3D ultrazvuk v Praze 2021

178
6.2.21 02:59

3D ultrazvuk v Praze 2021

Dobrý den tehulky a maminky. Partnera mi nepustí k Utz nebo k 1.screeningu jako doprovod semnou.Uz teď se muj partner hlásí o své práva vidět miminko víc jak na fotce.Uz teď se cítí ochuzen a má strach aby nemusel sedět na parkovišti před porodnici a čekat až se miminko narodí. Chci se zeptat zda některá z Vás absolvovala 3D/4D UTZ v Podolí v tomhle čase, nebo v Gennetu s doprovodem. Jestli to právě tahle doba covidova umožňuje. Do 20tt budu vstupovat v půlce Dubna a prala bych si právě mu tuhle šanci dát. Vite, aby se mohl těšit. Dekuji za poznatky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
6.2.21 08:28

Gennet

Ahoj,
na 1. screening jsem šla v půlce prosince do Gennetu a doprovody kvůli covidu neumožňovali (nemohl se mnou do ordinace, ale mohl čekat v hale s ostatními, tu logiku jsem nepochopila), na 2. screening tam jdu v úterý a včera mi od Gennetu přišla sms, že od 8.2. opět povolují doprovod jedné osoby.

Samozřejmě nevím, jaká bude situace v dubnu, ale i v tom prosinci mi paní do při objednávání říkala, ať si tam radši zavolám ještě den před kontrolou, abych měla aktuální info. Všichni tam byli moc milí. :)

Pak taky nevím jak u tvého gyndaře, ale k mému může chodit i partner, takže to, že nebyl na prvním screeningu, si vynahrazuje na pravidelných měsíčních kontrolách a je nadšenej. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4350
6.2.21 08:33

V Podolí jsou nyní zakázany návštěvy a doprovody… ale třeba to bude za 2m jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
8.4.21 11:07

Ráda bych oživila diskuzi s dotazem, kam se v Praze vůbec na 3D/4D ultrazvuk objednat, kdo má jaká doporučení. Není to zrovna nejlevnější, tak aby se v daném zařízení náležitě postarali. Děkuji moc:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 16:34

@Antilopa92 jednou jsem byla v Podoli a podruhe u sve gynekolozky Gynclin poliklinika Prosek, ted cekame dvojcatka a asi pujde zase ke sve gynekolozce, i minuly rok v dobe covidove umoznovala pritomnost partnera.

• Citovat
  • Nahlásit
554
20.4.21 06:59

@Antilopa92 byla jsem nedavno v Gynemu na Praze 8. Doprovod neumoznovali kvuli opatrenim, ale jinak vse moc fajn. Platila jsem 1200.
V Gennetu mi dokonce rekli, ze je ted nedelaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat