PRO SNAŽILKY...

Snažení
  • missorka
  • 15.01.06

1) SNAŽENÍ PO TŘECH LETECH 2) JEŠTĚ JEDNA NOVÁ 3) PŘEKVAPENÍ

1) SNAŽENÍ PO TŘECH LETECH
Ahoj všechny snažilky,těhulky i maminky Často jsem sem chodila jen tak nakukovat ze zvědavosti.Strašně moc se mi líbí jak se zde dokážete podržet i nezištně radovat,všechny spolu.No a teď můžu konečně patřit k vám a ne jen závistivě sledovat ty šťastnější :)
Dlouhé tři roky jsem přesvědčovala svého přítele abychom se začali snažit o mimíska.No,ko­nečně se mi to podařilo a to zcela neočekávaně na Štědrý den :))
Byl to ten nejkrásnější dáreček.Tedy ne pod stromečkem ale pod peřinkou :))
První měsíc se nám to nepodařilo a je pravda že mě to docela vzalo.Opravdu jsem naivně čekala že stačí jednou :)
Ale jelikož na všem hledám to pozitivní znamená to ještě víc snaženíčka :))
Doufám že mi odpoví také nějaká čerstvá snažilka,moc bych potřebovala pokecat a to s chlapem tedy moc nejde a všechny kamarádky už jsou šťastné mamky a nechce se mi je pořád otravovat :))
Moc se na vás těším Hanka23

2) JEŠTĚ JEDNA NOVÁ
Ahojte všechny snažilky,
už delší dobu chodím sem mezi vás a přemýšlím kam se zařadit, teď to za mě vyřešil můj muž, dohodli jsme se totiž, že přestanu brát prášky, a tak je to jasné, patřím, mezi Vás snažilky. I když jen chviličku, už sdílím Vaši radost i trápení a jsem ráda, že se s vámi můžu podělit o to své. Zatím spíš o tu radost, asi jako každá snažilka zpočátku totiž doufám, že už brzy se zařadím mezi těhulky. A to stejné přeji i každé z Vás…
Piskotka

3) PŘEKVAPENÍ
Zdravím všechny snažilky a doufám, že je svým článkem nenaštvu, ale naopak dodám sil do dalšího snažení.
V únoru mi bude třicet a tak jsme se v listopadu s manžou rozhodli, že už je čas na potomka. Vzhledem k tomu, že ze všech stran slyšíme, jak to v našem „vysokém“ věku bude trvat a že budem rádi, když se nám to do roka povede atd…, jsme naplánovali ještě jednu jarní dovolenou do Jižní Ameriky. No v listopadu se nepodařilo, ale v prosinci už jo. Když jsem minulý týden koukala na pozitivní test, docela mě to zarazilo. V prosinci jsme to totiž, kvůli manželově 14ti denní služební cestě, stihli jenom jednou. Takže neklesejte na mysli a nedělejte to moc programově, NEBO SE Z TOHO ZBLÁZNÍTE. Doufám, že jsem nikoho, kdo se už delší dobu snaží nenaštvala. Chtěla jsem jen říct, že asi opravdu hodně záleží na psychice a když moooc chcete, tak to nejde.
Přeji všem co nejdřív dvě čárky:))))
Verča (Pipik)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
semeda
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 15.01.06 09:29

Ahoj Hanko a Piškotko,

srdečně vás zvu do deníčku Květníček. Jsme tam holky snažilky (některé se dlouhodobě snaží), těhulky, i holky, co se teprve snažit začnou. Jestli chcete najít spřízněné duše, rády vás přivítáme!

Ahoj Semeda z Květníčku

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 15.01.06 20:09

AHojky Hanko a PIškotko,
i já Vás zvu do našeho deníčku, sice se jmenujeme zebřičky, ale jsem taky snažilky :-) které se umí podržet když se nedaří a vzájemně si pomáhat.
Jsou mezi námi i maminky i těhulky......

Věřím,že určitě najdete spřízeněné dušičky ať už se rozhodnete pro kterýkoli snažilkovský deníček a přeju moc a moc štěstíčka brzo dvě čárky na testíku
pa Maru - zebřičkový deníček :-)

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.01.06 21:49

Hanko a Piškotko,
už vás do našeho deníčku pozvala Maru, ale i já vás zvu! Popovídáte si jak o snažení ,tak o dalších radostech a starostech! Je nás hodně a tak se nám dobře daří!

Verča - moc ti přeju, aby jste byli všichni tři šťastní a zdraví!
Buď ráda, že patříš mezi ty, kteří nemusí dlouho čekat!
Psychika je sice důležitá, ale pokud ti v centru řeknou, že šanci k přirozenému otěhotnění nemáme.....tak je to těžké!

Pa Kati z deníčku Zebřiček

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama