38TT, píchání tam dole a silné pohyby

731
9.12.11 15:14

38TT, "píchání" tam dole a silné pohyby ? Co to je?

Omluvám se že otravuju,ale teď si fakt nevim rady.

Už asi 3 hodiny mě píchá v pochvě jakoby u čípku, bolí to ja čert, asi tak 2× za deset minut. A malej sebou strašně mele, to sem ještě nezažila že by se takhle moc hýbal. To píchání ale začlo dřív než sebou prcek začal takhle vrtět takže od pohybů to asi nebude.
Včera sem byla u dr. na kontrole a na zprávě jsem měla napsané že hrdlo je měkké a pootevřené. Myslíte že by takhle bolelo otvírání? 8o
Předem moc děkuju za odpovědi :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
207
9.12.11 15:22

teoreticky by ses otvírat mohla,mě to dělalo 14 dní před porodem dycky obden,ale bylo to spíš takové řezání :zed: .. jako nožem..nevím jak to popsat :think: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2616
9.12.11 15:22

Klidně to může být začátek. Nebo jen poslíčci. Dej si teplou sprchu a uvidíš. Pokud se ti uleví, tak zatím nerodíš. Asi. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
731
9.12.11 15:24

Poslíčky mám už měsíc každej den ale tohle se tam ještě ani jednou nedělo… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
207
9.12.11 15:25

zkus tu sprchu a uvidíš ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
731
9.12.11 15:26

Ok…du na to :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
9.12.11 15:29

Nejspíš poslíčci, nebo čípek ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
653
9.12.11 15:44

Tak jak?Pomohla ta sprcha?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Metamorphosis
9.12.11 16:02

To je mimi :mrgreen: Taky to mám - pár týdnů mám občas křeče, jako by se mi rozjížděl zánět apendixu - tak to je prý, jak se roztahují vazy, tak tam mimi na něco tlačí ručičkou a pár dní mě občas šíleně píchá do močáku, dneska jsem málem nedošla na záchod :zed:

  • Citovat
  • Upravit
731
9.12.11 16:16
LuckaK píše:
Tak jak?Pomohla ta sprcha?

nepomohla… Tak ja navim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5577
9.12.11 16:20

Já jsem toto měla dva dny a pak to samo přešlo,ale taky nevím co to bylo :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
budulinek2011
9.12.11 16:51

Tak tohle přesně jsem měla taky… prostě tělo se připravuje na porod. Je to jen známka blížiciho se porodu.. . termín máš už přeci za 14 dnu.. Hlavně se snaž byt v klidu.. Vyčkej až praskne voda nebo nastoupí kontrakce..

  • Citovat
  • Upravit
7631
9.12.11 18:15

Tak já bych se přikláněla k čípku. Občas mi to dělávalo i při menstruaci a ovulaci, kdy se čípek pootvírá…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
731
9.12.11 19:08
Kaczenka píše:
Tak já bych se přikláněla k čípku. Občas mi to dělávalo i při menstruaci a ovulaci, kdy se čípek pootvírá…

Dííky :palec: ..jen ať se otvírá :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7631
9.12.11 19:29
Lucka1234 píše:
Kaczenka píše:
Tak já bych se přikláněla k čípku. Občas mi to dělávalo i při menstruaci a ovulaci, kdy se čípek pootvírá…
Dííky :palec: ..jen ať se otvírá :dance:

Hodně štěstí. Taky mě to v březnu čeká :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty