O změnách

Partnerské vztahy

Růže nám nepokvetou, pokud o ně nebudeme pečovat. :)

Jak už to tak bývá, každý máme své ideály o partnerovi. Řekla bych, že se nás drží už od školky. No fakt, copak jste nechtěly kluka, co má největší auto na písek nebo největší sbírku Pokémonů?

Postupem se samozřejmě ideály mění. Řekla bych, že je to i podle toho, co letí. Když jsme starší, hledáme někoho populárního. Zamyslete se do hloubky a řekněte si: nebyl váš ideál právě oblíbený kluk ve třídě? Nebo aspoň kluk z oblíbené party ve třídě?

Na jednom si přibližně od 10 let začínáme zakládat: to jest popularita a musí být pěkný. Přibližně od 15 let nestačí, aby byl pěkný. Musí být přitažlivý a popularita jde stranou. Už nehledáme kluky, kteří mají nejhezčí auto na písek, ale kluky, kteří mají řidičák a ideálně i auto, svalovce, romantiky, drsňáky, machry nebo rváče. Každá z nás má svou představu a s takovou jsem šla do života i já…

Když jsem začínala randit, našla jsem si hodného kluka, ale byli jsme mladí, zároveň hloupí, a proto je jasné, že to daleko nedošlo. Dva roky a šlus. Nějaké zkušenosti, představy a hromada hormonů v 16 letech. Našla jsem si ještě dva přítele, poznala pár kluků a věděla jedno: chci někoho, kdo bude hodný.

Mé představy a ideály se rázně shrnuly do pár slov: hodný, věrný, milý a aspoň trochu přitažlivý. No, když to vezmeme kolem a kolem, chtěla by některá z vás mít něco s klukem, který se vám nelíbí? Nemá cenu si nalhávat, že o fyzickou přitažlivost nejde. Jde, ale zase ne tolik, jako si někteří myslí. Sama souhlasím s tím, že sex bez lásky je pouze sex. Sex s láskou je milování a k milování nám stačí pro nás milující, přitažlivý partner. Pro sex potřebujeme sexy vypracovaného modela přesných parametrů, jinak by to nebyl sex.

Slibovala jsem těm nahoře, že když mi do cesty pošlou někoho hodného, nebudu už blbá a nebudu zlobit. A náhle tu byl Míša, splnil víc než mé představy. Byl sympatický, hodný, obětavý, nádherný úsměv a krásné oči, pěkný zadek a.. a čím víc se odstrojoval, tím víc svalů bylo vidět. A nejen to, miluji adrenalin, on miluje auta a rychlou jízdu. A co víc? Nezapadá do žádných škatulek. Není to model, není to snob, není to mánička. V mých očích je něco extra, něco magického.

Užívala jsem si s ním rychlou jízdu, milování, driftování na sněhu, objetí u filmů, podporu v době krize, smích, hádky, noční projížďky… Zkrátka vše, co jsem si přála. Někdy i nepřála, ale ke vztahu nepatří pouze to dobré, patří tam i těžké věci, které se nám nemusejí líbit, ale o tom to je. Musíme vydržet, čím delší cestu máme za sebou, byť trnitou, tím silnější jsme. No ale tedy, vysněný princ po boku, tak plány do života, což?

No, říká se „když chceš boha pobavit, sděl mu své plány“. Upřímně si myslím, že v tomto případě ho bavím velmi často. Stejně tak jako každý máme své plány o ideálním princi, máme představu i o pohádce, kterou chceme žít. Někdo chce cestovat, někdo mít rodinu, někdo zase žít v cizině, někdo nechce děti a někdo chce pařit až do 30. Ačkoliv máme každý jiné představy, neznamená to, že někdo máme špatné představy a máme právo někoho odsuzovat. Já toužím mít děti a nechápu, že někdo ne, ale respektuji to stejně tak, jako on respektuje to, že já se chci hrabat v podělaných plenkách a vstávat 10× za noc dobrovolně.

Každopádně, moje plány byly jako rozdvojené osobnosti. Neúplná rodina mě hnala k tomu mít rodinu. Má povaha mě hnala k tomu sbalit si batoh, hodit ho na záda a naslepo někam vyrazit. Uvidí se, co se stane. Každopádně láska, která teď už usíná každý večer vedle mě, mě nějak posunula do fáze, a to jest rodina. Můj plán vypadal asi takhle:

1. sestěhovat se do podnájmu
2. pořídit si domácího mazlíčka
3. vzít se
4. koupit si dům
5. zplodit dítě
6. pořídit si v domě obrovskou šatnu
7. zplodit dítě č.2

Jsou to krásné plány, tedy pro mě.. ale přece jen ta polovina, která miluje adrenalin, hazard, nespoutanost, vášeň, napětí tam pořád je, neodešla a nepotlačí ji ani mé priority. Co s tím?

Tak jsem v 19 letech vyletěla z hnízda. Když si na to vzpomenu zpětně, oba jsme byli s Míšou na brigádách, ale zároveň měli zabalené kufry. Ani kdybych chtěla, tu povahu, která jde hlavou proti zdi, nezapřu. Zbožňuji ji. Začínala nová etapa.. Za tu děkuji mé tchýni. Nebýt jí, asi by to nešlo tak rychle.

Ze začátku to byly hodně hádky, rozdílné povahy a představy byly mazec. Ale časem se to změnilo. Nějak si to sedlo, ale nejčastěji se objevovalo slovní spojení na mou osobu: „Ty jsi se změnila“. Nedávno jsem se nad tím zamyslela. Zamýšlela jsem se spíš než nad sebou tak nad Michalem. Je to ten, do koho jsem se zamilovala? Kde je adrenalin, kde je vášeň? Kde je to nejpřitažlivější?

Svou odpověď jsem našla jednou v noci, když jsem se řítili po silnici a kolem nás byl les. Světla auta svítila do oblouku, vypadalo to, jako když vjíždíme do tunelu, nekonečného tunelu. Síla auta mě vtlačovala do sedačky a vedle mě seděl přesně ten muž, do kterého jsem se zamilovala. Držel volant přesně tím stylem jako vždy. Měl ho opřený o ruku a přidržoval ho dvěma prsty. Hrála hudba a při každé zatáčce, při které se mi sevřel tím příjemným způsobem žaludek, jsem cítila to, co vždy. Tu krásu okamžiku, tu sílu, vášeň a obrovský adrenalin. Viděla jsem ty jiskry v očích.

Je to stejné, jako když oba sedneme do auta, jedeme nocí, oba držíme nohu na plynu a auta jedou vedle sebou. Čím víc stoupá rychlost na tachometru, tím víc stoupá napětí, tím víc cítím tu lásku k člověku, který je ve vedlejším autě a u kterého při letmých pohledech vidím žár, stejně tak jako v mých očích. Oba milujeme mít volant pevně v rukou, noc před sebou a nohu na plynu, ale zároveň milujeme, když přijedeme domu, auta zůstanou zaparkovaná a my jdeme do naší ložnice, kde se milujeme, jako když jsme se poznali, nebo naopak usínáme v objetí. V těchto chvílích vím, že nic nezmizelo, že ten člověk je tady pořád, že já jsem pořád stejná, jen se změnily okolnosti.

On už není kluk ze střední, ale je to muž od rodiny (pro info, máme sladké koťátko), jsme kompletní. A já? Pořád studuji, ale zároveň nesu odpovědnost za to, že nemůžeme žít ve špíně, musíme mít co na sebe a že je dobré mít i něco dobrého k jídlu. Pokud se lidé nepřetvařují, výrazně se nemění, pouze se chovají jinak v životních situacích.

S tím souvisí, že bohužel realita nesplňuje kolikrát naše představy, máme sny a ty se neplní. Častokrát jsem slyšela: „Ty si to představuješ jako Hurvínek válku,“ a ano, myslím, že každý z nás. Proč to nemůže být jednoduché? „Protože by to nebyl život“. Pokud nejsme spokojeni ve vztahu, neznamená to, že se máme stydět. Zároveň to neznamená, že máme být nevěrní.

Častokrát jsem od velmi moudrých lidí slyšela nebo četla „komunikace je pro lásku kyslík, bez ní umírá„. Nezaručila bych se rukou do ohně za moc věcí, ale za tohle jo. Nikdo nám nevidí do hlavy, nemůže v ní číst naše přání ani naše tužby. Je potřeba je sdělit, mluvit o nich. Taktéž i o problémech. Partner někdy sám plave v tom, co má a nemá a co vlastně má udělat pro to, abychom byly šťastné. Je to chlap, takže mu to musíme ulehčit. Problémy jsou od toho, abychom je řešili, bohužel a zároveň bohudík samy nezmizí. Bohužel proto, že by to pak bylo jednodušší. Bohudík proto, že potom jako pár vycházíme silnější. Do života dostaneme ve vztahu spoustu překážek, těžkých úkolů a zároveň krásných chvil. Je jen potřeba umět pracovat s tím, co dostaneme.

Horší je, když partner nechce slyšet, žije v iluzi, že je vše okey, není potřeba si přidělávat problémy tím, že bychom měli řešit situace, které nejsou důležité. To bývá zlomový bod pro úvahu.

Chceme být s člověkem, který nás neposlouchá?

Hodnotilo 33 lidí. Score 1.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 09.11.16 01:19

I nečinnost může ranit. Pokud se cítíš emocionálně nebo duševně zraněná a zraňována, není nad čím váhat. Dokážeš to? Máš ho ráda, bude to sakra bolet.
Je to ukázka dvou světů - ženský, ten co chce něco řešit, slyšet pěkná slova, cítit lásku, objetí, když není zrovna veselo. Mužský - není co řešit, není to důležité.
Jsi zralejší než Tvůj partner, jsi žena, chceš dítě to je přirozené. Tvůj partner není ještě dostatečně psychicky zralý, nechce se usadit, chce stále cítit volnost.

 
adam75
Ukecaná baba ;) 2436 příspěvků 09.11.16 03:02

Vůbec jsem nepochopila, co tím básník chtěl říct. Jste mladí, zřejmě ještě vystřídáte několik „životních“ partnerů. Tys asi vybírala hodně hormonama, tak máš, co jsi chtěla.

 
Avocadka
Kecalka 251 příspěvků 09.11.16 03:23

Tak jsem to bohužel ani nezvládla celé dočíst :oops: Smíchané páté přes deváté a upřímně taky nevím co za poučení nebo úvahu má z toho plynout :nevim:

 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1782 příspěvků 09.11.16 05:53

Promin, nedocetla jsem, je tam moc informaci a zadna klicova. Nevim, jaka byla pointa denicku, kazdopadne preju, abys byla stastna.

 
Podzimnice
Stálice 76 příspěvků 09.11.16 06:00

Nezlobte se, nerypu, ale neda mi to mlcet. Ackoliv moc nekomentuji, zde se proste neudrzim. Magory, jako jste vy, seskrabuje muj muz obden ze silnic a prikopu. Casto s sebou berou nevinne a zdrave lidi, kteri po adrenalinu za volantem netouzi, jen chteji dojet bezpecne domu ke sve rodine. Tito pak umiraji rukou nezodpovednych floutku s touhou pobavit se za volantem. Zamyslete se, zda neni adrenalin i v jinych cinnostech, pri kterych ohrozujete jen sve zivoty a zivotu ostatnich nevinnych lidi si, prosim, zacnete vazit.

 
tetaagáta
Kecalka 341 příspěvků 09.11.16 06:30

@Podzimnice Naprosto s Tebou souhlasím. Magoři s míchanejma vajíčkama místo mozku.

 
Ba412
Kecalka 177 příspěvků 09.11.16 06:46

@Podzimnice souhlasim. Autorko jsi jeste dite, muznost v chlapovi se projevuje jinak. Treba tim, ze prevezme zodpovednost za rodinu. Muj muz taky miluje auta a rychlou jizdu, ale vzdy si uvedomoval ze auto je zbran, ktera muze zabijet.
A chlap, ktery s tebou bdi nad postylkou nemocneho ditete, to je teprve chlap…
Jo a mimochodem drzet volant dvema prsty ve vysoke rychlosti a zatackach, to o necem svedci…automobilovi zavodnici drzi volant obema rukama a hodne pevne…

 
vantili
Kecalka 228 příspěvků 09.11.16 07:49

Tak já mám z celého deníčku před očima hlavně tohle: „Je to stejné, jako když oba sedneme do auta, jedeme nocí, oba držíme nohu na plynu a auta jedou vedle sebou. Čím víc stoupá rychlost na tachometru, tím víc stoupá napětí, tím víc cítím tu lásku k člověku, který je ve vedlejším autě a u kterého při letmých pohledech vidím žár, stejně tak jako v mých očích.“ Úplně živě vidím 2 magory v nadupaných kárách, jak se s „vohulenym“ rádiem řítí lesní silnicí stotřicítkou vedle sebe a ještě na sebe „romanticky“ z auta do auta hází vočkem. Fakt hustej vodvaz :roll:

 
svycarka
Kelišová 6837 příspěvků 09.11.16 07:51

Chlap od „rodiny“ a mate doma kote? :mrgreen: :mrgreen: Mladi vpred, ale sundat nohu z plynu- to plati pro vas oba!! Jinak si myslim, ze jdes na to docela rozumne, ikdyz na chlapa je to moc vedecke, takze mu sve prani podej vzdy mezi teplym jidlem a dobrym sexem- je to jednodussi :mrgreen: Hodne stesti :kytka:

 
mau-mau
Závislačka 2570 příspěvků 09.11.16 07:58

Možná nejsem ta správná cílová skupina, ale fakt se to četlo hrozně. Já jsem snad nikdy nechtěla to, co ty…jak píšeš, že každý někdy chtěl.. tak každý ne :mrgreen: :nevim: Navíc je to opravdu hrozná míchanice, takže ani nevím, co mělo být to poselství. Měla jsem problém dočíst. Tvé mládí ti budiž omluvou. A závěrem doufám, že vás nikdy na silnici nepotkám. Ještě super, že jezdíte VEDLE sebe, to fakt jo :roll:

 
xammy
Kecalka 339 příspěvků 09.11.16 08:14

Nema to hlavu ani patu a ta jizda v noci vedle sebe.. radeji bez komentare.

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 09.11.16 08:30

:palec: Sice trochu zmatené, ale za hlavní myšlenku palec nahoru. Určitě máš pravdu, sdělovat si s partnerem svoje plány i pocity a mít je samozřejmě z větší části stejné a společné je pro vztah hodně důležité.

 
nenapadna
Závislačka 2997 příspěvků 09.11.16 08:34

Krom toho ze se to neda precist tak asi 2 veci: 1) kotatko - chlap od rodiny a na tobe zodpovednost za to abyste meli co na sebe a co do ust - usmevne a jiste velka tiha zodpovednosti :roll:, 2) jsem zvedava jaky adrenalin budes citit az to takhle bude valit jak magor a vzadu budete mit pripoutane dite :zed: Zaverem, pro me je nezodpovednost a machrovani za volantem tak odpudive ze by mi takovy clovek nicim neimponoval. Nezbyva jen doufat ze vase „romanticke“ jizdy nebudou stat zivot nevinnych lidi.

 
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 09.11.16 08:40

Nevím či má cenu ještě cokoli psát.. Vše bylo zmíněno.. Hrozně se to četlo, spíš nečetlo… A ještě horší byl obsah… Víš, já jsem při čtení přemýšlela jen nad tím, kdy tam bude část o tom, jak jste se rozsekali a kdo se jak vážně zranil, nedejbože umřel… :zed: :zed: Bohužel. neslo se to v těch zatáčkách v takovém duchu, že jsem myslela, jen na ten odstavec, kdy se o tom začne… O pravopise nebo gramatice ani nemluvím.. často blbě skloňovaná slova… Tvé hodnoty bych mít opravdu mít nechtěla… Bohužel.. A jsem upřímně ráda, při pohledu na svého chlapa a syna, že ho mám ;) A jsou jací jsou, i když nejsou dokonalí…

 
Pipilota Citrónie
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 09.11.16 08:44

Mám dvě rady. Komunikace se musí taky cvičit, mluvit tak, aby druhý rozuměl ;)
A druhá rada: vím, že v 19 si člověk připadá nesmrtelný, ale není. Průser se může stát ve vteřině, prosím mysli na bezpečí svoje i ostatních. Najdi způsob, jak si zablbnout, získat adrenalinový rauš a nikomu neublížit. ;)

 
ZuzaMi
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 09.11.16 08:45

Po precteni mam ted jen silenou zlost.. Zenska se kazdou chvili boji, aby se ji ten ten jeji muz od rodiny (kde je dite, ne kote) vratil ze sluzebky v poradku, protoze presne takove vypatlane bezmozky muze na ceste potkat a tady je to siiilena zabava a odvaz.

 
Tichošlápek
Závislačka 4950 příspěvků 3 inzeráty 09.11.16 08:49

Promiň, ale kromě toho, ze se to neuvěřitelně špatně čte, tak na mne působis jako nevyzrala holka, které imponuje rádoby frajer za volantem :roll: to co te pumpuje je adrenalin a ne partner pro rodinu. A doufám, ze ani jednoho z vás na silnici nepotkam

 
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 09.11.16 08:53

Není to deníček o starých časech? protože podle tvých diskuzí čekáš dítě, studuješ, abys neusla na vavřínech a chlap je jak píšeš workoholik… :nevim: :nevim: Trošku se to pere s tím co píšeš v deníčku a s tím co píšeš v diskuzích :) Což by nebylo špatné, kdyby jste se trochu takto „usadili…“ :)

 
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 09.11.16 08:58

@Pipilota Citrónie teĎ doufám žádný adrenalin hledat nebude jak ej těhule :D :D :D

 
Pipilota Citrónie
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 09.11.16 09:08

@Andrea.Tom jé tak gratuluji k těhotenství. Ono mit ditě je samo o sobě velice adrenalinová záležitost :mrgreen:

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8646 příspěvků 09.11.16 09:15

@Podzimnice @tetaagáta @Ba412 Taky mi vadilo to popisovani vzruseni pri rychle jizde.Je to dost nebezpecny hazard. Vidim ty dva jako namachrovane borecky s vytunenym sportackem a s pocitem, ze se jim nemuze nic stat. Bohuzel muze a nejen jim! Jezdim 15 let a mohu rict, ze cim dele, tim pomaleji a opatrneji.Je to hodne o zkusenostech, co bohuzel auto dovede udelat za silenosti.

Zakladatelko, pripadate mi oba svym chovanim nevyzrali.Mela jsem podobne uvazovani ve dvaceti.

 
fikovka
Kecalka 462 příspěvků 09.11.16 09:19

Budoucím dětem přeji, ať přežijí Vaše hazardování se životy. Vy si dělejte co chcete, díte si vybrat nemůže.

Deníček vypovídající o dětské lásce, nerozvážnosti, nedospělosti a dvou debilech za volanty.

 
Georgina30
Povídálka 17 příspěvků 09.11.16 09:32

Presne jak tu bylo receno. Nenavidim floutky, co si dokazuji svoji „silu“ na silnicich… staci vterina a umiraji nevinni!! Muj muz se casto vraci unaveny v noci z prace a ja tajne doufam, ze takovy nezodpovedny lidi nikdy nepotka!! Nasetrete si penize a jedte se vyradit na uzavrenou trat nekam!! PS - uz 20 let se aktivne venuji rally sportu a chtela bych videt chlapecka, jak by udrzel volant jednou rukou… myslim, ze by se po 100 metrech honem rychle chytil pevne obema!!!

 
Bebuše
Echt Kelišová 7564 příspěvků 09.11.16 09:34

Mně se styl psaní (první polovina) moc líbí, škoda, že jsi neudržela styl do konce, nit se přetrhla, pointa zmizela…Tak nějak doufám, že adrenalinová jízda je básnický obraz než realita… Chceš-li hodně „rýpavých“ komentářů, napiš „snad každý“ do svých úvah ;) (taky jsem se s tebou neshodla v tužbách a představách, zato ta rozpolcenost, užít/zažít x jistoty, tam jsem se našla)

 
stinga
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 3 inzeráty 09.11.16 10:21

Hrozný deníček, vše už bylo řečeno v minulých komentářích, já tu vidím ještě hrozné sobectví, jájinkovství, já já já jenom já, zmatené, sebeobdivné, divné tužby a přání, přát si chlapečka s největším autem? prosím, co to je?
horší deníček tu moc dlouho nebyl
hrozně se to četlo, přeskakování myšlenek
a co jako jsi tímto deníčkem chtěla říct?
na mně to působí jako psané v rauši

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 09.11.16 11:08

Tak třeba držení volantu pevně v rukou si představuji jinak, než mít jej opřený o ruku a přidržovat dvěma prsty, trošku si protiřečíš.
Tomuhle deníčku chybí pointa, příběh, cokoliv… Začátek je plný klišé a konec tak nějak rozplizlý do nikam. Škoda, potenciál máš

 
mado
Závislačka 3757 příspěvků 09.11.16 11:18

Zakladatelko, zrovna vcera pri autonehode zemrel manzel jedne holky odtud, ma tri malinke deti, o jedno prisla.Na takove lidi aspon myslete, az zase budete drzet volant dvema prsty v zatackach, sebe zabijte, kdyz myslite, jine nechte zit.
Je to denicek o tve nevyzralosti, detskych nazorech a prodlouzene puberte.Deti fakt jeste nemej, ty potrebuji vic, nez to, o cem pises v denicku.
Dozraj, potkej chlapa a ne divokyho pubertaka, otrkej se zivotem a potom planuj rodinu.Ver,ze to tak bude lepsi.
:mavam:

 
Adinka_2012
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 37 inzerátů 09.11.16 11:25

Modlím se, abych takové… (musela bych být sprostá), nepotkala na silnici, ani nikdo z mých příbuzných a známých. Jste potencionální vrazi, uvědomujete si to? Nedávno se u nás zabil mladý kluk při závodech…Jinak deníček se nedal číst, vůbec nevím, co si tím vším chtěla říct, přeskakování myšlenech. Prosím, jen nemějte ještě děti!

 
fikovka
Kecalka 462 příspěvků 09.11.16 11:27

@Adinka_2012 Podle ostatních jejích diskuzí, jedno čeká.

 
ppalea
Extra třída :D 11785 příspěvků 09.11.16 11:43

Nechápu pointu, jestli si tedy rozumite nebo naopak ne, to jsem nevyčetla. Deníček ve mě zanechal jen velikou dávku zhnusení a odporu, jezdím denně už 12 let a takových jako vy už jsem pár potkala, už jsem měla i tu „čest“ být u oživování jednoho takového.. Myslim, že to ty bys potřebovala zažít, nějakou takovou pomyslnou facku, aby ses probrala a pak dala pořádnou facku i tomu tvýmu frajerovy co ho za to „jezdeni“ tak obdivujes.. Pred pár měsíci tady u nás v sousední vesnici takový borec sestřelil malou toyotu a zabil oba rodiče od 4 dětí.. Proboha proberte se!! Fuj akorát jsem se rozčílila, na řidičák by se měli dělat psychtesty!

 
Adinka_2012
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 37 inzerátů 09.11.16 11:45

@fikovka
tak to potěš :(

 
tasa
Echt Kelišová 8290 příspěvků 09.11.16 11:45

@Adinka_2012 sila, to rizeni. nezodpovednost, tupost…

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26450 příspěvků 09.11.16 11:52

Doufam, ze to s tou jizdou si nemyslela natolik vazne protoze jestli ano, tak je to silene :roll: :roll:
Takto se chlap od rodiny(??-kote dite??) nechova, neriskuje.
Najdi si opravdu neco jineho na adrenalin, neco co nemuze ostatni zranit, treba skakejte s padakem atd..
Jinak hodne stesti 8) ;)

 
juliettee
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 09.11.16 11:56

Každý den, když jede přítel do práce, ať už na kole nebo autem, mám strach aby nějaký takový idi.ty, co si chcou dokázat jak jsou hrozně free a drsní, nepotkal na silnici. Nesnáším takovou nezodpovědnost! Zajímalo by mě jestli byste byli pořád tak nadšení z té volnosti, kdybyste ublížili sobě, nebo nedej bože někomu jinému. A koukat na sebe, hluboce do očí když jedete každej v jednom autě? Bože, já na tom nic romantickýho ani vzrušujícího nevidím. Doufám že Vám vezmou brzo řidičáky :roll:

 
Kobliha51
Extra třída :D 12339 příspěvků 09.11.16 12:02

Přečetla jsem dvakrát, přesedla jsem si, jestli si nesedím na vedení a nic. Nepochopila jsem, co tím chtěl básník říci. :think:
Edit: tedy kromě toho, že by vám oběma měli vzít papíry.

Příspěvek upraven 09.11.16 v 12:08

 
Fonty
Kecalka 288 příspěvků 09.11.16 12:56

@Podzimnice souhlas!

 
stinga
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 3 inzeráty 09.11.16 13:07

@Kobliha51 nejen papíry, ale snad i svéprávnost

 
Barinec
Kecalka 193 příspěvků 2 inzeráty 09.11.16 13:09

Mam dojem, zes to po sobe ani necetla. Temer v kazdne nove vete pises o necem jinem. Pusobi to jako text plny slov, ale bez nejake spolecne myslenky, ktera by ctenare upoutala cist tento text dal. Skoda casu, ktery jsem venovala tomuto denicku.

 
xammy
Kecalka 339 příspěvků 09.11.16 13:21

@fikovka no tak to je tedy sila, pokud v tehotenstvi jezdi timhle stylem… a az se to narodi, tak budou vozit i to mimino :zed:

 
Uživatel je onlineAlušáček
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 09.11.16 13:25

Po přečtení deníčku jsem šťastná, že moje 19 letá dcera je inteligentní…

 
pikola
Neúnavná pisatelka 15850 příspěvků 09.11.16 14:12

Tak až tě příště v lese bude rychlost tlačit do sedasedačky, tak si přej, aby vám tam neskočilo nějaké zvíře… Třeba taková srna, možná by stačil i zajíc.
A až budete mít dítě, že se nebudeš muset bát až s ním pojede sám.

Víš co je znak dospělosti? Zodpovědnost.

 
Malike
Echt Kelišová 9568 příspěvků 09.11.16 14:59

Denicek hrozné chaoticky..je vidět ze mas ještě,,bordel,, v sobě..
A jinak dle mého oba potřebujete dozrát. Az tvá půlka,,zodpověd­nosti,, ovládne i tu druhou..pak je čas…ale zatím bys mela cestovat. Nedávno jsem četla nakrknutou zakladatelku prispevku jak si to s dítětem drandila 200 km/h a pak se nakrkla ze ji policajti sebrali hned ridicak.

 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 09.11.16 15:04

Deníček není o jízdě v autě, která Vás tak irituje. Nebezpečný je každý řidič, rychlý, ale i pomalý, ktetrý za sebou vytvoří kolonu nervózních řidičů, nedá se předjet, pak někomu rupnou nervy a je to horší než rychlá jízda.

je o komunikaci, o životě, jak dál
a že má slečna nyní kotě? Co je na tom divného? Mnoho párů spolu žije roky, věkově je vhodná doba mít dítě, ale koupí si psa :nevim:

Mám několik známých, které roky chodily s přítelem, otěhotněly, po sdělení této krásné životní události se pánové odporoučeli ze vztahu. Holky si děti nechaly, vychovávají bez muže. Divná doba

 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 09.11.16 15:05

@Malike
proč by měla cestovat? Podle popisu cestuje ráda a dost ;)

Příspěvek upraven 09.11.16 v 15:07

 
Kobliha51
Extra třída :D 12339 příspěvků 09.11.16 15:10

@90-60-90
Pomalý řidič překáží, ale nezabije. Zabije ten rychlý a to nejem sebe, ale mnohdy někoho jiného. To jsou jen výmluvy agresivních a nezodpovědných řidičů.

 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 09.11.16 15:17

@Kobliha51
myslíš, ;) to je Tvůj názor. Pomalý řidič vyvolává napětí, zaručeně někomu v koloně ujedou nervy, předjíždění v nepřehledném úseku, předjíždějící jede rychle, takže ano rychlá jízda je nebezpečná, v tomto případě jí zavinil pomalý řidič :kytka:

 
Kobliha51
Extra třída :D 12339 příspěvků 09.11.16 15:20

@90-60-90
Když mu ujedou nervy, tak nemá mít řidičák. Asi ty nervy nemá v pořádku, pokud to není přímo psychopat. A tím bych tématiku řízení opustila, protože jen o tom deníček není.

 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 09.11.16 15:31

@Kobliha51
ty jsi nikdy nejala v koloně :think: Spěchala jsi a před Tebou něco co se nedá předjet? Pak nevím kudy jezdíš :think:

 
Pipilota Citrónie
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 09.11.16 15:35

@90-60-90 je ok i rychlá jízda v protisměru? Ne není. Závodit na silnici pro adrenalin je nebezpečné, nezodpovědné, neomluvitelné.

 
Kobliha51
Extra třída :D 12339 příspěvků 09.11.16 15:43

@90-60-90
Samozřejmě jsem jela v koloně a když jsem toho měla plný zuby, zastavila jsem u pumpy a dala si kafe. Jezdím tak, abych nemusela jet jak blázen. A sanitka ani záchranka či policajt nejsem. Ostatní můžou počkat.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama