Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Už jsem zase snažilka, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
598
18.11.12 16:13

:potlesk: :palec: hodně upřímný a pravdivý deníček myslím, že to máme všechny úúplně stejně..

  • načítám...
  • Zmínit
29577
18.11.12 18:16

@janees SOUHLASÍM DO POSLEDNÍHO PÍSMENE.

  • načítám...
  • Zmínit
2158
18.11.12 19:20

Jako bych to psala já :-))))

  • načítám...
  • Zmínit
1746
25.11.12 20:35

Přesně moje slova, my máme doma čtrnáctiměsíčního prcka a chceme mu pořídit sourozence, tedy přesněji, už jsme na něj zaděláno měli, opět stejně jako malý se nám miminko povedlo napoprvé, jenže v srpnu jsem musela podstoupit revizi pro zamlklý potrat v 11.tt,nějak jsme se z toho prostě museli otřepat, ty tři měsíce utekly jako voda a opět se snažíme, jsem 7.DPO a já pořád sleduji, jestli nemám nějaké nijaké těhotenské příznaky, často během dne si připomínám kolikátý den od ovulace jsem a za kolik dní se tedy budu testovat, jedno já říká, co když to vyjde, druhé já říká, to určitě hned nevyjde. Prostě a jasně, je třeba určitě se hodit do klidu, nestresovat, ale nemyslet na to, to je prostě nemožné a mě tento deníček aspoň pohladil po duši

  • načítám...
  • Zmínit
10978
28.11.12 22:09

Supéér :potlesk: :potlesk:

Pobavil ma odstavec moudrá věta, ja by som do kameňa nekopala ja by som ho niekomu hodila na hlavu.

Už sa teším ako budeme spolu krotiť duchov :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit