10+6tt a celodenní bolest v pravém podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 18:51
10+6tt a celodenní bolest v pravém podbřišku

Jsem dnes 10+6tt a ráno mě začal pobolivat podbřišek na pravé straně, nejprve sem tam a teď celé odpoledne uz bolest trvá bez přestání. Neni to ostrá bolest, spíše tupá. A neni to píchání, které znám při roztahování vazů. Včera jsem byla v poradně a vše v naprostém pořádku.
Holky, co mám dělat? Jet na pohotovost nebo vyckat do zítřka?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 11. týden těhotenství?

Reakce:
Pandulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 19:05

Já osobně bych nejela. Měla jsem takhle v tom prvním trimestru různé bolesti břicha. Dr mi řekla, že blbé jsou silné křeče, to k ní mám zajít. Já si dala navíc pravidlo, že někam pojedu až když to nepřestane ani do druhého dne. Vždy to do druhého dne přešlo.

Uživatel je onlineMagdalenamag
Kecalka 114 příspěvků 15.06.19 19:08

V první trimestru jsou tyhle bolesti normální, také jsem to měla. Pokaždé mě překvapila nová bolest :grinning: Důležité je, že nemáš silné křeče ;)

Natálka26
Kelišová 5893 příspěvků 15.06.19 19:37

Jsem taky v prvním trimestru a bolí mě břicho pořád, jen pokaždé jinak a jinde. Úplně jsem na tyhle slasti zapomněla. :roll: byla bych v klidu a nikam nejezdila, jen v případě že by to bylo horší nebo ta bolest ani zitra/pondělí neustoupila

Anndy9
Kecalka 222 příspěvků 15.06.19 20:32

Taky jsem to na začátku měla, teď jsem v 15tt a už tyhle bolesti nemám, ale do nějakého 11tt mě bolelo břicho nonstop :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 20:36

Holky tak ja nakonec jela a byla za blba..vse ok. Dr. byl ale moc fajn, klobouk dolů před nima, kdzyz tam maji před sebou hysterky jako jsem já :mrgreen: je to pro mě ponaučení!
Ale bolí pořád, snad už bude zitra fajn…

Janita3
Závislačka 3088 příspěvků 15.06.19 21:45

Za uklidnění to určitě stálo :hug: Mě to taky ve středu nedalo a i když mám bolesti už od úplneho začátku těhotenství, raději jsem si na kontrolu zajela, protože v úterý teď ve 32tt mě bral spodek celkem fest. Má dr. tam nebyla a náhrada ze mě právě div neudělala hysterku :cert: A to jsem jela na mimořádnou kontrolu prvně. Když jsem ji div neuprosila, aby udělala vnitřní ultrazvuk, tak čuměla blboňa, že se mi za deset dní zkrátil čípek ze 3cm na 2cm :zed: Takže šup se žádankou do nemocnice, kapačky, kortikoidy a malou se snažit co nejdéle dopéct. Takže jet raději stokrát zbytečně, než něco zanedbat :hug:

Jinak v začátku těhotenství je za mě taky bolest v podbřišku normální :kytka: Mimčo si holt nějaký prostor nárokuje.

Váš příspěvek
Reklama