11 měsíců - skoro nic nejí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5436
18.9.15 14:45

@Lucie66 Mladší začal jíst normální jídlo až skoro ve dvou letech a nestalo se mu vůbec nic. Já teda kojila. Teď šel do školky a jak ho paní učitelka chválí, že je dobrý jedlík :lol: Dítě je do roka KOJENEC, tudíž mléko má tvořit hlavní část jídelníčku. Já bych nabízela, hodně motivovala jídlem, co může jíst sama, ale nijak bych netlačila. A když bude chtít mlíko, tak bych dala mlíko. Už jen pro můj klid, že dítě nestrádá co se týče živin. V opačném případě bych totiž byla pěkně na nervy a přenášela to na dítě. Já jsem teda byla v klidu i v těch skoro dvou letech :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
625
18.9.15 15:42
@Ya-ya píše:
tak ji ho zkus nedat, a dat az normalni svacinu a kdyz ani tu nesni, tak az veceri.taky nic mezi ani jineho nenabizim. nechces? smula

ty jo tak to bych jim asi neudelala.. tim si to jidlo musi uplne znechutit. me prestali jit jak jim zacli zuby a od te doby nic zubu mame kazdy 6 a jestli si obcas vemou kousek vareneho bramboru.. kousek rajcete, svestky, bananu..ale to tak 3× do pusy a konec

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí