Deníčky maminek nejen o dětech

Tisíc maminek, tisíc různých příběhů. Nejčtenější mateřské blogy popisují, jaká byla cesta k otěhotnění, jak probíhalo těhotenství a hlavně jaký byl porod miminka. Podělte se o svůj příběh i vy.

Kouzelné Vánoce mého dětství

O tom, jak naše maminka (asi za pomoci kouzel jinak si nedovedu vysvětlit, jak by to zvládla :) ) s naším tatínkem pro nás připravovali ty nejkouzelnější Vánoce na světě!

Jak si o Vánocích věštíme budoucnost

Vánoce jsou pro mě kouzelné svátky. V posledních letech zkouším s dětmi i různé tradice, které mají ukázat, co se stane v dalším roce. Sice jim moc nevěřím, ale s dětmi si vždy užijeme hezké chvíle.

Až moc tiché Vánoce 2020

Pro někoho jsou advent a Vánoce o scházení rodiny, pro někoho o pečení cukroví nebo zútulňování domácnosti pro takovou tu (před)vánoční pohodu. Někdo splašeně pobíhá po nákupáku. Já jsem zpěvačka.

A už jsme tři!

Miminko jsem chtěla, ale rodit ne :D Bez toho to ale bohužel nejde. Pořád jsem přemýšlela, zda poznám, že rodím. Četla jsem o tom i diskuze a články. Teď se tomu musím smát, protože i když mi porod...

Rodinné historky k Vánocům patří

Blíží se Vánoce, rodina se setkává a při rozhovorech o dětech, nákupech, módě a práci se občas zabloudí do méně nebo víc dávné minulosti a dá se do placu i nějaká ta hezká historka, na kterou si...

Na Vánoce ve třech se MOC těším

Vánoce. To je období, které mám na zimě nejradši. Vloni jsme si je poprvé střihli pouze ve dvou s manželem a letos nás čekají poprvé ve třech a už se na to moc těším :)

.