Za chvíli budeš mezi námi

Těhotenství

Dnes to máme, ty náš Budulínku, 60 dní do porodu. Maminka není žádná spisovatelka a ani nikdy nebude, ale těchto pár řádek chce věnovat jen Tobě.

Naše fazolka

12.týden
1 komentář

3D UZ v 28.tý

Nevím, kde bych měla začít, ale asi u toho, když jsem se před 6 lety zamilovala do tvého tatínka. Víš, nikdy to s ním, nebylo moc jednoduché a doopravdy to občas vypadalo, že naše láska jeho výkyvy nepřežije, ale maminka je bojovnice a nikdy to nevzdala. Víš proč? I přes všechno, co udělal, ho miluje a v srdíčku cítí, že bude úžasný tatínek.

Cesta k tobě nebyla tak jednoduchá, představovala jsem si, že vysadíme antikoncepci a ty tu hned budeš. Ale ejhle, rok po vysazení utekl a nic. Druhý rok končil a doktorka mé dotazy komentovala tak, že jsem mladá a máme čas. Třetí rok se stále nic nedělo, tak to maminka vzala do svých rukou a objednala sebe i tatínka do Reprofitu. Víš, nebylo jednoduché tam tatínka dostat (ta chlapská hrdost), ale nakonec to kvůli mamince podstoupil. Udělali nám veškerá vyšetření a problém byl zjištěn u maminky, z tatínka to spadlo (jeho výsledky byly nadprůměrné, takže první slovo, když jsme odcházeli s kliniky bylo „nadsamec“ :-) ).

V březnu jsme se domluvili s doktory, jak bude cesta k tobě pokračovat. Dali jsme si půl rok domácího snažení s podporou hormonů, než by mělo dojít k umělému oplodnění. První dva měsíce byly neúspěšné, tatínek moc pokyn „teď musíme“ nezvládal, maminka nabrala hormony spoustu kilo a vinila sebe, že je nepřitažlivá. Vypadalo to tak, že se mezi námi vytvořila bariéra, to už jsem jela třetí cyklus a rozhodla se to po něm vzdát, uklidnit situaci a s tatínkem vše urovnat. V den D snažení se opět nic neuskutečnilo, až několik dní poté. Bylo mi do breku, brala jsem to jako promarněnou šanci a pomalinku se snu o tobě vzdávala.

Uběhlo 12 dní po píchnutí Pregnylu a maminka, i když vše vzdávala, si koupila test a udělala ho. A ejhle na testu byly dvě čárky, tatínkovi zatím nic neříkala, stále si myslela, že to je Pregnyl. Testila další 3dny, už jí to nedalo a zavolala paní doktorce a ještě ten den šla na krev. Za dvě hodinky to bylo potvrzené těhotenství.

Konečně jsem to mohla oznámit tatínkoví, ale tatínek mě zaskočil. První dny se choval tak, jako by o nás nestál. Z hospody chodil ráno a já jen plakala, ale to ty víš, že. Neměl si moc šťastnou maminku. Ale vzepřela se a řekla si, že teď musí myslet jen a jen na tebe. V 6+3 nám potvrdili srdíčko a dostala jsem první tvou fotečku. Rozmýšlela jsem se, zda ji tatínkovi ukázat, ale ukázala a on byl tak hrdý. Maminka přestala pracovat, protože má náročnější práci, ale těším se, až ti mou práci ukáži. Poznáš spousty úžasných dětiček, které má maminka moc ráda, ale nejvíc miluji tebe.

Ultrazvuk ve 12. týdnu proběhl dobře, byl jsi menší a nechtěl ses moc ukázat, tak jsme museli v 17. týdnu znovu. Víš, tatínek od prvního dne věděl, že budeš kluk. Ve 12. týdnu mi pan doktor řekl, že jsi na 80 % kluk a v 17. týdnu mi potvrdil, že jsi opravdu náš klouček. Ultrazvuk v 17. týdnu dopadl výborně, následný ve 21. týdnu také, ultrazvuk srdíčka bez problémů. Čekalo nás vyšetření na cukrovku, čehož jsem se malinko bála, protože jsem už ve 26. týdnu přibrala 16 kg, ale výsledky byly ve spodní hranici. Oddechla jsem si.

28. týden tě čekalo první seznámení s tatínkem, měl konečně volno tak šel s námi na 3D UZ, trvalo to dlouho, moc ses nám nechtěl ukázat, ale nakonec jsi nám pár foteček dovolil. Jednu si tatínek musel dát hned do peněženky a chlubit se, ale pšššt, jakože to nevím :-) Poprvé po 3D UZ jsem měla pocit, že tě tatínek miluje stejně jako já. Hladil bříško, pusinkoval ho a mluvil s tebou, ano byl to tvůj tatínek, kdo ti říkal, že tě miluje a těší se, až budeš venku a budete společně zlobit maminku.

18. 12. 2012 jsme byli spolu na posledním kontrolním ultrazvuku. Krásně jsi vše dohnal a místo 30+0 jsme byli 30+6, váha 1750 g. Zatím jsi obrácený koncem pánevním, ale ještě máme dostatek času na otočení. Jinak kočárek máme nachystaný, doufám, že se ti bude líbit, prádlo vyprané, postýlka a skříň dojde v lednu. To už na tebe budeme komplet nachystaní.

Ty moje lásko největší, malinko jsem se rozepsala, ale chtěla jsem ti to vše vylíčit.

Moc se na tebe broučínku těšíme, já i tatínek (už ti vybírá dárky, ale pšššt, neřekla jsem ti to). Ještě chvilinku vydrž v bříšku. Moooc Tě miluji a jsi pro mě ten největší dárek. Děkuji, že jsi!

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Denpry
Závislačka 4280 příspěvků 29.12.12 09:29

:potlesk: :potlesk: Krásný deníček.. :*

 
Leknínek
Kecalka 433 příspěvků 29.12.12 15:57

At vam to dobre dopadne! :kytka:

 
TinTin
Povídálka 28 příspěvků 29.12.12 16:46

Tak jsem si zase pobrečela :lol:..hodně štěstí přejeme :kytka: Nás to čeká už za měsíc :*

 
Ja..ninaaaa
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 29.12.12 17:40

Krásný :*

 
Misheila
Kelišová 5697 příspěvků 29.12.12 18:01

Tvé pocity píši za tebe, nádhera :)

 
fretecka
Kecalka 176 příspěvků 29.12.12 18:23

Nás za dva, už aby byl s náma, ale vím, že zase musíme ještě chvilinku počkat :D

 
fretecka
Kecalka 176 příspěvků 29.12.12 18:25

Těch pocitů je strašně moc :) Díky tomu malému se ničeho nebojim a vím, že vše zvládnu i s tím naším tatínkem :)

 
Pejtsna
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 29.12.12 19:07

Krása!! Blahopřeji také k chlapečkovi :kytka: :kytka: :kytka:

 
Jana2587
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 29.12.12 21:16

Krásný deníček :mavam:

 
reguli
Kecalka 272 příspěvků 29.12.12 22:20

Krása, super!!!

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26455 příspěvků 29.12.12 23:11

Moc hezky popsane :kytka: :kytka: :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Můj rychlý porod

Omluva Tobiáškovi


Reklama