ORL FN Bory

Zdraví

Z důvodů stále špatného tympano vyšetření na jednom oušku, nám byl doporučen zákrok odsátí oušek, prý má za bubínkem tekutinu/hnis. Přitom by se pod narkózou zkontrolovala dříve odstraněná nosní mandle a případně by se fikla podjazyková uzdička.

Úterý 11.8
Příjem měl být 8:00-8:30. Přišli jsme kolem 8:15 šli jsme k přijímací kanceláři, kde paní chtěla jen Maxíkovu kartičku pojišťovny. Pak se jen orientačně ptala na nějaké nacionále a mimoto se ptala, jestli půjdu se synem já, na to já, že ne, že jde manžel a ona, že je tu psaná maminka. Pak se ptala, jestli máme domluvený nadstandard, já že ne, a ona že to je problém, jelikož na pokojích jsou maminky. Říkala mi, že jsem si to vyjednala na sebe, já na to, že jsem říkala, že půjde manžel a že to objednávala doktorka. Bylo to dohadování. Takže paní telefonovala a měli jsme štěstí, nadstandard se uvolnil, tak nám ho hned zamluvila a pak nás poslala výtahem do pátého patra.

Tam před oddělením už čekaly dvě rodiny a po nás přišly další dvě rodiny, čekali jsme něco kolem půl hodiny, pak si nás zavolala sestřička, moc milá, sepsala s námi papíry a pak nás poslala čekat do herny, než se uvolní pokoj a půjdem na vyšetření. Herna je hned naproti vyšetřovně.

Po nějaké době si nás zavolal starý pan doktor do vyšetřovny, manžel šel s Maxíkem, za chvilku slyším Maxíka volat, že chce maminku, sestřička v herně šla hlídat mladšího syna a já šla dovnitř, Maxík plakal, tak jsem ho uklidnila, pan doktor se ptal na nějaké informace a že se mu musí podívat do krku, tak jsem se ptala, že tu jsme na odsátí uší a on že tam má v papírech, že na nosní mandli, tak jsem byla rozladěná, že je to jinak, než mi doktorka na ambulanci říkala.

Doktor se divil, že Maxík na mandli už byl, všichni se tomu pořád divili, asi jim tam nikdo podruhý nechodí, nebo nevím.

Maxíka jsem si posadila na sebe a snažila se ho přesvědčit, ať otevře pusinku a držela ho, Maxík že ne, doktor zavelel, chytil mu nos a snažil se mu nacpat špachtli do pusy, Maxík se statečně dusil. Už jsem chtěla říct dost, když sám doktor uznal, že to nepůjde, něco si zapsal a řekl, že nás asi tedy pošlou domů, já na řvaní a naštvaná jsem uklidňovala Maxíka, pak jsme ještě zkoušeli, ať Maxík aspoň vyplázne jazyk, doktor chtěl vidět uzdičku, ale on vyplázl jen špičku a šli jsme ven z ordinace.

V herně si Maxík hned běžel hrát, já naštvaně Michalovi říkala, co si o tom myslím. On mi pak řekl, že když jsme odcházeli, doktor řekl, že se na to tedy podívají na sále.

Mezitím děti snědly svačinu z domova.

Dále bylo na řadě vyšetření doktorky anestezioložky na sesterně vedle vyšetřovny, syn šel s manželem, zevnitř se ozývalo veselé povídání a Maxík za chvilku s úsměvem vyběhl. Manžel říkal, že doktorka se různě ptala a pak Maxíkovi řekla, jestli se mu může jen podívat do pusinky a ukázala mu ruce a schovala si je za záda, Maxík bez problémů pusinku otevřel.

Chvilku poté nám sestřička řekla, že nadstandard pokoj je připravený, uzounká nudlička místo na jednu postel skříň a stůl, záchod se sprchou spojený s druhým pokojem – lednička, mrazák, televize, konvice.

Poté jsme se rozloučili a já jela s mladším synem domů. Bylo po jedenácté. Kluci dostali oběd, syn rizoto, polévku, mrkvový salát, manžel segedín.

Odpoledne šli ještě na vyšetření oušek – tympano, Maxík si nechal v klidu jedno ouško a o druhém prohlásil, že to je dobré, tak mu sestřička řekla, že tomu druhému oušku by to bylo líto a nechal si vyšetřit i to druhé. Dostal od sestry pak na výběr z hraček. Hned si dole v automatu koupili sušenky a syn je na pokoji baštil a hrál hry na mobilu.

Večer dostali k večeři sýr typu žervé a pečivo. Od půlnoci nesmí jíst ani pít. Přišel ještě doktor konající službu a řekl manželovi, že syn spadá do jednoho procenta dětí, kterým mandle doroste a potíže přetrvávají, že prý se odstraní madle a teprve pak se po cca 4 měsících, pokud potíže nepřestanou, ouška odsávají a dávají se trubičky, že ten špatný sluch je jen dočasný. Ta mandle tam prý tlačí a tím to není ucho průchozí a neslyší.

Ještě jsme si zaskypovali a pak už šli kluci spát. Syn byl na operaci v pořadí šestý, cca desátá hodina.

Středa 12.8
Maxík se vzbudil kolem půl šesté na záchod, pak ještě spinkal, kolem sedmé přinesla sestřička papírek, kam pak budou zapisovat čárky kolik Maxík vypije hrníčků s čajem. Poté šli kluci koukat koukat na pohádky v herně.

Před desátou přišly dvě sestřičky, aby Maxíkovi píchly injekci s oblbovačkou, musely ho zalehnout a pak mu ji dát do zadečku, manžel říkal, že účinek měl rychlý nástup, syn byl mimo a viděl prý různé flíčky, na sál si pro něj půjde zhruba za tři čtvrtě hodiny.
Odváželi ho na sál cca 9:30.

Manžel čekal před sálem, zhruba v 10:45 říkal, že už jedou.

Když ze sálu Maxíka přivezli, spinkal, sestřička mu sundala náplast z ouška, tak zaplakal a chtěl maminku, pak mu sestřička řekla, že si musí lehnout na bok, poslechl a zase usnul, manžel ho měl po 20 minutách budit, aby neusnul hlubokým spánkem a že reaguje. V 11:45 už mu měl dávat pít, na podjazykovou uzdičku dostal řepíkový čaj.

Před jednou hodinou mi manžel volal, ať si zapnu skype, že mě chce někdo pozdravit. Maxík poctivě pil třetí hrneček čaje, řepíkem vyplachoval pusinku a měl druhý ledový obklad na krčku, ukazoval mi ručku s kanylou a říkal že jel výtahem na sály a tam pak usnul. Potom mi namaloval obrázek a že bude odpočívat, spát už nesměl.

Stále jsme neměli žádné informace, manžel se ptal sestřičky, kdy už se něco dozvíme a ta mu řekla, že snad někdo přijde, nepřišel.

Večer přišli na pokoj nemocniční klauni, Maxík z nich prý byl nadšený, dostal omalovánky.

Čtvrtek 13.8
Jelikož nám nikdo nic neřekl, dohodli jsme se, že pro ně přijedu na devátou, trochu jsem se zdržela a na cestě mi manžel volal, že mají problém, Maxík musí na kontrolu a nechce otevřít pusinku. Když jsem dojela, manžel byl naštavný, Maxík uplakaný, prý musí otevřít pusu, aby se zkontroloval krk a bez toho nás nepustí domů a také, že prý je možná vystěhují z pokoje někam na chodbu. Manžel mi řekl, že to spolu zkoušeli dvakrát, ale pusu neotevřel – doktor mu chytil nos a snažil se mu narvat špachtli do krku, a to jsem mu říkala, ať už tohle dušení nedovolí.

S Maxíkem jsem to probrala a vysvětlila mu, jak to bude probíhat. I jsme si to zkusili a v pohodě, tak jsem s ním šla před vyšetřovnu, pozdravila sestřičky, nikdo si nás nevšímal, čekali jsem cca 10 minut, doktor neměl pacienta, tak jsem zaklepala na sesternu jestli má doktor čas a můžeme to znovu zkusit.

Vešli jsme na vyšetřovnu, došli jsme v pohodě až ke křeslu, Maxík se hodně bál, ale šel, posadili jsme se a já mu říkala, co se bude dít, šlo to dobře, pak doktor vzal špachtli a vrazil mu ji docela daleko do krku, tak ho Maxík chytil s vyjeknutím za ruku, ale dobrý, prý to zkouknul, já myslela, že je to vše, i Maxíkovi jsem říkala, že pak půjdem domů, ale doktor se najednou otočil a že ještě musí zkontrolovat ty uši.

Maxík, ale začal okamžitě plakat a ouška si chytil, já se mu to snažila vysvětlit, sestřičky s doktorem se mu snažily ruce z uší sundat, vedlo to akorát ke většímu hysteráku, Maxík se mi sesunul z náruče na zem, jedna sestra ho chtěla rvát, ale druhá jí řekla, ať toho nechá, že by si ještě víc ublížil. Já už byla s nervama celkem hin, už mi tekly slzy. Proběhlo tam několik vět mezi personálem.

Doktor se mě ptal, jestli chodíme někam na psychologii nebo jestli má nějaký problém s lékaři, zprudka jsem na něj vyštěkla, že do teď ne. Doktor mi odvětil, že přeci nebudou čekat až mu to zase vysvětlím a přesvědčím ho.

Tak prý jestli pomůže, když ho seřvu, rázně jsem zavrtěla hlavou (že tohle na něm praktikovat nebudu). Pořád jsem se ho snažila slovně přesvědčit, že tu kontrolu oušek potřebujeme, akorát jsem sama nevěděla proč, jelikož nám stále nikdo neřekl, co vše se na sále dělalo.

Doktor ho najednou se sestrama chytil a zařval na něj, strhli mu ruce z oušek. Slovník doktora: „Takoví velký kluci otvírají pusu sami, děsíš nám tu ostatní děti, kdyby ses nechoval jako smrad, ale šikovný kluk jako teď, tak to bylo hned hotový.“

Já jsem byla tak v šoku, že jsem nestihla ani hlesnout, pak už jsem byla radši zticha, protože bych ho poslala do…, Maxík pak šel se sestrou, aby mu sundala kanylu. Byl úplně hin.

Všichni se najednou chovali jako míliusové, doktor samý úsměv, Maxík dostal obrázek, jak byl statečný. Bylo mi z nich zle, nechtěla jsem to tam prodlužovat a hádat se s nimi, ale co nejdřív vypadnout, tak jsem byla zticha. Měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela úplně. Sestra se mě ptala jestli jsem v pořádku, tak jsem jí vztekle odsekla, že ne.

Doktor mi říkal, jak máme pečovat o Maxíka po dobu rekonvalescence, tak jsem se jen zeptala, jestli mu tedy ty uši odsáli, doktor se na mě překvapeně podíval a řekl, že ano, že udělali vše co bylo na žádance. Konečná.

Stále mi nikdo normálně nebyl schopen říct, jak to probíhalo na sále, řekla jsem, že na zprávu si počkám venku. Ve zprávě není nic, jen napsány latinsky názvy provedených výkonů.

Co vím je, že odsáli ouška obě, znova odstranili nosní mandli a odstranili podjazykovou uzdičku, nevím jak to probíhalo, zda bylo vše bezpodmínečně nut­né.

Na kontrolu jdeme na ORL až 10. září, tam se teprve na tympano uvidí, zda to pomohlo.

1. den po zákroku Maxík huhňá, neuvěřitelně slintá
2. den po zákroku, stále nepoužívá jazyk, slintá
3. den po zákroku už tolik neslintá, je mu lépe rozumět, pod jazýčkem nacházím steh

Závěr Žádná informovanost, přístup k dětem, které se bojí, příšerný.
Za nás ORL FN Bory už NIKDY!!!

Hodnotilo 14 lidí. Score 2.9.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
jita22
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 1 inzerát 20.08.15 00:14

Diky za denicek. Muzes napsat jméno doktora, jsme z Plzně, tak kdyby něco, at jsme připraveni…Klidne do SZ.Diky.

 
Kakika
Extra třída :D 14091 příspěvků 20.08.15 07:27

Souhlasím, že informovanost hrozná. Sestřičky úžasné, snažily se jak mohly, ale celkové zacházení s dětskými pacienty mi přišlao otřesné. Syn tam byl v květnu a stále nezpracoval šok, že ho nechali na dospáváku 20 minut brečet a nepustili mě k němu. Pak mi ho předali se slovy „nesmí brečet, aby mu to neoteklo“ 8o To, že má poruchu autistického spektra nikoho nezajímalo…stačil by trochu pomalejší přístup, kdy bych synovi stihla vysvětlit, co se bude dít. Bohužel mají tolik pacientů, že na to čas nemají. Pro mě to byl signál, že Bory už nikdy.

Příspěvek upraven 20.08.15 v 07:27

 
Kaac
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 20.08.15 09:44

Ahoj. Doktoři ORL obecně jsou buď úplní kret-éni nebo super lidi. Nemám zkušenost s tvojí nemocnicí, ale moje zkušenosti s ORL v Praze jsou buď super skvělé nebo šílené. Bohužel první doktorka na jisté poliklinice nechala dítě s horečkou a akutním zánětem čekat 40 minut v čekárně, i když v ordinaci měla jen paní na inhalace. Na mě řvala, vyhrožovala, urážela, hnusně a agresivně se chovala ke mě i mé dceři. Byla zlá a s dětmi neměla trpělivost. Malá sice pak dostala hračku a obrázky, ale díky té babě má trauma z ušařů. Nechápu, proč doktory dělají lidé, kteří nemají ani ždibec empatie a asi nesnáší děti. Dnes vím, že i píchnout ucho se dá bez zalehávání dítěte a bez křiku předem.

 
Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 20.08.15 13:45

Deníček se nedá vůbec číst, píšeš tam nepodstatný detaily. Váš úterní oběd mě dorazil a dál jsem nečetla, takže k obsahu se vyjádřit nemůžu. ;)

 
tamikuc
Kecalka 170 příspěvků 20.08.15 14:00

Přístup teda šílený, ale myslím si, že právě z těchto důvodů tam děti mají rodiče, aby zasáhli! :nevim:
a že je špatná informovanost - proč jste tedy nepátrali a neptali se? Když něco chci vědět, tak se zeptám a nenechám se odbýt - navíc, když se to týká zdraví dítěte :roll:

 
Kakika
Extra třída :D 14091 příspěvků 20.08.15 14:48

@tamikuc V životě by mě nenapadlo, že mě nenechají na dospávacím pokoji u syna. Jak jsem později zjistila, jinde je to běžné :nevim: Jak se mám ptát na něco, co jsem považovala za naprostou samozřejmost? Když to přeženu, tak se taky nebudu informovat, zda budu mít postel povlečenou, nebo si mám přinést povlečení vlastní :think:

Jinak jsem ho tam bránila, co to šlo. Jak jsem psala, sestřičky úžasné, ale lékaři mi přišli hrozně hrr. Při prohlídce po nástupu do nemocnice doktor syna prohlédl a prohlásil, že když už jde na tu nosní mandli, tak mu seřízne i krční. To jsem odmítla, ale zaskočená jsem byla dobře, protože do té doby je nikdy neměl ani zvětšené a najednou chtěl dr. seříznout a skoro mi přišlo, že to řekl jen meziřečí, než že by se ptal :nevim:

Shánět se po informacích (či po lékaři) jsem samozřejmě musela. Ale jsou informace, které by dle mého názoru měli „přijít samy“.

 
ivašot.
Závislačka 4538 příspěvků 20.08.15 15:48

Možná jsem přehlédla, kolik je synovi let?
Jinak k problému informovanosti: nikdy se mi nestalo v nemocnici, že by mi doktor nebyl ochotný odpovědět na otázky. Chce to prostě se ptát na všechno, co není jasné. Doktoři to berou jako rutinu a navíc je stále dost pacientů, co je to vlastně nezajímá a vše nechávají na doktorech.

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 20.08.15 15:55

@jita22 propouštěl nás DR. Slípka
@Kakika ano, běželo to tam jak na běžícím pásu, ráno příjem cca 6 dětí, do toho cca 5 dětí propouštěli a několik dětí vezli ze sálu :nevim:
@Pink Lady tot je sepsané jako deník pobytu v nemocnici, co vše se dělo, aby ostatní rodiče měli představu jak to chodí, že pro Tebe je to nepodstatné je možné, pro někoho možná důležité.
@tamikuc já jsem se ptala, bylo mi řečeno že udělali vše na žádance, nic víc - neměla jsem sil se tam dohadovat, manžel se ptal stále, byla tam jen sestra, která nesměla podávat informace, o tom že jsem nezasáhla - popisuji to v děníčku - ano měla jsem udělat víc, po bitvě je každý generál, tam jsem si připadala jak malá neschopná školačka :,(

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 20.08.15 15:58

@ivašot. nepřehlédla, zapomněla jsem to napsat, je mu 5,5 roku

 
ivašot.
Závislačka 4538 příspěvků 20.08.15 17:18

@Barbulka Asi pan doktor předpokládal u předškoláka lepší spolupráci a ne že bude problém, aby dal vůbec ruce z oušek :nevim:.

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 20.08.15 17:20

@ivašot. ano očekával, bohužel syn se bojí a k lékařům všeobecně nemá důvěru, měl bolavý krček, jazyk i ouška, já se mu nedivím že nechtěl pusu otevřít a sundat ruce z oušek.
Jde o to, že oni tam menší děti prostě přeperou a se staršími si pak neví rady.

Příspěvek upraven 20.08.15 v 17:34

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 20.08.15 17:37

@Kakika @Kaac :hug:

 
plysatko
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 20.08.15 17:42

..tak do takové nemocnice bych nikdy nešla, náš dětský lékař už při žádance radil, kam by osobně se svými dětmi jel. Takže jsme dali na doporučení a jeli do Jindřichova Hradce. Denně tam operačně ošetří cca. 10 malých dětských pacientů, s dítkem jde doprovod až na sál i uspání probíhá v přítomnosti doprovodu, prcka pak v náruční přinese moc ochotný personál, doprovod může být po celou dobu v předsálí. Odpoledne po zákroku došel doktor, popsal kompletní rozsah prováděného výkonu a nález, za mě opravdu spokojenost. Jediné negativum vidím v nedostatečném hracím prostoru pro děti, je tam jen malý pseudokoutek s trochou hraček…, já osobně se řídím předem vždy tím, že si snažím obstarat informace, stejně jako to většina z nás dělá před porodem :-)

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 20.08.15 17:49

@plysatko ano já také sháněla informace, dr. mi doporučila právě Bory, zde na diskuzi byla jedna maminka s Bory spokojená.
Jak píšeš takovou zprávu jsem myslela, že dostanu a ono ejhle, kde nic tu nic.
Já byla spokojená s Klatovy, viz předešlý deníček a pokud to bude nutné do jiné nemocnice na orl už nepůjdu.

Příspěvek upraven 20.08.15 v 17:51

 
plysatko
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 20.08.15 18:07

@Barbulka to chápu, protože ten přístup byl opravdu příšerný, tak hlavně aby to malému pomohlo :-)

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 20.08.15 18:08

@Kaac můžu se zeptat na „taktiku“ píchání ucha v klidu?
On si syn jinak sám řekne, že chce k doktorovi když ho bolí ucho, jsem se ho vždy ptala jestli pojedeme do nemocnice na pohotovost a on ano, že už chce jet, ale přímo tu „akci“ na křesle nedává.

 
Kakika
Extra třída :D 14091 příspěvků 20.08.15 18:09

Člověk se učí celý život. Já jsem se poučila dostatečně. Dala jsem na doporučení jedné známé, která problém neměla. Jasně, ono vždy bude dost spokojených a najde se pár, kteří nebudou. Syn prostě není standardní dítě a já očividně podcenila svoji informovanost při výběru nemocnice. Pravdou je, že ta známá se svým dítětem na dospávacím pokoji byla, takže jí překvapilo, když jsem byla rozhořčená, že jsem tam nesměla. Ona pracuje ve zdravotnictví, takže to asi na Borech běžný postup nebude.

Na jednu stranu pro nás smůla, na druhou stranu si říkám, že to, že nevím, jak to v nemocnicích chodí, je vlastně dobře, protože to znamená, že jsme je doteď nepotřebovali :palec:

 
tartaletka
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 20.08.15 18:25

Achjo, to jsou zas některé komentáře… já zažila i hysterické dospělé např. u zubaře, co odmítají otevřít pusu, tak prosím odpusťte pětiletému dítěti, že se bojí!

Autorko, já jsem si zažila podobnou zkušenost v Motole na chirurgii, narodilo se mi předčasně první dítě, strávila jsem s ním několik týdnů v porodnici a pár dní po příchodu domů se dítku udělala kýla, akutně k řešení, dítě mělo lehce přes 2 kila, já vyklepaná prvorodička a jednali s námi jak s pytlem brambor, jen si nás přehazovali, honem honem všechno podepsat, odkývat… a ať už jsem se zeptala na cokoli, tak mně pokaždé odkázali na jinou osobu, no comment. V podstatě jsem se pořádně všechno dozvěděla až z propouštěcí zprávy. Nehledě na to, že ty aspoň víš, co bylo k jídlu… O nás věděli od 8h od rána a přesto mi nikdo, kojící matce, nebyl schopný zajistit stravu, takže jsem celý den byla o jedné tatrance 8o taky mě ty stresy stály mlíko :(

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 20.08.15 18:45

@Kakika přesně tak :palec:
@tartaletka to mě mrzí :hug:

 
kalafunka
Povídálka 45 příspěvků 20.08.15 19:15

@Barbulka Já myslela, tak dva

 
tamikuc
Kecalka 170 příspěvků 20.08.15 19:31

@Barbulka já to pochopila tak, že se neptal nikdo, v tom případě se omlouvám :kytka:
at už je Maxík jenom zdravý :hug:

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 20.08.15 20:16

@kalafunka dva co?
@tamikuc v pohodě :)

 
Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 20.08.15 23:07

@Barbulka Jako že je pro někoho důležitý, že jste měli nastoupit mezi 8:00 - 8:30 a nastoupili jste v 8:15? 8o Nebo že před váma čekali dvě rodiny a po vás další dvě? Nebo snad to že, cituji: „Kluci dostali oběd, syn rizoto, polévku, mrkvový salát, manžel segedín.“ 8o
Ano, to je opravdu strašně důležitý ;)

 
Kriss Tina
Závislačka 3484 příspěvků 20.08.15 23:31

Na ORL v Plzni jsem chodívala docela často a nikdy jsme s personálem neměla sebemenší problém, na jednu stranu vás chápu že to byl stresující zážitek pro všechny, ale na druhou stranu chápu i personál kdyby jim tam dělalo podobné scény každé dítě asi by tam toho moc neudělali…

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 21.08.15 10:40

@Pink Lady jestli tě to nezajímá tak to nečti, nechápu Tvé rýpání, je to deníček pro ty které třeba čeká zákrok na tomto oddělení, tak pro ně tyto informace nějaký význam má
@Kriss Tina deníček je napsán z našeho pohledu, tudíž jiní lidé můžou mít s tímto oddělením jiné zkušenosti, já jim to neberu, kdyby uměli s dětmi pracovat tak by tam takovéto scény nikdo nedělal, a syn nebyl jediný který plakal

 
Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 21.08.15 12:01

@Barbulka To ale není rýpání. Je tady zvykem, že se hodnotí i to, jak je deníček napsaný. A přesně to jsem hodnotila já, ať se ti to líbí, nebo ne :nevim:
A nezlob se na mě, ale těžko uhádáš to, že pro někoho koho čeká zákrok ve stejné nemocnici je důležitá informace, že měl tvůj muž k obědu segedín :mrgreen:
Prostě to vypadá jako slohová práce z prvního stupně základní školy, toť můj názor :mavam:

 
katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 21.08.15 20:14

Chapu ze pristup lekari k detem neni vzdy o. k. ale taky je treba se podivat i na tu druhou stranu..nektere deti jsou dosti nevychovane a rozmazlene..rodice jim nereknou nic ani kdyby jim skakaly po hlave.Sama jsem mela nemocnou dceru 3 roky..a vse zvladala uplne v pohode..proste vi ze musi a tak taky poslechne i kdyz to boli a nelibi se ji to. Ono je hrozne jednoduche si stezovat na nejake zarizeni a hazet na ne vinu ale co treba podivat se i na sebe :nevim:

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 21.08.15 21:42

@katule9 na nikoho vinu neházím, jen jsem napsala, že jsme byli nespokojení s přístupem k synovi a byla špatná informovanost,
jsem zdravotník, takže to z druhé strany znám.
A je rozdíl mezi rozmazleností a strachem.

Příspěvek upraven 21.08.15 v 21:43

 
bamba  27.08.15 23:40

@Barbulka Nezlob se na mě, ale jako zdravotník bys mohla vědět, že máš dítě na takové vyšetření připravit předem. Takže vysvětlovat ještě doma a ne až na vyšetřovně. Také bys mohla vědět, že lékař musí vyšetit více dětí, ne jen to tvoje.Si představ, že tady bude deníček o tom, jak před náma byla rodinka s kluken, který neskutečně vyváděl, rodiče ho nezvládali a kvůli tomu tam čekali o hodinu víc. Stěžovat si umí kde kdo, ale kriticky se podívat na sebe, to už chce odvahu.

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 28.08.15 18:56

@bamba nestěžuju si, jen jsem napsala deníček s pobytem v nemocnici, syna jsem doma připravila, připravuji ho na všechna vyšetření, holt jim to s manželem nešlo, to je tak nepochopitelné že se dítě bojí?
Jestli jsi četla pořádně, když jsem s ním šla na vyšetřovnu já ústa otevřel, jen jsem nečekala, že budou chtít kouknout i do uší - jelikož dr. den před operací manželovi tvrdil, že mu odsávat ouška nebudou.

Příspěvek upraven 28.08.15 v 18:58

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama