P. S. T. od Fantagiro - 41. díl

Snažení
  • Missorka
  • 08.06.04

... ANEB CO SE HONÍ HLAVOU TŘI TÝDNY PŘED PORODEM... Nazdárek děvenky, tak jsem vyhrožovala, jak budu psát deníčky dřív, a zdá se, že skutek utek. No nic. Aspoň budete vždycky napnutý, kdy se deníček objeví... :) A ani se nebudu na nic vymlouvat... :)

Takže - jak se mám a o čem bude dnešní deníček??? Úzce to spolu souvisí. Mám se všelijak, už to začíná být nějaký náročný. To bříško, na který se celou dobu tak těšíte, a který tak láskyplně opečováváte, začíná být docela protivný, pořád někde zavazí a překáží… :-) Zbytek taky nic moc. ALE!!! Protože jsem založením osoba optimistická (což je doufám poznat), rozhodla jsem se sepsat, jaké má tohle předporodní období výhody. :-)

Ve finále Superstar zbývá najednou strašně málo lidí a tak většina našich kamarádů a známých začíná nejistět a vzpomene si při nedělním sledování televize, že teď někdy brzo by měla ta Štěpánková rodit, ne? :-) Tudíž jsou všichni ve střehu… Pak stačí, abyste byli chvíli venku a nebyli online a hned vám chodí opatrné smsky, jestli kolem vás náhodou nelítá čáp. Přijde mi to jako 1. výhoda - VŠICHNI SE O VÁS ZAJÍMAJÍ!!! Jako učitelka jsem ráda středem pozornosti, takže mi to dělá docela dobře, nicméně uvidíme, jak to budu snášet, až už v neděli budou dávno místo Superstar dávat nějaký jiný skvělý zábavný pořad a Véčko pořád ještě nebude vykuklený. :-)

2. výhoda - JSTE OPEČOVÁVAVNÁ!!! Kdekoli vás něco píchne, jste sledovaná ostřížím zrakem! Všechno vám projde, stačí se vhodně chytit za bříško a správně se podívat! Máte chuť na jahody??? To nevadí, že stojí 80,– Kč kilo, potřebujete přece vitamíny… Jen si klidně dejte nohy na stůl, když vám to dělá dobře… Luxování už je pro vás taky náročný… A tak by se dalo pokračovat skoro do nekonečna. :-) Důležitý je si na to nezvyknout a taky toho nezneužívat!!! Ale užít byste si to měly!!! :-)

Mezitím mám já absolutně iracionální pocit, že se Véčko teda brzo narodí, ale jaksi, že já to budu nějak jenom pozorovat nebo tak něco. Což je 3. výhoda - POCIT, ŽE POROD SE TÝKÁ NĚKOHO JINÉHO. V pátek na prohlídce neratovické porodnice mi teda občas místy docházelo, že na tomhle porodním stole budu já, ale nějakej výraznej pocit to nebyl, takže už je zase pryč… :-) Budu asi docela překvapená! Věřím, že v dobrým! :-) (Z toho taky vylývá, že pořád nechápu, proč bych si proboha měla balit nějakou tašku do porodnice, že jo?) :-)

Máte-li doma muže, který se na Vaše dítě těší (a to snad máme všechny, ne?), můžeme si hned popsat další výhodu - NADĚJI V OČÍCH. :-) Hned vysvětlím. Kdykoli vás někde divně píchne, nebo se divně zatváříte, popř. budete dlouho na záchodě, začne vás váš muž pozorovat s takovou zvláštní jiskrou v oku a natěšeným výrazem, jako že už by se teda mohlo rodit. U nás to proběhlo v neděli, bolely mě záda a muž mě tak nadšeně pozoroval s výrazem: „To by bylo táááááááááák skvělý, kdyby se Véčko narodilo už teď!“ A pak šel („pro jistotu!“) nabít baterky do foťáku, aby byl připraven!!! :-)

5. výhoda - DOMA SE VŠECHNO DODĚLÁVÁ - pod vlivem neúprosně se blížícího termínu porodu, se i věci ve vaší domácnosti, které se zdály nedokončitelné a neuskutečnitelné stávají realitou jako mávnutím kouzelného proutku. Finišuje se nejen v dětském pokoji, ale i jinde. Že ještě nemáte přivrtanou tu poličku, kterou jste koupili před Vánocema? Počkejte si na 38.tt a všechno bude! Nemůžete se dokopat k uklizení knihovny? Dejte tomu čas a máte jistotu, že týden před porodem se na vás bude smát probraná a uklizená knihovna s úhledně srovnanými knížkami (podle velikosti, samozřejmě!)

6. výhoda - ZDAJÍ SE VÁM NEUVĚŘITELNÉ SNY. V mém případě ABSOLUTNĚ NE O PORODU, protože porod je něco, co se mě netýká, že jo? Takže já např. už druhou noc pasu stádo krav na rozkvetlé zelené louce… Sluníčko… Potůček… Vlahý vzduch… Prostě paráda!!!

7. výhoda - SPOUSTA LEGRACE PŘI SEXU - dítě kopající vašeho partnera přes vaše břicho je opravdu vítaným zpestřením vašeho milostného života a ani moc nevadí, že už toho při milostném laškování moc neudýcháte… :-)

Pokud vám dosud neotékaly ruce a nohy (jako mě) tak teď už asi začnou, ale i to má své výhody - POHODLNÉ BOTY (zapomeňte na sexy podpatky, které prodlužují nohy, a na kterých se dá chodit jen s trvalým poškozením nohy - v pohodě si chodíte ve svých vyšlápnutých křuskách (bez takniček!, protože jak byste si je zavazovala, že jo?) a je vám skvěle… SUNDANÉ PRSTÝNKY - to nemusí vypadat jako výhoda, ale ve skutečnosti tomu tak je. Až budete po skvělém výkonu odcházet z porodnice s miminkem v náručí a zjihlý muž uvidí vaše neozdobené prsty, zajisté ho něco napadne! :-) (I když já bych místo šperku mnohem radši nějaké pohodlné křeslo… :-))

Poslední výhoda, která mě napadá - NEMÁTE PROBLÉMY S TÍM, CO NA SEBE. Prostě střídáte ty dva kousky oblečení, do kterých se ještě vejdete. Musíte sice častěji prát, ale to děláte tak jako tak.

Takže holčiny - uznejte, že devátý měsíc těhotneství je prostě paráda. Musím, ale taky napsat, že se těším až bude v háji a KONEČNĚ si to naše zakuklený Véčko pochovám!!! :-)

Mějte se krásně, držte se a ahoj v deníčku!

Peta a Véčko - 38.tt

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 08.06.04 21:28

No tak to se mi asi zdá, já jsem normálně prvnííííííííííííííí
G a B

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 08.06.04 21:46

Ahojky…
tak teda trochu lepší příspěvek, než byl před chvílí:)
Péťo, tvůj deníček je naprosto super. Fakt jsem se u toho pobavila:) Gratuluji ti k rozhodnutí, že budete nakonec rodit v Neratovicích (oj oj, a mě ujde jedno narozené mimčo:)), doufám, že to proběhne dle tvých představ.
Dneska jsem byla navštívit kámošku ,co v sobotu v Motole porodila. Byla spokojená, byla jsem svědkem toho, jak sestřička pomáhala a učila kojit (docela sranda:)) Malá byla opravdu malá a roztomilá. Bohužel vzhledem k tomu, že v sobotu bylo 13 porodů, musela do včerejška být na normálním pokoji bez mimča. Ale dnešní noc si rozhodně užila:)) Mě se tam líbilo, jen na radu Péti vynechám ten kurz:) Když jsem toho malého cvrčka viděla, byla jsem v sedmém nebi, božínku, najednou mi přijde těch zbylých 16týdnů hrozně dlouhých:) Dokonce si nechala dávat epidurál a prý naprosto v poho, prý jí to tak pomohlo, že na konci porodu už i vtipkovala:)
Evel, teda koukám, 31tt, to už je taky za chvilku…toto letí. Doufám, že tvé potíže tě brzy přejdou (cca do 9 týdnů:)) a pak si to budeš všechno užívat:)
Ganginka…no povím ti, že i já mám pěkně zmrzlého tchána a je to za trest…topil včera!!! A nebyl vymetenej kotel, komín ucpanej a tak jsme měli večer parádně začouzenej barák…fakt boží…nemám takové zmrzliny ráda:)
Katcho…chápu tvé nadšení z nákupů věciček…dneska jsem si koupila teploměr do vody:) Ale musím na chvíli brzdit, alespoň, než mi přijdou peníze od sociálky:) A pořád toho ještě pár zbývá. Jen už v tom nemám přehled a potřebuju, aby mi udělali tu ložnici, ať to můžu vybalit a přetřídit…
Dancul, manža se mnou půjde. Jsem na to zvědavá:) Ale ne, to zvládne, to bude v poho…mylsím, že i když to nedává tak moc najevo, tak je na to zvědavej a těší se:)
A ten recept (vlastně jsou to dvě verze, vyber si:)
Dort za studena: 2 polévkové lžíce želatiny namočíme do 2 dcl mléka a necháme přes noc v lednici. 2 dcl horkého mléka (takřka vařící) rozmixujeme druhý den se směsí z lednice, přidáme 1/2kg tvarohu, 3 celá vejce, 2dcl cukru, 1 vanilkový cukr a 1/4kg tuku (hera). Rozmixujeme na hladkou hmotu. Do formy naklademe piškoty (lze pokapat rumem, já formu navíc vymazala a piškoty lehce namočila do mléka, aby se přilepily), zalijeme 1/3 hmoty, poklademe vrstvou ovoce, zalijeme další třetinou, opět ovoce a zalijeme poslední vrstvou hmoty (lze dle libovůle přidat do jednotlivých vrstev kakao nebo pudingy). Necháme ztuhnout (nejméně přes noc).
Druhý je podobný: 15dkg másla, 2 žloudky, 1 vanilkový cukr a trochu rumu se smíchá, přidá se 2 tvarohy a 2 dcl mléka. Další 2 dcl mléka se smíchají se želatinou, roztok se zahřeje a po rozpuštění želatiny se nechá mírně vychladnout (musí zůstat tekutá). Pak se to přidá do tvarohové míchanice. Vypláchneme studenou vodou formu, na dno poklademe piškoty, pak dáme tvarohovou míchanici, kterou prokládáme čerstvým nebo kompotovaným ovocem a dáme vychladnout. Opět lze jednotlivé vrstvy „obarvit“ kakaem a pudingem.
Tak to je ono:) Zas mě chytaj chutě, ale stejně bych to nesnědla:)
No nic, jdu spát, dneska jsem z toho počasí a cestování vyřízená a musím se připravit na pokračování ve čtvrtek a v pátek (kdy nás čekají perličky a poradna:)))
Mějte se všechny báječně a zas někdy ahojte
Gabča a Barča 23+6tt

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 08.06.04 21:48

Ještě jednou moje maličkost:)
Péťo, kde jsi sháněla ty ten kojicí polštář? Díky
 G

PS: jinak kdo se chystá do Motola, tak v listopadu maj zas malovat…

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.04 06:41

Ahojík,

objednávala jsem ho na www.dita.cz (jmenuje se to tam nějak jako podložka pro matku a dítě, nebo tak něco). Stál i s poštovným kolem, pětikila a pozor, Dita vyřizuje ty jejich zásilky pekelně rychle, alespoň u mě to tak bylo - přišlo to asi za dva dny po objednání!!! :-)

P.

Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 09.06.04 07:50

Ahoj holky,

těšila jsem se na nový deníček a je tu …

MISSORKO : teda fakt to máš už za pár (a deníček zábavný jako vždy :o)))) S tou taškou už neotálej a koukej balit, vždyť Véčko by Vás klidně mohlo překvapit i dřív. Skoro až neuvěřitelný, že za chvíli sem budeš psát a Véčko už bude spokojeně chrupat v postýlce. Upřímně jsem zvědavá, kdy vykoukne, protože tu koncem června nebudu a docela by mě i mrzelo, že bych nemohla sledovat vykuklování Véčka v přímém přenosu :o)

GABINKO : Barunka si teda vymlsává, když jí mamka posílá do bříška takový dobrý dortíky. Recept si schovám - tenhle ještě neznám. My děláme pouze dort za studena, kdy se míchá zakysaná smetana se šlehačkou a cukrem + piškoty a jednotlivé vrstvy se taky prokládají ovocem a potom jablečný dort, kdy se jablíčka povaří, přidá se vanilkový pudink a jednotlivé vrstvy piškotů se zalívají touhle „hmotou“.

TIFANI : Mišátko Vás napíná viď ? Ale hlavně že je všechno v pořádku !!!

GANGINKO : chudáku, vůbec Ti nezávidím tu kancelář (spíš betonovej kryt) bez oken. Taky tam asi musíte mít docela chladno, co ? Koukala jsem na Tvoje fotky na rodině, moc Vám to tam sluší. Ani nevím proč, ale představovala jsem si Tě jako tmavovlásku :o)

To počasí je teď nádherný, že jo ? Dneska jsem šla dokonce poprvý do práce jenom v krátkým rukávu. Docela jsem zvědavá, jestli to vydrží i na víkend.
My chceme jet dneska odpoledne na chalupu. Chci si tam vyrýpnout ze zahrádky a dát do truhlíku domů mátu a meduňku, no, možná toho bude víc :o)

Holky, Vám všem, krásný a hlavně pohodový den.
Kákinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.04 08:52

Ahoj,

To jsem se pobavila a uz se vazne tesim na ten posledni mesic. Protoze nemam co na sebe a hlavne uz nebude 30stupnu. (vzdycky kdyz ctu komentar po cesky tak pisu automaticky po cesky) vcera to bolo hrozne, na obed som isla peso na utz, po ceste ma zacalo pichat v boku jak som nestihala dychat. Spotila som sa jak prasa. A skoro som to nestihla na wc. No ale potom nasledovalo to prijemne, dlho ocakavany utz. Nahral mi to na kazetu. Aj mi ukazal srdiecko a nostek a jak si tam boxoval, normalne svalous :o), krasne bolo vidiet svaly na rucicke. Ja by so to male zozrala. A bude to asi maly benjamin. Je to poriadny chlap cca 24cm a 500g. Je o 8/9dni vacsi na svoj vek, vyzera to ze bol pocaty nejakym 5min intermezom medzi akciami :o)).
Vcera som nic poriadne nejedla, pytel hrachu a kybel zmrzliny, ale v takom teple komu by chutilo. Na to ze to bude chalan tak dost malo jem. A hlavne ziadne maso.
Dnes som vstala o 6 ze o 7 odidem z domu. No to urcite, hladala som co si mozem obliect. Hadam vsetky veci som povytahovala zo skrine. Sukne si musim dat nad pupok lenze potom vyzeram jak valec s tenkymi nohami, lebo to samozrejme nelemuje brucho. Rifle maju uplet takze kratke tricko sa mi na tom nepaci. Vsetky bluzky su uz spinave, ale mam malo bieleho pradla tak ich nemozem vyprat. Tak nakoniec som si dala sportove gate na gumicku na bedra a kratke tricko, zakrivajuce tak prsia. Takze sa mi pupik vetra. Toto je pre mna na tom tehotehstve najhorsie, rada sa obliekam pekne a hlavne v lete. Ach jaj. Viac sa hambim dat si na seba mega tricko ako behat hola.

Peta, mna nikto nehycka. Rodicia ma nahanaju aby som menej jedla (sladkeho) a cvicila.. A to vsetko preto ze mi nie je zle ani nic, ale to je dobre. Mamka mi naposledy povedala ze vsak brucho mi este rast nemusi, lebo vsak este je to male. Ta si to tak pamata :o)

Gabco, dik za recept. Vyskusam, ale az ked sa trocha ochladi, lebo teraz som k nicomu.

prajem pekny den
danka + benjamin21tt (dufam ze ked to bude hanka, tak sa neurazi)

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 09.06.04 09:45

Ahoj Missorko,
já jen nakukuju od Letních miminek, ale musím říct, že tento deníček ti opravdu vyšel!
No nasmála jsem se jako malá:-) Ale obdivuji tvůj klid, já uvažovala už tento týden o balení tašky do porodnice a to jsem teprve ve 33. týdnu:-) No už bych to totiž chtěla mít za sebou, ale asi si teda začnu užívat ty výhody:-)

Tak se opatruj, i vy všechny ostaní užijte si krásný den!

Zdraví Kristy a Knedlíček (32+5)

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 09.06.04 10:14

Ahoj holky moje zlaty :o)

Vraci se ztracena clenka vaseho PST tymu :-)) jo jo uz se mi po vas stejskalo, ale opravdu to ted bylo v praci nejaky narocny, protoze to tady tahneme s kolegyni jenom ve dvou, jelikoz se sefik rozhodl nechat vsechny jit, nebo je dokonce vyhodil. No abychom se nenudili, tak ani se nenamaha nikoho zatim hledat…taky proc ze jo, kdyz tu ma nas. No nic, ale prejdeme k prijemnejsim ve­cem.

Missorko musim ti pochvalit krasnej denicek…fakt se u toho clovek zasmeje a jsem rada ze jsi takovej optimista. Ono to ma neco do sebe a uz se taky tesim az Vam jednou budu hlasit jak mi roste bricho. Ne ze by mi ted nerostlo, ale to nebude asi tehotenstvim ale tema zrmrzlinkama, kterejma se cpu :-)

Jinak se musim priznat, ze jsem nestihala cist ani vsechny komentare, tudiz ani poradne nevim co se tu delo a nedelo, takze me omluvte ze nebudu jednotlive reagovat, jelikoz bych byla asi mimo misu. Ale vsechny vas moc zdravim, myslim na vase i na ty vase drobecky a uz se tesim az budete hlasit odjezdy do porodnice :-) Missorka je prvni adept, superstar se skutecne blizi ke konci a my uz vyhlizime Vecko, tak jen doufame ze nas nenecha dlouho cekat :-)))

Jinak co se tyce naseho predsvatebniho obdobi, tak se musim pochlubit, ze uz mam svatebni botky a dokonce mi je koupil muj milacek :-) Taky jsem si byla znovu vyzkouset moje svatebni satky a kdyz jsem je tak mela na sobe, tak se mi libily jeste vic nez predtim…takze uz se docela tesim na zari az budou mit verejnou premieru :-))) Joooo a abych nezapomnela, tak uz mam i svatebni pradelko, a aby mel Zdenda zabavu o svatebni noci, tak jsem si poridila podvazkovy pas. Tak jsem zvedava jestli bude mit trpelivost nebo se u toho bude vztekat, jelikoz je to silenej patent :-))))

Holky moje, tak se mejte moooooc krasne, uzivejte toho krasnyho pocaska co mame nez se nam zase zkazi a opatrujte briska.

Pacek Tessie

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 09.06.04 10:36

Ahoj holky!!!

Tééééééééda moc příjemně jste mě překvapily ? opravdu jsem myslela, že můj komentář už nikdo nebude číst (((((((((((((((((((-:

Missorko ? vím, že poctivě vše čteš ((((((((((((((-: a taky, že nás tady držíš pohromadě svými vtipnými deníčky ? docela jsi mě zase dostala ? těmi sny ? smála jsem se tady v kanceláři u PC při představě, jak je paseš ? jsi fakt jednička ((((((((((((-: S tvým popisem ?našeho? stavu souhlasím ? taky mi projde spousta věcí, co by mi dřív neprošlo (((((((((((((-: a všichni jsou na mě tááááááááááááák hodní ? moc si to užívám ? akorát se bojím, abych si na to nezvykla (((((((((((((-: I s tím porodem ? taky mi přijde, že to tak nějak běží kolem mě a nějak si neuvědomuju, že v téhle, doufám komedii, budu muset hrát hlavní roli ((((((((((((((-:
Nedá mi to, abych se nezastavila ještě u jedné poznámky ? kterou jsem objevila mezi řádky tvého=našeho deníčku ? ty čekáš, že k vám přiletí čáp???? (((((((((((((­(((((((((-:

Danko ? jo jo narostla jsem pěkně ? ale někdy je ta výška i na obtíž )))))))))))-: Teda Benjamín už je teda pořádnej chlapák, tak ať i nadále takhle pěkně roste!!! Jo s tou zmrzlinou ? včera jsem měla dvě ((((((((((((-:

Bolero ? to chápu ? taky někdy nestíhám ? holt člověk musí v práci vytvořit nějaké hodnoty, viď ((((((((((((-:

Ganginko ? no pěkně jsi to Missorce naplánovala ((((((((((((-: Teď ještě, jak záleží na tom, jak se tahle data budou líbit Véčku ((((((((((((-: Vím, že Missorka dovede být přesvědčivá, ale Véčko si do tohohle asi kecat nenechá ((((((((((((-:
Teda ty jsi ale sportovec ? chůze na čerstvém vzduchu prý neublíží nikdy ? tak sportu zdar!!!!
Dneska je tady u nás v kanclu takové vedro, že bych za nějaký bunkr byla docela vděčná (((((((((((((-:

Katcha ? teda ty ale umíš nakupovat ? takových věcí a to všechno jen za 1.400 Kč????? No tak to fakt nechápu ? já jsem se byla ptát jenom na kojící podprdu a bylo mi řečeno, že pod 1300 se bohužel nevejdu ? no možná to bude tím, že potřebuju tu velikost, po následuje už jenom padák ((((((((((((((((-: Uvidíme, jestli bude Mišátková, jak si myslíš ? já se k tomu přikláním taky ((((((((((((-:

Gabinko ? uvidíš, že těch zbývajících 16 týdnů uteče jako voda, ale dovedu si představit, jak tě musela návštěva v porodnici naladit!!! ((((((((((((((-:

Kakinka ? asi tě budu muset zklamat ? na víkend už má být zase ošklivo ? taky proto jsem včera odpoledne vyrazila do parku a cca hoďku tam jen tak chytala lelky na lavičce a slunila se ? snažila jsem se užít si sluníčka a dobít baterky alespoň takhle po práci, když o víkendu už má být zase oblačno ))))))))))))))-: Jééééééééé to je tak nespravedlivé­ééééééééééééé­ééééé!!!!!!!!! Meduňku mám moc ráda na čaj ? moje mamka jí na chatě taky pěstuje, tak vždy o víkendu popíjím čajíček!!!!

Tessie ? zrovna dneska jsem si prohlížela fotky na rodině a říkala jsem si, kam jsi se poděla ? tak vítej zpátky!!!
Tak ať tě v práci moc neprohánějí a brzy se zase ukaž!!!!

Holky mějte se prima a užívejte si dnešního sluníčka

Tifani + Mišátko (32tt)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.04 10:38

Peta, ty este nie si pobalena. to mas jak na telocvik, backory, tricko, spodare + pidi veci :o), hod to do auta a mas po starostiach. Vlastne ked to vydrzi vecko az do konca superstar tak sa stane vitazom.
Hele porad prosim, akej velkosti mam kupit bodicko, nechcem tu najmensiu, lebo mam tusaka ze to bude maly slondo. videla som nieco u cinanov, tak asi 1 pekne kupim a budem sa z toho tesit :o)

Tessie, podvazky?!! moc dobre si pamatam ako moj vtedy este priatel, mi 1× rozopinal podprdu, to bola veda, lebo mala 2 haciky. S tymi prstikmi tam bastrngoval…hihi, ale na jeho obranu nedival sa na ruky :o))

danka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.04 11:06

Ganginko, katko

Teraz som si precitala posledne komentare minuleho dennicka. A teda, to som na tom rovnako, teda manzel. V zime div ze nebeha holy, lebo mu je teplo, ale teraz nosi teple ponozky do sandalov ku kratasom!!!! Lebo jemu sa nepacia tie biele (neopalene) nohy. Slnku sa vsak vyhyba, lebo to je mu moc teplo. Tento myslienkovy pochod je pre mna zahada.

vyzera to tak ze sa jedina flakam :o)
D+B

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.04 11:09

mne uz uplne hrabe, kukam ze novy kometar, natesene to otvorim a … bee to je moj

idem si kupit hrach. papa
d.

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 09.06.04 13:41

Ahoj,

Missorko, obdivuju Tvůj smysl pro humor v této fázi. Vzpomínám si, že před 2 a 1/4 roky jsem byla téměř nepříčetná, neohrabaná, na zvednutí ze sedu jsem potřebovala jeřáb, obout do kozaček jsem se nedokázala, kabát jsem dopnula jen s velkým úsilím, no nic kladného jsem prostě nedokázala najít. Tak jsem moc zvědavá jestli to za 3 měsíce bude jiné - kéž by!!!

Tifani, podprsenku jsem si zatím koupila sportovní Bellindu - 90% bavlna, široká ramínka, bez kostic, stála 400,–. Na kojení jsem viděla, že tam měli Timo (tu mám „po Míše“) za 350,–. Ještě mám jednu, to nevím značku, ale určitě byla pod 500,–. No velikost mám tuším 80D, taky žádné mini… Obě jsem si tenkrát kupovala myslím v Kotvě.

Před chvílí jsme se vrátili z plavání, Míša už spí, je utahaná jak kotě. Já teda taky nejsem zrovna svěží, ale na spaní to není, co bych dělala v noci???

Katka a Vítek 23+5tt

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 09.06.04 14:24

take lacne podprdy. ja som si jednu kupila za 600 a to som bola nadsena, jaka lacna. vlastne su to skoro padaky. akurat ze mam uzsi obvod pod prsiami a to asi vyrobcovia s tym neratali ze k velkemu kosu uzky pas. E75 sa zhana dost tazko, taka aby som neodplasila manzela.

peta, kde sa flakas. nebodaj ta skosilo to teplo :o(. alebo …

d+b

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 09.06.04 15:02

Tak jsem koukala na stránky www.timo.cz a největší košíček mají D, to docela nechápu :-( Mě teda stačí, ale chápu, že je spousta žen které potřebují v době kojení větší…
Musím jít sundat prádlo, blíží se bouřka, to nám to sluníčko dlouho nevydrželo…
 Katka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 07:37

Jo, jo, už ani to spaní není co bejvalo… takže v tuhle pro nás lemry na MD obskurní hodinu čučím u PC… Na druhou stranu, až se Véčko vykuklí, bude se takový trénink v nespaní docela hodit! :-)

Ahojky holky moje,

už se mi po vás stýskalo! Včera jsem byla celý den v Praze za kamarádkou a moc jsme si to užívali. Ona je taky těhule, teprve v 16.tt, ale už se jí bříško taky začíná kulit a strašně jí to sluší. Je skvělá, mám jí strašně ráda a přijde mi úžasný, že nám to vyšlo a budeme mít mimísky půl roku po sobě… Taky je docela legrační dívat se na ní jak některé věci prožívá a uvědomovat si, že u mě to bylo stejné… Teď je ve fázi vybírání kočárku a jmen a „příznaky“ jsou řekla bych identické… :-)

Dokoupila jsem Véčku poslední drobnosti z lékárny a teď už teda budeme jenom čekat a v rámci toho čekání snad někdy konečně sbalím tu tašku. Asi jde do tuhého, protože můj muž měl se mnou vážný rozhovor a dokonce se nabídl, že ji teda zabalí sám. To byla dobrá finta, protože to jsem samozřejmě odmítla, ale teď to teda budu muset spáchat, aby měl radost. Taky nějakým pro mě záhadným způsobem vypočítal, že je 25% pravděpodobnost, že začnu rodit a on bude v práci, obdržela jsem instrukce i pro tuto příležitost, zejména mi bylo důrazně zakázáno jet sama autem do porodnice. :-)

Včera se zdržel v práci a řekl, že přijede busem. Dorazila jsem večer domů, dala si sprchu, udělala salát k večeři a pustila Četnické humoresky. To je teď moje. Máme je doma na DVD a strašně mě to baví, takže je sleduju (ale ne víc než tři denně!) :-) No a když to bylo nejnapínavější, tak volal, že je na cestě, ujel mu autobus k nám, chtěl jít pěšky, ale že to vypadá na pořádnou bouřku, tak jestli bych pro něj nepřijela. Jsem vzorná ženuška, takže jsem stopla dvd, hodila něco na sebe a vyrazila. Holky, to vám byla taková NÁDHERA!!! Jela jsem a blejskalo se, byly to snad ty nejkrásnější blesky co jsem kdy viděla! Musela jsem se nutit, abych po nich pořád nekoukala a dávala trochu pozor na řízení… :-) Muže jsem před zmoknutím těsně zachránila, bouřka nás chytla až cestou zpátky a byla to teda pořádná průtrž! Ale pak ten vzduch stál za to!

Jo a nesmím vám zapomenout napráskat, že v úterý tu za mnou byla šéfka, takže s případnými dotazy na naší úžasnou vesnici se obracejte na ni, je objektivní hodnotitel. Chuděrka, bylo jí strašný vedro a můj muž se svojí úchylkou na rozpuštěné vlasy jí pořád bral skřipec… asi mu to přišlo zábavný. Kačka ovšem totálně zabodovala u našeho kocoura!!! Takhle lísavě se ještě nikdy k žádné návštěvě neměl! Pak byl celej smutnej, že odešla. Už to ale rozdejchal. Včera večer se brouzdal (!) v napuštěné vaně a vesele si lemtal vodu. Je to fakt exot! Škoda, že jsem ho nestihla vyfotit, snad příště! :-)

DANKO - gratuluju k chlapovi (jestli jsem to teda pochopila správně a je to chlap?) :-) Co se velikosti bodyček týče - já nejsem žádnej expert a každej ti řekne něco jinýho. Jasně, že z toho mimís pěkně rychle vyroste, ale na druhou stranu, zase si ho nepovezu z porodnice v těch plandavejch hadrech (kdyby mě tak slyšela moje mamča - pořád jsem evidentně nepochopila, že my budeme mít VELKÝ dítě :-)). Tudíž já mám asi tři 56 a pak už 62 a větší!!! :-)

KRISTY - zdravím do svého rodného města! :-) Já k vám do deníčku taky pravidelně nakukuju a šmíruju co je nového :-) S tou taškou - je to fakt o mé totální ignoranci a o tom, že někdo hluboko mám zasunutej pocit, že rodit se dá v pohodě i bez tašky, ne? :-) (Doufám, že bude dneska muž v práci zaměstnaný a nebude mít čas si tohle přečíst…) :-) Přeju tobě i Knedlíčkovi moc štěstí a ať jste oba v pořádku!

TESSIE - to je moc fajn, že jsi se zase ukázala, mám radost. :-) Miláček je teda kabrňák, když ti koupil boty, to smekám, jen tak nějakej chlap by to neudělal! :-) Svatební prádélko? To zní skvěle, mně se podvazkový pásy vždycky líbily, ale nidky jsem žádnej neměla, no třeba si na svatbu příští rok, taky nějaké pořídím, pokud ho budou vyrábět v té velikosti co tou dobou budu mít :-)))

TIF - čáp nebo vrána nebo jinej pták… :-) Je mi to jedno, hlavně ať přiletí tak jak má a nedělá s tím drahoty :-)

KATCHA - já si taky přijdu neohrabaná, velká, nic neudělám, všechno mě bolí… Mám ale výhodu - kozačky si nemusím zapínat. :-) Ale jsem tak natěšená, že bych zvládla cokoli, i kdyby se to břicho mělo ještě zdvojnásobit! :-) (Podle mojí tchýně a švagrový ho stejně mám neuvěřitelně MALÝ a pořád je mi předhazováno, že švagrová měla teda mnohem větší! Hlavu si s tím nelámu - po včerejším rozhovoru s Véčkem je jasný, že je s velikostí příbytku spokojeno! :-) A s Vítkem si to užiješ i bez kozaček!!! V letních šatičkách - to bude paráda!

PODPRSENKA - holčiny, to je moje tabu téma. :-) Z tý velikosti co mi narostla, jsem vyplesklá už teď. Jediná možnost, pokud chci, aby ta podprsenka nějak vypadala, je koupit ji u Anity (ve Vodičkovce, v Dětské pasáži). Je tam úžasná paní prodavačka a nikdy nedá najevo, že by moje velikost byla nějaký problém, i když minule, když jsem si kupovala podprsenku na kojení, tak smutně prohlásila, že to už je teda poslední velikost košíčku co se vyrábí, čímž mě totálně vyděsila, doufám, že dál se to už nezvětší, protože pak už by mi zbýval jediný výrobce a to je Technolena Brno (ty šijou stany). A taky je nevýhoda, že podprsenky od Anity jsou docela investice, na druhou stranu zas mají všelijaké vychytávky a jsou moooooooooooooooc pohodlné! (Mimochodem KATCHO - velikost 80D mi z mého pohledu opravdu mini přijde… :-)

Jo a TIMO je klasicky MIMO! :-)

Mějte se sluníčkově, dámy!

Peta a Véčko

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 07:38

Tak a jsem Přečíst zbytek…

No, mám teď nějaké plodné období nebo co…

P.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 08:35

Ahoj holky,

tak se zase hlásím. Dneska mám lehce depku, protože jsme byli ráno v 6 hodiny vyprovodit brášku na letiště :-( Jediné co mě uklidnovalo, že je v pohodě a úsměv na tváři .. jinak by to bylo asi mnohem horší. jsem zvěšdavá jak se mu bude v Americe líbit. Pro mě je to naprosto hloupej stát. Předpokládám, že speciálně PETA bude souhlasit :-))))))) Takže slzavé údolí probhlo u mamči a jeho holky :-) Já jsem se kvůli nim musela držet :-) Nebylo to jednoduchý :-) tak ted už sedí někde v letadle a je směr Milano a z Milana letí do New Yorku a tam bude cca 5 dní a potom se přesouvají do Potlandu a tam bude skoro 5 měsíců :-((((( Já to tu bez něj nevydržím. Připadá mi, že mi čás těla odjela :-) Ježiš já jsem strašná fnukna :-))))))

No jinak jsem byla v úterý u Peti v jejich slavné vesnici :-)))) tak trefila jsem tam napoprvé, protože Peta to naprosto úúúúžasně vysvětlila :-) takže jsem nezajela ani někam jinam ani do JZD :-)))) barák jsem pochopitelně poznala podle nakvetlých muškátů :-)))) ( stejně budu mít na konci léta lepčí :-P ) No a pak mě už přivítali s otevřenou náručí :-))) Holky Véčkův pokojíček je naprosto úúúžasný :-) krásný a dokonalý :-) Tam by se mi taky líbilo :-))) Hned je vidět kde se Peta realizovala :-) No a úúúplně na větvi jsem byla z kocoura :-) To je takový mazlíček a miláček :-) Furt mě upozornovali, že budu celá od chlupů .. no a co ? Vždyt nejsem žádná fiflena, který by to vadilo :-))))) Seděla jsem v obýváku na sedačce a on normálně ke mě vyskočil a namáčkl se na mě :-)) Vrněl a přivíral očíčka :-) Takže to nemělo chybu !!!!!!!!!!! :-)

Jinak koukám, že počasí nám nějak extra dllouho nevydrželo :-( Snad se to zase vylepší. ta bouřka včera byla fakt drsná :-) Včera jsem měla celé odpoledne volno. Vzala jsem si dovču kvůli bráchovi a taky tomu vedru a jela k našim na bazén :-) To jsem ovšem ještě netušila, že Bekkyna se bude chtít koupat se mnou :-) Zatím tam za nikým neskočila, ale jak tam viděla mě, tak najednou byla vedle mě a plavala si spokojeně čubinu :-)))) Nejdřív z toho byla taková vyšokovaná co se to děje, protože to nezná , takže prskala, kašlala a fnukala. tak jsem jí hned vzala do náruče a vytáhla jí :-) byla tak hubená jak byla namočená :-))) No a tak jsme jí vzali hadicí, aby nebyla od chloru a já si šla ještě skočit a zaplavat a ten tatar tam za mnou skočil znova :-)))))) To už byla spokojenější :-)) Takže doufám, že se tio nebude opakovat moc často :-)))

Ježiš to jsem se nějak rozepsala :-)))

Jednotlivě až příště :-))

mějte se fajn !

Papa KAČKA :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 08:50

Ahoj holky,
tady Pepigaba!!!!!Dneska jsem se stavila v práci a tak vám nechám malý vzkaz.
Missorka:deníček jako obvykle super, akorát mě se některé pasáže netýkají, no co se dá dělat. Jinak se holka drž a užívej si!!!!!!!!!

Já jsem měla zase dneska v noci stavy, jako že už jedu POSLÍČCI jako blázen, celou noc jsem nespala. No a tak si myslím, že to bude určitě dřív a říkám si skoro hurá, bříško je někdy vážně nemožné.Jinak vše je pořád při starém, takže zlé, ale hlavně že mi hlava sedí na krku a v té hlavě mám mozek co myslí, na rozdíl od jiných lidí. Kačenka bude mít v pondělí OSM ročků a tak se těším jak to s ní oslavím.
Mějte se všechny moc fajn, užívejte krásného počasí, ale nejdůležitější je slunce v duši (kruci to moje zakryl nějaký černý mrak).

Vaše Pepigaba+hemžátko 36tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 08:58

ahoj,

peta ty si teda uzila. jak vam tu prahu zavidim. same obchodiky krcmy s dobrym pivom :o). ja som strasne leniva ist nakupovat do rakuska. inac vcera som ten cinsky stanok hladala a uz tam nebol. tak som si kupila hrach a paradajky. ten predavac si uz musi mysliet ze mi sibe. kilo hrachu a 1/2kg rajcin denne. ono sa to zda drahe cca 70sk, ale ja nic ineho nejem. vcera som bola so segrou v posilke. cvicila co ja akurat z mensimy vahami a teda ma co dohanat. cez obed som sa na hodinku vyvalila na slnko a spiekla som si prdel. nechapem vzdy si osmahnem iba tie zagulatene casti zadku. kamarat sa mi smial, ze tie plavky (vrsok) mi minule leto boli vacsie, co si ti chlapi nevsimaju… mame tu strasne dusno, burka nas len obisla, ani ten vzduch sem poriadne nezavanul. ale celkovo v blave je suchsie.

v sobotu ideme na grillparty. dedov brat ma narodeniny. ale od kedy dedo zomrel strasne schudol a je taky smutny. je to uzasny clove a rada by som ho niecim potesila, ale cim? zbiera sosky slonov, ale to som mu dala na posledne vianoce a co sa cudujem, pamata si to az do dnes.

uz som viac menej vyriesila problem co na seba, nosim uz aj kratsie tricka, ze mi pupok vytrca. a vcera isiel taky par okolo a ta baba hovori chalanovi …jake brucho ma…s takym tonom ze jak mozem nosit take tricko ked som taka tlsta. cha, zavidi :o). dnes som si chcela dat taku akvamarinovu minisuknu, ale ja to strasne neznasam, ked nas chlapi tak slintavo okukuju…je mi to odporne.

citate niektora? poradte mi nejaku dobru detektivku. tym ze uz nehram volejbal, tak som zacala citat a bavia ma len napinave detektivky, alebo teda akcne veci. dokonca skor take tie, ja by som to nazvala, lahka komercna literatura pre zeny, ale hanbim sa to kupovat a navyse je to predrazene. takze keby ste mali tip na dobru ale aj literarne kvalitnu knizku dajte vediet. naposledy som citala ked som lezala v nemocnici a to bolo dost davno. takze mi to pride vhod, rozsirim si slovnik

zajtra idem na test na cukor. aj tak vyjde negativny tak na co sa tam trepem. pichnutie do prsta je pre mna horsie ako ked beru krv zo zily.

uz iba mesiac a pol v tejto praci, ty koki ja si to neviem predstavit, ze tu nebudem pracovat. robim tu uz vyse 4 rokov…teda na mna dlho.

aj by som reagovala osobne, lenze pisem to rovno na web a houbeles si pamatam. :o(

d+b21tt

Sumenka
Povídálka 16 příspěvků 10.06.04 09:13

Ahojky Péťo,

teda, Tvůj deníček jsem přehrčela zraky tak zaujatě, že jsem ani nedýchala. Krásně jsi to popsala… jen doufám, že budu mít později pár týdnů před porodem tolik síly pro optimismus jako Ty. S těmi sny to máš senzační. Já jsem v 20.tt a v poslední době se mi zdají výhradně sny traumatizující - např. že někdo ubližuje mému muži, že mne někdo v jakémsi starém domě pronásleduje s nožem v ruce, … hrůza, vždycky se pak kolem 2. hodiny ranní probouzím, kňučím jak hladové štěně a tulím se k mužíčkovi, kolik jen dovolí… a ráno jsem v práci akorát unavená.

Jinak taky začínám sledovat, že ačkoli rekonstruujeme domeček (a např. v ložnici s event. místem pro postýlku zatím není dodělán sádrokartonový strop, opravena okna, dodělána podlaha)… tak je ke mně rodinné okolí hodně ohleduplné a vlídné. Napříč tomu se to bohužel kompenzuje mým nevlídným šéfem v práci, který si na výběru náhrady za mne skutečně dává záležet a tak to zatím vypadá, že budu v práci strašit a posléze zaučovat náhradu snad ještě měsíc před porodem… a to „nesedím na zadku“, ale lítám, kudy chodím, práce nad hlavu…asi to holky znáte - kancelář a já „ocásek pro všechno“…

Zatím pááá, přeji vám všem maminky i těhulky i nakukovatelky krásný den.

Šuměnka 20.tt

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 10:31

Ahojky,

až v deníčku Podzimního očekávání mi došlo, že Benjamin je jméno a ne synonymum pro juniora! :-) Jsem truhlík! :-)

Je to strašně krásný jméno, moc se mi líbí, skvěle jste vybrali!

P+V

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.06.04 11:30

AHOJKY HOLKY,

tak snad už konečně nastala ta chvilka, kdy se na chvilku utrhnu a budu mít chviličku vás všechny pozdravit.

Takže moc všechny zdravíííííííí­ííííííííím :-))))))))

Tak jsme přežily my i naši mimískové první veliké vedro a můžeme se jen těšit na další a další :-((((((

MISSORKO:

Tvůj deníček mě naprosto nadchl a vzbudil ve mě takové očekávání a těšení se na dobu těsně před porodem.

Popsala jsi všechno naprosto dokonale, já jsem deníček předčítala ženskejm v práci a ony s tvými postřehy naprosto souhlasily, dost jsme se nasmály, hlavně při představě to sexu.

U mě se nic zá:,–(ního nového neděje, jen jsem začala spát s dalším polštářem, podkládám si bříško a spí se mi o moc líp.

A ty sny, ty se mi zdají opravdu absurdní.
Předevčírem v noci nejprve umřel šéf :-))))))), budiž, nějak ho v poslední době nemusím, jenže on den po svém úmrtí v tom snu zase přišel do práce, takže se žádná oslava :-)))))))) nekonala, za chvilku potom jsem se vzbudila v slzách a celá uřvaná jsem musela vzbudit Jirku, protože mi zase umřel on. Nevím, co se to s mými hormony děje, asi mám strach o otce svého dítěte, nebo co, ale nic příjemného to nebylo. Přitulila jsem se k Jirkovi a znovu jsem usnula.

Dneska v noci jsem byla v nádherném bytě s úplně cizím chlapem, čekala jsem s ním miminko, byl to můj manžel (nebyl to Jirka) a mě najednou blesklo hlavou, že je to ten samej, co mě před několika lety brutálně znásilnil a já jsem ho tehdy nepoznala a najednou jsem na to přišla, okamžitě jsem podstoupila interupci - s ním přece dítě mít nebudu - a vzbudila jsem se v okamžiku, kdy jsem mu zdělovala, že vím, kdo je a on mi říkal, že to ví a že to chtěl odčinit.

NO JSEM Já NORMáLNí?

Jsem zvědavá, co se mi bude zdát dnes.
Už nechci žádný drasŤárny, takový pasení krav na louce by nebylo k zahození.

Mějte se všechny moc hezky a hlaď te pupíky.

PS: Doufám, MISSORKO, že až to na Tebe přijde, budeš nás pravidlně informovat.
Není nic lepšího než porod v přímém přenosu :-))))))))))))))))

Markéta + Markétka 25+3tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 11:48

nic nerobim, len sa flakam po internete. mam nakupovaciu naladu pre mimi, kukla som na rimburak.cz no aj by som si vybrala, ale za postovne 270kc nedam, vsak sme v eu. preco sme sa vlastne rozdelili, do kelu. capicka 50kc a postovne 270. parada
tak som sa len postazovala :o(
 d+b

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 10.06.04 12:10

Ahoj holciny,
tak dovolenou mame za sebou. Uteklo to silene rychle, ach jo. Taky nam tim zacal narozeninovy maraton. Mam pocit, ze se vsichni okolo narodili v cervnu :)).

Pisu jen ve spechu, musime jit koupit nejaky darek a vubec nemame tucha co…

Az budu mit chvilku,napisu vic.

Pa Maxi

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 13:54

Takže jsem právě provedla nadlidský výkon a ostříhala a nalakovala jsem si nehty na nohou!!! :-) No bejvávalo to dřív nějaký jednodušší nebo co :-)

ŠÉFKA - nesmutní kvůli bráchovi, on se ti brzo vrátí a ještě ke všemu se v tom velkým světe otrká? :-) A prosím, prosím o jednu fotku Bekkynky jak plave, to si nemůžeme nechat ujít! :-) Kocoura si zhodnotila hezky a tomu koberci a spol. v obýváku jsi se diplomaticky vyhnula! Jsi chytrá! :-)

PEPIGABA - zlatíčko moje, to je skvělý, že jsi se ozvala, blbý, že nemáš zrovna teď přístup na net. Držím palečky se stěhováním a vším okolo, snad už jednou něco musí dopadnout tak jak chceš, ne? Opatruj se, já se stejně zase brzo ozvu.

ŠUMĚNKA - teda nemáš to s těma snama jednoduchý!!! Mně s eobčas taky nějaký nepříjemný zdávaj,. Ale většinou jsou spíš humorný, takže se budím vysmátá jak lečo. Jestli si dobře vzpomínám, tak jsi k nám do deníčku už někdy psala, ne? Pamatuju se dobře? Ale i kdyby ano, vůbec nemám ponětí co? :-)

BOLERO - taky dobrý sny! Mně je teď v noci pořád strašný vedro, takže se teda polštářem nepodkládám, ale spím obtočená kolem deky s nahým zadkem? :-) Břicho je dokola vypolstrovaný tou dekou a je to tak docela pohodlný? S porodem v přímém přenosu předběžně počítám, jestli to fakt vyjde v termínu, bude mít taťka dokonce služební notebook a pak by to teda fakt stálo za to. No, snad mě ten humor nepřejde? :-)

DANKO - taky moc nechápu, proč jsme se rozdělili, a to poštovný je strašný!!! Je to velká škoda, protože v Rumburaku mají hezké věci. My vůbec máme pro mimíse spoustu věcí obejdnanejch a koupenejch přes internet a jsem s tím spokojená - ceny skvělý, vždycky to dorazilo v pohodě a bez problémů. Musíte mít i nějaký internetový obchody na Slovensku, ne???

MAXI- vítej zpátky, těším se na referát o dovolené!!! :-)

Kočky, jdu se natáhnout, dneska mám limit komentářů splněnej :-) ale když bude na co reagovat, zase se určitě ozvu!!! :-)

Peta a Véčko - 18 days to go

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.06.04 14:24

Ahojky,

odpočítávání je úžasný, když to napíšeš takhle - 18 days to go - je to až neskutečný, jak rychle to uteklo a že už je to skoro tady.

Já jsem si taky dneska u kalendáře uvědomila, že ještě 2 měsíce v práci - 9.8.2004 jdu naposledy a od 10.8.2004 jdu na MD - a potom už taky budu za 6 týdnů rodit.
Blíží se to blíží, bříško roste a roste, už ho hrdě vystrkuju a jen čekám, kdy se mě začne někdo ptát: Ty čekáš miminko? A oni si zatím všichni myslí, že jsem tak stloustla.

AŤ UŽ SI TOHO NĚKDO VŠIMNE!!!!!!!!

M+M

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 14:42

Markét,

on si toho někdo všimne, neboj! :-)
Ke konci budeš ještě vzpomínat jak bylo to bříško hezounký, malinkatý, nepopraskaný a nepřekáželo!!! :-)

JO A POZOR!!!! SBALILA JSEM SI TAŠKU!!!! TO ŠÉFČINO PRUZENÍ SE UŽ FAKT NEDALO VYDRŽET!!!! :-)))

Tudíž jsem za vzorňáka a předpokládám, že teď když je Véčku jasný, že jsou na něj všichni a všechno nachystaný, bude se tam šplouchat až do července… :-)

Opatrujte se.

Peta, Véčko a Taška

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.06.04 14:53

HURáááááááááá­ááááááá

gratuluju k úspěšnému sbalení tašky.
To byl ale POROD!!!!!

Když už máš sbalení za sebou, tak to už Véčko „vyprdneš“ jako by NIC. To nejhorší už máš za sebou :-)))))))))))))

Jseš fakt dobrá!!!!! :-)))))))) Konečně!!!!!!!

M+M

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 15:03

ahojda holky,

tak koukám, že to moje neustálé pruzení Peti, aby si zabalila tašku do porodnice mělo úúúúúúspěch !!!! :-)))))) No to jsem ráda, že jsem se nerozčilovala zbytečně :-)))) hihiihihihihih­...........
Tak a ted at Véčko vydrží do termínu a budu spokujená :-)))) :-)

Teda tady zase bouřilo.. já čekala, že teda alespon pořádně zaprší, když je takový dusno a ono nic :-((( takže budeme dál dýchat jako v sauně ! :-(

To počasí je fakt na hlavu !

Páá kačka :-)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.04 15:21

Přidávám se - taky chci bouřku!!!!! A pořádnou!!!!

P. (foto tašky je v albu! :-) - nebojte pak ho vymažu, aby tam nepřekáželo… :-)

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.06.04 16:03

ahojda Kačko,
u nás taky jenom hřmí a nezaprší a nezaprší.

A to já bouřku doslova miluju, miluju ten vzduch těsně před bouřkou a miluju vzduch po bouřce, miluju když cítím tu vodu ve vzduchu - jsem jak LEOŠ :-)))))))

Takže máme v práci otevřený okno a já jsem najednou ucítila vodu, říkám si, že by sprchlo a já to prošvihla? NIKOLIV, projelo kolem kropící auto a umylo asfalt pod oknem :-)))))))))))

Já už chci déšť !!!!!!!

M+M AŤ ŽIJE SAUNA :-(((((((((((((( - jsem celá olepená

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 10.06.04 16:13

holky,

teda co komentar to perla. :o) prva faza porodu zacina balenim tasky.

uz nas sprchlo. a je tak v pohode. prijatelne pocko pre tehulky.

na sr internete je 1 detsky bazar! al tu pisu ze nakup nad 1500kc je zasielka zadara. a segra studuje v prahe takze to budem nejak posielat cez nu. ale to az dalsi semester, este ze tento uspesne dokoncila :o))

boli sme u babicky na obede. no vari uzasne ale tie novoty mi moc nechutia. urobila pohanku s duenou zeleninou…no kure - nejim…salat - mnam…a kolac. tak sme moc tuku na seba nenabalili :o)

maxi, vitaj spat. teda fakt to ubehlo.

zatial sa majte
d+b

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 10.06.04 16:32

Ahojky Peto,

tak na to se neda nezareagovat, takze prijmi obrovkouuuuuu gratulaci…ten porod uz ted bude hracka ne? Kdyz uz jsi zvladla tu tasku do porodnice, tak uz zvladnes vsechno :-))))
Jinak koukejte pak hezky obstarat ten notebook, at to muzeme vsechno s napetim sledovat.

Jo a ted trochu bokem, mozna uz jste o tom diskutovali v minulem denicku, ale koho mate jako dalsiho adepta na vypadnuti ze Superstar? :-)))

Mejte se a doufam ze ta bourka prijde, protoze to dusno je desny :-(

Pacek Tessie

ataner1
Povídálka 48 příspěvků 10.06.04 19:51

Ahojky holky!
Tak už se to blíží k víkendu. včera ta bouřka byla docela jedlá. :-) Nechali jsme otevřené okno nahoře v ložnici, já jsem byla jenom v letních šatech a manža v kraťasech a tričku. A to jsme stihli navštívit babču a rodiče. Rafík byl venku a hlídal i při bouřce, to jsem se dnes dozvěděla od sousedky. Oknem nanapršelo, šlo to z opačné strany. Jenom jsme měli mokrou stěnu na verandě. Rodiča byli moc hodní a půjčili nám věci na oblečení, z 30-ti se ochladilo na 16.
Víkend bude docela akční. mám se sejít na pokec z holkou, kterou jsem poznala na internetu, moc se těším. Jedeme na návštěvu ke kamarádům a určitě se zase bude ňuňat. A v neděli jedme ka tatovi a babičce.
PETO, deníček je skvělý. Jsi ohromná optimistka, tak ať ti to vydrží nejraději napořád.

DANKO, já jsem přes maxitrička, přece jenom jsem baculatá, ale myslím, že bříško, pokud se ho někdy dočkám, budu ráda a hrdě ukazovat.

PEPIGABO, jsem moc ráda, že jsi se ozvala a doufám, že všechno bude podle tvých nejlepších představ.

TIF, Mišátko napíná jako struna. Pozitivní je, že už mu to dlouho nevydrží.

Hezký víkend.
Ataner

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.04 08:09

čauky holky,

tak včera nakonec zapršelo a to docela pořádně :-) Bouřka se také konala :-) No hned byl lepší vzduch :-)))) Nejlepší je, že ten vzduch vyhovuje i mě a to nejsem těhule :-) Ale s tou mojí příšernou alergií je fakt takový dusno za trest :-( A koukám, že tady furt tak lehce prší :-))

Jinak brácha už je na místě .. teda né ještě tam kde bude pracovat, tam se budou přesouvat až zítra. Je to ještě cca 800 km od New Yorku . takže psal, že si procházejí New York, Central park, 5 Avenue, Empire State building atd.. :-) Takže snda tam bude v pohodě :-) Cesta prý proběhla v pohodě. Nejlepší je vždycky ta komunikace tady mezi náma… protože brácha , aby moc neutrácel, protože přece jen ty sms nejsou zadarmo, tak pošle sms mámče a ta to řekne tátovi doma, pak to pošle mě a pak taky bráchový holce. A taky dědovi a babi :-))) Takže předpokládám, že máma bude mít snad větší účet za mobil než brácha :-)))))))

Jinak fotku plavací Bekkynky určitě nějak zmákneme :-)) I kdybych jí tam měla šoupnout a vyfotit si jí, tak bude :-)))) Slibujůůůů :-))

Dneska jsem se ráno probudila s tím, že je už sobota a tak jsem si tak říkala co a asi budu dělat.. Přišlo mi strašně divný proč jsem se probudila tak brzo… No a najednou jsem si říkala, že kdy jsem to vlastně vyřídila ty věci co jsem měla na pátek na půl osmou ráno ????? No a v tom se mi seplo. Vylítla jsem z postele jak střelená kachna a já tím, že mám nízkej tlak, tak když fakt hooodně rychle vstanu, tak se mi totálně zatmí před očima :-))) No a taky že se stalo… Najednou tma před očima a rána do hlavy jak z děla.. :-((( Nějak mi vadila v cestě skřín :-))) A já nalítla čelem přímo na roh :-))) V tu chvíli jsem začala nadávat jak ukrajinec na stavbě :-))) Bolí mě to ještě ted. A když jsem se ráno podívala do zrcadla, tak jsem tam měla přesně ten roh skříně vytetovanej :-)))))

No naštestí jsem to všechno stihla v pohodě a ted se jdu uklidnit tím, že si koupím Deli XXL :-))) A jen přemýšlím jestli pistáciovou nebo čokoládovou a nebo oříškovou :-)) Včera jsem totiž nevěděla a koupila si včechny tři a taky je všechny sežrala..... A pak, že nejím, že Peto ??? :-)))))

DANCUL : teda ty jíš nějak moc zdravě :-))) To se cpeč jen hrachem ?? :-)))) A furt cvičíš ??? :-) Ty jsi fakt šílenec :-) Tobě se narodí malý kulturista :-)))

PEPIGABO : jsem moc ráda, že jsi ještě 2v1 :-) Moc Ti držím palečky a stále na tebe myslím........

PETO : takhleúúúúhledně zabalenou tašku jsem ještě neviděla :-)))))))))) Máš obrovskou pochvalu :-))))

BOLERO : s tím kropícím autem jsi mě dostala :-)))))))) taky mám nosík na to, že cítím ve vzduchu vodu :-)

MAXI : vítej zpět ! těším se na zážitky z „natáčení“ :-))))

Tak a to jsem se zase vykecala :-)))

Příjemný den všéééém :-)

Páčko Kačka :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.04 08:18

ahoj,

teda kacka, davaj si pozor. bud rada ze nelezes z postele schodami. no mne se stalo totez a letela sem 3 schody hlavou dolu a urobila som si vyron. takze klud praca neutece :o))

peta, keby som mohla otvorit tu srtanku tak by som sa kukla ako sa bali ucka.

ataner, ja tak nejem schvalne. ale inac mi byva zle teda to aj ked som nebola tehu. traviaci mechanizmus nefunguje na 100%.

zas ma bolia zuby. 8 svina hnusna. takze mam trocha depku jak to zas skonci :o(
prave odchadzam na na cukor.

tak zatim
d+b

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.04 08:24

Danko,

jak to, že ti to nefunguje???
rodina.cz/pst

A přítel jsi tam taky - teď jsem to kontrolovala.

P.

Ganginka
Povídálka 50 příspěvků 11.06.04 08:46

Ahoj,
konečně pátek:) Nevím proč, od rána mám pocit že je sobota. Taky se tak chovám - na nádraží jsem šla tím způsobem, že mi ujely dva vlaky (naštěstí jezdí né po hodině jako dřív, ale v ranní špičce už po 15 min.). Nejradši bych ten náš bunkr zamkla a pěkně schovaná bych dál spala:) Jo jo, to by bylo fajn. Ke všemu každou chvilku kontroluju jestli mám vůbec otevřený oči:))) Jinak omlouvám svou nepříspěvkovost:(, nebyla jsem u PC. Pořád jsem někde lítala a když už jsem se na net náhodou dostala, tak jsem jen prolítla mail. Ale zjistila jsem:) že má emimino novou nakukovatelku, brigádnička co tu je tak byla u mého pc a koukala jsem že tu je plno přístupů;) Takže s ní budu muset jít na kafíčko a nenápadně se přiznat že sem závislačka:)))
Missorko: taška zabalená, jupíí, blahopřeju:) A na přímý přenos se těším!
Kačko: tak vy máte Bekky - plavčici? :) Vždyť jí musí být taky horko… je fakt že ne každý pes má rád vodu…, ale třeba naše Nikola je vodou posedlá. Hned do ní hupsne a dostat ji z ní nemůžem… Teď už ví že má zákaz, ale dřív… prostě jak bylo otevřeno v koupelně a vana napuštěná, už v ní byla. Jednou u nás byla ségra (nejmladší, teď jí bude - 18, to je děs, takový prtě prťavý to bylo!) a navyklá z domova, kdy jsme byly 4 ženský a taťka - „vypni už tu vodu, nezbyde teplá!“ - si chtěla dát jen sprchu. Donutila jsem ji napustit si plnou vanu - opravdu plnou (nevím jestli to pochopíte… u nás když se někdo sprchoval třeba 5 min tak ostatní už měli vodu studenou, když jsme se „koupali“, tak v cca 15 cm vody) - a najednou slyším takový cákání… šplouchání… tak jsem se divila že by Lucka měla takovou radost, že je ve vaně???, a ona tam skočila Nikola:))) Lucka nad ní stála, bylo jí líto, že jako koupání nebude (vodou se přeci šetří), tak jsem vanu vypustila a napustila ji znovu. Radost měla, ale Nikola byla za trest zavřená v obýváku:))) Teď koukám žes mě předhonila, taky máš sobotu:) Snad to ta skříň moc neodnesla - a ty už o „střetu“ taky nevíš:) Nejlepší je led… tedy… já vždycky „přiložím“ nanuka, no a když se podruhé zmrazovat nedá… tak co zbývá s ním udělat, že:))) A brácha se brzy vrátí, uteče to jak nic…
Tessie: nevím kdo by mohl vypadnout, přeci jen už jsou jen 3… každopádně držím pěsti Anetě, ať jde dál. A Sámer nebo Šárka… asi bych to přála Šárce.
Bolero: jsem jako ty, včera i předevčírem jsem při bouřce přemlouvala lidi kolem, ať jdou se mnou na procházku. Nešel nikdo. Naštěstí včera jsme šli s Járou do města, to že bude pršet jsem „cítila“ - a „zapomněla“ deštník doma… a pak pršelo a pršelo a pršelo (takový ten „letní“ příjemný déšť) a já lítala po silnici a užívala si to. Jára stál pod nějakou stříškou a nadával že jsem praštěná:) A ty tvý sny jsou fakt zvláštní:) mě se zas tuhle zdálo že k nám přišel na návštěvu Rosický (a to ho fakt nemusím!) a já se s tím všude chlubila… tak se chlubim aspoň tady, i když to byl jen sen:)))
Maxi: jak bylo? taky chci dovolenou…
Mimochodem… dnes jak jsem „sobotová“, tak jsem v metru seděla a koukala do blba… teda na zem, na nohy chlapů:) a ani jeden(!) neměl sandály bez ponožek. Všichni je měli… ke všemu strakatý nebo barevný nebo děravý… teda né díry jako díry, ale takový ty „slabý“ paty…
Mějte se hezky, jdu pracovat, snad se ještě ozvu.
Ganginka
PS: právě mi volala sestřička moje milovaná o minutu mladší:) že mě zve odpoledne na pohár. Aspoň něco příjemného v dnešním soboto-pátku:)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.04 08:51

Marti,

tímto přihlašuju svého muže do klubu nositelů ponožek do sandálů!!! Já to taky nechápuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuu­u!!! :-)

Mimochodem - kolik je v tom klubu už našich chlapů? Nějak jsem ztratila přehled! :-)

Hezký den.
P.

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 11.06.04 10:27

bingo, na 100×. ukazuje mi to ze taka stranka neexistuje. takze som to vyhladala cez google. naslo to stare dennicky, tam som si nasla tu adresu a skopirovala . ale uz som si to dala do favorites, takze snad to pojde.

aj mne uz dosiel babyvak, ale este tam nemam co dat :o(. trenujem s babikou.

dnes som u cinanov chcela kupit body, tak sa pytam ze ci nemaju s dlhym rukavom. a ona ze to teraz nikdo nekupuje a ze to sa ani nepolati kupovat. bola mila, ale to som musela vyzerat ze porodim hned alebo dost netehotne.

vobec sa mi nechce do posilky. lenze segre som to slubila a ona tam sama nepojde, lebo sa hanbi. co s nou…

prave chroustam hrach…bobule su v:,–(e len nie v mojej puse.

v klubu su vsetci nasi chlapi. no mozno nejaky expert na modu je vynimka. ale musite uznat ze je velky pokrok ked si nedaju biele ponozky, som na neho hrda :o))))

d+b

Ganginka
Povídálka 50 příspěvků 11.06.04 13:32

:) ponožky - spíš vyhlašuji pátrání po muži, který ponožky v sandálech nenosí…
včera jsem domů přinesla slabé, černé, 100% bavlněné ponožky - a bylo mi řečeno „A to je co? Vždyť mi v tom bude zima!“ S úsměvem jsem to pak vyprávěla Járový mamce, ta se jen pousmála a ukázala na manžela:) Měl je taky! (teplý ponožky) Navíc přišel že jde do města a měl teplou! mikinu. Prý že mu je jedno že tam lidi běhají v tílku, že třeba bude pršet a jim bude zima a jemu ne:)))
Holky, poraďte: ségra má příští týden narozeniny a já z ní dostala co by chtěla: scrable. Nevíte kde se dá koupit? Preferuji centrum Prahy… A za kolik asi? Vím že to je okolo 1000,– (originál), myslela jsem že přes net to bude rychlejší, pohodlnější, levnější… nevím jak hledám, ale žádný iobchod který to prodává jsem nenašla.
Ahoj, užijte si víkend, snad se na nás sluníčko aspoň na chvilku usměje.
Martina

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 11.06.04 13:49

Ahojky holčiny,
tak se zase jednou hlásím, ostuda.
Teda deníček opět nemá chybu, moc jsem se nasmála a úplně živě si představovala.
Já jsem včera byla na školení v Praze v tom pařáku to teda byla síla. Nemám skoro co na sebe, tak mi kolegyně přislíbila, že mi ušije nějaký šatky , když je takový vedro, takže musím ještě koupit látku.
JInak zítra budeme slavit narozky taťky a mamky a zrovna má být ne moc hezky, máme grilovat, tak uvidím, snad se to umoudří.
Jinak prcík je stále dost aktivní a to nejvíc dopoledne, špulí na mě prdelku, někdy nožičku, je to moc krásný hladit ho přes pupík.
Už se stráááášně těším na poslední UTZ, jsem zvědavá kolik měří a váží prcík.

Missorka - tvoje komentářky jsou fakt úžasný, vždycky se těším co nového napíšeš, hlavně, že už máš sbalenou tu tašku a , že jste v pohodě

Kačka - tak už ti odjel bráška, já bych byla taky smutná, ta vaše holka je fakt divoch, už musí být pěkně veliká, těším se na fotečky z bazénu

Gábinka - tak jak se vám holky vede, určitě skvěle, bříško jistě roste, mě teď příjde, že se mi nějak zastavilo, ale to se mi asi jenom zdá, jinak sladký baštím stále dál, doufám, že jim pak nestrhnu váhu, je fakt, že se trošku krotím, aby to zas nebylo přes 2 kg za měsíc, tak se měj moc krásně a pohlaď Tuleňátko přes říško, jo jinak ty perličky ti závidím

Maxi - tak jak bylo na dovče, doufám, že se rozepíšeš, já ty dárky taky vždycky řeším na poslední chvíli, nejhorší je vymyslet co koupit, tak se měj fajn a hezky slavte

Tak holčiny mějte se krásně, hezký víkend, aspoň trošku sluníčka a pohlaďte pupíčky.
Evel+pokládek 31tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.04 19:02

Ahojky tady zase Pepigaba,
tak dneska v 13,30 jsem se zase konečně dostala ke svému bytu, nevím jestli mám slavit…, ale bylo mi spíš do pláče. Před rokem jsem se od tama stěhovala do většího, zrekonstruovaného a hlavně s hlavou a srdcem plným plánů, představ a tužeb.A pak to prostě někdo vzal a všechno hodil za hlavu, bez ohledu na cokoliv a já jsem tam kde jsem byla už jednou, to je na úplném začátku jen mám o jedno dítko navíc a pocit, že jsem si dokonale zkazila život a nikdy už nebude líp. Holky mi je tak bídně a do toho mi začalo být špatně i fyzicky, začalo mě pobolívat bříško jako na měsíčky a tak si říkám, jestli jsou to zase ti zatracení poslíčci nebo UŽ… Ještě musím vydržet aspoˇ1-2 týdny než se přestěhuji, já totiž kromě tašky a vypraných věcí pro hemžu nevím,kde co mám - postýlka, přebalovák, kočárek, peřinky…Ach jo, stojí to za …K porodu se mnou půjde kámoška, teda ono jich je v pořadí několik a když nebude moci jedna, nastupuje druhá a pak…Snad to zvládnu, nic jiného mi taky nezbývá. No moc pozitivního na mojem psaní není, ale já taky nic pozitivního okolo sebe a do budoucna nevidím.
Opatrujte se a držte palečky, ať to ješte vydržím, no začíná to být nějaké divné, tak nevím nevím…
Pepigaba+hemžátko (doufám, že ne se tlačíci na svět)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.04 07:38

Krásné pondělíčko pondělí,

zdravím všechny po víkendu. Doufám, že jste si hezky odpočinuly a načerpaly síly na nový týden. Jen nechápu, co jsme tomu počasí udělali, že se nám na víkend vždycky zkazí (teď tomu má být nejinak) - ale jednou se ta smůla snad protrhnout musí a bude konečně krásně (že by počasí čekalo, až bude Véčko v kočárku? - To jsem teda krásně sebestředná, co? :-))

V pátek dopoledne jsem byla na kontrole v Neratovicích - všechno v pohodě, zhubla jsem kilo (nechápu - cpu se jak mlejn!), nic nenaznačuje, že by se Véčko chtělo vykuklit dřív (já teda pevně doufám, že se nevykuklí ani o moc později). Akorát jsem skoro usnula na monitoru, ten zvuk toho srdíčka je strašně uspávací. :-) Všude to tam vonělo miminkama a vůbec. Už chci rodit! Jo, jo, já vím, že o tom nerozhoduju, ale někde se prostě musím vypsat z toho, jak jsem natěšená… :-) Takže kontrola dopadla na jedničku.

Vylezu před nemocnici - a bingo - někdo nám nabořil nárazník :-( Vůbec nechápu, jak se mu to povedlo. Dojela jsem domů a hned to napráskala muži po telefonu, věděla jsem, že ho to sebere (jeho zlatíčko a zraněný!!!). Ale tu reakci jsem neodhadla. Musela jsem vzít foťák, jít dolů před barák, vyfotit škody a ty fotky mu poslat, aby se v práci nestresoval, jak to vypadá!!! :-) No naštěstí to nebylo nic drastickýho, ale i tak to zamrzí. :-(

Večer jsme byli na Harry Potterovi v Imaxu na Floře. Já jsem velkej fanda Potterovec, ale musím bohužel připustit, že tenhle díl mě extra nenadchnul, přišlo mi to strašně krátký a zjednodušený. Efekty jsou tam samozřejmě skvělý, ale celkovej dojem nic moc. Nestačila jsem zírat, jak hlavní hrdinové vyrostli, Herminona už má dokonce zadek a prsa (!) a mého muže nesmírně rozčilovalo, že nechoděj ve škole v hábitech, ale v džínách. Byl s náma osmiletý syn naší známé a když jsem ho tak pozorovala, přišlo mi líto, že se nám někam ztratí ta v dětství docela samozřejmá vlastnost absolutně se pro něco nadchnout! Odcházela s očima přes celou hlavu a v:,–(ím se, že se mu o filmu i zdálo!

Víkend byl pohodovej. Dopoledne jsme byli volit. To zas byla u nás na vesnici akce. Paní Kalousová, největší místní drbna a taky bohužel předsedkyně volební komise z nás hned páčila, co že to teda čekáme, kdy se to narodí a kolik jsem přibrala (!). Fakt zážitek! Nemám ráda anonymitu velkoměsta, ale tohle je zase druhej extrém!!! Děs běs. Předpokládám, že jí získané informace bude během týdne vyhlašovat místním rozhlasem, někde mezi oznámením, že bude přistavenej kontejner, a že na návsi se bude konat očkování psů proti vzteklině. Už se opakuju, ale - AŤ ŽIJE VESNICE! :-)

Odpoledne jsme byli pozvaný ke tchýni na kynutý švestkový knedlíky! MŇAM! Byly absolutně úžasný, s cukrem, tvarohem a smetanou, fakt mňamka!!! Tchán zcela popřel tchýninu teorii, že mám malý břicho, protože se docela se zájmen vyptával - „jestli je tam opravdu jenom jedno…“ :-) Bylo to příjemný odpoledne.

V neděli jsme konečně rozvěsili obrázky a další pičičvandičky u Véčka v pokojíčku. Takže teď už definitivně chybí jenom to okno, nesmí ale pršet, abychom je mohli vy:,–(it a konečně natřít!!! :-)
Večer jsme čučeli na Superstar, dokonce jsem byla s holkama od Šulánků na chatu a komentovaly jsme to v přímém přenosu. :-) Muž se strašně bál, že vypadne Šárka, poslal jí šťastných sedm hlasů. Já si taky myslela, že vypadne a docela jsem se těšila, jak ho budu utěšovat ;-) a ono prd! A nakonec mi toho Sámera bylo i trochu líto, no nejsem já trubka? Přitom jsem si docela přála, aby vypadl, sama se v sobě nevyznám. :-)

Dneska mám rande s Magratou, Delfínkem a šéfkou, takže tady nebudu - a ne že se budete flákat!!! Hezky pište, ať si večer počtu, žádný čekačky na nový deníček!!! :-)

Abych nezapomněla - psala mi Gabinka a je v Motole :-( na magnéziu, ale monitor byl v pořádku, tak snad jim brzo vrazej tablety a pustí je i s Barčou domů!

Pepigaba mi psala taky, cítili se s Hemžou divně, ale snad kdyby vyrazili směr porodnice, dala by vědět. Myslím na ně.

Peta a Véčko (14 days to go)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.04 07:52

ahoj,

teda peta, ty nemozes spavat? ale chapem, dnes som vstala o 5am. pretoze ma bolia zuby!! je to tu zas. ale ten zubar ordinuje az od 8:30. takze este tu hodinku musim vydrzat. ach jaj.

my sme vcera taky tak volili. tolko kandidatiek a ani jeden mi skoro nic nehovoril. a hokejistov a ine hviezdy teda volit nebudem.

ja uz chcem tiez rodit. som si predstavovala ze ake by to bolo super teraz behat po vonku s malym prckom. a korculovat a … ale radsej este pockam :o)

pepigaba, moc na teba myslime ale raz to slnko musi vyjst.

tak zatim
danka+benjamin21tt

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.04 08:06

To si teda myslím, že radši počkej!!! :-) Ale neboj, uteče to jako voda a budeš mít Benjamina v náručí!!!

Chudinko, tebe zase bolí zuby, máš fakt peška! Tak ať tě doktor moc netrápí a hkavně ať ti pomůže! Jo, a nezapomeň si koupit spoooooooustu zmrzliny!!! Ta je na zuby výborná a ve vedru přímo nezbytná!

Budeme na tebe myslet.
P+V

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 14.06.04 11:34

zubar ma os… nebol tam a ta jeho kolegyna ma poslala za chirurgom. tak som si vybavila toho najlepsieho, ale az zajtra o 7am.

uz nemas poslickov? vsak teda uz je to fakt za par.

to je hrozne, jak tie dni preflakam

d+b

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 14.06.04 11:35

Ahojky holciny!

Tak vas vsechny zdravim v novem pracovnim tydnu…ach jo, zase pracovni :-( Proc nejsou ty vikendy delsi…takhle mi prijde, ze vubec zadnej vikend nebyl. Nejradsi bych jela nekam pryc z Prahy…takova Sumava by nebyla k zahozeni :-)))

No u nas se nic moc noveho nedelo. V patek jsme se byli podivat na Karlaku na snubni prstynky a jen co jsme odesli, tak jsme se pohadali, protoze Zdenda si uz vybral - ten uplne nejjednodussi, uzkej krouzek z bileho zlata a ja jsem chtela neco jednoducheho ale zajimaveho. Takze jsem rekla ze jeste je cas, tak se jeste zajdeme nekam podivat a na to na me spustil, ze on uz nikam nejde, ze ho tohle pobihani po kramech nebavi a at si jdu vybrat sama a on ze si pak dojde vybrat svuj. No takze me nastval, ze jsme pak uz spolu nemluvili :-((( Ach jo, s tema chlapama to vubec neni lehky.
Ale dobra zprava je, ze se u nas zacina docela hodne mluvit o mimcu. Samozrejme, ze iniciatorem jsem ja, ale Zdenda uz se taky docela nakazil. Pred ctvrt rokem jsem si chtela koupit nejakou tu knizku o miminkach a Zdenda tehdy rekl ze mi ji koupi k narozkam. No a jelikoz je mam ted ve stredu a Zdenda to psychicky nevydrzel, tak uz jsem ji dostala vcera :-)))) Je to ale spis takova ucebnice. To vite, chlap to bere podle poctu pismenek a ja podle obrazku :-)))
Mate taky doma nejakou hezkou a uzitecnou knizku, kterou muzete doporucit?

No nic, tak ja jdu zase neco delat i kdyz se mi teda vubec nechce…ale co se da delat. TAk se mejte moc kraaaasne, pozdravujte mimisky v brisku a uzivejte slunicka.

Pacek Tessie

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 14.06.04 11:36

Ahojky holciny!

Tak vas vsechny zdravim v novem pracovnim tydnu…ach jo, zase pracovni :-( Proc nejsou ty vikendy delsi…takhle mi prijde, ze vubec zadnej vikend nebyl. Nejradsi bych jela nekam pryc z Prahy…takova Sumava by nebyla k zahozeni :-)))

No u nas se nic moc noveho nedelo. V patek jsme se byli podivat na Karlaku na snubni prstynky a jen co jsme odesli, tak jsme se pohadali, protoze Zdenda si uz vybral - ten uplne nejjednodussi, uzkej krouzek z bileho zlata a ja jsem chtela neco jednoducheho ale zajimaveho. Takze jsem rekla ze jeste je cas, tak se jeste zajdeme nekam podivat a na to na me spustil, ze on uz nikam nejde, ze ho tohle pobihani po kramech nebavi a at si jdu vybrat sama a on ze si pak dojde vybrat svuj. No takze me nastval, ze jsme pak uz spolu nemluvili :-((( Ach jo, s tema chlapama to vubec neni lehky.
Ale dobra zprava je, ze se u nas zacina docela hodne mluvit o mimcu. Samozrejme, ze iniciatorem jsem ja, ale Zdenda uz se taky docela nakazil. Pred ctvrt rokem jsem si chtela koupit nejakou tu knizku o miminkach a Zdenda tehdy rekl ze mi ji koupi k narozkam. No a jelikoz je mam ted ve stredu a Zdenda to psychicky nevydrzel, tak uz jsem ji dostala vcera :-)))) Je to ale spis takova ucebnice. To vite, chlap to bere podle poctu pismenek a ja podle obrazku :-)))
Mate taky doma nejakou hezkou a uzitecnou knizku, kterou muzete doporucit?

No nic, tak ja jdu zase neco delat i kdyz se mi teda vubec nechce…ale co se da delat. TAk se mejte moc kraaaasne, pozdravujte mimisky v brisku a uzivejte slunicka.

Pacek Tessie

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »