Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Anicka776 jo, syn je taky takový bojácný a opatrný. Chodíme na plavání a je mu už skoro 2a3/4 a doteď nechce skákat z břehu do vody, bojí se. Na některé skluzavky se taky bojí.
Tak u nás je to stejné
dceři ted bylo 19 mesicu a stále nic
stoupá si o všechno, obchází nábytek, lítá po gauci nahoru a dolu, je vidět ze sílu už má a zvládla by to, ale pořad se dost boji ![]()