Pomůžete mi při psaní diplomové práce?

Moc zdravím vsechny Ty, kteří na těchto stránkách hledaji radu nebo podporu. Protože právě píšu magisterskou diplomovou práci na téma neplodnost, rozhodla jsem se obrátit na všechny ty, kteří s ní mají svou osobní zkušenost a nebojí se o ní (samozřejmě anonymně) mluvit.

Hledám muže i ženy odkudkoli z ĆR, kteří jsou ochotni věnovat mi hodinu svého času a popovídat si o tom, jak tuto situaci prožívají a vnímají. Za jakoukoli reakci a ohlas vám budu velmi vděčná…Napište prosím sem nebo na můj majlik l.slepick@post.cz.
Ještě jednou vám všem děkuji a přeji hodně štěstí ve všem snažení! Lenka

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Anonymní
16.9.04 14:16

Ahoj, napíš presne čo chceš vedieť a pošli mi to mailom. Odpoviem podľa možností na všetko. Pre mňa to nie je problém.
mail: jenny.h@zoznam.sk. Môžeš sa pýtať na čokoľvek.
Maj sa krásne

Jennys

  • Upravit
1930
16.9.04 19:02

Taky ti můžu stejně jako Jennys pomoct. Nemám problém o tom mluvit.
Můžeš poslat e.mail nebo osobní zprávu. Určitě odpovím.
 Dadla

  • načítám...
  • Zmínit
522
17.9.04 07:43

Ahoj Lenko,
i ja ti rada pomuzu a klidne si o vsem promluvim. JANOSIKOVA@HOTMAIL.COM
Bohunka

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
17.9.04 09:54

Ahoj Lenko,

taky Ti rádi s manželem pomůžeme. Pošli mi jakékoliv otázky na e-mail: adela_cihlarova@atlas.cz. Případně bychom se mohly domluvit i na schůzce. Jsme z Prahy.

Ahoj

Adéla

  • Upravit
Anonymní
20.9.04 14:37

Ahoj Lenko, pokud budeš potřebovat inforamce napiš
rina@centrum.cz

  • Upravit
266
27.9.04 13:49

Ahojky Lenko jestli máš zájem tak ti velmi ráda sdělím vše. teda můj případ je 10 let neplodnost - pak 3 pokus IVF narodila se Kačenka ( bohužel se narodila s VV a umírá) no a teď jsem přišla 5měsíců po porodu do jiného stavu přirozenou cestou. Ozvi se e-mail s.monika@centrum.cz Hodně štěstí při zpracování podkladů a všechno to tam pěkně popiš, i když asi těžko se dá na papír napsat pocit beznaděje, štěstí, naplnění apod. Ahojky Monika

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
27.9.04 13:59

Ahoj Lenko, i já ráda pomůžu. Máme za sebou jeden neúspěšný pokus IVF a další před sebou...........
Nejsem z Prahy, můj email: ma.ru@atlas.cz
Ahojky Markéta (Maru)

  • Upravit
26
6.10.04 18:18

Ahoj Lenko, ráda vypomůžu. Není problém o tom mluvit, takže napiš, co Tě konkrétně zajímá. Email: 353Eli@seznam.cz

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
5.12.04 07:56

nejlepší bude, když mi napíšeš na mejl co potřebuješ vědět Malenka4@centrum.cz

  • Upravit
6
17.12.04 14:29

mám za sebou 3IVF+1KET…jestli ještě budeš potřebovat…email:kocenka@potvurka.cz

  • načítám...
  • Zmínit