20měsíční 1denní teplota

1504
13.7.15 13:09

20 mesíční 1 denní teplota

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli jste se už setkaly s 1 denní teplotou bez přínaku u dětí? Naše dcere mněla včera z ničeho nic odpoledne teplotu okolo 38-39 která sama pak začala klesat samozrejmne jsem šla k doktorce naštěsti je to sousedka a ta se ji podivala do krku a ze ho ma jen trochu cervenej a ze mame prijit rano pak vecer teplota sama od sebe klesla, normalni ji a vsechno v pohode a rano kdyz se na malou prisla podivat mudr tak krk cistej a crp v poradku a krev vysledky ted prisli a take i moč ok tak jsem z toho takova zmatena :nevim: jelikož za týden mame letet na dovcu tak nevim jestli to nemame zrusit…a nebo nevim jestli to nemnela treba jen ze slunicka jelikož byla včera s přítelem venku a nedal ji satek na hlavu a bylo teplo jestli to nebyl nejaky mensi uzeh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56563
13.7.15 13:15

Jo, často

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
13.7.15 13:20

Jo, jsou takový virozy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
13.7.15 13:21

@michellll jo, minuly tyden toto dcera mela, z tepla. K doktorovi jsem s ni nesla, mela den klidovy rezim, vychladla a byla v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
13.7.15 13:36

Dekuji za odpovedi no tak snad to bude uz v pohode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5383
13.7.15 13:38

Zrovna před dvěma týdny to měli oba a nenapadlo mě teda ani jít k doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
13.7.15 13:55

Tak ja bych take jen tak nesla a cekala treba 3 dny, ale jelikoz mame letet za tyden na dovolenou tak jsem chtela vedet jestli toneni nic vaznejsiho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6653
13.7.15 13:55

Už asi 3×, nyní má rok a půl a nikdy jsem k dr nešla, šla bych až po 3 dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
13.7.15 14:04
@Barunka88 píše:
Už asi 3×, nyní má rok a půl a nikdy jsem k dr nešla, šla bych až po 3 dnech.

Ja sla k doktorce takhle brzy kvuli tomu ze letime za tyden na dovcu bala jsem se niceho horsiho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
13.7.15 14:05

@michellll jo, mívvají to obě děti, hlavně přes léto, když jsou hice. Neřeším :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
13.7.15 14:29

@michellll může to být naprosto COKOLI. Horečka ze sluníčka, z únavy, ze zubů.. Ale taky jako první příznak neštovic či jakékoli jiné virové nemoci (5., 6., ruce-nohy ústa), která se projeví tak cca za 2-3 dny vysypáním typické vyrážky a často začíná právě takovouhle vysokou jednodenní horečkou bez ničeho. To ti tu asi nikdo nerozsekne. Ale dokud nebudeš mít jistotu, že to něco je, tak bych dovolenou nerušila. Je to 50 na 50. Tak přeju, ať šťastně odletíte.
A k doktorce takhle brzo fakt nemá cenu chodit..stejně ti nic neřekla, stejně taky neví a uvidí se v následujících dvou dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama