2 screening nemohu jít

Anonymní
1.8.21 12:18

2 screening nemohu jít

Ahoj holky chtěla sem se vás zeptat jsem 24 těhotná nemohu jit na druhý screening kvůli tomu že jsem na neschopence a bohužel ta mi přijde pozdě chtěla sem se zeptat jestli že bych tam nešla udělá mi můj gynekolog vyšetření zda je Mimišek v pořádku myslím ultrazvuk a podobně děkuji předem moc za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
1.8.21 12:19

Máš něco nakazlivyho kvůli čemu nemůžeš jít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
1.8.21 12:20

Ty nemáš vycházky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4959
1.8.21 12:20

K lékaři samozřejmě jít můžeš i na neschopence. Pokud ti není něco, kvůli čemu se tam nebudeš moct dostat.

Tvůj ambulantní gynekolog, pokud nemá certifikaci (jakože nemá, když tě poslal jinam), ti 2. screening udělat nemůže. Může ti udělat velký ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
1.8.21 12:21
@mamule42 píše:
Ty nemáš vycházky?

Na navstevu lékaře nepotrebujes vychazky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Důvod jsem psala! Jsem na PN a ta mi přijde pozdě myslím tím peníze :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
52

@JancaS84 Přijde mi, že problém bude v penězích. Jakože neschopenka přijde později než je termín screeningu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24528
1.8.21 12:22

Pokud nejsi vyloženě v karanténě, tak na screening můžeš i během neschopenky. Gynekolog na to musí mi certifikát, aby mohl screening dělat, to se musíš zeptat toho svého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
@mamule42 píše:
Ty nemáš vycházky?

Pokud není infekční tak ani vycházky k návštěvě lékaře nepotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
@Anonymní píše:
Důvod jsem psala! Jsem na PN a ta mi přijde pozdě myslím tím peníze :roll:

Jako ze nemas na to, ten screening zaplatit?
A starat se pak o postizene dite na to penize mit budes? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
1.8.21 12:24
@Anonymní píše:
Důvod jsem psala! Jsem na PN a ta mi přijde pozdě myslím tím peníze :roll:

Nechápu, jak si někdo může pořídit dítě a nemít peníze ani na screening. To je opravdu nezodpovědné. Nezlob se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882

Ajo, kvůli penězům. Však běž na ten co je hrazeny pojišťovnou, priplaci se za ten podrobnější. A jinak teda nemít rezervu ani blbych 1500 kč tak to teda hodně štěstí. :,(

Příspěvek upraven 01.08.21 v 12:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Ja nevím jak vám to napsat proto to sem píšu jestli mi udělá Dr ultrazvuk přijde mi jako by sem psala dětem :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
52
1.8.21 12:27
@Anonymní píše:
Ja nevím jak vám to napsat proto to sem píšu jestli mi udělá Dr ultrazvuk přijde mi jako by sem psala dětem :zed:

Pokud tě odeslal na specializované pracoviště tak neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
1.8.21 12:28
@Anonymní píše:
Ja nevím jak vám to napsat proto to sem píšu jestli mi udělá Dr ultrazvuk přijde mi jako by sem psala dětem :zed:

No nevím kdo je dítě… Když nemáš peníze na blbý vyšetření tak by mne zajímalo jak se budeš starat o dítě. Nějaký finanční polštář ti nic neříká?
Dr ti rozhodně neudělá ultrazvuk tak podrobný jako je screening. Toto je nejdůležitější vyšetření v těhotenství. Kontrolují se tam vady srdce, kontroluje se mozek, jednotlivé orgány… Tatínek taky nemá nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat