3D UTZ s dítětem - bez hlídání

18.6.15 09:19

3D UTZ s dítětem - bez hlídání

Máme jít na 3D UTZ. Manžel se chce účastnit, ten si to nenechá ujít. Jenže máme doma tříletého chlapečka a jsme bez hlídání. Syn je povídavý pokud je prostředí milé, jinak spíš kouká a je zaražený. U prvního těhotenství jsme byli na 3D v Podolí a trvalo to asi 20 minut. Nedávno jsme koukala a někde dokonce píšou, že trvá hodinu, tam kam jdeme nevím, nenašla jsem to.

Co myslíte? Mám to 3D zrušit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9318
18.6.15 09:22

@Špuntice1986 my byli i s dvouletym. pohoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
18.6.15 09:27

Proč? Běžně chodí s dětma… mu tam vemte hračky a je to… :nevim: ale nevím, nemám tříleťáka, jen jsem tam často viděla celý rodiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17293
18.6.15 09:30

Normálně jsem tam děti viděla a vůbec to nebyl problém :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
18.6.15 09:45

My hlídání máme a stejně triletaka bereme sebou. Moc se těší, ze uvidí miminko. Pokud jdeš s manzelem, tak malýho určité když tak zabaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
18.6.15 09:54

@Špuntice1986 pokud zvladne i kdyby tak tech 60 min tam byt v klidu, tak bych ho vzala jde o to abyste ho tam pak nehonili a on nic nestrhávala jak by se nudil tezko rict no :nevim: ty musíš vedet zda by třebas hodinu tam dal. U nas to taky bylo bez par min hodina ale dcerka je klidna a zvykla se mnou chodit ke kadernici na pedikúru manikúru kosmetiku atd a cekat klidne hodinu takze s ni nebyl zadny problém a naopak bych rekla, ze se ji to moc libilo když jsme tam byli všichni, tak jak ji Dr ukazoval brasku co kde ma :hug: takze i manzel si to uzil my vscihni ale bylo ji 4,5 roku no ;)

• Citovat
  • Upravit
47190
18.6.15 09:57

My byli se skoro 3letou a u posledního teh.mela mala rok a kousek a starsi ctyrleta :-D. A zvladlo se to. Podivaly se na budouciho brachu.
Ale my jsme byli zvykli, ze i na poradnu k memu gyndari jsme jeli vsichni, cela rodinka, vetsinou s tatkou pockaly v cekarne.
Bezne tak jezdime vsichni. Na kontrolu po sestinedeli jsme tam dorazili vsech pet :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
18.6.15 10:01

@Špuntice1986 my byli loni s tříletým v Gennetu, trvalo to asi půl hodiny a zvládl to v pohodě. Seděl manželovi na klíně a v klidu koukal, i kdyz normálně je to neposeda.

Příspěvek upraven 18.06.15 v 11:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
18.6.15 10:06

Normálně berou rodiče děti na utz, takže bych to vůbec neřešila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
18.6.15 10:12

My byli na podzim celá rodina, 4,5 letý a skoro 3 letý, a úplně v pohodě. ale fakt, že jsme tam byi sotva 15 minut, prcek chrápal otočený zády, a nic s ním nehlo, takže vyfotili z boku půlku obličeje, a dál to nemělo cenu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.15 10:45

No tak to jsem teda pěkný exot :mrgreen: Díky všem, nevím proč mám v hlavě, že k doktorům děti netahat. A nikdy jsem právě na 3D žádné jiné dítě krom ty v pupku neviděla :-) Vlatně proč ne, vždyť je to bráška a jde se kouknout na ségru :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68998
18.6.15 11:02

@Špuntice1986 Nějak nechápu, kde je problém, když s tebou jde i manžel… jako přišlo by mi blbé brát tam dítko, kdybys šla jen ty sama, protože to se dítko blbě organizuje, ale tak snad tam bude manžel, aby se o něj postaral a když to bude neúnosné, tak holt prostě o zbytek UTZ přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
18.6.15 11:10

My jsme byli na tomhle utz asi 2 měsíce zpátky, i s dcerou 3,5 roku. U nás není problém s hlídáním, ale nechceme ji vyčleňovat, nebo jak to říct… Na každý utz chodí přítel a bereme i dceru, na miminko se těší a takhle ho aspoň vidí dřív než se narodí. A jak byla důležitá, když na screeningu dal pan doktor fotečku přímo jí jako velký ségře :mrgreen: To 3D nám trvalo asi 30 minut a v pohodě, koukala jak si miminko cuá ručičku, kde má nosík atd., a takhle by vydržela snad celý dopoledne :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama