3D /4D Utz Gennet...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pepčinka
Kecalka 110 příspěvků 16.10.14 17:46
3D /4D Utz Gennet...

AHoj holky našla jsem tu jen staré odkazy, tak zakládám nový…Chci se zeptat jestli jste byl někdo na 3D nebo 4D v Gennetu u Technickeho muzea v Praze v bližší době?…Zajímalo by mě co je lepší jestli 3D nebo 4D, jaké jsou ceny a v kolikatem tydnu jste byli? Moc děkuji (Petra 21tt)

Reakce:
Verunka12
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 16.10.14 18:11

Dělá se mezi 24 - 28 tt, 4D je včetně videa, které Ti vypálí na DVD stojí to tuším 1190 Kč a k tomu Ti vytisknou 1 fotku, dle Tvého výběru. Zda dělají 3D ultrazvuk nevím, nepíšou to. Tady je ceník: http://www.gennet.cz/…_2014-V3.pdf
Byli jsme tam před cca měsícem a byl to hezký zážitek.

Pepčinka
Kecalka 110 příspěvků 16.10.14 18:40
@Verunka12 píše:
Dělá se mezi 24 - 28 tt, 4D je včetně videa, které Ti vypálí na DVD stojí to tuším 1190 Kč a k tomu Ti vytisknou 1 fotku, dle Tvého výběru. Zda dělají 3D ultrazvuk nevím, nepíšou to. Tady je ceník: http://www.gennet.cz/…_2014-V3.pdf
Byli jsme tam před cca měsícem a byl to hezký zážitek.

Dekuji za odpoved…asi se tam objednam s prvnim synem jsme to nejak nestihli a aninjsme nevedeli zda jit nebo nejit a ted s druhym mimcem jsem si jista ze to chci…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >