38 tt - brnění v pravém podbřišku

2485
19.7.13 10:14

38tt - brnění v pravém podbřišku

Ahoj, mám možná takový srandovní dotaz, ale už třetí den pociťuju několikrát do dne divný pocit v pravém podbřišku - jakoby brnění, vibrace, no nejpřesněji bych to popsala jako by mi v tu chvíli do toho místa někdo čůral do vody nebo jakby tam běžel malý motorek :lol: Trvá to tak 10-15 sekund, nic nebolí, jen je to hrozně divný pocit. Zažil někdo něco podobného? díky (38+0)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.7.13 10:18

@Folinka Ahoj já mám to samé občas jsem v 5 týdnu…je to velice divný..myslím si ale že to nic špatnýho neni..vidiíš to teď si mi to připoměla a já to zapoměla říct panu Dr :))))) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 14:22

Ahoj, jsem v 10 tt a pociťuji také jemné vibrace v podbříšku, jakoby tam někdo vysílal jemné elektrické vibrace. Nevím, co to je, ale nikdy jsem se s tí v rámci „trávicích pochodů“ nesetkala, takže předpokládám, že je to ve spojitosti s těhotenstvím. Asi máme miminka pozitivně nabitá. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.18 15:50

Obnovuji vlákno, přesně to několikavteřinové vrnění v podbrišku pozoruji zhruba od 22. týdne, některé dny vůbec a dnes zrovna strašně často (27 tt). Nebolí to ani v nejmenším a stejně jako zakladatelku mě hned napadlo to čůrání, zvláštní pocit, stává se to taky někomu? Pohyby a převalování miminka cítím jinak a většinou jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
7.10.19 14:35

Obnovují diskuzi, setkal se s tím ještě někdo? Míváte to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 14:50

Já můžu jen navázat na můj příspěvek z loňského září - ať to bylo, co to bylo, nic to nebylo, chlapeček se narodil zdravý a v termínu. A dodnes se přikláním k tomu čurání :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
7.10.19 14:54

@Lucelle děkuji za odpověď. To mě těší. Já jsem teď 27 týden a pociťuji to cca 2-3 týdny. Je to opravdu zvláštní pocit. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
7.10.19 16:52

@Lucelle děkuji za odpověď. To mě těší. Já jsem teď 27 týden a pociťuji to cca 2-3 týdny. Je to opravdu zvláštní pocit. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3541
13.2.20 08:07

Ahojky, snad obnovim téma… ;) Jsem 21+6tt a tyto vibrace pozoruji tak už 14dni zpátky, mívám to každý den, někdy i víckrát…Je to slabé brnění přímo uprostřed v podbřišku…Mám to vsedě i v leze na gauči, v různou dobu dne… :think: Neninto nic nepříjemného, ani bolestivého, jen nad tím musím přemýšlet, co to asi způsobuje… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
15.2.20 21:37

@Stueyina Ahojky, tak mojí princezně už je měsíc, je zdravá a tyhle „vibrace“ u ní občas pořád cítím, na bříšku, asi jak funguje trávení a střívka pracují… Takže jsem přesvědčená o tom, že to byly ty bublinky a nebo to opravdu bylo čůrání. Ale myslím, že není čeho se bát :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama