1. těhotenství prozvracené, druhé být nemusí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 18:52
1. těhotenství prozvracené, druhé být nemusí?

Ahojky, předem se omlouvám za anonym, ale je to tajné zatím :)
První těhotenství jsem kompletně celé prozvracela, večer… a teď jsem celkem vyjuchaná, aby se to neopakovalo a zvládala jsem se starat o dcerku 2 letou.

Jaké máte zkušenosti? Dejte mi naději, že může být druhé lepší :lol:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 22.08.18 18:53

Každé těhotenství může být jiné. Takže naději určitě máš. :)

Ester13
Kelišová 5826 příspěvků 22.08.18 18:55

Každé těhotenství je naprosto jiné. Samozřejmě, že Ti může být úplně dobře. Bohužel musíš vydržet, abys zjistila, jak to dáš. Moc Ti přeji, ať je to v pohodě!

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 22.08.18 19:06
@Anonymní píše:
Ahojky, předem se omlouvám za anonym, ale je to tajné zatím :)
První těhotenství jsem kompletně celé prozvracela, večer… a teď jsem celkem vyjuchaná, aby se to neopakovalo a zvládala jsem se starat o dcerku 2 letou.Jaké máte zkušenosti? Dejte mi naději, že může být druhé lepší :lol:

1 tehotenstvi az do porodu mi bylo zle cele prozvracene vaha nizsi nez pred tehotenstvim.
Ted mam 2 lete devcatko a 37tt. Tehotenstvi zacatek az do 4 mesice mi bylo spatne ale tak jak mi u prvniho nikdy nebylo. Chodila po ctyrech a ku podivu moje dite mi bylo oporou. Pusunkovala hladila no proste zlaticko. Po 4mesici najednou zmena a ja mohla fungovat. Prestalo mi byt spatne mela jsem silu a zacala se tesit. Konec tehotenstvi je hnus ale to jen protoze je vedro. Tak se tesim az porodim. Moje mala je porad na me zavesena a boucha mi do bricha uz i par krat dostala na zadek za to. Verim tomu ze kdyz bude detatko na svete pridu jine problemy a na tehotenstvi jsi uz nevzpomenu.

Dulii
Kecalka 351 příspěvků 22.08.18 19:35

Každé těhotenství je jiné. U syna jsem ho celé prozvracela až do dne porodu a u dcery mi zle nebylo, ale pálila mě žáha.

Janatans
Kecalka 103 příspěvků 22.08.18 20:48

První těhotenství jsem skoro celé prozvracela, druhé bylo o maličko lepší, spíš mi bylo špatně a a pálila mne žáha.

Ale jestli to pomůže, tak děti jsou od sebe o 23 měsíců a dcera to zvládala opravdu dobře. Ležela se mnou v posteli, hodně jsme si povídaly, četly knížky… Dokonce si pak s plyšovým medvědem hrála na to, že zvrací do kyblíku :) Děti zvládnou mnohem víc, než si myslíme, bude to určitě dobré ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 07:34

@Janatans je faktem, že já to skrz malou všechno strašně řeším. Místo abych se radovala, že se vydařilo, tak na mě padla kopa obav, jak to ten můj závisláček mamináčovej zvládne :,(
„modlím“ se, ať je to druhé těhu vážně lepší neboť já jsem opravdu zvracela od nějakého 7. týdne do dne před porodem ( a to jen proto, že jsem nerodila večer :) )
zakladatelka

Zvědavost
Stálice 86 příspěvků 23.08.18 12:34

Já jsem měla první dvě těhotenství bez nevolnosti, v podstatě jsem nevěděla, že jsem těhotná. U třetího děťátko mi bylo zle od začátku druhého měsíce až do porodu a dokonce je mi zle ještě teď dva měsíce po porodu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >