka až do 23:17 hodin takže.....chvilka napětí…taky holčička:))) Manža má asi pravdu co je psáno to je dáno:)

10.6.BAMLA: 22.5.2005 byla Luna ve Štíru, zůstala tam i 23.5. takže…by to měla podle Luny být Holčička.

PO POČETÍ:

13.6.NICOL,BERUNDA: Já jsem na tom asi tak, že mě hrozně bolí prsa, jinak nic občas mě píchne v podbřišku, vaječníky naštěstí nebolí. BT poměrně vysoká 5DPO dokonce 37,5 teď už standartně 37 (37 jsem měla i minulý měsíc až do MS takže nic zvláštního) jsem dnes 7DPO MS by měla dorazit příští pondělí 20.6. Takže fáze vyčkávání a doufání. Ty prsa mě bolí fest, manža mě teď vezl do práce a jak jsme se po pražských ulicích pěkně natřásali, myslela jsem že umřu. V to, že je to těhu příznak už moc nevěřím, protože víte jak jsem na tom každý měsíc s PMS:((

17.6.teď ke mě. Byla jsem u Dr. na gyndě. Dělal mi kompletní prohlídku. Koukal mi na čípek a podle toho usoudil, že těhu nebudu, protože vypadá můj čípek jako před MS (je výš), byla jsem si tím verdiktem jistá-ráno jsem naměřila BT jenom 36.8, vzhledem k tomu, že mám v luter.fázi i 37 st. bych teď musela mít BT přes 37 aby to bylo těhu. Smutná z toho nejsem, byla jsem naopak hodně ráda za to, že mi řekl,že jsem absolutně zdravá. Zase jsem se dozvěděla všechny rozměry mých útrob…on si prostě nedá pokoj:), takže vím kolik měří moje děloha:)
Vaječníky mám absolutně v pohodě, děloha je prý krásná:) a čípek vypadá dobře, je hladký, sliznice je vysoká, takže jsem absolutně schopná otěhotnět, jen nejsme schopni vymyslet ten správný okamžik, nebo by samo mohl být problém v manžovi. Jeho spermie ale zkoumat nechtěl, řekl mi klasicky, že pokud se to nepodaří do roka a půl mám být absolutně v klidu, že je to naprosto normální. Dal mi rovnou doporučení, že až počůrám těhotenský test po zpoždění, mám se za ním vypravit a objednat až 6tt,nebo 7tt. Prý tak 50DC,dřív ne…alespoň vím jak se to u něj praktikuje. Má v ordinaci i pěkný UTZ,což je fajn…až se zadaří budu na mimíska pravidelně koukat:)
Ptala jsem se ho na měření BT, ukazovala mu grafíky. Prý mám hezké křivky (no to mi ale Dr. hodně zalichotil:)) a pokud prý jsem měla i ovulační test pozitivní je 100% že u mě dochází k pravidelné ovulaci a všechno je vpořádku, proto i upustil o UTZ průchodnosti vaječníků…tak jsem fakt šťastná že to vím a snad se s manžou brzy pochlapíme a vychytáme ten správný okamžik splynutí:)
Takže po MS jdeme zase do 3.kola, to bude radosti.

20.6.
VIKI: Máš pravdu, dokud není MS…není nic ztraceno, pokud MS nedorazí zítra a BT bude opět vysoká, tak samozřejmě testuju, ale jinak by to zase bylo plýtvání testem:(
Mě dost štvou ty moje vaječníky, ty vážně vypadají na blížící se MS a čípek je úplně nahoře, už jsem v těch diagnostikách lepší než Dr. takže proto jsem si skoro jistá, že rudá dorazí. Nevadí, jsem s tím už smířená a očekávám jí.

A JE ZE MĚ TAKY TĚHULKA!!!

21.6.
Teď ke mě, holky dneska mi o stupínek stoupla teplota, takže MS nikde. Udělala jsem si test a............byly taaaaaaaaaaaam
Jsem těhulka!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!
vůbec tomu nemůžu uvěřit, ráno jsem si dělala Seratec test na kterém se ukázala druhá čárka velmi slabá, ale manža jí tam také viděl. Jeli jsme do nonstoplékárny, abychom tam koupili Clearblue. Teď jsem v práci zalezla na záchod a okamžitě se tam ukázalo +, tedy dvě čárky!!!!!!! Fakt jsem to absolutně nečekala, vůbec se necítím být těhu, nebolí mě ani prsa, břicho, na záchod často nechodím…prostě normální stav. BT byla ráno 37st.jsem 15DPO a MS mi vždy chodí přesně po 13DPO. Takže to vypadá, že TP 27.2. je asi vážně to moje!!!!

KTERAK JSME SE DOZVĚDĚLI POHLAVÍ MIMINKA:

7.10.
REPORT z UTZ:
Co vám budu povídat, každý UTZ je nádherný, tenhle byl o to víc, že byl jednak delší, důkladnější a na skvělém velké UTZ. Viděla jsem krásně na obrazovku, manžel taky a byli jsme naprosto dojatí… Nejdřív nám Dr. ukazoval detailně hlavičku a mozek miminka i cévy, které se v mozku propojují. Potom jsme zkoumali obličejíček a jestli nemá mimi rozštěp patra-nemá, je naprosto zdravoučký a pusinka i nosánek-krásný. Pěkně nám předvedl kapříka, protože celou dobu dumlal a polykal plodovou vodu, i když jsme se dívali nejen z profilu, ale i z pohledu bradičky. Potom jsme zkoumali prstíky-žádný nechybí:)) A mimi nám mávalo a procvičovalo ručičkama. Páteř i nožičky už byly krásně vidět. A tím se samozřejmě dostávám k tomu, co vás asi zajímá nejvíc, tedy to, jestli jsem tu modrou kupovala správně nebo ne:)) Musím říct, že v našem případě není pochyb a pohlaví známe na 100% jelikož mimi krásně spolupracovalo…a ano holky, máme tam to, co mohlo zdědit jen po tatínkovi…tedy parádního pindíka:)) Viděli jsme to hodně podrobně, nechal nás prohlížet varlátka i pindíka dost dlouho aniž by se pohnul…je tak krásný!!!! Takže to, že mám všechno v modrém, moje výpočty a tušení nezklamalo:)) Jsem hrozně šťastná.

A dál už to znáte, těhotenství co bylo bez nevolností a pohodové bez problémů až na oteklý a bolavý 9.měsíc, pohodový porod na jehož konci jsem poprvé spatřila toho mého krásného zdravého chlapečka se 100% pindíkem, kterého miluju nejvíc na celém světě a kterému budou brzy 2 měsíce…Letí to letí, stejně jako ten rok, co jsem tu s vámi propsala. A tak všem snažilkám moc přeju aby ta jejich cesta za vysněným miminkem byla stejná a testíky se brzy pěkně rozčárkovaly!!!

Berun+Mišelínek Michael 1měsíc+3 týdny

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 24.04.06 08:26

Berunko, ta nostalgická vzpomínka je moc krásná, připomněla jsi mi začátky tady na emimču… a tvé další vyprávění naznačuje, kudy bychom se mohly my ostatní snažilky mezi vámi maminkami brzy ubírat :-)))))

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 24.04.06 08:39

BERUN: skvělý deníček, pěkná nostalgická vzpomínka..

Zítra jdu do poradny a na kontrolu, tak pak napíšu co a jak..

Přeji pěkný den

Mischiina + V. 25 tt +2

 
ber
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 24.04.06 09:38

Berun: Super deníček ;o)

Nicol: Mám z toho celkem hrůzu, kdybych to nezvládla, mám v záloze kamarádku (je to sestřička, tak nebude problém). Objednali jsme Dorjan, čtyřkombinaci. Chtěla jsem něco nového, ale aby to moc nestálo :o)))

Klara: Holt musím vydržet, stejně mi nic jiného nezbývá…

Mahony: Asi je to velké trápení, protože průvan na účtu byl veeeeliký :o)

Tobia: Ať tě ty neduhy brzo opustí! Historka s rohlíkem je skvělá!

Ber+prťátková 30+3tt

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 24.04.06 09:55

Ahoj holky,

Berun: Moc hezky jsi si zavzpomínala. Tedy musím říct, že Mišelínek a Agátka jsou každý úplně jiný a řekla bych, že rozdíl je větší než jen 2 týdny.

Bamla: Tak to jste si skutečně udělaly velkou procházku, ani se nedivím, že tě bolely nohy.

Tobia: Tedy ta chcípavice si nechce u tebe dát pokoj. Snad už tě trápí naposledy a brzy zas bude dobře a už se nevrátí.

Tak my jsme si víkend užili, nepršelo, krásně svítilo sluníčko, bylo mi celou dobu dobře. Jen ty návštěvy v nemocnici, já to tak nemusím, teta je sice při plném vědomí, ale má to v hlavě docela dost pomotaný, ale zatím je to jen pár dní, tak se to snad zlepší, takže i o to byly návštěvy težší. Byla ráda, že budeme mít miminko. Celkem si vše pamatuje, jen lítá z jedné věci na druhou, takže jsem jí něco říkala a ona najednou začala mluvit o něčem jiném a během pěti minut se mě ptala na to, co jsem ji říkala před tím, ale zvládla jsem to a snad i ona zas brzy bude na tom lépe. Jinak jsem si užívala 3/4 roční holčičky mojí kamarádky, má skoro 11 kg a musím říct, že mě za chvíli bolely ruce, no ještě to nemám navzpíráno, tentokrát se přidal i manža, takže i choval a dělal s ní blbosti, když jsem ho tak s ní viděla, tak už jsem si představovala, jak je s tím našim drobkem, bylo to krásný. Jinak mě pobavil, někdy minulý týden mi přišlo z rodiny, že miminko už vnímá, tak bychom mu měli zpívat a pouštět hudbu, tak jsem se manži ptala, zda tedy bude zpívat, po mě to chtít nemůže, vždy%ť bych tomu drobečkovi mohla už teď ubližovat, mám hudební hluch a o zpěvu se nedá ani trošku mluvit, jde o vytí, řekl mi na to, že když se mu schovává, tak že má smůlu, tak jsem zvědavá, až začne bříško vykukovat, zda se to změní.

Klára + Beruška 14tt+3

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 24.04.06 10:02

Ještě z minulého deníčku:

Mahony, ZOO byla, manžel prohlásil, že je tam zamořeno těhulkama a dětma :-)))))) Je to tak, 7 tisíc lidí, z toho jsme byli asi jen my bezdětní a bezbříškoví… Ale užili jsme si to, 5 hodin jsme okoukávali zvířenu, dokonce jsme viděli i to hroší dvoudenní miminko, bylo kráááááásný :-) Chci taky, a klidně i to hrošátko, hlavně už nějaký mláďátko :-)))))))))))))))))))))))))

 
Tulipan123
Kecalka 307 příspěvků 24.04.06 10:26

Ahojky holky,

Berun moc hezky napsaný deníček, úplně vzpomínám na ty komentáře, to snad není pravda, jak moc to utíká.
Holky a teď novina, ve středu jsem byla na kontrole a ten náš brouček nebo beruška se nám zase neukázala a to jsme chtěli jet v sobotu objednat kočárek, tak jsem se s doktorem domluvila, jestli bych nemohla přijít na ultrazvuk ještě jednou v pátek a už to bylo krásně vidět, takže čekáme na 100% holčičku. Bude to Terezka, vybral to manžel, bude mít svátek na jeho narozeniny. Tak snad nás ještě nepřekvapí a nevykoukne třeba Tomášek? To snad už ne, mám už pár věciček dorůžova.
Jinak víkend byl super, škoda jen, že pršelo, chtěli jsme opékat buřtíky a tady u nás na západě se to bohužel nedalo. Taky jsme byli na Účastnících zájezdu, takže takový hezký, pohodový víkend.
Tobi - ty už jsi opět nachlazená? Tak se hezky vylež, teď když je to krásný počasíčko, tak aby jste mohli s Áďou trajdat venku, ne?
Všechny moc zdravím a jdu taky trochu doma uklidit.
papa Lenča a Terezka 30+6tt

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 24.04.06 10:38

TULIPAN: MOC gratuluji k holčičce.. Taky čekám holku, bude to Verunka.Na velkem utz mi to řekl dr. a předtim v 17 tt taky, ale stejne pro jistotku na druhém velkém screening. utz se zeptám jeste jednou, ať máme taky jistotu, mám už dost věcí doma pro holku a mamča mi psala, že už má námořnický šatičky z Gapu pro vnučinku a jeste pár kousků..

To víte, je to první vnoučátko, tak se mamka těší v létě přijede a bude tu se mnou tak 14 dní po porodu..

Mischiina + V. 25 tt +2

 
grizley
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 24.04.06 11:11

ahojky,

BERUN: teda super krásnej nostalgickej deníček. Jakjsem si všimla tak ti to tvoje přání na rybičku 1.3. vyšlo přesně i když o chlup, co :o)

Holky těhulky: teda já vám na jednu stranu i závidím - to čekání je nádherný!

KLÁRKO: Koukala jsem na fotky v galérce a děsně ti to tam sluší i když bříško ještě není vidět! Tak, že by to byl kluk ?

Grizley a Pepíno (2měsíce a chlup)

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 24.04.06 11:16

KLÁRKO: V kterépak galerce máš foto pupíku, ŘÍJEN 2006? Nemůžu to najít..

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 24.04.06 11:25

TULIPANEK: tak konečně se vám ukázala!!! Gratuluju k holčičce, tenhle deníček to je GIRL POWER!!! Holt tady budou ti naši chlapi obklopení samýma krásnýma holkama:)

JULISKA: o tobě už jsem moc dlouho neslyšela!!! Máš hodně práce?

TOBIA: tak co už je ti líp? My teď hodně chodíme venku, jsme každý dne venku skoro po celý den a je to super, tak hodně kurýruj ať můžeš taky pořádně vyrazit v tak krásným počasíčku!

BAMLA: představ si, že to ještě na katastru nemají přepsané!!! Já mám do 24.5. dle hypoteční smlouvy předložit doklad o zápisu do katastru nás jako novým majitelů a poslední hýbnutí s tím naším číslem jednacím je 17.3. tak doufám, že to už bude brzy vyřešené jinak tam v první týdnu v květnu naklušu. Nevím proč se s tím tak se… když to tam leží od listopadu.

Malý mi na chviličku usnul, je to jeho hodina:) Jsem ráda, že se nám pomalu začíná vytvářet jakýsi režim i když ten večerní uspávací se mi vůbec nelíbí. Vstává pokaždé kolem 7:00. Tak v 7:30 máme první dokrm Nutrilonem, protože mlíka začne být málo. Pak jdeme blbnout na hrazdičce, v lehátku, nosím ho a povídáme si. V 10:30 máme další flašku (mezitím ještě tak 2× kojím, abych zvýšila tvorbu MM) a malý po téhle flašce zhruba po půl hodince vytuhne a spí cca 2 hodinky. Pak si chvíli hrajeme a ve 13:30 opět kojím a dokrmuju UM. Pak jdeme ven a jsme tam minimálně 4 hodiny, teď už ale téměř každý den až do večera. Během cesty venku dávám další flašku a když se vracíme domů večer tak dávám flašku s kmínovým čajíkem, abych oddálila krmení a pomohla prdům ven. Doma ho svleču a koupeme v kyblíčku, kde se trochu vyprdí. To je tak kolem 18-19 hodiny. Když ho netrápí prdy tak ho dám po koupání do postýlky, kde pozoruje kolotoč a sám usne. Když ho prdy trápí jakože to je většinou tak je vyháníme cca do 22 hodiny, kdy konečně ještě po dalším krmení usne. No a v noci tlačí chudák o 106, což ho budí, takže ho mám dost dlouho u sebe v posteli a kojím-u toho se dobře vyprdí. V 7 hodin se konečně pořádně vykadí a zase celý den o prdících nevíme-jenom já jsem už jaksi mrtvá, protože toho moc nenaspím.

Holky kdo se blíží k testování??? Těším se na další těhulky!!!

Berun+Mišelínek pozítří 8 týdnů

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 24.04.06 11:26

Taky jsem si všimla, že jsem si prorokovala rybičku 1.3. aniž bych věděla že to vyjde:) Ale máš pravdu jenom o 3 minuty:)))

Berun

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 24.04.06 11:39

Tak já nikde pupík nemám, zatím žádný není, tak jsme ani nefotili. V říjnu 2006 jsou mé fotky ze svatby a nového účesu z podzima, které jsou i v naší galerce. Grizley asi koukla na fotky někoho jiného.

Klára

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 24.04.06 11:52

KLÁRKO, aha a já si říkala, že je to divný, ze jsem tvuj pupík nikde nevidela, ze svatby ano, i ten účes.

 
Mahony
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 24.04.06 21:23

Berun, moc krásný nostalgický deníček. Já začala nakukovat na emimino zhruba ve stejné době jako ty. Chtěla nasát tu krásnou atmosféru těhotenství a miminek…věděla jsem, že naše snažení se kvapem blíží a já na to stále nebyla psychicky připravená. Nejdřív jsem nakukovala jen tak občas, ale teď je ze mě stejná závislačka jako z tebe. I si vzpomínám na den, kdy vznikl deníček Nových snažílek, ten den jsem zrovna „nasávala" (atmosféru :-)) a chvilku jsem přemýšlela, jestli se přidat…nakonec jsem se přidala až po roce, ale jsem tu mezi vámi, a jsem za to ráda.
Kéž bych šla v tvých stopách a zadařilo se nám taky na 2. pokus…uvidíme příští týden :-)

Mahony

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 24.04.06 22:28

Ahoj holky,

Berun - jee, to jsi napsala pekny denicek. Ja si vlastne ani nepamatuju, kdy jsem sem zacala chodit, ale myslim, ze to bylo nekdy v unoru, ale pridavala jsme se pozdeji. To je divny, ze to jeste nemate porad zapsany na katastru :( snad to stihnou do toho data, co mate ve smlouve. Ja byla ted ve ctvrtek na katastru pro vypis a pani byla moc ochona a sama mi navrhla, at jdu driv nez mam cislo, takze jsme za 10 minut byla venku. To udelal kocar, drndala jsem Terezku (sice chrupkala), ale vypadalo to lip :)

ach jo, zapomela jsme, co jsem chtela napsat, takze vas jen vsechny zdravim a mejte se krasne :) a snazilkam dve carky co nejdriv na testu.

papa Bamla a Terezka

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 25.04.06 07:27

Ahoj holky,

tak hlasim ze uz jsme doma a je nam bajecne…nic nas neboli, zadne prusvihy se nekonaji, tak doufam ze si alespon ten devaty mesic poradne uziju!

Co se tyka nemocnice, na jednu stranu vim presne kam a do ceho pujdu, coz je dobre. Doktori i sestricky si me pamatuji (saaakrys jak to delaji pri tom poctu maminek? - no minimalne primar podle te jizvy po slepaku..vzdycky se strasne smeje, ze za tohle by se tady stydeli. Ja na ni ale nevidim, tak je mi to sumafuk), a ja si to tam pekne prohlidla. Na druhou stranu, nekolikrat jsem slysela bud dramaticky porod nebo hysterickou maminku - verte ze to mi moc nepridalo. Musim intenzivne pracovat na sebemotivaci, abych tam neudelala ostudu…

V denicku se samozrejme vubec neorientuju, nechapu souvislosti, dlouho jsem vas zanedbavala ale verte, ze mi opravdu nebylo dobre, uz je lip.

Berun: ja nad necim podobnym (nostalgicky denicek) premyslela, ale tenhle se ti povedl, pravda. V poslednich dnech jsem na tebe myslela, v porodnici byla totiz maminka, ktera myslim si ti byla hodne podobna…

Prispevky jsem procetla, ale je jich tuna, tak si moc nepamatuju co kdo psal a musim se znovu chytnout. Mejte se mnou trosku trpelivost…diky!

Anina 35tt + 3

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 25.04.06 08:06

DOBRÉ RANKO,

ANINO: TO jsem ráda, že jste už s princezničkou zase v pořádku, a nic vás nebolí..
MAHONY: Držím pěsti, at se objeví na testíku dvě tlustice !!!
Dneska jdu do poradny a na kontrolu, tak pak pisnu co a jak..

Zatim papa

přeji hezký slunečný den

Mischiina + V. 25 tt + 3

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 25.04.06 08:22

ANINA: to je moc fajn, že už jsi doma a bez bolestí!!! Je to neskutečný 36.týden!!! Brzy začíná květen a Alexandra se bude chystat na svět! Teď je tedy na řadě Pralinka, která má dnes termín, ale pak to budeš už ty kdo nás bude napínat.

BAMLA: taky mě s tou rychlostí na katastru překvapují, dneska se znovu podívám na výpis, každopádně jako majitelé jsou tam pořád ti bývalí:( Super, že tě pustili, tak by to mělo být všude.

Mišelínek je právě pod hrazdičkou a buší do pejsků-zatím nevědomě a náhodou:) tak toho musím využít. Včera se mi stejně jako TOBI a NICOL podařilo píchnout kolo u kočáru. Venčila jsem psy, Mišelínek spal tak jsem otočila kočár na druhou stranu a jela s ním pozadu aby mu nesvítilo slunce do očí…no a najela jsem na nějaký kořen co v parku trčel ze země!!! A tak jsem si dávala pozor, abych nenajela na sklo apod. No nic. Byla jsem taky na gyndě po šestinedělí, vše je OK, sexík povolen-tedy první proběhl už v neděli a bylo to dobrý, jenom jsme to nějak nevychytali a tak pevně doufám, že z toho nebude další těhotenství, to by mě asi odvezli. Příště už si bereme kondom, antikoncepci zatím s kojením brát nechci. Ono to stejně s tím naším sexíkem není valné a tak je zbytečné vyhazovat peníze. Nechám si předepsat zase Pramino až přestanu kojit. Na gyndu mám tedy jít až za rok, nebo pro antikoncepci.

MAHONY: držím moc a moc palečky ať to na ten druhý pokus vyjde!

Berun+Mišelínek 8 týdnů

 
pralinka
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 25.04.06 08:51

Zdravím holčiny,

tak i když nepřispívám, tak vás sleduju, nebojte.
Dnes sice termín, ale zatím nerodíme. Vůbec mě nepostihli žádní poslíci a jiné známky blížícího se porodu. Prostě klid, jediný problém je se spaním, prostě to převracení z boku na boku a bolest třísel je nic moc. Jinak je mi fajn, no vidím to na květen:), i když naprosto přesně vím, kdy došlo k početí a termín přesně odpovídá.
Zítra mě čeká poslední KO u mého gyndr.,jelikož má v ordinaci CTG, tak jsem ani nemusela docházet na ozvy do nemocnice.
No v brodské nemocnici nechávají přenášet pouze týden, takže pak bych šla zřejmě na vyvolání. Nějak se tím nestresuju,myslím, že je to tak lepší.
Tak se mějte krásně.

R. 40tt+0

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 25.04.06 09:26

Ahoj holky,

Anina: Tak to je skvělý, že už jste zas doma a hlavně bez bolestí, tak ať to tak zůstane až do porodu. Je jasný, že když ti nebylo dobře, tak jsi nás nesledovala, ale jak tě znám, brzy to doženeš.

Klára

 
sophie1
Kecalka 117 příspěvků 25.04.06 09:33

Ahojky
Anina-je to je fain,ze jsi o sobe daola vedet a hlavne ze jste v poradku. Ja jsem ke konci tehu take stravila 2kkrat 5 dni ve spitalu a nektere maminky mi teda na sebekontrole nepridaly.Kdyz mi tam poprvy na porodnici dlay pasy,v druhy mistnosti naka maminka kricela auau madre mia apod.Ale fakt zalezi na kazdy.Ja jsem ani nepipla-teda pipla,jak jsem hlasite dychala,ale zadny rvani atak.To te jen vycerpa.Tak se vuuuubec neboj,je to krasny.Je jak ti zavidim,ja bych sla hned rodit.(nejsem divna?)
Berun-super denicek.Zrovna nedavno jsem taky koukala na zacatek.ja jsem taky nekdy od brezna zacala psat,al jen tek sem tam.Tenkrat jsem se myslim sverovala Kaile,ze mam zpozdeni,takze ja vlastne nebyla ani snazilka,ja byla od zacatku tehule.
Mahony-poznas ze jsi uvarila paellu,ze to nebude chutnat jako rizoto.davam tam jeden druh koreni,ktery fakt nevim jak se jmenuje,ale neni zas az tak dulezity.Vetsina lidi ho tam nedava.
Tak pa
 Sophie

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 25.04.06 10:00

Diky moc za privitani nazpet, budu tu s vami zase castej.

Pralinko: tuktuktuk, at vse probehne rychle a bez problemu! Je skvele jak to beres s klidem…

Sophie: Extraspecial diky, takove prispevky bych ted potrebovala nekolikrat denne, pristup Pralinky mi bohuzel chybi.. :(

Anina

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 25.04.06 10:05

Berun: Jak je to se seznamkem, vzala sis ho nazpet nebo mame ten co mam ja? Pri me nevalne ucasti tady v posledi dobe bude potrebovat aktualizaci…jestli neni, vlozim sem posledni verzi co mam a…

HOLKY PROSIM O DOPLNENI PRIPADNYCH ZMEN, AT TO MAME V KUPE!

Diky moc,

Anina

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 25.04.06 11:00

Ahoj holky,

Ani - vitej zpet domu a k nam :) neboj, porod zvladnes na jednicku s hvezdickou urcite. Jak psala Sophie, nekric, stejne ti to nepomuze a akorat davas silu do kriku misto do tlaceni. S tim rvanim v porodnici od jinych zenskych jsme to zazila i ja - mela jsme chut ji jit plesknout (odpustte jestli vas to pohorsilo, ale me to vadi), ja ani nepipla krome hlasiteho vydechu :)) stydela bych se.

Berun - teda pichly kolecko, ja se tomu zatim vyhybam(tuk tuk na drevo), ale co se da delat. Ty mas jit na kontrolu az za rok? to ja jdu za pul roku. Taky neberu antikoncepci. Nechci do sebe cpat nejakej humus pri kojeni, holt musime pouzit prozatimne nejake jine metody :)) Stejne planujeme, ze budemem mit druhe, takze kdyby se nahodou stalo, nic se nedeje, ale nejradsi bych rok pockala. Ju s Praminem, to ja brala jednou a rychle jsme ho vymenila, desne jsem po nem totiz zacala nabirat vodu do tela, byla jsme jak otekla koule, presla jsem na Mercilon a hne djsem splaskla :)

Pralinko - juu tak ty mas dneska termin? tak drzim moc palecky, at to stihnete brzo a nemusis na vyvolavacku :))))

holky maminky, nechcete se sejit nekdy treba ve meste? Jednou jsem byla v kavarne-cukrarne Teta Tramtarie se to jmenuje a je to v Jungmannovy. Je to pro decka a maminky. Bylo to tam prijemny. To abysme nemusely ani jedna nejak moc daleko :)

Jdu na prochazku, je moc pekne. Papapa Bamla a Terezka

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 25.04.06 11:56

ANINA: seznámek máš jenom ty, pokud si dobře pamatuju tak Mehetveret je těhulka a termín má někdy na Mikuláše, ale nevím to přesně, jinak snad žádná velká změna, jenom Tulipanek čeká holčičku:)) S tím křičením u porodu je to pravda, já jsem jenom dýchala jako pes, to mi pomáhalo nejvíc, křičení by mě jen vyčerpávalo. No a při tlačení jsem nekřičela ale nahlas tlačila, to mi taky pomohlo dát do toho víc síly-tu sílu jsem k tomu našemu macíkovi totiž mít musela. Ničeho se nemusíš bát, zvládneš to na jedničku!!!

BAMLA: mě by centrum vyhovovalo určitě, jede mi tam bus č.133 na Staroměstskou a zbytek už dojdu v pohodičce pěšky. Dnes jsem do večera bez kola než mi ho manža přiveze a zítra jdeme na vážení v 8.týdnu (vidím to tak na 6kg:)). Až se uzdraví TOBIA mohla by taky přijet, bylo by to fajn vás vidět, ale s Břežany počítám až se TOBI uzdraví na 100%

Berun+Mišelínek 8týdnů

 
Majda2
Kecalka 328 příspěvků 25.04.06 17:03

Ahoj holky, vezmete mě mezi sebe? :o)
Projíždím emimi už několik měsíců a teď jsem si řekla, že se i zapojím. Tak bych se chtěla zapojit k vám. Asi jako snažilka - píšu asi, protože teď to se mnou vypadá tak, že mám sice 14 dní zpoždění MS, ale testy negativní. Příznaky občas cítím, občas ne a občas si říkám, jestli si je nevsugerovávám. :o) Už jsem objednaná k doktorce na příští týden, tak uvidíme.

Tady na emiminu jsem nějak začala sledovat v lednu deníček únorňátek/břez­ňátek, tak o vás mám, holky, docela přehled… :o)

Tak to by asi napoprvé stačilo, tak já to odešlu (mám trému, normálně :o)))

M.

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 25.04.06 17:18

Majdi, vítej mezi náma. Budu držet palečky, aby ti příští týden Dr. potvrdila těhu.

Klára + Beruška 14tt+4

 
Mahony
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 25.04.06 18:32

Majdo, supeeeeeeeer, další snažilka. Nebo už snad těhulka???? Vítej mezi námi a ať to u doktora dopadne na jedničku!

Mahony

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 25.04.06 18:41

MAJDI: trému jo? Chi chi, jsme rádi, žes zavítala, tady už mají snažilky útlum, neboť jsou z nich těhulky a maminky:) Tak ať ta rudá mrcha nedorazí!!! Napiš Anince do seznámku svoje údaje, rok narození, město odkud jsi a tak ať to má komplet.

Berun

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 25.04.06 18:52

Jee Majdo tak to je super, vitej a tremu posli do Bavorova, tady se neuchyti…v seznamku niz se mrkni, jake udaje piseme, a posli, co se ti bude chtit zverejnit - co ne, samozrejme nemusis.

Holky takze prikladam ten posledni seznamek a znovu predesilam ze VIM, ZE POTREBUJE AKTUALIZACE. KOHO SE TO TYKA, PROSIM PROSIM NAPISTE MI JAKE ZMENY…DO PATKU? O VIKENDU POSLU NOVY AKTUALNI, PRIPADNE…SPISNU DALSI DENICEK A PRIPOJIM.

.....

NOVÉ SNAŽILKY:
Naše miminka: 21 (13 holčiček a 8 chlapečků)
4.10.2005 -Metelka/1968/Česká Lípa+Nina-Marie 10:20h (TP 29.9)
31.10.2005-Yasmin/1980/Pra­ha+Jakub 2,95kg, 49cm 15:30h(TP 28.11.)
8.11.2005-Sophie/1976/Me­norca+Daniel 19:11h (TP 29.11.)
7.12.2005-Majki/1978/Ža­tec+Simonka 6:17h 3250g,50cm (TP 13.12.)
14.12.2005-Mikis/1979/Olo­mouc+Anetka 2,96g, 48cm CŘ 9:21 (TP 22.12.)
19.12.2005-Ally/1978+Monička 3475g, 48cm 4:45h (TP 22.12.)
23.12.2005-VeronikaR/1979/Nové Zámky+Sarah 4300g,54cm 2:30 (TP 17.12.)
29.12.2005-Nicol/1976/Hradec Králové+Stella 4130g, 53cm 8:50 (TP 25.12.)
31.12.2005-Berča/1979/u Rou­dnice nad Labem+Jiříček 6 4kg, 53cm 6:15 (TP 27.12.)
4.1.2006-Bubinka/1974/Ko­lín+Karel 3020g, 51cm (TP 3.1.)
10.1.2006-Daja/1977/Pra­ha+Kubíček 3460g, 50cm 19:55 (TP 7.1.)
13.1.2006-Tobia/1977/Pra­ha+Adélka 3140g, 49cm 5:27 (TP 6.1.)
9.2.2006-Bamla/1979/Pra­ha+Terezka 3350g, 50cm 11:33 (TP 13.2.)
10.2.2006-Marketkaa/1984/Pra­ha+Dominik 3920g, 53cm CŘ 10:20 (TP 5.2.)
15.2.2006-Jarka/1979/Do­mažlice+Nikol 3800g, 52cm 13:10 CŘ (TP 16.2.)
16.2.2006-Monina/1976/Os­trava+Deniska 3350g, 50cm 7:55 (TP 13.2.)
16.2.2006-Viki25/1979/Kl­atovy+Simonka 2420g, 45cm 13:01 (TP 24.2.)
17.2.2006 Koc­ca/1978/Kromě­říž+Anetka 2950g, 48cm 4:26 (TP 6.3.)
18.2.2006 Griz­ley/1978/Mladá Boleslav+Josef 50cm, 3160g (TP 25.2.)
1.3. 2006 Berun/1981/Pra­ha+Michael 52cm, 4490g (TP27.2.)
8.3. 2006 Zuzzi/1976/Plze­ň+Zuzanka 51cm, 4150g (TP 4.3.)

Nové těhulky: 13 (1 chlapeček/2 holčičky/10 překvapení)
25.4.2006 Pra­linka/1978/Ha­vlíčkův Brod
5.5.2006 Gigi/1975/Pra­ha
27.5.2006 Ani­na/1977/Šumper­k/HOLKA-Karolínka
21.6.2006 Ber/19­72/Praha
27.6.2006 Tuli­panek/1977/Tac­hov
28.6.2006 Men­dy/1978/Plzeň
7.7.2006 Cami/1975/Pra­ha/DVOJČÁTKA
11.7.2006 Elda/1979/Již­ní Morava/KLUK-Josef
5.8.2006 Mischi­ina/1980/Brno­/HOLČIČKA
6.9.2006 Sisa2/1978/Bra­tislava
20.10.2006 Kla­raM/1979/Praha

Nové snažilky:11
Berunda-1976/Jilemnice
Daria-1978/Český Těšín/ TS 05/04
Juliska-1977/Praha/TS 12/05
Katyy-1981/ TS 10/04
Kafka-1978/Čelákovice/ TS 8/04
Kubula-1976/TS 10/04
Lucie2507-1979/Ostrava/TS 4/03
Matiee 1978/Praha/TS 01/06/MS 1.4.
Medka-1977/Praha/TS 1/05
Sofy-1978/Bratislava/TS 5/04
Kaila-1981/Přerov
Mahony - 1977/Pardubice/TS 03/06
Mehetveret - 1975/Hranice/TS 12/05/MS 29.3.

Zatim pa,

Anina

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 25.04.06 19:00

DOBRÝ VEČER holčiny,

tak dneska jsem byla v poradně a na kontrole, měla jsem trochu vyšší tlak než v minulých měřeních tlatku, kdy jsem ho měla ukázkový a dneska byl 140/70, bylo to taky kvůli tomu že jsem 5 minut před tím vylezla tři patra, dělají jim tam v budově nový výtah… a taky to teplo.

Pan dr. mne vyšetřil na koze, dělal mi vaginální utz, zda se neotvírám, pak i přes břicho, vše OK, mimišek se krásně vyvíjí, tak jak má
Jo a viděla jsem tam zase „čárečku“, takže je to opravdu na 100% holčička.
Dneska mne chytla nakupovací manie, koupila jsem obyč. plínky, kompletek vel. 56 do porodnice, čepička, bodycko, kabatek, dupajdy, tričenko, ponozticky, a rukavičky, ale ty asi nebudou potřeba…dudánky atd
Na další kontrolu jdu až 30.5. to budu na zač. 31 tt a bude se dělat druhý velký screen. utz. Na mateřskou nastupuji 1.7.

Hezký večer

papa

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 25.04.06 19:14

Mischiina: Tak to je fajn, že je vše OK, ten tlak jsi měla sice vyšší, ale zas po třech patrech v tom vedru se není čemu divit.

Klára

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 25.04.06 19:32

Klárko, tak byl vyšší, ale setřička říkala, že je to v pohodě, a to jsem se jeste tak 3 minutky trochu vydychala, a pak sla do cekarny, ale stejne si prý nemám dělat starosti…

Mischiina + V. 25 tt +3

 
Majda2
Kecalka 328 příspěvků 25.04.06 19:32

Díky za přivítání, holky!
(To bych se byla divila, kdybyste napsaly „sorry, už máme stopstav“ nebo tak něco :o))).

Všem krásný večer!

Majda

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 25.04.06 23:30

Ahoj holky,

psala mi Tobia, ze se ji ta choroba poradne rozjela, kasle pry jak tuberak, ma za sebou 2 probdele noci a z te unavy ma asi i min mlika, takze se Adelka pri jidle vzteka, ze ji to netece :( Dr. ji chce dat antibiotika, ale Tobi se brani. Snad se to podari bez nich.

Majdo2 - vitej mezi nas, tady je kazdy vitan :)

hihi, holky ted me napadlo, co kdyby sem zavital nejaky chlap a chtel mezi nas? vzaly bysme ho? :D:D:D ja mam blby napady, co? to by byl pak snazilak :D:D:D

Mischiino - gratuluju k ke kontrole, je fajn, ze je vse v poradku. hihi, s nakupovanim to znam, jen pockej az bude dundalkova na svete, to se teprve bude nakupovat. Aspon ja to tak mam, uz me ani nebavi nakupovat veci na sebe, jak na Terezku.

Tulipanku - hihi, super rozhodnuti se jmenem pro holcicku :D:D:D

hihi, pred pul hodinou jsem konecne Terezku uspala a ted si papa rucicku, takze jdu krmit, to je co, tak pozde :)

Berun - takze ve ctvrtek v 11? mam prijit k vam nebo pujdeme k nam? Uvidime podle pocasi, ne? kdyz bude hezky, mohly bysme jit na prochazku. A pro centrum jsem taky, me to neva to cestovani.

papa utikam krmit. Bamla a Terezka

 
Tulipan123
Kecalka 307 příspěvků 26.04.06 08:26

Ahojky holky,
koukám, že tady je ještě mrtvo a já už sedím u počítače. Od té doby, co jsem doma, tak vám můžu říct, že vstávám celkem brzo, když jsem chodila do práce, tak jsem se nemohla probudit a teď, no jo, to moje tělo si dělá, co chce.
Tak kočárek máme objednaný, řekli nám, že přijde tak za 8-9 týdnů a já mám 8 týdnů do porodu, takže síla, na autosedačku by jsme čekali 12 týdnů, takže jí zkusíme objednat přes internet, snad to bude rychlejší. My asi to naše mimi poneseme domů v rukách, ještě že mám okolo sebe dost kamarádek, co mají malý děti, když tak si na cestu od nich půjčím autosedačku. No jo, když ta naše potvůrka se nám nechtěla ukázat a mě se hrozně líbil šedivo-růžový kočárek, tak doufám, že už to nebude klučík, jinak nevím v čem ho budu vozit.
Ještě jsem ani nezačala prát věcičky, čekám až mi manžílek přiveze komodu, abych to měla do čeho dávat, postýlka by měla přijít asi příští týden. Taky se chystáme vyrazit příští víkend do Prahy ke známým, říkala jsem si, že to bude asi náš rozlučkový víkend na delší dobu, pak už tam spát asi nebudeme.
Tak se mějte, venku to vypadá, že snad bude hezky.
Vítám Majdu.

papa Tulipánek a Terezka 31+1tt

Aninko, když tak mi můžeš do seznámku dopsat, že čekám holčičku - Terezku

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 26.04.06 08:38

AHOJ holčiny,

dobré ranko přeji

BAMLO: tak tak jeste nemáme všechno, ale uz tak nejak postupně dokupujeme… to víš, že budu nakupovat i potom :))

Opravdu v tomto deníčku, bude GIRL POWER, jak to napsala BERUN… My taky čekame holku, ANINKA, Tulipanek, BER a zbytek si ted nevybavuji :)))

Mischiina + V. 25 tt +4

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 26.04.06 08:41

BAMLÍ, pozdravuj ode mne moc Tobii a že ji držíme pesticky, aby byla co nejdříve OK.Možná opravdu ten její stav je na antibiotika, jsou i pro kojící matky, já taky před 3 týdny užívala 5 dní antibiotika slabounké, které muzou tehule, měla jsem horečky jeden den a prudusky :(

Mischiina

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 26.04.06 08:55

BAMLA: ve čtvrtek ti ještě písnu ale předběžně, táta pro mě přijede v 10 hodin takže tam už budu před 11 hodinou, vyložím psy na zahradě, vytáhnu kočárek a vyjedu ti někam naproti, nebo ty dorazíš když bude hezky k nám je to číslo 130 s těmi mopsíky však víš. Když bude hnusně tak se sejdeme u tebe a pak vyrazíme s kočárky na procházku,ale doufejme že počasí vydrží, což znamená že pojedeme někam s kočárky a pak můžeme sedět na zahradě:)) Už se těšímmm

Berun+Mišelínek 8 týdnů

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 26.04.06 09:26

Ahoj holky!!!

Aninko, první změna by asi měla nastat v názvu deníčků, protože místo Snažilek je to tu samá maminka a těhulka :-)))) Což je super, moc se mi líbí sledovat, kdo a kdy má //, mám z toho vždycky velkou radost!!!!

Jo a moje příští MS je nezjistitelná, minule se mi to o týden!!!!! zpozdilo, což se mi ještě nikdy nestalo, maximum byl jeden den, teď týden, ale přiřkla jsem to změně klimatu, takže pokud bych brala ceklus 28 dní, tak bych měla mít MS někdy kolem pátku 5.5. :-))))))))))))) Případné změny ohlásím!!!

Jinak tenhle cyklus se mi ovulace pěkně ozvala, půl dne jsem chodila zkroucená jako při bestii, jak mě bolely vaječníky, nejdřív levý, pak pravý… Ovu testy jsem si dělala hned po ránu, takže blbě :-(, nicméně v den ovu mi vyšly nejsilnější /, no a ta bolest mi ovu potvrdila… Tulili jsme den před a den po, manža chce chlapečka :-)))))))))))))) a má to nastudované… Tak uvidíme, jestli se zadaří… když ne, bude důvod k tulení :-)

Pozdrav všem sladkým mrňouskům, které sleduju v galerii, všem nevyspaným šťastným maminkám, čekatelkám bříškovým a taky nám, snažilkám, ať už se konečně zadaří!!!!!!!!!!­!!!! Majdo ahóóój!!!

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 26.04.06 11:14

Ahoj holky,

Bamlo: Tobii pozdravuj a ať se z toho brzy dostane.

Matiee: Tak já si myslím, že mrcha už nedorazí, že se teď na 9 měsíců někam zatoulá.

Jsem hotová, musela jsem jen pro razítko k závodní Dr. kvůli těm zkouškám, volala jsem tam před tím, řekla mi, abych přišla hned, že pak tam bude spousta lidí, tak jsem vyrazila, byla jsem třetí a odcházela za hodinu, osobně jsem byla v ordinaci asi 3 minuty a to maximálně, fakt jsem myslela, že mě odvezou, ještě teď se z toho vzpamatovávám, fakt skvělý.

Klára+Beruška 14tt+5

 
Majda2
Kecalka 328 příspěvků 26.04.06 11:59

Matiee, ahóóóój! :o) Jak píšeš! :o)
Holky, ahóóóój!

Matiee, já taky nevím, jestli na mě nepůsobí klima nebo tak něco. Mám jakože 14 (vlastně 15) dní zpoždění, ale teď mě bolí břicho podobně jako při ovu - a ta by jinak akorát teď měla být. Možná si MS prostě řekla „a tak já se na to tentokrát vykašlu a nikam nepudu“. No ale, jestli to tak je, tak tu ovu asi nevyužijem, poněvadž manžel dopisuje diplomku a věrný svému stylu to nechával na poslední chvíli. Termín odevzdání tento pátek, chichi, ale mezitím musí taky normálně do práce, chichi, jestlipak já se z toho nezcvoknu než on tu školu úplně dodělá, chichi?!?

Ještě, že je venku tak nádherně a že jdu dneska do dividla. :o)

Mějte se moc krásně!

Majda

 
sophie1
Kecalka 117 příspěvků 26.04.06 12:18

Cago belo
Majdo-vitej.Urcite si tehu.Me taky pobolivalo bricho a porad jsem si myslela,ze kazdou chvili dostanu menstr.A nic.Ta ocekavana mensem me pred 10 min poblinkala.
Holky,od kdy mam pouzivat zidlicku.Ja bycj si uz chtela nakou koupit.Jelikoz uz malyho dokrmuju a jakz takz sedi.No teda strasne se klati a par sekund vydrzi,tot vse.Taky nevim jakou koupit.Jestli tu jak tam ma pak i stolecek,nebo tu s koleckama.Obe dve dohromady jsem tady nevidela.
Nic,jdu povesit na strechu pradlo,ale dneska je to o hubu,jelikoz je venku trosku hurikan a uz se vidim jak mam pliny na Malllorce.(minule jsem musela lizt po okolnich strechach po hasicskych zebricich sbirat pradlo)Ale zase to venku uschne rychle.V byte mam takovou vlhkost,ze bych musela cekat 5 dni a pak by to smrdelo.
Pa
 Sophie

 
sisa2
Kecalka 317 příspěvků 26.04.06 15:26

ahojte, strasne dlho som tu u vas nebola, takze kym sa dostanem opat do obrazu, asi to potrva… takze ani nebudem reagovat na prispevky, lebo vobec netusim, co ma kto nove, pre mna je nove vsetko :-)

my sa mame konecne ako-tak dobre, v pondelok sme boli s manzelom na 3D v brne. hrozne som sa bala, ci bude vsetko ok, kvoli tym zlym AFP vysledkom, no nastastie to vyzera, ze nas drobcek je v poriadku, no exhibicionista to rozhodne nie je :-) odmietal spolupracovat, zjavne sa mu to moc nepacilo, no tak ci tak to bol pre mna ten najkrajsi zazitok. na chvilu ukazal aj kusok tvaricky, inak si ju stale zakryval pastickami, stale maval rucickami a nozkami, vykladal si ich na placentu, skratka si tam spravil leharo. no a zakoncil to tym, ze sa nam otocil zadkom, tvaricku zaboril do placenty a bolo po vystupeni :-)
doktrorka tam bola velmi mila, poukazovala nam vsetko, co sa dalo, pozrela srdiecko, nosik, pusu, chrbticu, brusko… vyzera, ze je vsetko v poriadku. zle vysledky AFP su u nas jednoznacne kvoli zle stanovenemu tyzdnu tehulkovstva, na zaklade merani sme dnes 19+6 tt (takze presne podla mojich povodnych vypoctov a merani BT) a TP vychadza na 14.09.2006 - cize posun oproti mojej gyndoske o 12 dni, co je v tomto pripade dost vela, kedze su to takmer 2 tyzdne.
no a asi vas najviac zaujima pohlavie - kedze tam bol so mnou manzel a ten to nechcel vediet, dr. nam pohlavie na monitore neukazala. az po skonceni poslala manzela von a mna sa spytala, co si myslim, ze to bude. povedala som, ze chlapcek a zacala sa smiat, ze to je chlap ako vysity, ze sa to nedalo prehliadnut :-) no kedze my sme s manzelom nevedeli, kedy sa mame na co pozerat, pindika sme nevideli, tak mi neostava nic ine, len jej verit.

tak ta ANINKA prosim o zmenu v tabulke - TP 14.09.2006, pohlavie chlapec a predbezne meno Daniel (i ked sa mozno este x-krat zmeni :-) ).

idem sa snazit vas prestudovat, zatial sa majte vsetky krasne.

 
sophie1
Kecalka 117 příspěvků 26.04.06 15:30

sisa-je ja mam taky daniela.naaadherny jmeno,dobre jste vybraly
sophie a dandy 5 mesicu

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 26.04.06 16:30

Mischina: No bodejt bys nemela vyssi tlak kdyz si to stradujes do schodu jako bys trenovala na maraton… a s tim zadychavanim to bude cim dal tim horsi, tak se pak nelekej a radej zpomal..

Bamla, Berun: Jen si tam pekne projdete vsechny prochazkove trate, koncem leta prijedu a budu spolihat na to ze uz pojedeme na jistotu.. :D

Tulipanek: se spankem to mam taky vselijake, momentalne parada, spim celkem dlouho a svete div se…ani nemusim vstavat na wc!!! Ale v nemocnici to byla nespavost, vzdy jsem se probudila mezi pul druhou a pul treti a do peti se prevalovala na posteli…fujfuj. Kocarek nam ale oproti puvodne danemu terminu osm tydnu dodali uz za tri…tak treba ti to taky vyjde a kdyby ne, po porodu budes stejne skoro tyden v nemocnici a to by tak akorat vyslo, ne? Seznamek upravuji o Terezku…

Matiee: Vsak my se jako Unornatka a Breznatka taky jednoho krasneho dne presuneme do miminkovskych denicku…ale dokud budou pribyvat snazilky, ja s klidem anglicana zustanu ve snazilkach..... myslim ze to tu nikomu neva, ne? (NETRPELIVE CEKAME NA HLASENI O PRESUNU DO TEHULEK!)

Klara: Vsichni jsou nervozni, cekarny preplnene, je to k uzoufani, ja vim…obecne si myslim ze treba duchodce respektuju a chovam se k nim s uctou ale nekdy je to opravdu o pevnych nervech…treba ted jsem sla v nemocnici na kontrolni prohlidku na urologii. S pupkem jak Brno (od posledni fotky zase porostl), v zupanu - uz me cekali. No co jsem si vyslechla jen kdyz jsem kolem tech lidi v cekarne prochazela, fuj to zamrzelo…

Majda: Ctrnact nebo patnact dni zpozdeni???? Hele to vypada na extrarychly presun o kousek vys… nebo mi tu neco uniklo? Tfuj tfuj tfuj, at se na to ta mrcha skutecne vykasle..

Sophie: Ja hurikan jeste nezazila, ale predpokladam ze u vas to nebude zas az tak neobvykle…pekne se tam zabarikadujte, at se vam nic nestane!!!

Sisa2: Vidisto, my jsme ti rikaly ze to bude v poradku, ze ses zbytecne (i kdyz pochopitelne) trapila… V seznamku ti opravuji TP a ´chlapecka´, jmeno pridavam…ze zmen si nic nedelej, u nas probehla take zmena…z Karolinky na Alexandru, coz jsem hned ohlasila, protoze se mi to jmeno hodne libilo. Nicmene manza do me poslednich par dni husti at to zmenim zpatky na Karolinku, ze se mu to nejak rozlezelo v hlave a K se mu libi vic…no tak mu asi vyhovim, ze…

Tobia: At je ti co nejdrive zase dobre, to by byla vecna skoda propasnout to jaro, ktere nas poctilo svou navstevou!

Holky jinak co se me tyka, reknu pouze jedine: ted teprve si uzivam. Fakt…uplna pohodicka, nez se prdola narodi, je to pro me prava materska DOVOLENA. Fakt. Manza se o me stara od a do z a v malem byte toho neni moc na praci…okna by teda potrebovaly umyt, ale to mi vcera zakazal, takze mou naplni prace je sedet u laptopu, hrat hry, prochazky, semtam uvarit (manza chodi na obedy anebo nas zasobuje tchyne, pripadne vari manza vecer…), no proste pohodicka…

Pa,

Anina

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 26.04.06 16:34

Majda2: Jeste jsem se chtela zeptat jestli a co mam do sezamku doplnit k tobe…odkud jsi, rocnik…vsak jsem ti psala at se podivas. Chces neco pridat?

Anina

 
sophie1
Kecalka 117 příspěvků 26.04.06 20:09

ani,ja trochu prehanim,pisu hurykan a mam na mysli vitr o nevim kolik metru za hodinu nebo za minutu-ted nevim jak to v tech predpovedich hlasi.
kazdopadne fouka pekne od more.tady tomu rikaj ostrov vetru,jak jsme tak placaty,tak tu na nas fici
ale nekdy je vitr poradnej ze popadaj i motorky a prevrati se popelnice.ale co se tu obcas vidi to jsou tornada.ja videla jednou jedno malinkaty tornado na plazi,projelo pulkou plazi vyrvalo ze zeme slunecniky(ty pak litaly nad hotelem) a bylo to.muj slunecnik nastesti zustal,ale tak me to vynervovalo,ze jsem letela domu a dostala jsem z toho soku prujem.ja jsem trosku nervak vis?
tak papa

 
Nicol001
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 26.04.06 20:34

Ahoj holky,
ja vas ale zanedbavam.z aby bylo venku hnusne, abych tam netravila cele dny:-)))
Jsem vazne porad venku, od deviti treba do sedmi do vecera…

Dala jsem fotky Stellinky a jejiho kamose (od Danci ze Zimnatek) do galerky ZIMNATEK, tak juknete, jakou mame velkou holku:-)))

Jdu spat, jsem KO, jen co bude hnusne, tak vam urcite pisnu vic…

N a Stella 4 mesice

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 27.04.06 06:25

Ahoj holky,

Nicol: Stellince to moc sluší, je to kus ženský, je asi o dost starší než Ondrášek, ne?

Klára + Beruška 14tt+6

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »