3 měsíční miminko odmítá mléko

1136
21.7.13 19:31

3 měsíční miminko odmítá mléko

Holky prosím o radu nebo o názor naše 3.měsíční miminko odmítá celý den mlíčko - jak prso tak lahev (dokrmované od narození). Včera večer jsme mu naměřili teplotu 38,5 v zadečku, po pamadolu to ihned kleslo a teplota už se neobjevila celý den, byli jsme hned večer i na pohotovosti, tam ho shledali zdravého (to ještě pil začalo to až od půlnoci). Mě totiž skolila velmi těžká angína a navíc jsem dostala první menses, takže je celý den v péči manžela (je zvyklý hodně na mě) nosí mi ho jen na přiložení, ale po přisátí začne hystericky plakat (jinak vždy saje krásně). Mlíčka vypil asi 3-4× 50 ml (jinak dopíjí po prsu ještě tak 150). Na pohotovi řekli, že angína u tak malého je velmi vzácná, že pochybují, že by ji dostal, kor když je asp. trochu kojený a že má naběhlé dole dásničky, že to možná bude už zub. Nezažil jste někdo něco podobného, jsem z toho hrozně vynervovaná,, je to normálně velmi hodné neplačící miminko a teď chce jen nosit, usne v kočáře nebo v autě ale jem na chvíli a jinak hrozně pláče… já jsem K. O. sotva ležím a manžel znova na pohotovost moc jet nechce, tak já vůbec nevím, zda to může být vyhrocená reakce na to že máma je kaput, nebo mu něco je. Jo a čajíček pije, takže dehytratovaný by snad být neměl, no ale stejně jsem z toho nejezení hrozně vyděšená - je to jinak ohromný jedlík (proto je i od narození n dokrmu)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10836
21.7.13 19:36

Já zažila něco podobného. Syn byl starší, ale prakticky stejné měl teploty nechtěl papat. Verdikt zuby, nakonec měl anginu. Pokud se ti nebude zdát tak znovu na pohotovost. Pokud by kdyby se to nezlepšilo a kdyby se vrátili teploty. Kdybymu nechutnalo tvoje mlíko tak by pil to um.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13822
21.7.13 19:43

Nemůže mu být třeba jenom horko?

Můj takhle hystericky křičel a odmítal všechno kromě vody ve 4 týdnech. Jenže on po jídle dost zvracel a tenkrát mi dr. řekla, že ho asi pálí žáha. Začali jsme zahušťovat, zvracel míň a plakat a odmítat jídlo přestal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
21.7.13 19:47

@PetiteFillette teplo myslím asi ne, oblečený byl přiměřeně a dnes tady ani nějak extra hic nebyl… on nezvracel zatim nikdy :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
21.7.13 19:49

@EvaG no toho já se právě bojím, mě skolila šílená angína a manžel a starší dcera ji mají asi 4-5 dní, na té pohotovosti řekla, že v krku nic nemá, ale neudělali mu ani crp, že prý ho nebudou zbytečně píchat, že u tak malého miminka je to nepravděpodobné -jen vzali moč a ta byla ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
21.7.13 19:53

@Ajuschak my chodili tři dny k dr, že to nejsou zuby, dokonce dělala crp. Nakonec večer jsme jeli na pohotovost a to už měl cepy. Pokud vím tak angina je infekční a je to možné, hlavně pokud ji máte všichni. Max zítra k dr a crp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
21.7.13 19:55

Jsem to špatně napsala, já tvrdila, že to nejsou zuby a dr že zuby a že už nemáme chodit. Byli jsme tam dvakrát. Nakonec po té jsme jeli na pohotovost a měl ji. Držím pěsti. Ono to nemusí být vidět. My s manželem měli anginu, kdy to začalo jak viróza a teploty jsme měli jen jeden den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
21.7.13 19:56

Je mi ale divné, že mléko odmítá a čaj pije bez problémů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
21.7.13 19:59

Syn mi jen pil, nechtěl nic ani mléko. Pak už nechtěl ani čaj. Ono když máš anginu tak nemáš hlad. Tedy já dva dny nejedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
21.7.13 20:05

Achjo @EvaG a prosím tě to dostal nějaká atb v sirupu? jak to malý snášel? To si neumím vůbec představit takovému drobkovi jak ho donutím jíst atb :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
21.7.13 20:09

Ona to angina být nemusí, uvidíš jak to bude dál, ale kdyby se ti to nezdálo tak k dr a na crp. No uvidíš.
Atb jsou v sirupu, dcera je jedla v pohodě do syna jsme o tlačili. Hlavně jestli budete mít atb tak určitě probiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
21.7.13 20:47

@EvaG děkuji moc za tvé názory, teď vypil 60 ml nutrilonu, prso nechce, jsem se holt vyplazila z postele a vzala si ho na klin k netu a u mě je celkem v klidu, nepláče :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
21.7.13 20:53

Já to znám. Já měla teď anginu zároveň s manželem, prostě člověk musí fungovat. Uvidíš, co z toho vyleze. Akorát se bojím, že přijdete o kojení. Hlavně se drž a kdyby něco normálně si vydupat crp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
21.7.13 21:02

@EvaG no toho se také bojím, je to divné, že prso odmítá, jinak je na něm celkem závisláček, nem dudlík a uspává se jedině u prsa nebo uklidňuje :-( jestli to mléko chutná nějak jinak :nevim: :nevim: zítra hned manžela pošlu k dětské ať mu crp udělá, snad bude noc ok a ráno lépe (asp. mě abych mohla fungovat :( :( :( ) moc Ti díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
21.7.13 21:06

Určitě chutná jinak. Já dostala menzes a to mlíko chutnalo jinak a aji ho bylo míň. Syn byl nedonošené miminko takže jsem odsávala. A u dcery jsem měla atb a taky to chutnalo jinak. K tomu ty máš atb a jsi nemocná tak toho mlíka může být opravdu méně. Držte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama