37+0 týden těhotenství a váhu mám už měsíc stejnou

234
16.5.16 12:28

37+0 a váhu mám už měsíc stejnou

Zdravím, jsem 37+0 a už měsíc se stále držím na váze 59kg. Za celé těhotenství jsem pribrala 9kg a ted už měsíc jsem nepribrala nic a přitom jim jak blázen a ještě k tomu jim hodně sladké. Jsem z toho trochu nervózní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
16.5.16 12:33

Jsem 36tt a nepribrala jsem ani gram uz 3 měsíce… když se na sebe kouknu, spíš jsem zhubla, ale prcek je v poho a rekla bych ze vazi az dost :mrgreen: celkem jsem taky na 9 kg. Ja jsem v klidu, vše je jinak v poho, tak to neresim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
16.5.16 12:37

Každej říká, že nejvíc se přibírá poslední dva měsíce a já ted nic, tak mě to trochu hloda v hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
16.5.16 12:41

@LuciiiV hele ja teda budu jedine rada pokud se mi to vyhne spolu s velkým zavodnenim :) každý to má holt jinak. Ja se teď ke konci cítím mnohem lépe než třeba celý sesty měsíc, kde to za jeden měsíc vyletěla o 4 kila :?

Pribrat víc kilo a mit velke bricho mam asi strie přes celé břicho :roll: takže ja budu ráda když to tak uz zůstane :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
16.5.16 12:46

Já jsem u všech dětí poslední měsíce nepřibrala a i hubla. Nevím, čemu se divíte. Když ženská nežere s prominutím jak prase, tak už jde hodně živin do plodu, taky toho už tolik nesníte, protože ten vám tlačí na žaludek, takže nula od nuly pošla. Přibírají ty, co jsou zavodněné a mají jiné problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
16.5.16 12:49

@NudleV Já naštěstí strie nemám, ale zavodnena jsem, to úplně cítím. Samozřejmě jsem rada, ze nepribiram ale přijde mi to divný. Kdyby to tak vydrželo, bylo by fajn. Ted už to jen nechat v porodnici včetně zavodneni a budu spokojená. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
16.5.16 12:52

@LuciiiV : :hug: úplně v klidu, já syna rodila s necelými 60 kg, pribrála jsem 7 kg, já taky ke konci skoro nic nepřidala a syn úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
16.5.16 12:56

@LuciiiV V pohodě, mám to samé a ještě jsem za poslední týden zhubla kilo. Ono dítě sice ještě něco přibírá za poslední měsíc, ale matky už někdy moc nepřiberou. Já mám třeba takové návaly horka, že se dost potím, možná mám i rychlejší metabolismus a jak už někdo psal, žaludek stlačený na 1/3 objemu. U prvního jsem měla taky poslední měsíc stejnou váhu a pak jsem týden přenášela a najednou skokově nabrala skoro 2 kila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12127
16.5.16 13:05

Buď ráda, alespoň nebudeš muset shazovat, na mimino to vliv nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
16.5.16 13:17

Ja na konci spíš hubla šli dolu asi 4 kila před porodem, takže je tu úplně normální :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6434
16.5.16 13:33

@LuciiiV taky to tak mám, nejvíce jsem nabrala do 24tt, od té doby asi kilo..mám taky 9kg nahoře, váha mi teď kolíše kolem 56-57kg, dle toho, co jím, když jím slané večer, mám pak víc, když jím normálně, mám míň..minule jsem taky šla rodit s 56kg, za týden jsem je měla dole..prcek tentokráte roste normálně, minule nerostl, ale s mojí váhou to nemělo mc co dělat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
16.5.16 14:53

Měla jsem to tak u třetího těhotenství, poslední trimestr ani deko nahoru. Taky mi to bylo divne, miminko bylo nejmenší ze všech tří, necelé tři kila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat