2 potraty a gynekolog to neřeší

28.7.21 22:10

2 potraty a gynekolog to neřeší

Dobrý den, mám 1 dítě (3,5 let) a moc toužím po druhém miminku. V březnu jsem měla zamlklé těhotenství zjištěno v 10tt s naslednym farmakologickým ukončením teď v červenci druhé zamlklé těhotenství v 8 TT s následným spontánním potratem.Moje gynekoložka mi nechce udělat žádné vyšetření, prý počkáme na případný 3.potrat. Mám hrozný strach, že se to bude opakovat, je mi 34 let. Uhradí mi nějaké vyšetření pojišťovna bez žádanky a kam se případně obrátit? Jsem z Ostravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22459
28.7.21 22:43

Můžeš jít bez žádanky do kteréhokoliv CARu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
28.7.21 22:48

Jsou ženy co o to přijdou více jak dvakrát..a řeší se to v Caru. Gynekolog ti všechny vyšetření fakt neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7940
28.7.21 22:59

@Verulinekk opravdu utíkej do caru. Nechápu, na co chce gynekoložka čekat. :hug: přeju ať se brzy zadari :hug: :kytka:

Příspěvek upraven 28.07.21 v 23:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
28.7.21 23:00

Mne gyn rekl to same, ja sla ale i do Gennetu, mela jsem zadanku od obvodni na trom. mutace a naopak z gennetu mi pak volala dr., ze mi udelaji komplet partnerskou analyzu.. (no vychazi to cca 17tis/os. takze se nedivim, ze to chteji delat) aze pry vi, ze to gynekologove neresi, az po tretim sp. Ono realne, pokud tam opravdu neni nejaka joo gen.vada nebo autoimunitni reakce organismu, moc se to resit neda.. ale sama se na pojistovnu muzes predpokladam do techto center objednat (oni budou radi za ukony..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.7.21 06:18

Děkuji za reakce, já jsem myslela, že do Caru můžu pouze na doporučení gynekoložky. Tak to je dobrá zpráva, že nemusím. Který je v Ostravě nejlepší? V nemocnici mi zjistili ještě srdčitou dělohu, moje Dr.si toho 15 let nevšimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
29.7.21 06:46

@Verulinekk tak vymen dr. Očividně asi není dobra dr. Když si ničeho nevšímá a nic neřeší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
29.7.21 08:47

Ja doporucuji Gynet v ostrave. Jak pro beznou gynekologii, tak maji tam i CAR. A super sluzby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.7.21 10:20

Děkuji za rady, tak jsem se přes praktika objednala na hematologii na vyšetření trombodilbich mutací. Ted chci zkusit ještě nějaký CAR na ostatní vyšetření, slyšela jsem dobré recenze na ivf clinic Olomouc, máte někdo zkušenost? Případně reprofut v Ostravě? O změně gynekologa uvažuji, v Hlučíně otevřeli nějakou novou ambulanci kousek od polikliniky, možná ještě zkusím, nechodí tam náhodou někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
30.7.21 18:56
@wawa píše:
Mne gyn rekl to same, ja sla ale i do Gennetu, mela jsem zadanku od obvodni na trom. mutace a naopak z gennetu mi pak volala dr., ze mi udelaji komplet partnerskou analyzu.. (no vychazi to cca 17tis/os. takze se nedivim, ze to chteji delat) aze pry vi, ze to gynekologove neresi, az po tretim sp. Ono realne, pokud tam opravdu neni nejaka joo gen.vada nebo autoimunitni reakce organismu, moc se to resit neda.. ale sama se na pojistovnu muzes predpokladam do techto center objednat (oni budou radi za ukony..)

Nám robili tiež vysetrania a nič sme za to neplatili (taktiež v gennetu),…sli sme tam po roku snaženia, bez žadanky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 19:01
@Verulinekk píše:
Dobrý den, mám 1 dítě (3,5 let) a moc toužím po druhém miminku. V březnu jsem měla zamlklé těhotenství zjištěno v 10tt s naslednym farmakologickým ukončením teď v červenci druhé zamlklé těhotenství v 8 TT s následným spontánním potratem.Moje gynekoložka mi nechce udělat žádné vyšetření, prý počkáme na případný 3.potrat. Mám hrozný strach, že se to bude opakovat, je mi 34 let. Uhradí mi nějaké vyšetření pojišťovna bez žádanky a kam se případně obrátit? Jsem z Ostravy.

Ano, muj tehdejsi doktor taky po druhem zt nehnul brvou. Uz jsem nechtela další stresy a zařídila si to jinak. Genetika byla ok, tohle se totiž bez příčiny stává hodné casto, ale ja chtela mít jistotu, ze to neni nami (nejspis). Další těhotenství uz bylo ok.

• Citovat
  • Nahlásit
112
30.7.21 21:38
@Stuha11 píše:
Nám robili tiež vysetrania a nič sme za to neplatili (taktiež v gennetu),…sli sme tam po roku snaženia, bez žadanky.

Ano, je to na pojistovnu, ty neplatis nic, pokud mas ceske zp, ale toto je realna cena-vykazana na pojistovnu a nebo si to zaplatis, pokud nemas ceske zp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
30.7.21 23:45

@wawa prepac ja som pochopila, že ste to platili 🙈 🙈 🙈 🙈

Příspěvek upraven 30.07.21 v 23:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
30.7.21 23:47