Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Těšitelky aneb Verunčin zpravodaj, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
2619
28.8.06 22:20

Ahojky Tesitelky,  

zda se, ze okurkova sezona skoncila :-) hip hip hura…  

Magdi, to jste si urcite super uzili, na Trebonsku je krasne,  byli jsme tam s rocnim Roderickem na vikend a moc se nam tam libilo :-)  

Viki a jak ti jde malovani? JA jsem dnesk acely den skladala Origami, moje nova laska ;-)  

Budulinek se budi, asi bude chtit prso… zatim pa  

Mata

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
29.8.06 10:41

Ahojky,
Magdi - vítej z dovči :-). Mě to taky rozbrečelo..Já si taky myslela a stále myslím, že je to „prima“ chlap, co by pro rodinu dejchal. Když odcházel brečel 10min. nad postýlkou a chtěl brečet i na mým rameni, že odchází. Tak snad dostane rozum, a ano sex nechtěl, protože nechtěl jí podvádět se mnou.....
Jak jsme byli v nemocnici, tak nám našli lehký vývojový hemisyndrom a budeme chodit na Vojtovu metodu… Uvidíme, jak to bude náročný. Taky jsme používali více jednu stranu - levou, ale v nomicnici měl v levé infuzi, takže se naučil používat i levou.
Viki - a přejde to?? Po tom roce, nebo to tam stále je? Navíc ten Tvůj jen odešel a nepodváděl Tě…
Všechny zdravím  a na sraz mě buď přiveze ten můj proutník - hodlám ho pak otravoval nebo někdo jinej - nemám strach.
Zatím páček Zet + Romča
p.s. jsem u našich - mamča si vzala dovolenou, ale není to řešení - musím domů.    

  • načítám...
  • Zmínit
441
29.8.06 11:10

Ahoj holciny,
Magdi - tak ja zas pro zmenu upekla svestkovou buchtu a zapomnela jsem ne tuk, koulim ocima, ale nakonec se jist dala, jen nebyla tak nadychana, ale stejne dlouho neprezila :-)
srazik - pokud ano, tak bych taky dorazila az v sobotu, v patek nestihacka, ale jeste dam vedet
holky, co vase ditka a prdiky ? Uz jsou o neco starsi nez my, je to lepsi ? My porad musime davat homeopatika, jinak to nejde a navic ta perinka to zhorsuje tim, ze se mala nemuze tolik protahovat a je neklidna, kdyz ji sundam, prdi jak dlazdic
jinak jeste dotazek - pristi tyden mame dovcu a chteli bychom nekam jet, pripadala by v uvahu nase chata na Berounce, ale z toho moc nadsena nejsem. Je tam sice nadherne, ale ted se mi to zda moc spartansky - bez vody a topit drevem, teda hlavne ten tyden bez sprchy si zatim nedovedu predstavit. Pokud ale nic nesezenu, tak se asi s tim budu muset smirit. Chteli bychom nake skromnejsi ubytovani s moznosti prochazek a event. koupani (manza se cachta za jakehokoliv pocasi). Nemate nekdo tip?
Jo a jeste ohledne ockovani - kupovali jste ty setrnejsi vakciny? Infanrix Hexa ?
Hezky den
Naty      

  • načítám...
  • Zmínit
2619
29.8.06 11:50

Ahojky Tesitelky :-)  

Pred chvilkou mi volala reditelka MS kam ma Roderick ted nastoupit, ze nestihnou dodelat tu cast, kde maji byt nejmensi detia je tam kuchyne, takze tyden bude fungovat jen odd vetsich deti a jidlo s bude vozit. Tak jsem souhlasila, ze nastoupime o tyden pozdeji. Bude to lepsi pro vsechny, Roderick nebude zabirat misto potrebnejsim a pak pujde uz rovnou do SVE tridy ke SVE pi ucitelce :-)   Naty, my davame ockovat obyc vakcinou, priznavam, ze na tu Hexa nejsou prachy, ale Roderick mel taky obyc a docela dobre to zvladal. Frederika taky mela jen jeden den teploty a trochu mrzoutila, ale nebylo to nic strasneho. Dneska jdeme znova na druhou davku…  

Na dovcu ti muzu doporucit to Trebonsko,  nebo jsme byli loni na Lipne a super. Bydleli jsme tady www.penzionudraka.cz . Asi taky zalezi, jak daleko chcete od vas jet :-)  

Prdiky s Frederikou tezka pohoda, vubec ji netrapi, kadi ted po ranu jednou za dva dny a prjde mi to takove dost huste na muj vkus (omlouvam se, ze to sem taham) a taky je to citit z dalky… Roderick na prdiky trpel, srovnalo se to do dvou mesicu, davala jsem Sab, ale prislo mi, ze to moc nezabiralo. Vic pomohl ten fenyklovy caj. Lzicka po kojeni, delal jsem ho i pro sebe. Ta decka  prdikum moc neprospiva. A jestli ji mate jen preventivne, jestli si to dobre pamatuju, tak bych ji davala jen po chvilkach, nebo jen na spani a pri tech aktivnejsich chvilkach sundavala. Jestli prdi sama, tak je skoda ji trapit…   Zet, teda zodpovednost tveho chlapa me fakt dostala do kolen :-/  Ji nechtel podvadet s tebou a ze podvadel s ni tebe je ok?  On ma fakt misto mozku spermie!  Potreboval by vyprask, pak by se vzopamatoval. Hlasim ze si vezmu zidli, abych na nej dosahla, a  ze ho zbiju, pomuzete mi nektera? ;-)  

Hezky  den  

Mata  

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
29.8.06 12:25

Mato :-) - židli si brát rozhodně nemusíš, je jen o 2cm větší než já. Je fakt, že jsem zase v noci skoro nespala a ráno se vybrečela mámě na rameni, ale začínám bejt na něj čím dál tím víc naštvaná  ba přímo nas…, a toho jsem se v případě, že se třeba vrátí bála…
No nechápu to já, ale nikdo z těch lidí co ho znají, nikdo mi to nevěřil, a pak tvrdili, že se určo rozhodne pro nás (měl ode mě ulitimátum od po do pátku), ale odešel. Jediné "jeho rozhodnutí je snad to, že hned neběžel k ní, ale stále o tom přemýšlí, ale včera sms vyzněla opět v její prospěch, tak bůhví jestli se stejně nescházejí. Ale doufám, že takhle lhát nemůže ani těm známým - to není a dlouho a ona to nakonec manžílkovi bude muset říct a budou spolu někde a manža bude platit dvě domácnosti…
Jsem toho furt plná a určo se z toho jednou zblázním…
Mějte se co nejlépe, a hlavně ať se Vám to nikdy nestane.
 Zet

  • načítám...
  • Zmínit
2619
29.8.06 12:53

Ona je taky vdana? nebo jsem to jen blbe pochopila? ja se ti ani nedivim, ze jsi nastvana, ja bych urcite byla tak, ze bych s nim nedovedla vubec normalne mluvit a jen mu odsekavala, coz by nepochybne situaci vubec nepomohlo… Ono to smirovani po navratu bude hodne tezke a bude to na dlouho…
a s pripadnyma dvema domacnostma se Manza pekne prohne. No jo, milenka neni levna zalezitost…  

Urcite se nezblaznis!  Zvladla jsi i tezsi situace!  

Mata

  • načítám...
  • Zmínit
1311
29.8.06 13:11

Ahojky,

Naty nám na prdy zabral fenyklový čaj, pila jsem ho já, po každém koju jsem vypila hrneček, aby se vstřebal do mlíka zas do dalšího kojení a během 3. týdnů byl klid. Těd už Karolka prdí sama, ovšem stojí to za to.
Dneska v noci ve 12 h. se po kojení tak ze…, že jsem ji musela celou převlíknout, ale kakáme tak každých 5 dnů, no jak kdy.

Zet jak se na něvěru a odchod manžela tvářili tvoji rodiče a hlavně tchánovci, co synáček udělal?

Tak jsem poobědvala, dítě se po 3 hodinách probralo,tak jdem přebalit a kojit. No na vycházku to dnes nevypadá:(

R+K

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
29.8.06 13:30

Ahojky
ano je vdaná a stále u manžela. Děti nemají - to jsem taky arguemtovala, že když ona ho tak miluje, proč už od manžela dávno neodešla - neodpověděl. Jejich manželství mělo problémy, když si s mým začala. Dle jeho slov já žádnou chybu neudělala a problémy jsme neměli. No k nepochopení.
No nechápe to nikdo - naši - moje máma brečela. Její manža říka, ať neházím všechnu vinu na ní. No tchán by ho nakopal, že svého syna nepoznává a tchýně jen brečí… a omlouvá se mi. Nikdy jsme s tchýni nebyly přímo „kámošky“ - teď jo…, ale za tu cenu??
No je to hunus. Já se návratu nebála, ale pomalu se ho bát začínám, ale víc se bojím, že fakt odejde a že jsem 10let svejch citů dala někomu, koho nejen já, ale nikdo nezná, a kdo nezná dokonce sám sebe. On sebou, za to co provedl opovruhuje, ale stejně šel. Zatím to tedy není konečná, ale nevím jak dlouho se bude hledat, a jestli se pak bude vůbec oběžovat mi své rozhodnutí oznámit.
Dnes jsme si ještě nepsali - vypadá to na první den, za těch víc než 10let co nebudeme mít kontakt a já mám z toho sevřenej žaludek. Ukradl mi tím totiž i moji další lásku - dobré jídlo. Neumím si od té doby pochutnat.
Ještě, že Romča je zlatíčko. A on bez něj bude vždy trpět a je to jeho trest, že se o ty okamžiky připravil.
No nic, omlouvám se, ale každé naťukňutí na tu věc  mě nutí reagovat
Zet
p.s. my máme objednanou Hexa - a platit jí pěkně manža bude. Zatím jsme kvůli reakci na tuberkolozu, a teď na kvůli antibiotikům nebyli očkovaný. Snad se povede 13.9., kdy máme za spolupráce s tatínkem nabrat tu moč. No budu to muset zvládnout sama a vydržet do 20.9.. kdy nás veze na kontrolu do Krče. Uvidíme…  

  • načítám...
  • Zmínit
VL
193
29.8.06 20:08

Zet, tak mně napadá, co zkusit úplně opačnou taktiku. Tj. na jeho sms odpovídat co nejpozději, hlavně ne moc přesně o tom co děláš. Někam jít třeba s kamarády - hlavně mužskými nebo i posedět s některým sama. Když zvládáš cvičení, tohle by se určo dalo zvládnout taky. Hlavně, aby se už skoro bývalý náhodou dozvěděl, že rozhodně nesedíš doma a nečekáš na něj, až se milostivě vrátí. Když nic, aspoň ti to zvedne sebevědomí a budeš o sebe víc dbát, což může přinést zase nové ctitele, atd. Neříkám hned s někým začít chodit nebo spát, ale prostě si zvednout sebevědomí. Na chlapy to úžasně zabírá. S mým současným manželem (mám prvního, ale líbí se mi ta formulace) jsme taky měli dost dramatické vyjasňovací období - teda on si to nakonec potřeboval vyjasňovat - tak jsem za ty dva týdny pauzy měla čilý společenský program a ten jen se dozvěděl, že chceme jít ještě s holkama na diskotéku, už to měl vyjasněný a byl zpátky. Neříkám, že tak to bude fungovat u vás, přece jen jsi ve složitější situaci, ale zase o to víc potřebuješ hodně duševních sil. Držím palce.

  • načítám...
  • Zmínit
508
29.8.06 21:16

Holky, já nevím, jestli je to těmi miminy, že se teď tulíme jen k nim…ale nám to teď taky vůbec neklape. Ale u nás je to spíš z mé strany, jako bych toho chlapa vedle sebe vůbec nepotřebovala (a hlavně nechtěla). Je to divný, tak šíleně jsem po mimču toužila, a když ho konečně mám a mohla být šťastná.....tak se zase rýpu v našem vztahu. Pořád se hádáme, já potom bulím…asi proto mě tak dostala Zet. Možná mi díky tvému manželovi dojde, že ten můj zas tak špatný není. Asi mi to kojení leze na mozek, potřebovala bych jen vypadnout zacvičit si, poklábosit s kámoškama, zapařit.
Zet, moc na tebe myslím, jsi fakt skvělá, jak to zatím zvládáš!!!!

My jsme dneska taky byli na druhé dávce očkování (taky jsem si nezaplatila hexavakcínu). Matýsek má zvýšenou teplotu, ale tím líp spinká, to je pro mě velké pozitivum!

Pá Magda

  • načítám...
  • Zmínit
2619
29.8.06 21:38

Ahojky,

Magdi, taky jsme byli dneska na druhe injekci, Frederika spi, zacina ji stoupat teplota, ale zatim dobry. Vazi 6,55kg, konecne prestala pribirat kilo za mesic :-) Na pristi stredu jsem ji domluvila ty nausnicky…

S muzskym to mame stejny, nejak nemam potrebu fyzickeho kontaktu, dost veci me na nem stve… dneska jsme se zase porafali, pry nejsem dobra ani jako matka deti, kdyz na Rodericka furt hulakam :-/ Kdyz neuvarim, je to spatne, kdyz uvarim, tak mut oneni dost dobre (neslane nekorenene a kdesi cosi). Pritom, kdyz si me bral, tak vedel, ze varit vpodstate neumim a nebavi me to…

Zet, mozna ma Vladka pravdu, ukazat chlapovi, ze to zvladnes i bez nej, treba to zabere, zarlivi ono byvaji :-)

Dneska Roderick rozsypal tri krabice s puzzlema, po pul hodine spirani sel radsi dobrovolne spat, nez aby je dal uklizel :-) Tak nevim, jestli mu je mam nechat na rano, aby je douklidil, nebo posbirat, rozrtidit a v zalepenych krabicich schovat…

A taky jsme byli na detskem predstevni, pan delal bubliny, male velke obrovske, bylo to super, Roderick koukal s otevreno pusou :-)

Hezky vecer

Mata

  • načítám...
  • Zmínit
508
30.8.06 07:16

Mato, my jsme včera vážili 6,53 ! Tak to máme úplně stejné buclíky.
S těmi chlapy…někde jsem četla, že při kojení klesá u ženské hladina testosteronu, a zvedá se hormon kojení (prolaktin? - nevím, to bych kecala), což tlumí chuť na sex. Doufám, že je to tím a je to jen dočasné, protože u nás to bez toho sexu nefunguje nikde. Jednou za týden podržím a mohla bych u toho koukat na telku…fuj, jak hluboko jsem klesla. Ale koukám, že to neskřípe jen u nás.
Puzzle…jů, já ti je přijedu přebrat a složit. To je moje vášeň!
 Magda

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 09:29

Ahojky Magdi,
jo s tim prolaktinem  je to presne tak, mam po Roderickovi odzkouseno, ze nechut presla s prvni MS, tak cekam :-) Ale pocit z toho mam stejnej, vubec me to nebere, to je ta lepsi varianta, nebo je mi to vyslovene neprijemny, coz je druha varianta…
Noc probehla relativne v pohode, teplotu sice Budulinek ma, ale neni to tak hrozny :-)  

Mata

  • načítám...
  • Zmínit
508
30.8.06 09:59

U nás se teplota taky drží na 37, noc celkem OK, zato teď už vážně nevím, jak toho ukňouránka uspokojit. Asi s ním půjdu prašti do postýlky.
Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Začínala jsem se bát, že jsem frigidní…;-)

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 10:05

Frederika spinka, vypila si hodku po sobe dve prsa a ted je postylce. Roderickovi jsem, rekla, ze si ma douklidit ty puzzle, takze rekl, ze chce spinkat, lezi v postylce a cte si knizky, obcas se ozve rev a pak je zase klid :-)

M.

  • načítám...
  • Zmínit
508
30.8.06 10:15

Jů, ty máš ale pohodičku. Barča se teď taky s Matýskem uklidila do ložnice, že ho zkusí uspat. Slyším odtamtud šílenej řev, ale nechám je být. Mám aspoň chvilku na počítač. To je taková závislost! Ty dva měsíce jsem byla bez něj jako bez ruky. Teď se okolo mě válí hory prádla na žehlení, všude binec…a já si surfuju.

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 10:30

:-) tak moje hromada na zehleni uz je velka jako Roderick : -) ale dneskaje mi nejaka zima, tak se asi k tomu zehleni pujdu zahrat :-) navic uz  nikdo z nas nema co na sebe ;-)

  • načítám...
  • Zmínit
1311
30.8.06 11:03

Zdar ženy,

vidím, že tu probíhá velmi živá konverzace:), děti, chlapi, žehlení atd.

Karolka spinká,musím to zaklepat, ale už týden krásně spinká dopoledne. Dávám spát mezi 9,10 podle toho, kdy vstává a ty dvě až tři hodinky chrní. Ještě bychom to takhle potřebovaly zmáknout odpoledne, aby nebyla protivka protivná:).

Kontrola  a očkování nás čeká zítra, měla jsem v plánu tam vyrazit dnes, ale ještě, že mě napadlo tam brnknout, májí dovolenou.

Sex a manželské vztahy-tak můžu říct, že u nás to jakžtakž funguje, i když sex taky tak jednou týdně, ne snad z toho důvodu, že by nebyla chuť, ale večer už padám na hubu:) a když si představím ještě tu noc, kdy poslední dobou stáváme po dvou hodinách,tak není už energie. Jo a pokud je navařeno, tak je taky atmoška jak víno. Ten můj chlap se musí taky dobře nažrat.

R.

  • načítám...
  • Zmínit
508
30.8.06 11:19

My už taky chrníme! U nás je denní spinkání docela bez problému. Máťa potřebuje spánek vždycky po 3 hodinách vzhůru, a moc se mu nebrání. Tak ho buďto uvozím v kočárku a když jsme doma, tak ho nakojím ve své posteli a on při tom vytuhne.
Můj manžel na jídlo zase tolik není (i když přes léto nabral 5 kilo), takže já zase tolik vyvářet nemusím. U nás je prostě pohoda jen když je kvalitní sex…což už skoro rok nebyl.

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 15:56

Ahojky,  

u nas se spi, teda jen deti ;-) mam chvilku po sebe a asi pujdu konecne zehlit… Po o se tu stavovala na chvilku Zet, tak jsme poklabosily, nakrmily, prebalily :-) Udelala jsem i nejakou fotecku, tak vam ji soupnu do galerky :-) Roderick musel hned obe deti mordovat, takze Romanek ostla do hlavy kostkou, nestesti molitanovou a Frederika takove Berany duc, ze plakala nezvykle dlouho a pak byla mrzuta :-/  

Muj muzskej si asi vybral blbou zenu, jako milenka nic moc,  varit taky neumi, uklizeno neni, pradlo je sice ciste, ale nevyzehlene a ona furt jen vykecava na netu a hulaka na deti, nic ji neni dost dobre a porad prudi… jo a zapomnela jsem, ze o sebe nedba, chodi ve vytahanem tricku a kalhotech, nelici se a nejhorsi je, ze si porad zkracuje vlasy!!!  

Mata  

  • načítám...
  • Zmínit
508
30.8.06 16:49

Tak u nás se před chvílí semlela manželská bouře, bohužel si to ten magor neodpustil před Bárou. Byli jsme autem ve městě, atmoška v autě nic moc a do toho začal Milan telefonovat - poté, co mi dal přednášku o bezpečnostních pásech. Tak jsem na jeho telefonát utrousila „3 body“ a že já se tedy nemusím tím pádem ani poutat.
On: „Připoutej se, nebo tě vy:,–(ím“
Já: Tak to mě teda vysaď Šlápl na to jako magor, zabrzudil na fleku, vytáhl kočár z auta a u toho řval něco o zkurveným životě. A před Bárou. Ta dostala hysťák, a on vystartoval a ujel.
Teď je někde v pr… a já tu zase brečím. Už mě takovej život nebaví.

  • načítám...
  • Zmínit
1311
30.8.06 17:19

holky to bude dobrý,prostě jsou dny na dvě věci, na nic a na ho…

r.

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
30.8.06 19:04

Ahojky,
za chvilku jdu koupat, tak nevím jestli to stihnu dokončit předtím…Děkuji, jak na mě myslíte:-)Fakt dík.  

Mato - krásné fotečky v galerce :-) - jen co je pravda :-)  

Magdi - to je mi líto, ale opravdu se začíná potvrzovat moje odvěkké moudro „že mužský nejsou lidi“. Fakt jsou to blbouni nejapný - taková scéna… Ale i tak - neodešel.  

Vl - no mezi chlapy - já znám samé ženaté a zadané, a nevím jak by se to dozvěděl. Spíš ho vůbec nechci informovat o tom co dělám. V pondělí jsem si byla sednou s kámoškou a pak tam přišel její manžel - řekl, že mi to sluší :-), a žo to neříká, jen proto, aby mě uklidil, ale že mi to fakt sluší, a navíc se na mě culil číšník - manžu mi to sice nevrátí, ale dobrý :-) (jo Romču hlídala samozřejmě babička).
Jinak samostatná jsem byla vždy a to byl taky možná problém. Teda až na to auto - to už bych ho vážně nepotřebovala…
V úterý si vzala mamka dovču, tak jsem u ní zůstala a dnes jsem byla dopol. u jedné kámošky a pak u Mati :-). No výsledek je,že se snad nebojím být doma. Snad se začínám těšít, jak budu chodit na rande a zařizovat byteček.  

Včera manža psal: Smím se někdy zastavit? Chci vidět Romču, i Tebe samozřejmě. A kdyby bylo potřeba něco koupit.
Odpověď: ve středu a ve čtvrtek odpol. nic nemáme. Tak mi jen upřesni čas.
No nakonec jsme domluvený na zítra. Ještě mu vymyslím přeci jen nějaký nákup, ale budu se snažit mluvit neutrálně a jen o Romčovi, popř. o počasí. Taky mám dojem, jestli si jen nejede pro věci.  

Navíc jsem před chvíli omylem našla jak si psal + a - být s ní a fakt jsem se pobavila obzvláště u bodu: může to vyvolat konflikty - KONFLIKTY??? A MUŽE - proboha s kým jsem to žila. Fakt sice doufám, že se umoudří, ale na druhou stranu se začínám těšit, že budu dokonalá svobodná matka a budu z něj dolovat prachy. No uvidíme zítra, až ho uvidím, jestli přeci jen to srdce nepřeváží…  

Takže jsem to stihla před koupáním…:-)  

Omlovám se za romány, ale alespoň se nenudíte - co taky na podzim jsou samé seriály, tak tady máte jeden emotivní přímo v deníčku. Závěrem: chlapy fakt nestojej za naše slzy, ale hlavně ne za naší snahu je pochopit. Fakt se o to nesnažte!!!!!  

Krásný večer všem (hlavně svobodným - viď VIKI )  

Zet+Romča 5měsíců

  • načítám...
  • Zmínit
VIKI
30.8.06 19:40

Ahojda holky,
když to tady tak pročítám, tak si říkám, že mi je samotný lépe. Ale moc doufám, že Vaše manželské vztahy se brzy urovnají a budete opět všichni vpohodě. Musíte prostě jen vydržet. Hm, to se mi to kecá, viďte…
Zet určitě budeš ta nejlepší svobodná mamča!!!! Ale moc doufám, že se to změní a manžílek dostane rozum a vrátí se. Určitě nás zítra hned informuj, jsem napnutá!!!!! S tím seznámkem pro a proti od manži jsi mě pobavila..... To je vážně síla!!!!!  Ptala jsi se zda to přešlo, bohužel nepřešlo a i přesto, že jsme už 9 měsíců od sebe, ho stále miluju. Prostě 10 let života se nedá z paměti jen tak vymazat. Ale mi jsme oba paličáci a tak i kdyby jsme chtěli, tak se k sobě nevrátíme. Ani jeden z nás totiž neudělá první krok!!!  
Mato fotečky jsou vážně úžasný. Roderick je skvělej bráška!!!!
Všem Vám přeju pohodový večer bez hádek!!!!!
Pá Viki.      

  • Upravit
Zet
857
30.8.06 20:08

Čau - tak mám vykoupáno, nakrmeno, uloženo a spinkáme :-) - prostě pokládek. Ten mám za odměnu, za to jak mě manža trápí.
Viki - určitě je bez chlapů líp!!!!. Já jsem si jen zvykla na přestavu, že budu své dítě vychovávat s jeho otcem a doufala jsem a stále doufám, že bude skvělej otec, ať každodenně nebo jen občas. Ale ztráta týhle mojí představy asi bolí nejvíc… Škoda, že to nepřejde, ani za takovou dobu, ale zase já tam mám navíc tu děsnou zradu…  Jak jsem Ti před časem psala - byla jsem rozhodnutá mít dítě i bez vhodné otce. Naštěstí jsem pak jednoho našla. O jeho plné vhodnosti samozřejmě začínám pochybovat,ale uvidíme.....
Taky jsem jako dítě tvrdila, že budu chtít manžela co je hodně na cestách, abych od něj měla klid. Koukám, že se ke svým dětským ideálum budu muset vrátit :-) - jak já byla chytré a prozíravé děvče, a jak mě ten člověk za těch 10 let zkazil :-))
Může vyvolat konflikty??? - to mě fakt dostává. Taky tam bylo: finance? - jakej otazník - prostě to bude drahý. Jen mě zaráží, že to bylo v +. Asi fakt zcvoknul, a  nebo je s ní pro peníze :-) To by taky nebylo blbý, ale proč mi to neřekl???? No fakt mě mrzí, že zítra můžu mlčet a nevychutnant si ho jeho + a -.  

Jen proboha, aby jste se v mým příkladu nevzhlídly- rozhodně udržujte rodiny vklidu, ale zase se moc nepředřete a nepřemáhejte - podívejte na co mi to bylo…  

Takže Vás nechám v klidu Vašim malým popř.velkým mazlíčkům, a půjdu si dát nějakou drobnost do žaludku-nebo budu nechutně hubená:-)  a fakt manžu naštvu :-)  

Pa Zet  

p.s. jak jste jistě pochopily jsem ve fází bláznivého smíchu, kt. přichází hned po neutuchajícím smutku a slzách, jen nevím co následuje, asi otupnění.....

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 20:13

Ahojky,  

Magdi, koukam, ze jsou asi nejaky erupce v muzskej hlavach nebo co! Ja tyhle poznamky v aute delam Michalovi taky, takze stojim na tve strane… nenastval ho nekdo v praci, ze tak vyjel? Pred Barou si to teda fakt mohl odpustit, kdyz uz musel tak vylitnout :-/  

Viki ahoj :-) u nas bude dneska klidny vecer, Michal je opet ve Varech :-)  

Zet, koukam, ze jsi dojela v poradku :-) A zitra nam hned dej info ;-) A toho notase nutne potrebujes, tak ho manzovi rozhodne nedavej :-)  

Mata
Mata 

  • načítám...
  • Zmínit
1311
30.8.06 20:33

U nás též dítě vykoupáno, nakrmeno a uspáno. Sedím u emimina a večeřím a Zet-já už jsem nechutně hubená, protože se s tím naším pokládkem nestíhám najíst. Takže opravdu hezky papej, věř mi, žaludeční vředy za tvoje trápení nestojí. Zdraví je nejdůležitější, chlapi nám můžou vlízt kam? No přece na záda.

Magdi třeba manžu opravdu někdo naštval a ty jsi byla vhodný objekt na vylití vzteku. Ale před dětma by fakt nemusel. určitě to spraví kvalitní sex:). MMCH asi bychom si měly dát závazek, že min.2× do týdne splníme manželské povinnosti, aby oheň v rodinném krbu šťastně hořel. Sakra ze mě bude spisovatelka, ale asi tak pouze románů z červené knihovny:)

Viky fakt je moc dobře,že  tě tvoje rodina takhle podporuje.

Mato tak jsme dvě slaměný, ten můj je na nějakým firemním mecheche.

R+K

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 20:36

Ahojky, nasledovat bude nastvani a pak rezignace…
Ty finance v + treba znamenaj, ze mu za tu neveru ona plati ;-) Ale nakonec urcite stejne splace nad vydelkem ;-)  

Romca je holky uzasnej :-) Takovej hodnouckej a sikovnej, furt ty nase deti sledoval :-) No vsak samy uvidite …  

ja uz se na ten sraz taaak tesim :-)
M.

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 20:41

Ty jo Pralinko, takovy socialisticky zavazek 2× tydne? To nevim, jestli zvladnu nase frekvence je momentalne 1 za mesic (cervenam se).  To budu muset nejak zvysit frekvenci,ale skokem, to teda si nepujde :-)
 M.

  • načítám...
  • Zmínit
1311
30.8.06 20:45

Mato jasně, že pomaličku polehoučku, nebudeme to hned od začátku přehánět, ještě bychom z toho měly nějaký pupínky:),dobře, že seš to ty,tak snižuju na 1× týdně. Ale přes to nejede vlak, pod už jít nemůžu. Co by ti naši chlapi chudáci dělali,že:)

R.

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 20:52

Tak to Pralinko muzem formulovat, jako socialisticky zavazek „zvysit frekvenci na dvojnasobek“ :-) Ty budes na 2× tydne a ja se mozna dostanu na vas dosavadni prumer ;-)

A muj chudacek mi porad predhazuje, ze dokud jsem ho nemela jesteho (za bezdetna), tak jsem mohla furt… jenze to jsem pak mohla dospavat pres den na koleji :-) Vsak jsem tim byla vyhlasena, spala jsem v kteroukoliv denni i nocni dobu :-) jo to byly casy!

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
30.8.06 21:38

Ahojky
Mato - ano hlásím, že jsem dojela v pořádku. A Romča je pochopitelně roztomilej jako Frederika, jako všechny miminka :-). ALe nezapomeňte, že já ho mám za odměnu za to trápení, co mi dělá jeho fotr, takže musí být hodňoučkej :-)
Pralinko - teda ty závazky, kde jsou ty časy. My měli před těhu a před tou sviňárnou průměr 2× týdně až na vyjímky po celých těch 9let. O to bylo podivnější, že pak nechtěl.....:-(
No nic - půjdu ještě zkouknout věčně nejistou Ally McB., pověsit prádlo a spát bez toho, abych přemejšlela, proč ten můj neche a furt jen sedí u PC a hlavně mi neřekne nic jiného, než že neví. Na zítra mi držte palce - teď momentálně se nebojím, ale noc je dlouhá a zpravidla mě dostane… Ještě štěstí, že dopol.přijede kámoška, taky má mimi - takže pokecáme o mimi, zdrbnem toho mýho a nebudu mít čas přemýšlet.
Krásnou dobrou noc Zet

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
30.8.06 21:45

Mato - že bych měla doma gigola?? Aha tak proto, já mu neplatila, ale myslela jsem, že se platí až potom a ne předtím. A navíc zapoměl mi dát svůj cenník, takže sorry…
Jo a spláče na výdělkem určo, protože ona je sice dokonalá, ale já jsem bez chyb - jak sám řekl…  

  • načítám...
  • Zmínit
2619
30.8.06 21:49

Tak si to zitra s kamaradkou hezky uzijte :-)

  • načítám...
  • Zmínit
1311
30.8.06 21:50

Zet zítra na tebe myslím:)

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
30.8.06 22:17

Dík :-)
Dobrou

  • načítám...
  • Zmínit
508
31.8.06 07:49

Dobré ránko!
Koukám, že jsme s Máťou asi nejčilejší, dneska jme vzhůru už od šesti, ale je hodňoučkej, Chvilku jsme si povídali v posteli, potom půl hodiny na dece pod hrazdičkou, teď ho mám na klíně a slintá mi na ruku.
Včera, když se manžel vrátil, předala jsem mu mimčo a šla se utopit do vany. O půl devátý jsem hupla do postele a vůbec jsme se o tom nebavili. Vím jen, že včera ujel k mamince…síla, co? A dneska ráno se mi omluvil, že to přehnal. To je jasný, že to přehnal, ale tohle už pouhá omluva nevyřeší. Už to u nás vře dlouho.

Zet, já bych ten seznámek snad ani číst nechtěla. Jaké jsou asi životní hodnoty chlapa? No, ale možná si pro sebe taky něco takového sesumíruju.
Já myslím, že on chce mít u tebe pořád otevřená zadní vrátka, proto je k tobě tak vstřícný, jsi bez chyby,…bla,bla. Ale na druhou stranu dokážu pochopit, že ho chceš zpět. Jestli vám to 10 let klapalo…ono to jeho zamilování jsou vlastně taky jen hormony.On z toho časem procitne.
Ale bereš to fantasticky, já bych se věšela.

Mato, když jsme spolu začínali chodit, mohla jsem sexovat 5× denně. Ale mě to už teď fakt nebaví, já to dělám jen pro něho.

Dneska čekám tchýni. jestli to bude chtít rozebírat, docela ráda si na jejího synáčka postěžuju.

Mějte se! Magda

  • načítám...
  • Zmínit
2619
31.8.06 09:58

Ahojky,  

Magdi, u nas se dneska taky vstavalo v sest :-( Ja jsem se zase zasekla do jedne tady na suvach a pred sestou se budila uz asi potreti Frederika na jidlo, byla i trochu pokakana, bolela ji nozicka od ockovani, takze mrzoutila a plakala, coz probudilo Rodericka :-( napred si vyzadal pohadku na CD, pak jogurt, pak si jeste chvilku cetl v postylce, ale pak uz vstaval… ja jsem se probrala az v devet, teda porad jsem vnimal a vstavala k nemu, ale az na devatou jsem byla schpna udrzet otevrene oci delsi dobu… Dneska jdu spat s detma po o :-)  

Na dnesek se mi zdalo tolik snu, ze by mi prsty jedne ruky nestacily a samy takovy podivny… napred jsem se dovedela, ze jsem tehotna, pak  mi volala sestra, ze umrel tatka, pak jeste neco, co si nepamatuju a koncilo to osypanym Roderickem i Frederikou, takze nestovice 8-/ uz toho mam v hlave evidentne nejak moc a mozek nestiha zpracovavat podnety :-(  

Mata

  • načítám...
  • Zmínit
1311
31.8.06 10:47

Ahojky,

tak dnes jsme měly úžasnou noc, první kojo v 11,pak nemohla zabrat,takže jsme pokračovaly v kojení,to usnula.Další kojo ve 2,pak ve 4- opět nemohla usnout,takže jsem byla vzhůru téměř do 6,opět kojo a pak spala do 8.
Vždycky se budí až v jednu,no nechápu,poslední dobou tak blbě spí.Mám pocit, že mlíko už jí na noc moc nestačí, proto se tak často budí. Kde je moje holčička, která vstávala jen jednou za noc.
Tak se tatínek rozhodl, že to dcerušce vysvětlí.Prý, že když nebude maminka vyspalá,nebude ani mlíčko. No jsem zvědavá, jestli to pochopila.

R.

  • načítám...
  • Zmínit
508
31.8.06 11:10

Pralinko, jestli tě to uklidní takové noci míváme 3 za týden. Je to vyčerpávající, co? Já to tak mám od začátku, když se probudí jen 3× za noc, připadám si ráno přespalá.
S Bárou jsem to měla stejně a touhle dobou jsem začala večer dávat ke kojení i 70ml sunaru. A stejně nechrápala, takže u nás to hladem nebude ;-)

  • načítám...
  • Zmínit
1311
31.8.06 11:27

Magdi díky za uklidnění, taky by mě zajímalo,jestli je to hladem a nebo si potřebuje podudat.Zeptám se na to dr. Třeba by kaše pomohla, no ráda bych vydržela do půl roku bez ničeho. Ale rozhodně nemám v plánu kojit až buhví do kdy. Už te´d jsem kost a kůže. Na mně už plandají všechny džíny.
Jo a máš pravdu,je to fakt vyčerpávající!!!

R.

  • načítám...
  • Zmínit
2619
31.8.06 11:57

Holky, ja vam ty plandajici veci fakt zavidim, na me visi leda hora :,-(la a osm kilo  navic… Ale nemam vuli s tim neco delt…  

Pralinko, ja myslim, ze si spis chce podudat… Taky jsem Roderickovi zacala davat v sedmi mesicich kasi na noc, aby se tak casto nebudil a interval se protahl o celych 10 min :-) Takze jsem si vubec nepomohla…  V roce vstaval kazdou hodkua pul, pritom jedl dobre, pomohlo az odstaveni, pak to najednou slo, spinkal krasne :-)    

  • načítám...
  • Zmínit
508
31.8.06 13:22

Tak mě nikdy nic plandat nebude, upekla jsem opět plech broskvovýho koláče a čtvrtku už jsem sežrala. Ale po malých kousíčkách…grrrrr.

  • načítám...
  • Zmínit
1311
31.8.06 17:15

Tak se ženy hlásím po kontrole, máme 6,96 kg a 70cm, tudíž jsme přibraly 1kg za měsíc, sama dr. mi řekla, že hladem se nebudí, že si fakt chce podudat. Prý hladové dítě nepřibere za měsíc kilo.
Dostaly jsme dvě včeličky, neobešlo se to bez breku. Ted spinká, mezi 4 a 5 jsme měly dát půl lžičky Panadolu sirupu a druhou půlku v noci.
Naušničky už mohu dát ted kdykoli, ale půjdu asi do nastřelení.

R.

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
31.8.06 18:18

Ahojky
Pralinko - já taky nebudu nechutně hubená, vždy jsem byla nechtuně tlustá, ale teď jak mám staženej žaludek, tak jsem něco schodila, ale rozhodně to nebude mít dlouhého trvání.  

Jinak manža tu byl od 14,30 do 17,00 - rozhovor probíhal, tak že on se na něco zeptal a já odpověděla nic, nevím, asi, nebo jen stručně. Normální naše rozhovory probíhali naprosto obráceně :-). No snažil se. Je pravda, že připravená témata - počasí, já jak zapnout kotel jsme měli vyčerpaný za 2min, a já měla co dělat, abych se nezačala smát.
Nejdřív mě fascinoval tím, že mi hned ve dveřích lepil pusu na pusu (hodně koulím očima :-) ) - to jsem fakt nečekala. Snůbák má stále na ruce - já ne. No mohl si ho taky nandat. Stále bydlí u známých, na ní, na to co udělal, a jestli se už nějak rozhodl jsem se neptala. Často používal svolo my, náš byt a pod. - ale jestli z toho něco usuzovat toť otázka. Jo a byli jsme na procházce, nabídl mi, že třeba o víknedu Romču pohlídá - což jsem odmítla.
Podle mě chtěl vidět - Romču, i mě, a zjistit, jak spolu budeme komunikovat. Rozhodnutý ještě není. Jedna varianta je, že zvažuje, že se vrátí a proskoumává půdu - ale podle mě nic nezjistil. Druhá varianta je, že vyčkává co udělá ona (mám lehký dojem, že její manžel byl dlouho mimo a momentálně se vrátil a ona mu zatím nic neřekla…), třeba hledá hnízdečko lásky a zjišťuje jestli může kdykoliv přijet k nám a hrát si na tatínka - kde já budu milá a malej roztomilej a pak si uteče ke své lásce.
No doufám v první variantu, ale mám pocit, že to bude ta druhá. Proto jsem mu na otázku jestli může zítra přijet na koupání, řekla nevím. Asi to nechám na neděli, kdy mi má přivést baterie do kotle. Nevím zda se mu ukazovat kdykoliv se mu zamane, a jak dlouho čekat na konečné rozhodnutí, a abych se ho vůbec dozvěděla…
No nakonec to završil Romča, když se před tátou dnes ukázkově poprvé přetočil na bříško, jen ručičku měl podél těla a ne ve předu, ale užasně se mu to líbilo a řehtal se na celé kolo :-). Podvodník jeden, měl si to nechat jen pro mě :-).

Takže asi takhle - co si o tom myslíte????

Já fakt nevím, uvidíme dál.

Krásný večer Zet

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
31.8.06 18:21

Jo a nouťas mi tu nechal :-)) jak jste pochopily a odvezl si jen jeden šanon.

  • načítám...
  • Zmínit
2619
31.8.06 18:39

Ahojky,  

Zet, dobre jsi to zvladla :-) Tezko rict, co se mu honi hlavou, ale ja bych ho s temi navstevami asi trochu trapila. Neco typu, zitra ne, to se nehodi, uz neco mame, i kdybys mela sedet doma :-) Proste aby nemel pocit, jako doted, ze se mu maximalne prizpusobis a cekas na nej doma jako verna zenuska, az on se uraci rozmyslet a rozhodnout…  

Pralinko, teda ta Karolka je fakt kus zenske :-) Budes s ni mit tezkou pubertu, jestli bude cela po tobe, abyste ji poridili nejakeho brasku s prakem, nebo aspon tatovi poradnou vzduchovku :-)  

Magdi, broskvova buchta zni fakt dobre :-) Docelas me naladila, mam jeste na mrazaku par merunek, ze bych si upekla taky?  

Pred chvili mi zase hnul zluci Michal :-( Vecer abyl ve Varech, doma s pochopitelne ani neukazal, rano volal, ze dneskaprijde normalne domu a pojede tam zase az zitra. a odpoledne mi hlasil, ze to driv nez v osm nestihne…  Tak jsem mu rekla, ze po osme je mi k nicemu, ze uz s nicim nepomuze a on se tvaril tak, jako ze s cim by mi jako mel pomahat :-(  To Rodericka teda pravidelne koupaval on, prebaloval, vsechno.. Frederiku oprebalil snad vdakrat a jeste jsem ho o to musela pozadat… :-( a pak se divi, ze nestojim o kontakt s nim, kdyz je nahodou doma… kdyz jsem si navykla na svoje ritualy koupani a ukladani a traveni veceru o samote.
Dneska jsme si po o schrupli :-) Pak prisel Roderick, jeste jsem se povalovala s Frederikou a zacal mi „prdet“ na bricho pusou :-)  JAk je ted samy tuk, tak mu to dobre zni ;-) A pak zacalo vyptavani, mas v brisku miminko? Nebo tam mas kasi (meli jsme k obedu). spapala jsi kasoi do briska a pak pujde do prsicka? Fakt byl roztomilej :-)
 Mata

  • načítám...
  • Zmínit
Zet
857
31.8.06 18:52

Mato - přesně z toho důvodu nechci aby přijel zítra, ale nechám to na neděli :-) Když je to celý takový divný, ale co se dá dělat…
Jo a Roderikovi, to ale pálí co :-)) ?
 Zet

  • načítám...
  • Zmínit
169
31.8.06 19:00

Ahoj Těšitelky,
nestíhám Vás vůbec číst a tudíž momentálně nebudu na nic odpovídat. Předem se omlouvám. Nemám doma připojení na net a knihovna je momentálně otevřená pouze jednou týdně a to se tam člověk taky občas nedostane.
Ráda bych byla s Vámi v kontaktu, ale mohla bych jedině přes Wap na mailu lenicka.kv@t-email.cz.

Jinak u nás je všechno v pořádku. Včera 30.08.06 jsem byla už na 2. kontrole. Dle poslední menstruace jsme byli včera 9+2 a dle ultrazvuku 9+0. Termín máme dle MS 03.04.07 a dle ULT 05.04.07. Krásně miminku bije srdíčko a pěkně se taky pohupovalo. Měla jsem z toho slzy na krajíčku. Už máme naše kritické období za sebou. Zatím se vše obešlo bez špinění, jen jednou byl růžový hlen, tak snad bude vše ok. Jinak bych klidně celý den spala a ráno ty nevolnosti jsou občas šílený, ale i někdy přes den, ale zatím jsem zvracela pouze 2krát.
Dám Vám do galerky fotku z utrazvuku a taky fotku našeho pejska (bylo jí 6 týdnů).
Všechny zdravím a zase někdy pokusím ozvat a nebo na mailu jsem stále.
Ahoj Lenka 9+3tt

  • načítám...
  • Zmínit
1242
31.8.06 19:06

Ahoj Pralinko,   četla jsem tvé trápení s kojením v noci. Jen tě chci uklidnit, že u nás to bylo to samé. Nějaké pokusy o příkrm UM či kaší skončily fiaskem a stále se kojilo… Je to vyčerpávající, ale je fakt, že hladem se určitě nebudí a chce se „mazlit“ (uznávám, že si vybírá dost nevhodnou dobu : ))
Vydrž : ) Zvládnete to. Nechci aby to znělo jako klišé, ale já kojila do půl roku, kdy si řekla… Pak už jsem se to snažila omezovat, ale přijdou zoubky či jiné trápení… A nic není lékem, jako mámino mlíčko, když se kojí…
A kojením se hubne jen v prvních týdnech, kdy se „zajíždíte“. Jakmile je režim zaběhnutý, tak je to spíše honičkou okolo mimča, ne kojením. Slova gynekologa i laktační poradkyně dr. Weberové… Já byla totiž důkazem. Shodila jsem vše, i něco navíc a kolem půlroku malé jsem měla navrch 5kg, které prý shodím až po konci koju… Ach jo…  

Zet - mrzí mě, že procházíš takovou zkouškou. Tvůj muž by zasloužil pořádný nářez : ( Nechápu, jak mu může rozhodování tak dlouho trvat. Buď chci být se svou rodinou, nebo s milenkou… Já osobně bych ho zpět případně vzala, ale pokud bych se dozvěděla, že je to jen tím, že ho přítelkyně opustila a ne tím, že se tak rozhodl - minimálně bych mu to těžce osladila… Přála bych vám moc variantu jeho rozhodnutí se vrátit k vám… a aby to na vašem vztahu nenechalo následky…  Moc ti držím palce, vám všem.  

M.

  • načítám...
  • Zmínit