P.S.T.M. 73 - Výlet do Vodňan

Snažení

Na tuhle cestu jsme se těšily moc dlouho. S Market (Bolerem) si věčně píšem na ICQ a tak jsem byla moooc zvědavá, jak se bude lišit naše povídání v reálu. A jak si vlastně padnem, protože psát si s někym přes net je zcela něco jiného než pak realita. Já vím, už jsme se viděly, ale to bylo na chvilku.

Manža mě doma s Bárou zanechal již v pondělí 4. července a tak jsem měla celé úterý klid na zabalení. No co vám budu povídat, bylo to jak když se stěhujeme. Oblečení, pleny, hračky, jídlo…Bářiny věci zabraly celou velkou cestovní tašku a igelitku a na mě zbyla taková malá. A ještě jsem o ni svedla bitvu s manžou.

Večer jsem samozřejmě nemohla usnout, vytiskla jsem si z ICQ od Markéty zprávu, jak se pak vyznam ve Vodňanech. Hrůza mě spíš jímala z toho, jak projedu Příbram. Noc byla špatně prospaná - nervy z cesty udělaly své, navíc jsem spala bez manži a na to nejsem zvyklá. :-)

Budíček byl v 7 ráno. Nakrmit dítě, hygiena, oblíknout, odnést bagáž do auta a vyrážíme. Bylo 8 ráno. Do Příbrami cesta celkem OK. Pořád jsem počítala, že cestou potkám ceduli s ukazatelem na ČB nebo Písek. Prd. Nikde nic. Před Příbramí jsem se plazila za dodávkou Vodňanské kuře, SPZ na Strakonice, říkám si, super! Záchytný bod, za tím autem se přeplazim přes Příbram. Jak hluboce jsem se zmýlila jsem, to jsem poznala ihned po příjezdu do Příbrami, hned za první křižovatkou. Ona dodávka totiž zajela k první benzínce nacházející se prakticky ihned za křižovatkou. Tak co teď - pojedu za ní nebo ne? Ne. Nejsem přece žádný béčko, ne? Lovim v paměti, kudy jsme to před rokem a půl cestou z ČB jeli. Matně vzpomínám, že jsme jeli kolem Hypernovy. A náhodou vidím i reklamní ceduli zmíněného ochodního domu. Za Hypernovou už jsem pak riskovala a vyplatilo se. Konečně jsem se napojila na cestu na Písek. Další cesta byla už bez problémů. Jedině jsem mírně znejistěla, když jsem minula ceduli Vodňany - 6km a asi o 100metrů dál byl ukazatel 4km. No což, jela jsem dál. Jenže jak kilometry minuly, znejistěla jsem znovu. I těch 6km dávno uběhlo a sjezd nikde. Že bych přejela? Ne. Támhle…Konečně. Vytahuji papír od Markétky: po sjezdu z obchvatu doleva a za železnicí hned doprava. Markétka mi ovšem nenapsala, že nemyslí sjezd hned z dálnice, kde je i ukazatel, kde jsou Vodňany, takže jsem si Vodňany projela skrz na skrz, než jsem se k nim dostala.

2hodiny po výjezdu jsem v cíli. Huráááá! Holky už nás vyhlížely, Markétka už chtěla spát. Samozřejmě, že příjezd jiného děcka jí klidnou nenechal, takže z mrzuté holčičky se stala holčička velmi aktivní. Holky se seznámily. Proběhlo jídlo, obléknout a vyrážíme ven.

Vodňany jsou moc hezké městečko. Líbí se mi, jak je malé. Příjemné. Hezky jsem zírala, jak Markétka v kočárku řádí. Bára byla samozřejmě za hodnou. Odpoledne jsme navštívily Markétinu kamarádku, co s ní chodí na brusle, a jejího Vašíka. Kus chlapa. A byly na něj 2 ženský. Ale popral se s tím! Statečně. Udělali jsme zas jiný okruh po Vodňanech. Kolem rybníků. To nemělo chybu. To bych si dala líbit. Teda neřikam, Markéta mě zkusila nalákat i na brusle, ale odolala jsem! Bohužel sešlo z původního plánu holkám dát vodu do bazénu, protože počasí stálo celkem za starou bačkoru. V podvečer jsme pak holkám udělaly hrací plac na dvorku, zatímco já s Markétou a Jirkou (manžel M - pozn. Autora :-)) povídali. Holky honily míčky a kdo ví co ještě a začaly se projevovat - hlavně tim, že si začaly brát hračky :-). Bára byla moc opatrná na to, aby si vlezla na beton, zato Markétka, divoška, s tou to ani nehlo. Večer se pak konala koupačka, samo, že společná! Myslíte, že si hrály? Ani náhodou…stoupaly si, pořád padaly…pěknej rachot to teda byl. Pak šup z vody, utřít, oblíknout, dát véču (v mém případě spíš pokus) a holky si zas hrály. Vydržely docela dlouho, jestli se nepletu, spát šly až někdy kolem 21,30. Báře půjčila Markéta cestovní postýlku. Docela se do ní nechala položit. Markétka šla spát až po Báře. Hezky do své postele. A spala. Zatímco Bára se za hodinu probudila. Jirka docela zíral a měl obavu, jestli tohle je Bářino všechno. Ujistila jsem ho, že je to v poho. Nakojila jsem, pohoupala a šup zpátky. Ještě jsme pokecali, pak se postupně šli umýt a nechali Jirku spát v obýváku a my šly do ložnice. Ještě jsme si s Markétou povídaly, koukaly na telku a někdy kolem 23hodiny jsme šly spát taky. Bára vypadala, že se budí, tak k ní Markéta šla, prý ji pohladila po obličeji přes očíčka a B spala dál. Ale ještě před půlnocí se Bára probudila a šla ke mně. Spaly jsme spolu (vlastně všechny 3) až do rána. K ránu si Bára chtěla hrát, ale nakonec to vzala, opřela se mi o břicho a hlavou mi na něm spala dál. To se Markétě moc líbilo :-)

Daly jsme snídani, holky si pohrály a pak jsme oblékly děcka a vydaly se na výlet. Počasí nic moc a tak jsme vyrazily na Hlubokou. Nejdřív do ZOO a pak se projít na zámek - resp. Do zámecké zahrady. Tak ta ZOO byla teda super. Malinká, ale to nevadilo. Jen medvědi se před náma schovali. Ještě v ZOO jsme nakrmily holky. Teda, já šla dát Báře, Markétka, že si dá taky, ovšem její maminka zapomněla lžičku! No to si dovolila! Nakonec Markéta lžičku vyžebřila u stánku. My nejsme lakomé, podělily bychom se, ale…nám trvá, než něco sníme a naopak Markétka když někdo jí, tak chce taký. Pro holky měly největší úspěch kačenky a kačátka, která byla v řece před ZOO. Pak jsme tedy vyrazily na tu Hlubokou. Markéta zaparkovala v jiném místě a kousek jsme si vyšláply. Ale bylo tááák krásně a příjemně. Jen jsme vylezly kopec a dostaly se do areálu, napadlo jí, že když Markétka tak řádí v kočáru ,tak jí ho obrátí, aby se nepřevažoval. To byla akce! Kočáru se moc do změn evidentně nechtělo, ale nakonec se povedlo. A myslíte, že to pomohlo? Ne! Markétka je v kočáru jak utržená ze řetězu. A já někdy řekla, že mám aktivní dítě?:) Na Hluboké se mi líbilo ,ale těch lidí…takže jsme se tam zas tak moc nezdržovaly a zas pomalu šly zpátky k autu. Cestou začalo poprchávat, ale v poho…pak jsme si daly ještě krátký výlet do ČB do Globusu na jídlo. To už pršelo trošku víc ,ale dalo se to. Já si pak sama natočila (teda stroj mi natočil, já jen zmáčkla čudlík) zmrzlinu a jelo se domů. Tam si holky hrály. Nejradši nám utíkaly do chodby. V chodbě totiž byl schod a holky trénovaly. No musim se pochlubit, že to naučila Bára domácí Markétku :-). Co se mi u Markéty hrozně líbilo, bylo to, že tam byla spousta místa, kde holky lezly a nehrozilo jim, že si něco udělaj. U nás je všechen prostor zastavěnej nábytkem a našim všim. Tam se holky nalítaly. Později odpoledne, to už byl doma i Jirka, jsme vzali kočáry a šly ven. Jirka bruslil a my si zas pokecaly. Pěknej kousek jsme ušly. Mě to neva, ráda chodim, když je kam a s kym, tak ta cesta i hezky utíká. To není jak u nás. Tu nikde nic. Večer jsme ani nekoupaly. Ten večer Bára spát jen tak nehodlala, takže nakonec spala se mnou v posteli celou noc. Teda, já ji nechtěla nechat pořvat, protože jsme byly na návštěvě a navíc návštěva má tak hodné miminko, že spí celou noc a když se probere, stačí dát dudlík a spí dál. A to u nás nehrozí. Dudlík jsem Báře s sebou sice vzala, ale jaksi o něj nejeví zájem…Ale aspoň nespala hůř než doma, nijak s ní nehlo, že spala jinde.

Ráno si k nám přilehla i Markétka. Všude kolem postele mají Markéta a Jirka zrcadla a tak byly holky jak u vytržení. Od rána ten den pršelo, takže jsme nespěchaly z postele, v klidu si daly snídani a zas byla spousta hraní. Pak jsme na chvíli vyrazily ven, když nepršelo, došly nakoupit a já pomalu začala balit věci domů. Původně jsem měla jet v sobotu ráno, jenže to jsem počítala, že se Pavel vrátí až někdy dost po půlnoci. Jenže psal, že se vrací kolem 22 hodiny a doma nebylo nic k jídlu. Markéta ještě než jsem odjela, udělala pizzu, abych asi jako nejela hladová :-). A byla mňamozní. Holky nás špízlovaly, Bára teda už pak řvala a vypadala ospale, tak jsem jí prdla do autosedačky, že teda kdyžtak usne a nebudu jí pak budit oblékáním a přendáváním. No, a pak už jsme se rozloučili a my odjely.

Cesta domů teda zdaleka nebyla tak zajímavá jako tam :-(. A doma? Markétka Báře chyběla. A jak. Navíc jí chyběla i ta spousta prostoru. Holky od sebe pochytaly, co mohly :-). Řekla bych, že od té doby Bára jí super kaši, i když teda jiný jídlo zas tak moc nee. Určitě to pro ní byla zas jiná zkušenost, když s někym byla delší dobu a celé dny. Ach jo, mít si kam přivézt Markétu. A nebo škoda, že nebydlíme blíž sobě. Bylo mi s ní strašně fajn. Moje krevní skupina. Z její strany nemůžu teda soudit :-). Ale tak super výlet jsem nezažila teda hodně dlouho.

No, tak to byl náš výlet. Fotky jste měly možnost vidět v galerce. Já doufám, že se bude někdy ještě opakovat.

Jinak co se mi moc líbilo? Třeba Markétčiny vlásky (Market, to není výsměch!). Ona má ještě krásný chmýříčko z porodnice! Markétčin „Sandálek". Nebo když holky spustily stereo :-) hned ten první den a každá ve své autosedačce (měly obě úplně stejnou). Jak si braly hračky a nedaly se jen tak :-). Taky se Markétě omlouvám za neduhy, které jsme Markétku naučily (hlavně to spaní, ale jak jsem asi již psala, myslím, že tím, že se Markétka dostala do postele k rodičům, cítila tam Báru a tak jí měla aspoň tak :-)). A taky děkujeme Markétce za pomoc s bříškem!

Na Petino psaní to samozřejmě nemá ani omylem, ale splní to svůj účel. Navíc kdybych to napsala hned, napadala mě lepší slova, ale znáte to, čas na to jako na potvoru není.

Tady vidíte, jak si žijem na MD :-). Což mi připomíná, že Markéta tam kolem nás prakticky skákala, jak mohla, taky je pořád v pohybu a neposedí chvíli v klidu. Ale maj to tam mooooc hezký. Takže Markétky, díky za krásný 3 dny!

Gabča a Barča

PS: je sobota ráno a já si přečetla, co se tu včera dělo. Takže jdu odeslat deníček a budu napjatě vyhlížet nové zprávy o Petě. Držíme palce, ať to je hlavně rychlé!

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  25.07.05 07:22

Že bych byla první, asi ano, tak do toho!!!

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.07.05 07:23

JÁ BYLA ANONYM

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.07.05 07:25

TAK AŽ ZA CHVÍLI, ANDÍLEK S CHMÝŘÍČKEM Z PORODNICE, SE POSRAL :-)))))

M+M z Vodňan

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.07.05 07:57

Ahojky, ještě jednou.

Tak jsem dračici přebalila a ona mi tu hned začala klimbat na ruce, tak jsem jí uspala. Ona totiž teď vstává s tatínkem, tatínek vstává do práce na šestou, budík mu zvoní v 5,15 a Markéta je pravidelně v 5,30 vzhůru.

Děkuju Gábině, že popsala, co se u nás dělo. Já jen přidám, že to bylo moc a fajn, a že jsme si opravdu rozumněly. Byla jsem až šokovaná, jak v pohodě spolu holky byly, jak si spolu hrály a ja si navzájem potom chyběly.

Jen je mi strašně líto, že Gábina nebydlí blíž a že jim návštěvu nemůžeme oplatit.

Ale už se těšíme, až zase přijedou!!!!!

My jsme byli celý víkend na chatě, v sobotu trochu přeprchalo, ale v neděli bylo nádherně a Markétka chodila a lezla bosky po celé zahradě a když jsme večer odjížděli, tak byla tak krásně špinavá, šmudla malá, ale spokojená. Už se několikrát i pustila opory a sama stála, tak jen čekám, kdy k tomu přidá samostatný krok.

Co se Peťky týče, tak to jsem zírala, že jsem o porod málem přišla.

Peťo, jestli můžu poprpsit, poroď tak do středy, potom si plánuju, že pojedu k našim na chalupu, není nam net a vrátím se až po víkendu.

Takže pokud ne do středy, tak tam Klíště udrž až do srpna, porodní chat si opravdu nechci nechat ujít :-))))))

Včera nám kamarád o týden odložil odjezd na dovolenou, měli jsme odjíždět 1.8. a pojedme asi až 8.8. A co bylo první co mě napadlo????? Hurááááááááááááá, stihnu Missorky porod!!!!

Myslím, že je tady víc lidí, kteří plánují podle toho, jak se to u Missorky vyvine!!!!

Takže držím palce a čekám na ranní čerstvé zprávy, jak to s Klíštětem vypadá.

Ještě jednou AHOJKY v novém týdnu.

Myslím,že dneska a zítra bychom se tu mohli potkávat víc, má být hnusně a od středy vedra, takže Missorko, pokud nechceš rodit ve vedru, mělo by to proběhnout do středy!!!!!!

M+M - už 10 měsíců

 
Missorka  25.07.05 08:01

Klíštěti jsem právě vyřídila… Pokud bude nějaká reakce, dám sámo vědět… ;-)

Peta a Vojta a Klíště

 
Anonymní  25.07.05 08:21

ahoj,

gabi, nopekne si si uzila vikendu :o). na md aj ja planujem navstevu cr :o)

peta, taakze dneska. :o)

ja nic nove. zacala som s beachvolejbalom. priserne ma to bavi a nie som este uplne lava. kedze ani u nas dubnatko nebude, tak budem hrat cely august.

termin car sa blizi. ja verim tomu ze toto bol jediny problem.

takze tesim sa na porod klistete.

holky, to je des. v:,–(e kukaju na mna zlavy 50% a ja nemam peniaze°!!!! to je vayna tragedia v zivote zeny :o)))

d.

 
Missorka  25.07.05 08:28

Dankooo,

nemám prachy, nemám postavu. To je tragický, máš recht!!! :-)

Peta

P.S.: Jo a nechci nic říkat, ale podle mě jsou letní děti nejlepšíííííí!!! ;-)

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 25.07.05 10:13

Ahojky holky,

Gabco, hezký deníček ! Je vidět, že jste si to všechno ohromně užívaly. :-))

Já se mám fajn, V pátek jsem tu nebyla, protože jsem měla spoustu pracovních věcí na vyřizování mimo kancelář. Takže jsem měla fofr.
Víkend byl v pohodě. Táta měl narozeniny, tak jsme oslavovali a bylo fajn.

S Michalem stále řešíme svatbu. Termín jistý na 7.10, ale nemáme zatím zařízeno vůbec nic. Začínám být značně nervní. Protože nejhorší co je , je vybrat místo obřadu a hostiny. To ostatní si myslím, že už bude hračka. Furt řešíme ještě něco mimo Prahu. Moc se mi líbí Dobříš a Štiřín. Ale hostinu ( oběd ) chceme jen s rodinou, takže pak nevím jak by se na to tvářili kámoši, že budou někde chodit a čekat, až budou moc přijít. :-/ Tak jsme se zatím dohodli na Trojském zámku. Ted jsem tam písla maila, tak uvidíme zda to bude ještě volné. Ale určitě by se mi to moc líbilo. Je to krásný zámek a rovnou se tam uspořádá hostina a myslím, že i oslava.

Včera jsem si dala červené víno ( stále si myslím, že vyženu tu mrchu MS, abychom mohli začít dalšáí měsíc… protože TT je negativní :-((((( ) . No a nějak jsem to přepískla, že se se mnou všechno točilo a já byla úplně vysmátá :-))) Tak jsme měli bouřlivou noc :-))))))))))))))))))))))))))))))) Ale bylo to super :-)))

No , tak jsem se vykecala a jdu zase asi pracovat.

Páčko Kačka

 
Missorka  25.07.05 10:16

Ahojky,

tak tu sedím s mokrou hlavou, Vojta chrupe, prádlo pověšený, nádobí umytý, jdu teda taky něco písnout. :-)

O porodu se bavit nebudu, rozhodla jsem se, že má Klíště ještě čas do neděla a pak začnu bejt fakt hnusná a skákat ze schodů nebo tak něco. Stejně je to legrační, nejdřív kvůli mě celá rodina šílí s klidovým režimem a nakonec se s tím pupkem budu vláčet asi až do srpna ;-). Ale bacha!!! Dneska jsem nám se Zdeňkem povlíkla čistě postele, tak to už by si ta plodovka mohla dát říct a odtýct na ty čistý peřiny, ne? ;-)

CLAUDIE - a je to tady! V 11 je tu můj muž z práce jako na koni a jedeme na matriku pro papír na Sáru… Představuju si to tak, že ten Viktorkovanej papír platnosti nepozbývá a tak budeme mít dva. A pokud se narodí holčička, tak asi na sále proběhne losování nebo co, já nevím, neumím si to představit, jsme fakt exoti!!! :-)

GABČO - hezkej deníček, doufám, že už vás zuby netrápí…

KAČKO - pevné nervy!!!

Peta, Vojta (v pátek 13m) a Klíště (40.tt)

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 25.07.05 11:34

Ahoj po vikendu:)

Zdenkuuuuuuuu­uuu!!!!!! Boze snad tu nebude dalsi sardinka… Zacinam mit k ty nasi lehci averzi, protoze zbytek nasi rodiny a hlavne babicka, se pomalu tvari, ze je to jediny dite na svete… Vcera me total dostala, kdyz mi prinesla ukazat mrnavy pleteny ponozky s dotazem, jestli budou Sardince… rekla jsem ji, ze ji budou urcite, ale jestli na ne nebude nahodou vedro. Prej ze k sateckam se miminkum davaji ponozky… ehm pleteny z miminovsky umely (bleeee) „vlny“, takze hrejou jak slak a nesajou pot. No co myslite? Urazila se… Matysek byl chudinka zanedbanej a naboso…

No tak jsem se odreagovala:)))) Jinak byl vikend uplne silenej, v patek v deset vecer jsme dorazili do Varu, dite radilo do pulnoci…v sobotu vecer jsme jeli do Plzne. V nedeli vecer do Prahy. To bylo naposled, co jsem neco takovyho absolvovala. Navic z Plzne jsme si vezli i druhyho psa, takze oba byli vybesneny a my nemohli docela dlouho vyresit problem, jak z auta dostat bagaz, dite a dva psi magory, kdyz navic venci cely sidliste. Nakonec rvali vsichni, Mates proto, ze byl probuzenej a musel jit po svejch, jecel tak, ze probudil pul Prahy. No a psi rvou uz pro formu… V zaveru jsme na sebe jeste rvali my s Martinem, proste domaci nedelni pohudka.
Ale ted je klideeeek:)

Peto: takze vikend je za nama, budou bourky a zmeny pocasi, takze sup sup… Teda az tak ten ctvrtek:))

Gabi a Market: hmm tak damska jizda:)

Kacko: takze porad resite to samy:)) Ta Troja je ale asi fakt nejlepsi reseni. Tak drzim palce, at to konecne projde;)

L&M

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 25.07.05 11:38

Grrr ja asi Matyse roztrhnu. Prave zlikvidoval vetsi cast pexesa, nahazel ho kralikovi do boxu. Takze co nebylo ohlodany, je od bobku a na vyhozeni. To ted dela porad, ale plastovy hracky to vetsinou prezijou.

 
Anonymní  25.07.05 13:01

ha ha ha Missorko, JÁÁ Zdeňkovi věřila už od začátku… Už bych teda být Tebou trénovala kámennůžkypapír, což je evidentně Tvoje poslední šance.:-D
A co všechno Ti nasliboval že na ten úřad jedeš? Kromě toho že byl „strašně roztomilej“ ?? :-)
Jména komentovat nebudu, po tom mi je prd a je to Vaše miminko, ale na výsledek, na ten si fakt počkám !!!!!!! :-)
Claudie

 
Anonymní  25.07.05 14:01

Ahoj Missorko,
promiň, že píšu jako anonym, ale zatím nejsem registrovaná, i když Váš deníček si s radostí a pravidelně čtu. Sleduji Váš „boj“ o jméno holčičky a co takhle kompromis - dát obě jména. Např. Viktorie Sára nebo naopak. Teď se hodně dávají dvě jména a je pak na Vás, jak malé budete říkat. Není k tomu potřeba žádné speciální povolení.

Martina + Tom 21M + mimi 11tt

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 25.07.05 14:11

ahojte..

prominte ze vám sem lezu..;-)

Peťo díky za info a hlavně za poklonu u nás u dvojčat…já teda pilně čtu tvé deníčky neb mě to vždycky dostane..píšeš prostě bezvadně..tvůj minulý „dopis“ si snad někam vytisknu…;-)))
a teda praskám tu zvědavostí jak to bude u vás s tím jménem a pohlavím ..tak přeju at už se rozdvojíte neb mají začít vedra a to je s břichem fakt chuťovka…;-)))) tak se opatrujte!

Zdenik od špuntů a dvojčat ;-)))

 
Anonymní  25.07.05 14:18

No Marti ale je řešení když jí táta bude říkat Sáro a mamka Viktorko???? To jí akorát zblbnou. A když jí budou říkat oba jedním, pak je zbytečné aby měla v papírech dvě, jedno jméno prostě stejně „propadne“ :-)
Claudie

 
Anonymní  25.07.05 20:56

ahoj,

ani ja som stavku nevyhrala :o)

bola som hrat beachvolejbal. no a prisla spoluhracka co ma 4mes syna. nechapem fakt my nevadia male deti, ale to bol aj moj sen zobrat kocik a zahrat si. to by bolo este v pohode. lenze sa ma spytala, ci nechceme dalsie a to takym sposobom ako keby to bola kupa auta alebo co ja viem coho. inac je strasne fajn. za to ze vyzeram v pohode a teda aj som v poslednom case, to neznamena ze si to nepamatam. okrem ineho rozpravala o porode takym stylom: „baby kludne sa pytajte“ okrem nej sme tam boli 2. ja neviem co si mysly ze zo mna sa to vyparilo?! ja viem som na seba precitlivela. len som sa potrebovala vypsat. tak dik :o)

kacka, drzim palce.

dobru noc.

d.

 
Missorka  25.07.05 21:02

Danko,

podle mě nejsi přecitlivělá, obávám se, že na tvém místě bych jí kopla do prdele!!!

Peta (žehlící - myslím, že by se to mělo fakt zakázat, třeba v ženevskejch konvencích nebo tak nějak)

 
Anonymní  25.07.05 21:20

Cau Peťo,
no ten musel být teda roztomiloučkej, už vidím personál na porodním sále, jak jde do mdlob, když mezi jedním a druhým stehem losujete jména…Tak to bych tam teda vážně chtěla být!!!!!!!!!!­!A mimísek při podlehu na své rodiče asi nebude chápat, jo vážně jste exoti exotičtí.

Gábinka a Bolero: tak to vám holky závidím, muselo to být super.Já měla takový pocit, když jsme se konečně na vlastní oko uviděly s Missorkou, bóže proč ta ženská nebydlí blíž, taky moje krevní skupina.Ale mám pocit, že s Missorkou je fajn každému, ale uznejte, že já se svou smůlou bych ji tady potřebovala častěji.

Jo a taky jsem ji dala další termín 5.8., a to jsem byla ráda, že bydlím daleko, chtěla mě picnout a z dětiček udělat sirotečky.

Dětičky spí a my se nechce, a když chci já, tak oni ne a to se mi chce vlastně furt. Yítra jdu s Honzou na očkování spešl vakcínou, kvůli té jeho imunitě a alergii, tak snad ho už bodnou. Co říkáte na ty vedra co mají být, síla!!!!!!!

Pepigaba

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 25.07.05 21:23

Čauky Péťo,

sice nevím o co jde, ale Tvůj dovětek o zákazu třeba v ženevských konvencích mě teda dostal :-))))))))))))))))))))))))))))

papa VABE

 
Anonymní  26.07.05 08:15

ahoj,

bola som u dr. paradna akutna vaginitida. predpisal mi combipack :o)). su to iba 3cipky s mastou. este budem natierat aj manzu, preventivne. no uz vidim jak sa bude tvarit :o)) tulenicko zakazane az do konca ms :o((. to je des. uz tyzden nemozem a este dalsi tyzden, zrovna ked mam tulenichtive obdobie :o)) takze zakazem veskere neznosti a dotyky, lebo sa zblaznim :o)))

a inac som to podporila tymi x cokoladami. mam zakaz sladkeho a asi to uplne prestanem jest ked mam mat z toho same problemos.

dnes som normalne ratala korunky, 20sk lekar, 80 lieky, 50 ranajky+obed a 999 nafta. kupoila som si ooooobrovsku cukinu spravim si ju na cinsky sposob s ryzou. to by mohlo byt zdrave :o)) aj u vas tak desne zdrazli pohonne hmoty? ja mam plnu cez 2500, strach… este ze to moje auticko ma spotrebu 6l/100km.

tak zatim cauko :o)

d.

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 26.07.05 08:28

Veru, netýkalo se to toho proklatého žehlení???:)))

Diny

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 26.07.05 08:47

Ahojte holky,

dneska se mi absolutně nechtělo vstávat ráno do práce. Já nechápu, proč nemůže být ten víkend delší :-(

Ve čtvrtek máme s Michalem výročí. Budeme spolu už 6 dlouhých let ! Tý jo. Je to až neuvěřitelný. :-)) Tak jsem zvědaá jak to oslavíme. Škoda, že mu nemůžu dát jako dáreček pozitivní testík :-( fnuk ! :-(

No nic. Dneska jsem 31DC a MS stále nikde. BT trapně nízká 36.5. Takže myslím, že tento měsíc nebyla ani ovu. Ach jooo. :-( Nejhorší je, že ted budu čekat na tu mrchu až a jestli vůbec dorazí dobrovolně :-( Už bych jí chtěla dostat a být zase 1DC :-) a snažit se :-) Tohle čekání je nejhorší.

Ve čtvrtek a pátek mají být vedra na chcípnutí ! Skoro až 35 stupnů. Hmmm a já se budu péct v práci. síla síla. fujtajksl.

Taky se musím konečně začít dívat po svatebních šatech.

Tak zatím papa

KAČKA

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 26.07.05 08:50

ahojky Dancul,

to mě mrzí, že máš zase trápení. Ale uvidíš, že to brzo vyléčíš a budeš ok ! :-)

Jinak tu kamarádku bych stejně jako Peta kopla do prdele ! Nechápu jak může být někdo takhle necitlivej ! :-(

Papa Kačka

 
Missorka  26.07.05 09:09

Ahojky,

dítě leze a pojídá pepe (rozuměj sušenku) a právě zapnul tátovi počítač, to nevím, jestli bude rád ;-)

Hmmmm, tak zbytek pepe byl dojezen v židličce jako snídaně, protože s jogurtem mě poslal do háje.

Včera jsme jeli z matriky na ČM, myslela jsem naivně, že Vojtovi koupím botičky (konečně!), ale obchodníci usoudili, že asi v jeho velikosti je netřeba dodávat, tudíž NIKDE nejsou. Ne, že by měli třeba hnusný, oni pro jistotu nemaj vůbec žádný, fakt děs běs. :-( Totál mě to otrávilo, Vojta byl ovšem happy a jezdil v kočáru ve stoje a v DM vysomroval u pokladní knížku… V IKEA zase furt vyřvával děda děda pod fotografií zakladatele IKEA, třeba si někdo myslel, že jsme dědici, chi chi chi…

Odpoledne jsme dovyřídili matriku a tímto končím diskusi o jménech, nějak to dopadne, prostě buď Bertík, Viktorka nebo Sára. Necháme se překvapit. :-))

Dále poněkud sebestředně vyhlašuju embargo na informace o tom, jak vysoké a rekordní mají být v následujících dnech teploty. Děsím se už dopředu a když se mi chvilku podaří na to nemyslet, vždycky mi to někdo připomene… :-)

Po Vojtově prvním spaním frčíme do zoo a Magrata mi naplánovala, že u tučňáků mi praskne voda. To by mi vyhovovalo. Doufám, že holky počítají s tím, že o moc dál než ktěm tučňákům prostě nedojdu ;-).

Ale včera jsem byla za hrdinku a vyžehlila šílenou kupici prádla, ale je pravda, že jedině silou vůle. Muž zase vypral a umyl a namazal Deltim, ten už fakt prosil a docela jsem se styděla s ním jezdit, skřípal jak 4 a ještě byl celej zapatlanej od pepe. ;-) No, potah je vypranej, odhaduju, že mu to vydrží do příštího prvního pepe…

KAČKO - jsem zvědavá na konečnou verzi šatů a držím palce, aby vyšla ta Troja…

DANKO - zákaz tuleníčka - chápu, u mě by chutě byly, zákaz není, ale jaksi fyzicky mi to tak nějak nepřijde možný… ;-) Co se benzínu týče, tak u nás taky běs děs, litr za 29 a bude hůř a to naše Čiko teda rozhodně nežere 6l/100 km :-( No, zase se do něj všechno vejde a stejně ho mám moooc ráda, krásně se mi s ním jezdí, akorát by mohlo mít nějakej samočistící vnitřek, protože já s Vojtou tam dokážeme vytvořit neskutečnej bordel a s úklidem teda poněkud pokulháváme… ;-)

Jo, CLAUDIE - fakt jsem se pobavila a muž taky. :-)

Hezký den všem
Peta a spol.

P.S.: Prej mám jít číst Ttka. :-)

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 26.07.05 09:55

Hurááááááá, tak Troja je 7.10. volnááá­ááááááááááááá­ááááááááááááá­ááááá :-)))) Takže domluvíme podrobnosti, půjdeme se podívat na ty prostory a huráá na další plánování :-)

Kačka

 
Missorka  26.07.05 10:21

Hoď fotky do galerky nebo odkaz, ne? ;-)

Peta

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 26.07.05 11:41

Tak tady teda házím odkaz na fotky zámku Troja :-))
Jsem z něj unešená :-))

http://langweil.info/…1000429_.htm

Páá Kačka

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 26.07.05 12:28

No tak to jsem se uvedla jako pěkná trubka. To jsem nepochopila. Já myslela, že se to týkalo toho komentáře nahoře…no nic, mozek na MD a k tomu vykojený dělá své :-)))))))))))

papa VABE

 
Anonymní  26.07.05 12:46

Ahoj Peťo i všichni ostatní,

konečně nám šlape net, tak jsem byla zvědavá jak se ti daří!
Zrovna v sobotu jsme byly s Evel na obedě, hmmm to byla mňamka, jo a Adámek je fakt slaďouš, tak jsme se bavily jak to všechno s tebou dopadne! No určitě dobře:-)

Tak se zatím měj, těším se na „ty správný noviny“ a i vám všem ostatním přeji ať v tom dusnu nepadneme rovnou na ústa!

Brambůrka se ozývá z postýlky, tak mažu.

PS: Peťo, Vojtíšek už chodí? To víš, jsem teď mimo:-)

Zdraví Kristy a Danuška (za necelý měsíc 1 rok)

 
Missorka  26.07.05 13:49

Jéééé, ahojky Kristy!!!

Vojta nechodí, leze jako drak a chodí kolem čehokoli, nehrotím to, uvidíme. :-) Co Danuška?

Jinak o vykuklení podám uzprávu a už se těším až se uvidíme v LTM! :-)

Peta

 
Missorka  26.07.05 13:54

Tak jsem tu dopoledne vychválila naše zlatý autíčko, a ono patrně proto teď nenastartovalo :-(

Tak to budeme sedět na p…i doma a asi mě z Vojty klepne, byl už totiž připnutej v sedajdě, když jsem zjistila, že nejdeme, takže vytrvale vyřvával pa pa pa, jako, že máme jet a já mrcha ho vynesla nahoru…

No nic, jdu asi stavět věže.

Peta

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 26.07.05 14:27

Ahojky,

tak stejně jako Peta jsem něco vychválila a ted se to nekoná :-)) A tudíž náše svatba na zámku Troja :-))))) Dobrá zpráva byla, že mají volný termín. Tak mi volal ten kluk a říkal podrobnosti. Tak první špatný bylo, když mi sdělil, že se tam obřady moc nedělají a že by to bylo složité tam někoho dostat. A druhá informace mne totálně položila, jelikož jsem se dozvěděla, že pronájem hlavního sálu ( což je jen 1 místnost ) stojí na ten den 180.000,– !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ano ano čtete správně. Síla síla síla . Fakt jsem se nasrala a volala jsem na Dobříš a Štiřín. Takže to zatím vypadá, že svatba bude na Štiříně, což je ještě blíž než Dobříš. Zítra ráno v 9:30, tam mám schůzku se slečnou, která to má na starosti. Všechno mi ukáže a zarezervujeme to.

Zítra mám dovču a tak se krom tohoto výletu pojedu podívat i po šatech. Uvidíme jak budu po celém dni vypadat :-))))))

Já se nějak nemůžu srovnat s tím, že už se to fakt blíží :-))))))))))))

PETO : to auto je síla ! Vojty je mi líto, protože chtěl určo na výlet, když byl tak dobře vyspinkanej. :-)

Papa Kačka

 
Anonymní  26.07.05 15:13

No tudíž porod se ani dnes na 90% nekoná, protože prasknutí u tučňáků by bylo stylový, ale u kuchyňský linky by to pro Klíště byla jistě nuda, do toho nepůjde :-)
Claudie

 
Missorka  26.07.05 15:16

jako, že mám vymejšlet furt nějaký exotický místa na porod???

Ok, Klíště (a Claudie taky) - co zejtra? Porod ve svatebním salónu, navíc jako neprovdaná matka, to by bylo docela stylový, ne? Akorát nevím, jestli by tam měli horkou vodu a prostěradla… ;-)

Peta

 
Anonymní  26.07.05 17:00

Ty jdeš zítra dělat Kačce garde?? Jinak salon nechápu. Tak to by možná šlo, ale z principu nemohu se zítřkem souhlasit když jsem nahlásila ofiko tip na 29. :-)) Nechávám to na Klíštěti
Claudie

 
Anonymní  26.07.05 19:36

ahoj,

kacka akurat som ti chcela napisat ze hezky zamek ale asi aj dost mastny. ja stejne mam radsej take rodinnejsie miesta. ale zas ta zahrada…desne romanticke :o). neboj urcite nieco pekne najdes.

peta, a co keby si sa tvarila ze potrebujes saty :o). s autom mi nehovor. minuly tyzden sa mi stalo ze ostali kluce v zapalovacke a nesli von. tak sme to zamkli s druhymi a dufali ze zlodej to neopravy skor ako nas servisak zozene zapal. skrinku. okrem toho to auto (svina) si pyta este tak 100tis. ale zas ma 270tis km bez oprav. v podstate si to zasluzi.

dr sice povedal ze nejest sladke, ale ked kamarat doniesol gastanovu rolku!!! nevydrzala som :o). od zajtra :o) (je tam toho cela kopa a nikto to nechce jest!)

dnes som sapytala manzu aky ma na vecer program a povedal: „mazat cu..ka“. tak se dem mazat :o)

d.

 
Anonymní  27.07.05 00:49

Ahoj holky,
už si na mě asi nevzpomenete (((((((((((((­(((((((-: - však už je to taky pěkná doba, co jsem tady byla u vás naposled. Trávíme totiž léto mimo Prahu, takže se k PC vůbec nedostanu - ale už jsem po vás měla absťák, takže jsem vás chtěla v tuhle brzkou ranní hodinku alespoň pozdravit. Dneska zase odjíždíme ven, takže se asi zase dlouho neozvu. Ale moc na vás na všechny myslim!!!!
Jinak Magdísek pěkně roste, přestože jak jsem tak koukala, tak bude z našeho klubu asi nejmenší ))))))))))))))))))-: ještě nemá ani 9 kg - po mamince teda asi nebude - i když hezky papá. Stále jí ještě kojím - uvidím, jak dlouho nám to ještě vydrží… Moc ráda bych se s vámi všemi zase viděla, tak bude-li nějaký srazíček, dejte mi,prosím vědět na mobil.Předem díky!!!

Kačko - měla jsem stejný problém - taky jsem si vymyslela svatbu na Zbraslavském zámečku - nakonec jsme se z podobných důvodů jako vy, brali na Libeňském a bylo to taky prima ((((((((((((-:Jejda to to letí - 25.8. už to bude pět let.

Missorko - jsem ráda, že jsi to vydržela s Klíšťátkem tahle dlouho - moc na vás myslím a přeju klidný a rychlý porod. Vzledem k tomu, že nemám přístup na net, tak bych velmi ocenila, kdyby bylo možné mi písnou SMS. Jak jsem tady dlouho nebyla, tak ani nevím, jestli pojedeš zase do Neratovic???? Moc držím palečky, ať to máš rychle za sebou a máš Klíšťátko u sebe!!!!

Jinak všechny ostatní holky moc zdravím a přeju hezké léto!!!!!

Tifani (Dag.) a Magdísek (rok a 9 dnů)

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 27.07.05 10:47

MILA PETKO, PETULKO,
PREJEME TI JEN TO NEJ…,
DNESKA JE TVUL SLAVNY DEN.

MAMA TVA TE POVILA,
JE TO UZ LET NEKOLIK,
BYLA HRDA NA TEN UZLIK.

BRZO SE TO ZOPAKNE,
KLISTATKO SE VYLOUPNE,
MATKOU BUDES OVSEM TY,
JEN TA HRDOST ZUSTANE!

AT SE DARI, DETI KVETOU,
POSILAME KYTICKU
A K TOMU SLADKOU HUBICKU.

SULANEK A NIKA

 
Missorka  27.07.05 10:49

Bože,

tys mě dostala! Jsi úžasná a moc děkuju!!!

Blbý je, že LET NĚKOLIK je už 29, ale s takovou básničkou na to zapomínám… ;-)

Dojatá hormony zmítaná Peta

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 27.07.05 11:14

Petko, JENOM 29???? OLALALAAAA, CO BY ZA TO JINI DALI??? TREBA JA???:-)))

TAK SI TO UZIJ KOCKO … VYPADA TO, ZE ANI DNESKA KLISTE NEVYZENES, CO?:-)))

SULDA

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 27.07.05 11:19

Pripojujem se ke gratulaci, vsechno NEJLEPSI!!!!!
 L&M

 
Anonymní  27.07.05 11:42

PETA, VSETKO NAJLEPSIE K TVOJIM 29 :O))). PRAJEM TI HODNEHO MANZELA, ABY VOJTA BOL STALE UZASNEJSI A ABY SA KLISTE VYLIHLO CO NAJSKOR A ROBILO TI SPUSTU RADOSTI.

a zabudla som - aby uz ten maj vysiel, alebo nie? :o)))

danka

 
Anonymní  27.07.05 14:10

Ahoj Missorko, vůbec Tě neznám a asi ani nepoznám/jsem z Moravy/, ale mám neovladatelnou a strašnou chuť Ti poblahopřát-takže VŠE NEJLEPŠ'I k NA­ROZKAM!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A doufám, že budeš i nadále na emiminu ta ,která úžasnětřímá prapor neohroženého mateřství na své rozsáhlé hrudi /> Ahoj SARA

 
Anonymní  27.07.05 14:51

Ahojky,
přidávám se k ostatním a přejeme s Bárou Petě vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka a … ten nejlepší dárek si samozřejmě nadělíš v nejbližších dnech sama:) (a loni sis nadělila zas dopředu, co?:)))
Ráno jsem byla v motole na KO, tak zas za 3měs, dr byl dneska vcelku ochotnej a nechal se usmlouvat na nejmenší zrcátka, co našel:) a prej to vypadá lépe. Barčí hlídala mamka.
Taky mi dneska mamka půjčila prachy, páč nám odešlo autíko do věčných lovišť a tak kupujem jiný. Neni nový, je od kolegy od Pavla z práce, vlastně ho tam přestavovali, takže ví, co je to zač. No máme co splácet a bydlení se tímto bohužel odsouvá na neurčito:(
Jinak se máme běsně, protože Bára řádí hůř jak černá ruka. Zub další venku, ale asi to vypadá i na další. Jsme totálně nevyspalí, vyčerpaní, nevíme, co s ní, nic nepomáhá. Do toho to odstavování. UM nechce, začíná zas odmítat kaši a moje noční můra se plní, začíná mi večer i přes den řvát a sápat se mi po tričku a rvát se pod něj. No, hned jí dát neni řešení, ale nechat ji ječet hlady se mi taky nelíbí. Ale nic jiného nechce. Problém všeho je to kousání. To je hlavní alfa a omega problému. A nevim, co s tim. Přiznávám se bez mučení, jak mi kojo vyhovovalo al íbilo se mi, tak už ne.
No nic, radši končim, páč mam děsnou depku a při tak krásných dnech tu nehodlam kazit náladu svejma trablema, který jsou v podstatě malicherný…
Gabča a Barča, v pátek 10měs

 
Anonymní  27.07.05 15:13

ahoj,

peta, nejak se neozyvas, bud si uvarena alebo v porodnici.

do nedele sa to ma stupnovat na 35stup. pomoc a ja sa nemozem kupat!!

vidim ze viac z nas je hotovych z tepla. tak dodrziavajte pitny rezim!

d.

 
Anonymní  27.07.05 15:37

Ježíš, tak tohle mě pobavilo a k tomuhle přáníčku já se s dovolením připojuji a ty Missorko to jistě vezmeš s humorem a takové přání Tě neurazí ani nerozhází.

K tomu připojuji obligátní „rychlý porod“ a stále roztomilejšího manžela.:-)
Claudie a Skipísek 15tt+0

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 27.07.05 16:02

Petulo,

pripojujem se s pranim vseho nej ke krasnym naozeninam!!!!!!!!

uz se moc tesim,az se vykukli klistatko,tak at uz moc nezdrzuje,nejdriv se tvari,jako že uz chce ven a ted se mu u tebe nejak mooooc libi,co?ale co,jeste ma par dni cas.

pisu jen jednou rukou,na kline mam ajulku,nemohla zabrat,az u me.

posilame hooooodne sladkych pusinek skorobrachovi vojtiskovi a viktorbertovi pre brisko a jsme moc zvedavi,jak se bude nakonec jmenovat pripadna holcicka(my psali holcici jmeno az pri odjezdu do porodnice:o)))))))).

pa hanka,klarka a ajulka 10-tidenni od suldy a veroniky

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 27.07.05 16:32

Jeeejky Peta,
aj ja sa pripajam, zelam vsetko vsetkucko dobre, pevne zdravie, kopec stastia, vela lasky a radosti z rodinky i zo zivota. Nech si taka, ako ta ja poznam cez tieto dennicky, furt a stale ;o)
Paaaaa!
schamka a Daninko (1rok a 4 dni)

ps: Sulankovi dakujem ze tie Missorkine narodky tak zverejnila ;o)

 
Anonymní  28.07.05 07:10

Ahojky,

Petě jsem už přála, ale ještě to zopakuji, vše nej a ten nejkránější dárek co nejdříve!!!!

Kačko, ta Troja mě mrzí, ale ono je úplně jedno, kde to bude, jen aby to pro Tebe byl ten nejkrásnější den, jako pro mne.

Gábi, je mi líto, že máte s Barčou problémy. Nejraději bych Tě sem zase pozvala, abys na to nebyla sama, ale odjíždíme v úterý na dovolenou.

TAKŽE: MISSORKO: prosím Tě, máš čas ještě do pondělí, takže bych byla moc ráda, kdybys dodržela mnou navržený termín z 31. na 1.8 a v noci v chládku porodila.

Nechci Tě nijak strašit, jen doufám, že Ti zítřejší nejteplejší den pomůže a vyžene Klíšťátko ven!!!!!!!

Jak já bych nechtěla přijít o ten on-line porod!!!!!!!

Já snad budu na dovču odjíždět naštvaná, že jsem to třeba nestihla!!!

Danko: jedeme k vám na Slovensko. Jedeme pod stan do termálních koupelí v Piešťanech. 4 dospělí a 2 malé děti. Jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Jenom to balení bude asi docela síla. Pojedeme na 7-9 dní, podle počasí a podle toho, jak to budeme zvládat.

Stejně se už moc těším.

Mějte se krásně, naložte se stejně jako já odpoledne někam do vody a přečkejte to. I když vyhrožují, že takhle bude až do půlky srpna.

M+M

PS: a vítám ztracenou dceru TIF

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 28.07.05 07:13

ZASE JSEM BYLA ANONYM
M+M

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama