16 dní zpožděná menstruace

Anonymní
7.7.21 15:16

16 dní spozdění ms

Dobrý den zítra mám jít na gyn.. mám 16 dní spoždění ms a chtěla bych vedět jestli už by něco bylo vidět respektivě jestli by už pán doktor poznal těhu..
Poslední ms jsem měla 20.5 ted jsem měla mít ms 21.6 místo toho jsem měla 3 dny bílý hustý výtok občas me píchá v podbřišku prsa mám citlivé a bolavé také mám bolest hlavy žaludek jako na vodě :roll: snažíme se s přítelem o miminko už 8 měsícu tak bych byla štastná kdyby to konečně vyšlo :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9812
7.7.21 15:18

A test jsi si nedělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
7.7.21 15:20

Udělej si test a jinak ano, pokud nebyla později ovulace, tak už by těhotenství bylo vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
7.7.21 15:25

A test jsi si neudělala proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 16:47

Děkuji za odpovědi

Test jsem si nedělala protože lékarnu unás otevřely až dnes a ráno jdu k dr tak nevím jestli udělat test a nebo počkat do zítra…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 16:48
@Anonymní píše:
Test jsem si nedělala protože lékarnu unás otevřely až dnes a ráno jdu k dr tak nevím jestli udělat test a nebo počkat do zítra…

Jinak mi bylo řečeno že test se ukáže cca po 10 /12 dnech proto jsem dřív nezkoušela

• Citovat
  • Nahlásit
9812
7.7.21 22:37

Test to ukáže hned den po vynechani menstruace. Testy se prodávají snad v každým druhým obchodě, ne jen v lékárně. Ráno si ho udělej než půjdeš k doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat