Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj všem ![]()
V pondělí jdeme s Kubíkem na první vyšetření na alergologii.Máme podezření na ABKM a další potravinové alergie.Porádí mi některá,co nás čeká?Jestli krev berou z ručičky a kolik a tak.
Děkuju předem
Malý byl na alergologii v 11 m,brali mu krev z ručičky,už si přesně nepamatuju kolik.Pak jsme šli na rentgen plic.Z krve mu zjistili alergii a pak nasadili potřebné léky.Pravidelně chodíme co 3 m na kontroly.
my byli na prvním vyšetření v 6,5m… krev brali z ručičky ze žíly a výsledky jsme měli za týden… bohužel se potvrdila silná ABKM, potom vejce a celkově má sníženou imunitu
na další kontrolu jdem za měsíc ![]()