10 měsíců, první vyšetření na alergologii

9133
24.2.11 17:06

10 měsíců,první vyšetření na alergologii

Ahoj všem :mavam:
V pondělí jdeme s Kubíkem na první vyšetření na alergologii.Máme podezření na ABKM a další potravinové alergie.Porádí mi některá,co nás čeká?Jestli krev berou z ručičky a kolik a tak.
Děkuju předem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
219
24.2.11 17:51

Malý byl na alergologii v 11 m,brali mu krev z ručičky,už si přesně nepamatuju kolik.Pak jsme šli na rentgen plic.Z krve mu zjistili alergii a pak nasadili potřebné léky.Pravidelně chodíme co 3 m na kontroly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1613
16.3.11 22:36

my byli na prvním vyšetření v 6,5m… krev brali z ručičky ze žíly a výsledky jsme měli za týden… bohužel se potvrdila silná ABKM, potom vejce a celkově má sníženou imunitu :-( na další kontrolu jdem za měsíc 8-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek