Jak ne nepoddajné krepaté vlasy?

239
16.9.21 07:37

Jak na nepoddajné krepaté vlasy?

Ahoj ženy, dívky, slečny, :mavam:
ráda bych se zeptala vás, které také máte husté, nepoddajné, krepaté vlasy, co na ně používáte. Koupila jsem si šampon a kondicionéry pro uhlazení vlasů, ale řeším, čím je pak upravit. Používala jsem žehličku, ale ta mi vlasy ničila jako blázen, to samé zázračný narovnávací kartáč. Potřebovala bych něco, čím si vlasy hezky upravím, ale tolik je to nezatíží a nepoškodí. Předem moc děkuji rady, tipy, triky, připomínky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18358
16.9.21 08:18

1. vyhodit všechno na uhlazování, vyhodit žehličku, vyhodit narovnávací kartáč.
2. zajít do slušného kadeřnictví a nechat posoudit jestli to ještě jde zachránit a nebo je lepší to zničené ustříhnout a nechat dorůst.
3. hloubkově vlasy vyčistit od nánosů všeho toho co na nich je.
4. mýt šamponem bez sulfátů, pokud přípravky se silikony, tak jen vodou rozpustné silikony a čas od času čistit.
5. hydratovat co to jen jde.
6. používat kyselý oplach na závěr mytí.
7. Foukat vlažným vzduchem pouze od hlavy

Pokud jsou vlasy přesušené a/nebo spálené, ale jinak jsou rovné, tak případně se s tou kadeřnicí co to bude posuzovat zvážit kreatin, pokud máš vlasy zničené, které ale mají vlnitý základ, nastuduj curly girl method a vhodnou péčí je doveď do přirozeného, zdravého stavu - tedy krásných vln.

Neexistuje nic zázračného, co to opraví za týden, dva. Je potřeba pochopit co máš za vlasy, co potřebují, čím je člověk rasoval. no a dát jim čas se srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13886
16.9.21 08:21
@Ronnie123 píše:
Ahoj ženy, dívky, slečny, :mavam:
ráda bych se zeptala vás, které také máte husté, nepoddajné, krepaté vlasy, co na ně používáte. Koupila jsem si šampon a kondicionéry pro uhlazení vlasů, ale řeším, čím je pak upravit. Používala jsem žehličku, ale ta mi vlasy ničila jako blázen, to samé zázračný narovnávací kartáč. Potřebovala bych něco, čím si vlasy hezky upravím, ale tolik je to nezatíží a nepoškodí. Předem moc děkuji rady, tipy, triky, připomínky :hug:

Ahoj,

mám také kudrnaté vlasy a byla jsem z nich tak neštastná, pak jsem našla CGM vlasovou metodu a jsem nadšená. Vlasy jsou krásné a jsem na ně pyšná. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060

Mně strašně v tomhle pomohl brazilskej keratin. Úprava vlasů fakt super. Ale nechala jsem si ho jen jednou, pááááč se mi po něm ty vlasy neskutečně mastily. Normálně si vlasy myju 1-2× týdně, po keratinu jsem musela mýt obden a protože mně mytí vlasů vyloženě obtěžuje, už jsem pak do toho nešla. Ale ta změna byla úžasná!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223

CGM, nastuduj to, na FB se přidej do skupiny CGM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
16.9.21 08:24

Vyzkoušej cgm metodu, nejspíš máš kudrnaté vlasy a tím že používáš nesprávné výrobky a tepelně upravujes z toho máš ten krep.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
16.9.21 08:36

Vykašli se na rovnání a uhlazování vlasů. A smiř se s tím, že máš vlnité vlasy. Nastuduj cgm metodu a nepoužívej hřeben na suché vlasy.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18358
16.9.21 08:44

Pozor krepaté vlasy nemusí znamenat nutně vlnité, mnohdy to můžou být jen zničené, přesušené vlasy.

A blbě aplikovný kreatin může vlasy víc poničit, není to samospásné řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
16.9.21 09:48

Děkuji mockrát za rady. Já mám spíše vlnité vlasy, ne kudrnaté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
16.9.21 09:52
@Ronnie123 píše:

Cgm je i na vlnité vlasy, nemusíš mít hned afro, najdi si to udělej si test jaké máš vlasy a není vyloučeno, že správnou péčí se ti z vlnitých krepatych vlasů udělají prstýnky. To je můj případ, jak sem se o ně nestarala správně, byly suché, krepate, ani vyžehlené nedržely pořádně rovne, ale byly jen trochu zvlněné a jak sem najela na cgm tak po půl roce mám nádherné malé prstýnky, žádný krep, vlasy uzdravene :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11233
16.9.21 09:57
@Ronnie123 píše:

Tak to jdi do cgm, je to fakt skoro zázrak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18672
16.9.21 10:08
@Ronnie123 píše:

Taky mam vlnité a jsem na cgm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223
16.9.21 12:31
@Ronnie123 píše:

to je i na vlnité, jsem na CGM přes dva měsíce a změna je obrovská

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7711
16.9.21 20:59

Mrkni na stránky kudrnatevlasy.cz . Pročti si blogy, jak rozeznat typ vlasů, jak se o vlnite vlasy starat. Dost možná zjistíš, že tvoje vlny jsou mnohem hezčí, než když se snažíš vlasy všemožně zkrotit žehlením. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13886
17.9.21 12:50
@Ronnie123 píše:

To nevadí, ono i ty vlnité vlasy po CGM způsobu péče se krásně vyživí, lesknou se a chytnou „tvar“. Zkus to. Ze začátku docela vopruz, bere to čas, pak chytneš grif a jde to jak po másle. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat