Toffifee - Tak jsme hotovi

Těhotenství

Vážené dámy, jak podotkla moje švagrová Soňa, tak se něco dělo.Takže...dne 13.6.2003 pár minut po 8:45 se narodila Valentýnka (míry 50cm, 3300g). Byl jsem u toho....teda zčásti.

Do porodnice jsme přijeli po půlnoci s nejistými příznaky…neboť jak říká moje žena…jí pořád něco bolí během těhotenství. Jak se ale ukázalo, tak to stahy byly…no moje milovaná žena trpěla jako kůň (myslím to doslova!!) Zažívala kontrakce zpočátku po 15 minutách, ale pak to bylo po 2 min.....a to přes 8 hodin (beze spánku)…jenže Valča chtěla ven, ale nemohla, protože vrátka byla málo otevřena…snad mi žena ty podrobnosti promine…až doktoři vyčerpali všechny možnosti jak pomoci porodu přirozenou cestou, tak provedli „císaře“.

Řeknu Vám, že nechápu ty tatíky, co jsou unešeni z porodu a jaká že to byla krása. Já když viděl jak žena trpí a svolává všechny svaté (a to je neznaboh) tak sem fakt brečel (vždycky jen chvilku, ale zato nesčetněkrát)…a když si na to vzpomenu, tak mám zase slzu v oku. Pro mě to byl doopravdy nejhorší zážitek v životě! ale zaplať pánbůh, že jsem tam byl a ženě aspoň doufám trošku ulehčil.

Jinak Valča se má k světu (fotky budou na síti v pondělí) a ženu uvidím, bohužel až zítra neb jest omámená anestezií.

Manžel Libor

Váš příspěvek
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 13.06.03 13:25

Obrovitánská gratulace k vaší maličké dcerušce Valentýnce. Určitě jste všichni 3 rádi, že to máte za sebou. Sama si vzpomínám, jak jsem trpěla, ale už je to 2 roky a my se opět snažíme o miminko a na tohle všechno pomalu zapomínáme. Manžel byl také u porodu a to jsme tam byli od půl 2 v noci a Tomášek se narodil až ve 12.30. No prostě taktéž dlouhý porod. Celou dobu mi byl velikou oporou a nevím jak bych to sama zvládla. Určitě to tak cítí i tvoje žena. Ještě jednou moc gratuluju a obě dvě pozdravuj. Petra a Tomášek

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 13.06.03 16:21

Obrovska gratulace!!!! Co dodat. Jen hodne stesticka a zdravicka obema holkam

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 13.06.03 16:46

Ahoj, nejprve moc gratuluju k narození Valentýnky a přeju oběma holkám brzké zotavení. Náš porod probíhal před necelými 16 měsíci úplně stejně. Na sále od devíti večera do devíti do rána a nakonec CŘ. Manžel byl celou dobu se mnou, slziček jsem si taky několikrát všimla. Ale nemít ho tam, bylo by to mnohem mnohem horší. Po návratu z porodnice mi manžel suše oznámil, že Míša bude naše JEDINÉ dítě. No teď už samozřejmě plánujeme druhé, jen na doporučení lékaře ještě aspoň půl roku počkáme.
Tak ať Valentýnka pěkně roste a dělá vám radost.
 Katka

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.03 18:38

Moc vám gratuluji!!!!
Musím říct, že si vaše Valentýnka vybrala úžasné datum ke svému příchodu na svět…pátek třináctého!!!!! (A pak že je pátek třináctého nešťastný den, troufám si tvrdit, že pro vás určitě ne :o)).
Tak ať ta „13“ přinese Valentýnce do života jen to nejlepší!!!

A ikdyž ten porod byl pro tebe nejhorší zážitek, věřím, že si byl pro manželku velikánskou oporou, a určitě si toho považuje!!!

Tak ještě jednou všem třem jen to nejlepší
Gábi

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 13.06.03 19:31

Strašně moc gratuluji k Valušce.

Ať vám přináší do života jen samou radost a žádnou starost.
Obě je moc zdravíme.

Nikol 37+5 tt

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 13.06.03 20:37

Blahopreji k Valentynce. Ja rodila taky CR ale planovane takze jsem pred porodem zadne bolesti nemela, jen pooperacni po operaci a to je den odedne lepsi a lepsi… hlavne kdyz donesou to krasny klubicko tak se na to zapomene… preji hodne zdravicka a brzke uzdraveni…
Jarca a Kacenka 8 týdnu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.03 23:18

Přidávám se také s velikánskou gratulací a přeju Vám třem hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně ať jsou obě holky brzy v pohodě a doma.

S pozdravem Katka, 37t.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.03 11:25

I já se musím přidat a poslat ohromitánskou gratulaci. Včera jsem na vás celý den myslela, vím že Zuzka tušila, že se její den D stane v pátek 13. Hlavně že jsou holky v pohodě a Valentýnka je krásné zdravé miminko. Ještě jednou blahopřeji.
Markéta + Cipísek 36tt

Veru
Kecalka 242 příspěvků 15.06.03 10:57

Ahoj Zuzko,
přeji vám jen to nejlepší do života, ať vám všem dělá Valentýnka jen samou radost. Nástup do života měla sice trochu náročnější, ale teď už bude určitě jen dobře!
Pusinku Valentýnce posílá pupík Tina.
Pa, pa Veronika 38.tt

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 16.06.03 01:13

Zuzanko, zachytila jsem tvé rozhodování k odjezdu a myslila na tebe, jak si parádně a plánovaně rodíš, ale asi jsem špatně držela palce, aby to nebolelo. Tak promiň.
Já hlavně myslela na Valušku a na radost, kterou z ní budeme mít a těšila se na její rošťárny - tedy ta první stála za to, ta byla hnedle císařská. :-)
Takže kromě gratulace ke skvělému manželovi, oporovi, přidáváme oooobrovskoooou gratulaci k porození předpisové mimiňačky. A navrch přání všeho nej, nej, nej. Koukej se rychle otřepat a hybaj na deníček, ať si Valča může pošprkat s Vilíkem a Smrčkovic Pavlínkou i s námi ostatními. A ještě trochu nej… navrch.
Romana a jednu hygienickou neuslintanou pusinku Valče Johanka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.03 08:18

Ahoj Zuzko,
přejeme hodně zdraví a pohody vám oběma, rychlé zotavení z porodu a co nejméně komplikací. Pozdravuj Valušku a ještě jednou - všechno nej do života :-)
Tereza a Klárka 4. týden

bazalka
Stálice 90 příspěvků 16.06.03 18:17

Ahoj Zuzko a Valuško!
Připojuju se k ostatním mohutnou gratulací! Ať se vám oběma daří co možná nejlépe a malá Ti roste do krásy a těším se na Tvojezážitky v miminkovském pokračování 30ic :-))
Ještě když jsem v pátek odcházela z práce, tak jsem dumala nad tím, jestli už to o víkendu konečně bude nebo ne :-))
Ahojky Bazalka 34+2tt

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 17.06.03 14:28

Ahoj Zuzko!Moc ti gratuluji ke krásné Valušce a přeji vám oběma hodně štěstí a ať ti dělá samou radost.Zizi

Vložit nový komentář