4+5tt a nic na ultrazvuku

Anonymní
5.10.19 19:01

4+5tt a nic na ultrazvuku

Včera jsem byla u doktorky, pozvala si mě brzo, protože jsem po dvou potratech. MS měla dorazit toto pondělí, ale nedošla, testy pozitivní, vcera čárka už stejně tmavá jako ta kontrolní. Podle výpočtu MS bych včera měla být 4+5tt a na ultrazvuku doktorka nic neviděla, myslíte že je ještě brzo? Nabrala mi krev, ale výsledky budou až v pondělí. Na fotce spodní test dělaný včera ráno. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11653
5.10.19 19:06

Mohla jsi mít ovulaci později a celé to tak může být posunuté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
5.10.19 19:29

Tehotna jsi. Neboj. Vic neres. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 19:39

Muze to byt jeste brzy, ale myslim, ze tehotna jsi a krev to urcite jen potvrdi. Drzim pesti a preji hodne stesti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32007
5.10.19 19:43

I kdyz si po dvou potratech, dr by mela se svym vzdelanim vedet ze je brzo a na uzt nic neuvidi..potvrdi max testy z krve a tam se na vysledky ceka no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 19:44

Je příliš brzo na ultrazvuk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22642
5.10.19 19:49

Právě proto že jsi po potratu by jsi mohla vědět že je to zbytečný letět tak brzy a když se něco stane stejně se s tím nic neudělá :nevim: takže stejně budeš muset čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 19:55

Šla si brzy a po potratu by si měla vědět obzvlášť že je ten začátek buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32007
5.10.19 20:06

Na " si me pozvala" se nehraje. Snad si svéprávná a víš že tak brzo nic neuvidí. Bez potvrzení z krve ti ani nenasadi něco na udržení atd. Nestresuj, tt je pozitivni, tohle neni nic falesneho. Ale jestli se to udrzi nebo ne, ti nikdo nerekne, dr. neni buh. Tak nepomuze ani to, kdyz budes na utz chodit treba co dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 20:09
@Anonymní píše:
Včera jsem byla u doktorky, pozvala si mě brzo, protože jsem po dvou potratech. MS měla dorazit toto pondělí, ale nedošla, testy pozitivní, vcera čárka už stejně tmavá jako ta kontrolní. Podle výpočtu MS bych včera měla být 4+5tt a na ultrazvuku doktorka nic neviděla, myslíte že je ještě brzo? Nabrala mi krev, ale výsledky budou až v pondělí. Na fotce spodní test dělaný včera ráno. Děkuji

A nemáš nějaký problémy, např. špinění? By tam mělo být něco vidět, aspoň váček…já u mimoděložního byla 5+3tt, a už tomu bouchalo i srdíčko…

• Nahlásit
  • Citovat
338
5.10.19 20:19

Na usg v takom skorom štádiu vie maximálne zhodniť či je sliznica vysoká alebo nie. Ak vysoká je, je to dobre, malú bublinku teda gestačný vačok uvidí max za týždeň až dva, aj to neznamená ešte výhru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 20:26

@Tina69 Si myslím že u každého to je jiné…jak píšu, u mého mimi bouchalo srdíčko už 5+3tt, u někoho v 6+3 je maximálně váček… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 20:29

@smurfka právě že mi hned nasadila prášky gynprodyn pro případné podpoření růstu, a jelikož jsem brala ještě jiné léky chtěla mě vidět brzo, právě že u obou dvou jsem tam okolo toho 5 tt byla a vždy už byl Vacek, tak se teď bojím, tak se omlouvám za hysterceni, jen jsem chtěla znát více názoru

• Nahlásit
  • Citovat
5.10.19 20:33
@Anonymní píše:
@smurfka právě že mi hned nasadila prášky gynprodyn pro případné podpoření růstu, a jelikož jsem brala ještě jiné léky chtěla mě vidět brzo, právě že u obou dvou jsem tam okolo toho 5 tt byla a vždy už byl Vacek, tak se teď bojím, tak se omlouvám za hysterceni, jen jsem chtěla znát více názoru

myslim, ze kazde tehu je jine. Ja mela srdecni akci az v 8tt a vacek v 6tt. Zbytecne se nestresuj, v pondeli uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 20:37
@Anonymní píše:
@smurfka právě že mi hned nasadila prášky gynprodyn pro případné podpoření růstu, a jelikož jsem brala ještě jiné léky chtěla mě vidět brzo, právě že u obou dvou jsem tam okolo toho 5 tt byla a vždy už byl Vacek, tak se teď bojím, tak se omlouvám za hysterceni, jen jsem chtěla znát více názoru

Hlavně jestli nemáš problémy…u mě také nic neviděla, dr. dala prášky na udržení, a vyklubalo se z toho mimoděložní :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama