Cestování v těhotenství do zahraničí autobusem

148
16.6.15 19:26

cestování v těhotenství do zahraničí autobusem

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda má některá z vás zkušenosti s cestováním autobusem do zahraničí. Teď jsem v 9 tt a chystáme se jet začátkem září do Chorvatska, to budu zhruba v 20-21 tt, tak mě zajímá, jestli to nemůže nějak vadit, a taky se bojím, že budu furt potřebovat čůrat a nevydržím to, autobus by sice měl stavit každý 3 hodiny, ale to bude pro mě asi dlouhá doba na vydržení :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17297
16.6.15 19:29

@Džajna jej to já běhala každou hodinu a jak jsem si sedla a břicho mě začalo tlačit tak i častěji já bych to nedala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1413
16.6.15 19:31

Ahoj, muze a nemusi.Moji sestrence pri druhem tehu vadila cesta autem, vzdycky pry krvacela, pracovala jako obchodnak a jezdila na delsi trasy po CR. Ja bych si spis uzivala tehotenstvi doma v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
16.6.15 19:32

Autem i letadlem bych to viděla bez problému. Ten autobus asi ne. Já ho teda nesnáším i jako netěhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58122
16.6.15 19:43

@Džajna ja bych to nevydrzela, na wc jsem litala fakt casto a navic mi tvrdlo pri sezeni bricho, zvladla jsem v aute sedet pulhodinu, maximum byla hodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
16.6.15 19:43

Bojím se toho no, ještě ale uvažuji nad letadlem, jenže já létání vůbec nemusím, navíc se s ním ani nedostanu k tak krásnému moři jako je v Chorvatsku :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 19:47

@Džajna
Létá se i do Chorvatska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
16.6.15 19:55

@zvidavajanca vážně? o tom nic nevím :-D..jinak doma bych to nevydržela, potřebuju někam vypadnout, naposled si užít dovču mimo ČR než se mimčo narodí.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
16.6.15 20:01

@Džajna To se opravdu nedá odhadnout, každý snáší těhotenství a cestování jinak. Já si myslím, že bych to třeba dala, jízda autem ani celkově cestování mi vůbec nevadilo, teď jsem 39tt a stále mi nedělá problém sedět dvě tři hodiny v autě, nebo odřídit hodinu do města. Taky bych to viděla spíš na letadlo, do Chorvatska jsou letenky dost drahý, co třeba jižní Itálie? Moře je tam nádherné. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58122
16.6.15 20:14

@Džajna leta se do Splitu. Ale letenky jsou hrozne drahy. To bych letela jinam levneji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
16.6.15 20:22

@Loudy uvidím jak na tom budu na konci srpna, pak se budem koukat na Last minuty, tak uvidíme co se bude nabízet, ale do toho Chorvatatska bysme chtěli opravdu hodně no :-)..já bych taky zvládla určitě sedět 3 hodiny na prdeli, bych si při nejhorším hodila nohy na přítele, to o pohodlí mi zas tak nejde, spíš mám strach z toho čůrání no :-D..a do Itálie autobusem nebo letadlem myslíš?:)..

@blumen ano letenky jsou drahé, kolem 5 tis. to nám opravdu za to nestojí:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
16.6.15 20:28

Autobusem bych rozhodne nejela. Tvrdnuti bricha, bolesti zad, o castem chozeni na wc nemluve. Taky uvazujeme o dovolene v zahranici, ale bud autem jen na sever chorvatska, abych si mohla napolohovat sedacku jak chci, abychom zastavili, kdy chci. A nebo letecky. Busem bych fakt nejezdila.

• Citovat
  • Upravit
148
16.6.15 20:31

@Envie Asi máš pravdu no, riskovat to radši nebudu :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 20:46

@Džajna Teď ti možná o pohodlí nejde, ale ve 20tt budeš možná mluvit jinak. Já bych zdechla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
16.6.15 20:48

@Antonie Bolavá To je pravda.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu