Životní sen II

Těhotenství

Můj poslední deníček končil tím, jak jsem našla partnera tam, kde bych nečekala, mým odsunutím myšlenek a plánů rodiny na pozadí své hlavy a objevováním nového života.

Osudový test :D

Botičky k oznámení těhotenství tatínkovi

První UTZ

27.6. 2013
MS opět mešká, jako ostatně v posledních měsících už klasicky. Ráno jen v rychlosti doma na WC vezmu poslední test, hodím jej do kabelky a utíkám na tramvaj do práce. Ráno v práci je klasický shon - s chlapama do skladu, pak je vypravit na zakázky a konečně sedím u PC. Píšu kamarádce, že jsem to už zase nedostala a budu muset na gyndu. Odpověď přijde za chvilku „No třeba jsi těhotná.“ Ha, ha, zasměju se: „O tom dost pochybuju.“

Jdu na WC, po cestě si vzpomenu, že jsem si chtěla udělat pro jistotu ten test, abych pak zavolala doktorce a rovnou se objednala na příští týden vyvolávačku. O pár vteřin později koukám na naprosto zřetelné //. COŽE!!!??? :D Neovladatelně se mi klepou ruce, jsem v naprostém šoku a nevím, jestli se mám smát nebo brečet. Vím, že se musím sebrat a jít zase pracovat a hlavně nedat nic najevo. Ještě že šéf i kolega dneska jedou po zakázkách a já budu sama v kanceláři, protože už teď s naprostou jistotou vím, že dneska toho asi moc neudělám. :D

V kanceláři fotím test a posílám ho kamarádce, jestli se mi to nezdá, následně posílám taky sem holkám na eMimino. Ruce se mi stále klepou. Kamarádka i holky mi potvrzují, že doopravdy jsou tam čárky dvě. V tom šoku si nemůžu vzpomenout, kdy jsem měla první den poslední MS a jsem z toho celá rozhozená. Nakonec jsem si vzpomněla a volám doktorce, abych se rovnou objednala. Jsem stále v šoku, ale přistihnu se u toho, že se směju jak pitomeček. Vůbec jsem to nečekala.

Vzhledem k tomu, že s exmanželem jsem měla problém otěhotnět přes rok a současný přítel podle testů (prodělaná nemoc v mládí) neměl mít přirozeně vůbec děti, je šok dvojnásobný. Přes den se s tím nějak srovnávám a je mi jasné, že to doma vyklopím hned.

Po cestě z práce se ještě stavuji v lékárně a kupuji další testy. Původně jsem si je chtěla udělat až doma, ale nevydržela jsem a musela jsem hned v kavárně. :D. Další tři testy se stejným výsledkem, tak to asi bude pravda. Znovu to rozdýchávám. Stavuji se koupit botičky, abych to nějak hezky doma oznámila.
Do bytu vstupuji nervózní jako snad nikdy. Není doma. Píšu mu, ať brzy dorazí, že pro něj něco mám. Po pár hodinách zarachotí klíč v zámku. Srdce mám až v krku. Předávám taštičku s botičkami a testem. První si všímá botiček…kouká se trochu zmateně a první otázka zní „To mám na klíče?“ :D Mám co dělat, abych nepropukla v hysterický smích s pláčem, hned v zápětí si všímá i testu a dvou čárek „My jsme jako těhotný?“ „Už to tak vypadá“ Šok v jeho očích je zcela patrný, ale hned za tím vidím úsměv a štěstí. Ještě dvě hodiny chodí po bytě a vstřebává tu informaci. Po týdnu už se ze šoku vzpamatoval a je to vzorně se těšící a šťastný otec.

9. 7. 2013
Den první kontroly na gyndě. Doktorka je překvapená stejně jako já. :D Ale v bříšku vidím ten nejkrásnější flíček a směju se jako sluníčko. Nechávám si vytisknout první fotku a po odchodu z ordinace fotím a posílám tatínkovi. Odpověď přichází záhy „Miluju Vás oba!“

15.7 2013
Už druhý den mě divně pobolívá v podbřišku. Radím se s holkama tady na eMiminu a potom, co se nemůžu dovolat svojí gynekoložce se po práci zastavuji na pohotovosti v nemocnici. Doktorka se dívá na prcka přes UTZ, prý je tam, ale volá na sestřičku, jestli vidí srdeční akci. Zatočí se mi hlava. Mně nic neřekne, dokončí vyšetření se slovy, že to zatím vypadá dobře. Jsem v takovém šoku, že se ani nedokážu na nic zeptat. Prý si mě tam raději nechají, dostávám injekci a jsem odvedena na oddělení. Uložím se na lůžko a píšu přítelovi, že si mě tu nechají a jestli mi přiveze nějaké věci. Snažím se nebrečet.

Druhý den mi udělají velký UTZ a já vidím jak prckovi buší srdíčko jako zvon. Doktorka na UTZ je moc hodná a příjemná a fotečku mi dává. Po pár dnech mě pouští domu s tím, že mám jen ležet a odpočívat. Ale prcek je v pořádku a to je nejdůležitější.

31.7.2013
Kontrola u mojí gynekoložky - po UTZ vypadá vše, jak má být. Prcek má nožky a ručky a už s nima pěkně šije. Nechává mě do další kontroly doma v klidovém režimu. Odesílá mě na odběry krve na NT screening a na další kontrole mi udělá ten screening.

Dnes nemůžu uvěřit tomu, že je to jen pár měsíců od mého posledního deníčku. Od zjištění těhotenství se toho tolik změnilo. Přes moje denní rande s toaletní mísou :D až po naprosto nečekaně krásné reakce našich rodin. Najednou jakoby svět byl krásnější. Sice to není v pořadí, v jakém bychom si přáli a ani v čase, ve kterém bychom to plánovali, ale někdy asi osud rozhodne za nás. Bereme to jako zázrak a obrovské štěstí.

K mému happy endu už zbývá jen ta svatba. A možná, že i té se jednou dočkám. Teď je pro nás hlavní, aby ten náš malý zázrak, co mi roste v břiše, byl v pořádku a v únoru nebo začátkem března byl už s námi.

Štěstí přijde vždycky ve chvíli, kdy to člověk nejméně očekává.

Hodnotilo 14 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Térouš
Echt Kelišová 8220 příspěvků 26.08.13 00:25

Je to největší zázrak na světě! hodně zdraví! :kytka:

 
maca36  26.08.13 06:00

…tak ať mimi krásně roste :)

 
samanta2208
Kelišová 5668 příspěvků 26.08.13 07:02

Preji moc.moc moc zdravicka oboum.

 
bořková
Extra třída :D 10691 příspěvků 26.08.13 07:15

Pěkný deníček poránu :potlesk: Gratuluji a přeji šťastou cestu těhotenstvím a pak i dále :kytka:

 
lucmína  26.08.13 07:49

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hahaha, to mám na klíče, mám úsměv na tváři hned po ránu
Gratuluji a ať je vše jak má být :palec:.

 
Michaela13
Kecalka 378 příspěvků 11 inzerátů 26.08.13 10:14

Souhlasím s poslední větou :potlesk: měly jsme dost podobný příběh (partner taky s téměř žádnou šancí na přirozené otěhotnění a čekáme synka, takže spermie asi zrychlily a ožily :D ), takže uplně chápu, jak jsi byla v šoku stejně jako já letos v květnu. Užívej si to :dance: :hug:

 
Marcip
Extra třída :D 13125 příspěvků 26.08.13 10:14

Přeji ať i nadále jsi šťastná a miminko zdravě prospívá :hug:
Těším se na další deníček :kytka:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26693 příspěvků 26.08.13 13:28

Ano je to tak, kdyz to clovek neceka ;) Moc gratuluji, nadherne napsane :kytka: :kytka: :kytka:

 
dajka.11
Kecalka 273 příspěvků 26.08.13 15:01

Pekny denicek :) gratulace

 
Tableta
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 26.08.13 16:07

Gratuluju a přeju pěkné těhotenství! :kytka:

 
JaLa
Závislačka 4340 příspěvků 27.08.13 09:06

Ať krásně roste a společně bez problémů porodíme ty naše krásný miminka :-)

 
Jitulaa
Kecalka 364 příspěvků 29.08.13 21:22

Náš Alex je taky zázrak :),podle doktorů můj přítel taky neměl mít děti a ted už tu 2 měsíce hajinká náš brouček, přeji hodně štěstí a poklidné těhu :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Životní sen III. - Porod

Životní sen


Reklama