36 týden a divné pocity tam dole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 18:17
36 týden a divné pocity tam dole

Ahoj, předem se omlouvám za anonym. Musím ale z důvodu, že sem chodí více známých a hlavně tchyně :mrgreen:
Rodím po druhé ale jak se říká, že je každé těhotenství jiné, tak je… S prvním ditkem jsem toto vůbec neměla.
Už od 28 týdne mě Mudr straší s předčasným porodem. Ve 28 týdnu CS 5. Nicméně ta hodnota zůstala do 35 týdne.
Nyní jsem měla první kontrolu v porodnici. Mám CS 7. V posteli se už sotva přetočim, což není neobvyklé ale mám hrozne bolesti v trislech. Takovou tupou. Bříško mi tvrdne již docela často ale když si vezmu hořčík, je do půl hodiny klid.
Jenže od včera mám pocit jakoby na curani, vysloveně mě to obtěžuje, protože nevím, jestli fakt budu čůrat nebo ne. Po usednuti na WC samozřejmě nic. Ale strašně to tlačí, píchá a mám bolest jakoby v rozkroku, že jsem byla jednu chvíli přesvědčena, že mi snad musí prasknout voda. 8o zánět močového měchýře nemám.
Děložní čípek už ani nenahmatam.
A taky malej hodně bolestivě kope, což jsem taky nezažila u prvního dítěte.
Měl to někdo taky tak a za jak dlouho přišel porod? :mrgreen: asi blbá otázka, já vím ale jsem z toho nějaká hotová už. :mrgreen:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 36. týden těhotenství?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 18:55

A jak casto a kolik beres toho horciku? Od 34-35.tt by se uz nemel brat, at nezabranuje porodu…

kve-tinka
Kelišová 5346 příspěvků 4 inzeráty 02.09.19 18:58

Ano, vysadit horcik. Pichani a neprijemne pocity muzou a nemusi signalizovat porod. Ja prvni porod vyvolavany, druhy v terminu a jasne jsem poznala, ze dneska ano. ;) :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 20:22

@kve-tinka No ale mě to naridil přímo Mudr. Jednu tabletu. :roll: protože mám příšerný křeče v nohou… Několikrát za noc 8o

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 02.09.19 21:45

A víš že můžeš taky prenaset..horcik už fakt ne do 35tt max…
Jinak už se může něco dít to ti nikdo nerekne Jina k kolem 30tt mě pořád pichalo dole…porodila jsme 39+2 a dr mě taky strašidla předčasným porodem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 22:35

@Kajka9 tak to umřu v křečích teda :mrgreen: já mám tak silné křeče, že se pak nemůžu postavit na nohu skoro…

Váš příspěvek
Reklama