Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj holky. Já vím, že je ještě brzy, ale jen tak pro inspiraci. Mám 2 kluky : 6 let a 2 roky. Co koupit k Vánocům? Nějaké tipy? Odrážedla a kolo máme. Dívala jsem se pro staršího na tu knihu kdy zadáte jeho jméno a stane se hrdinou knihy, pak asi nějaké lego, ale co dál? a pro mladšího vůbec nevím. dík moc za tipy. ![]()
Pro mladsiho bych koupila vlackodrahu - nebo ji dovybavila -ja budu kupovat prekladaci jerab, tocnu a asi stanici ![]()
A koupila jsem lego.
A jeste,.protoze ma v prosinci narozeniny, mu budeme kupovat nejake auto od znacky Bruder. Mame doma uz kombajn a odtahovy vuz a fakt to jsou nadherny a propracovany auta - ty by se libili i tomu 6letymu -maji treba krasne hasicske auto ![]()
@andriaana pro staršího mě napadá (samozřejmě by to ale mělo být podle toho, co ho baví)-inteligentní plastelína, dřevěný stolní fotbálek pro 2, můj první atlas světa, kde jsou u jednotl. zemí namalovány typická zvířata, plodiny, stavby, nějakého robota (to snad milují všichni kluci), většího dinosaura.
Taky mám dva kluky, o Vánocích jim bude 5,5 a 3 roky, mladší má navíc 6 dní před Vánoci narozky. Zatím jsem ve fázi předvýběru, koukám do diskusí tady
. Starší si nedávno říkal, že by chtěl velkou pistoli Nerf (taková ta na pěnové náboje), aby střílela vícekrát za sebou. Pak jsem tu někde četla tip na kouzelnou tužku Albi, knížky k ní jsou asi pro různé věkové kategorie. Chci dokoupit nějaké díly k magnetické stavebnici Magformers, ta je skvělá, zabaví i dospělého (už máme jeden základní box). Ta auta Bruder se mi líbí. Už mám nějaké modelíny, knížky, fixky (něco možná padne k Mikuláši).
@andriaana píše:
Ahoj holky. Já vím, že je ještě brzy, ale jen tak pro inspiraci. Mám 2 kluky : 6 let a 2 roky. Co koupit k Vánocům? Nějaké tipy? Odrážedla a kolo máme. Dívala jsem se pro staršího na tu knihu kdy zadáte jeho jméno a stane se hrdinou knihy, pak asi nějaké lego, ale co dál? a pro mladšího vůbec nevím. dík moc za tipy.
Ahoj, náš dvouleťák miluje auta všeho druhu, takže na vánoce dostane určitě hasiče, nějakou vláčkodráhu, dál jsem koupila knížku s bagrama (ty taky miluje)a pak 2 knížky s magnetkama:) Dál zatím taky nevím, možná už nic, nebudu to přehánět. S šestiletým neporadím
Náš druhej syn bude mít na Vánoce 2 měsíce, takže dostane asi prd
Jen nějaká kousátka atd..
My koupime zu zu krecky s dráhou, mluvící plysove Furby, traktor na dálkové ovládání, kluk a holka 2 a 3,5 roku. Dal taky ještě nevím…
Jinak malej by chtěl elektrickou motorku takovou tu detskou. Nemáte tip, kde rozumne sehnat? ![]()
No to je prave problem.kdyz uz mate starsiho kluka co koupit tomu mladsimu. vlackodrahu mame a doplnku k ni taky dost. myslela jsem treba i nejake tipy na spolecenske hry atd. bruder je jasna volba.budu rada za jakekoli tipy. a jeste mam triletou neter; ktera bude mit svatek a taky ke druha v poradi.co ji koupit? ![]()
Ahoj holky, poprosím o jakékoliv tipy. od her přes auta, roboty, kreativní sady, cokoliv Vás napadne.jak pro šestiletého tak skoro pro tříletého. moc dík
@andriaana píše:
Ahoj holky, poprosím o jakékoliv tipy. od her přes auta, roboty, kreativní sady, cokoliv Vás napadne.jak pro šestiletého tak skoro pro tříletého. moc dík
Tak já synovi 6 let, dostane foťák,(je to dražší výdaj, ale je to jeho velké přání),pak už tekutý písek, lego mobilní policejní stanice a 3D skládací puzzle auto(BMW),knížku a plyšového psa, který se nahřívá a přikládá na bolení bříška nebo jen tak v zimě do postele, udržuje teplo, ale týden po Vánocích má narozeniny, tak mu to rozdělím. A od našich dostane vysílačky. Mám ještě 3 leté dítě, ale dcerku, tak tam už neporadím.
Jinak ještě jestli nemáte auto na dálkové ovládáni, to dostal loni, terenní, jezdí ve sněhu, ve vodě, prostě bomba, vyhráli jsme si i my s mužem
.Potom ujíždí na dinosaurech, tak dostal dřevěného, který se musel složit a je na baterky s ovládáním, chodí a řve, tak něco takového, záleží co syna baví.
@andriaana Budem pro triletehu kupovat: traktory od Brudra-nakladac a lesni, Woody garaz + doplnky…lze pripojit k drevene vlackodraze, pexeso pro usi, puzzle cars, elektricka skolicka http://www.ok-hracky.cz/…-skup321.php… Jeste nejakou hru a knizku. Vybranou mam jeste cestovni tasku cars.
JJ taky půjdem do nějakého toho brudra. ale je tolik hraček, že jsem si říkala, že si nechám ráda poradit. i nějaké roboty nebo nějaké super hračky pro menšího. beru jakoukoliv inspiraci a i odkazy. dík moc.
Prosím, obnovuji diskuzi, co kupujete 6ti letým pod stromek, prosím konkrétní tipy, my jsme koupili carrera autodráhu, doufám, že to nebudeme reklamovat jako jiní
a bude ok, malý si moc přál a dál nevím, malý má rád hodně hračky na dálk. ovládání, nemáte nějaký zajímavý tip, máme už robota a párkrát dostal nějaké to levnější auto, ale fakt z těch hodně levných, už to někde leží.., budu kupovat Labyrint junior, nějaké knížky, ale to nejsou úplně hračky, z kterých bude výskat, on je prostě „autový“, ještě mě napadlo lego, to jo, on staví..co kupujete, děvčata? ![]()
Mám kluky 5.5 a 2 a mladsi mel jeste narozky na konci listopadu
starsi uz chtel batoh do skoly, takze jsme mu koupili i penal, vodovky a vabicka dalsi potrebne veci do skoly, ma tam Dvd s pohadjama co rad, chtěl nejakou zelvu ninju, lego, anglicaky. Mensi ma duplo, pohadky, traktor a nakladak, koleje k vlackum, obleceni.
Nastesti mam skromne deti a nevymysleji, ze musi mit co maji druzi ve skolce. A lecos si nechaji vysvetlit.