4diet shake protein

Anonymní
16.9.21 19:28

4diet shake protein

Ahoj holky, co rikate na tento komtejl? Ma s nim nekdo zkusenosti?
Nebo jaky by ste mi doporucili, ktery by byl i cenove vyhodny?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18363
16.9.21 19:33

A proč chceš užívat náhražky, namísto toho abys měla dobře sestavený jídelníček s dostatkem přirozených bílkovin a vlákniny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
16.9.21 19:38

@Ou protoze mi rano vyhovuje dat si misto snidane koktejl.
A menit to nechci….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
16.9.21 19:59

@Jevania proc si teda radsi nekoupis cistej kvalitni protein a nenamichas si „snidani“ z nej? Ja takto nahrazuju odpoledni svacinu, protoze do sebe klasicke jidlo nedostanu a kdyz svacinu vynecham, tak pak v zachvatu vlciho hladu vyluxuju lednici. Takze te s tou snidani chapu. Ale daleko lepsi a levnejsi budes mit, kdyz si rozmixujes ovoce, mleko, protein a dosladis cekankovym sirupem. Mnozstvi nepisu zamerne, to si musis spocitat podle sebe, aby ti to sedelo za plnohodnotnou snidani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
16.9.21 20:09

@Ernais proto sem se ptala, abych dostala nakou radu…..
Jen prosim o konkretnejsi priklad, napr toho proteinu….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
16.9.21 20:49

@Jevania ja treba pouzivam Impact whey protein od Myprotein. Maji ruzne prichute, ale ja si kupuju bez prichute, protoze to mixuju s tim ovocem. Jinak mnozstvi vsech slozek mam odladene tak, aby mi to pokrylo sacharidy, bilkoviny a tuky jako „normalni“ svacina. Na strankach kulturistika.com maji pekne zpracovany postup vypoctu optimalniho prijmu, tak si to tam podle toho muzes taky spocitat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.9.21 19:30

@Ernais dekuji za radu!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu