Přibrala jsem 25kg za 10 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 19:41
25kg za 10mesicu

Holky ja uz nevim :( Nikdy jsem nemela zadne problemy s vahou, jedla jsem vzdy celkem zdrave, sportovala. Vse delam dal. Loni jsem zacala najednou strasne pribirat, vsichni v okoli si mysleli ze jsem tehotna. Nejvic se mi zvetsilo prave bricho. Za posledni tri mesice mam o 10kg vic. Celkem jsem pribrala 25kg za mene jak rok. Stitnou zlazu mam v poradku. Doktorka mi rekla at se okamzite umoudrim v jidle a hybu se, ze se proste musim straslive prezirat, ale nemyslim si to.

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 46960 příspěvků 09.07.19 19:44

Štítná žláza?
edit - pardon, teď čtu znovu, že ta je OK. Každopádně normál to fakt není.

Příspěvek upraven 09.07.19 v 20:17

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34717 příspěvků 09.07.19 19:58

Nenech se odbýt, to není kilo, dvě, které člověk přibere „tak nějak“, pokud se nepřežíráš, tak takový náhlý nárůst hmotnosti napovídá, že jde o nějaký zdravotní problém a divím se doktorce, že to neřeší. Nenech se odbýt, běž za ní znovu.

Enmamma
Závislačka 3937 příspěvků 09.07.19 20:05

Ze vzduchu ty kila nejsou. Pokud netrpíš vodnatelností, přejídáš se. Lidé s obezitou na to nemají náhled, bývají přesvědčeni, že jí tak akorát. Uber porce a hýbej se.

Ou
Echt Kelišová 8064 příspěvků 09.07.19 20:05

Dělala ti ultrazvuk toho břicha?

pikola
Generální žvanilka 21356 příspěvků 1 inzerát 09.07.19 20:19

No a co za den jíš, jak se hýbeš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 20:33

Holky cely zivot jsem do lonskeho roku mela pri 170cm 57kg krome doby kdy jsem byla tehu, ale ani tehotenstvi na mne nebylo jeste v 7mesici videt, pribrala jsem jen mimco a plodovku, po porodu vzdy hned puvodni vaha, takze co je obezita jsem netusila, nemela jsem s tim problemy ani jako dite, rodice, prarodice i bratr jsou vsichni stihli.. jim porad stejne, tj. hodne ryb, kureci prsa, libove hovezi, jim i tuky - oleje, orechy, mleko ale nornalni mnozstvi, zeleniny opravdu hodne, mam ji rada a i ovoce, akorat se vyhybam tomu vylozene sladkemu jako jsou banany napr. piju spis min, cely zivot, ale zas ne nejaky extrem. jedina zmena co je v poslednim roce ze mam vic fyzicke zateze v nove praci a vic stresu, ale teda prijde mi to kvuli nejake trosce stresu navic zvlastni tak moc pribirat. chodim behat, cvicim doma a plavu ale s tim behem je posledni dobou problem, ubehnu diky te vaze kratsi vzdalenost, jsem uricena, boli me klouby.. uz jsem se snazila ten jidelnicek i ostrouhat ale at jim malo jak chci tak mam tydne 2 i 3 kg nahore

Halamka
Závislačka 4044 příspěvků 09.07.19 20:48

Nejdřív kompletní krevní testy a potom bych zkusila endokrinologii. Mozna hladinu hormonu. Není to v pořádku. Ja přibrala celkem plíživě 10kg během roku a mohla za to HA. Od te doby mam problém a musím se hlídat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 20:57

Ja jsem na tom podobne. Za 3 mesice skoro 10 kg a porad pribiram. Jsem tedy po biologicke lecbe. A tudiz krev i stitna zlaza v poradku, musi me hlidat. Jim stejne, stejny i pohyb. A vzdy jsem byla velice stihla. Ted vazim jako v 7. mesici tehotenstvi. HA beru taky stejne, jako poslednich 20 let. Dite uz mam ve skole, takze ani materstvim to neni. Taky doktori nad tim mavaji rukou, ze jsem pribrala, no a co.

ugluk
Hvězda diskuse 46960 příspěvků 09.07.19 21:28

Dle mého je zásadní to, že jsi beze změny životního stylu začala přibírat takhle prudce ze dne na den. To snad člověk ví, jak se stravuje, jek hýbe, co mu „projde“ a najednou je to jinak. U mě to bylo přávě tou šž (kterou máš tedy v pořádku) - pět kilo za dva měsíce, ale furt jsem si to něčím okecávala, na padající vlasy mi doktorka doporučovala vitamíny, naštěstí jsem se dostala jinam. Ale potkala jsem na endokrinologii paní, co měla snad metrák, a tam pomalu úlevou brečela, že ji konečně někdo bere vážně, protože na 40 kilo za dva roky jí jeden doktor za druhým říkal, ať míň žere a víc se hýbe :jazyk:

svatecnice
Kelišová 6078 příspěvků 09.07.19 22:59

Mohl by to být i věk, prekroceni magickeho čísla a začátek zpomalování metabolismu, i když tolik kilo je asi už moc :think:

Váš příspěvek
Reklama