Ani ne půlroční miminko snědlo čokoládu

Anonymní
22.3.20 11:56

5,5 miminko snědlo čokoládu

Ahoj všem, vím, že teď asi dostanu čočky, ale stala se mi teď nepříjemnost a já nevím jestli volat lékaře nebo jen zbytečně plaším…krmila jsem malou v jídelní židličce a po jídle jí vždy nechám ještě v židličce tak 15 minut, protože když jí dám lehnout na gauč nebo pod hrazdu tak dělá kraviny a pak blinká…mezitím jsem si šla zapnout sušičku a dát prát další prádlo..hned vedle židličky je stůl a na tom stole byla plastová miska, ve které bylo pár pralinek Lindt :roll: myslela jsem, že jsou daleko jenomže malá nějakým nedopatřením celou misku na sebe strhla a samozřejmě si s pralinkami začala hrát a tím jak je žmoulala se roztekly a vylézaly z obalů takže jsem přišla a ona celou pusinku i ruce od čokolády a vesele „baštila“ :zed:…nevím kolik toho mohla sníst, ale mám teď strach, co by jí to mohlo udělat :,( :,( :,( co myslíte? Nechci v současné situaci otravovat doktorku nebo jezdit do nemocnice tak se ptám jestli se to také některé stalo a děti byly nakonec ok?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2322
22.3.20 11:59
@Anonymní píše:
Ahoj všem, vím, že teď asi dostanu čočky, ale stala se mi teď nepříjemnost a já nevím jestli volat lékaře nebo jen zbytečně plaším…krmila jsem malou v jídelní židličce a po jídle jí vždy nechám ještě v židličce tak 15 minut, protože když jí dám lehnout na gauč nebo pod hrazdu tak dělá kraviny a pak blinká…mezitím jsem si šla zapnout sušičku a dát prát další prádlo..hned vedle židličky je stůl a na tom stole byla plastová miska, ve které bylo pár pralinek Lindt :roll: myslela jsem, že jsou daleko jenomže malá nějakým nedopatřením celou misku na sebe strhla a samozřejmě si s pralinkami začala hrát a tím jak je žmoulala se roztekly a vylézaly z obalů takže jsem přišla a ona celou pusinku i ruce od čokolády a vesele „baštila“ :zed:…nevím kolik toho mohla sníst, ale mám teď strach, co by jí to mohlo udělat :,( :,( :,( co myslíte? Nechci v současné situaci otravovat doktorku nebo jezdit do nemocnice tak se ptám jestli se to také některé stalo a děti byly nakonec ok?

A co by jí z čokolády asi mohlo být? Se max pokadí nebo bude mít naopak zácpu…

Je to nálož cukru, ale není to jed…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
22.3.20 12:00

Myslím že se nic nestalo akorát si pochutnala :)  :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já bych moc neplašila maximálně se ji nepůjde vykakat neboť po čokoládě tuhne stolice a jinak aby se neosipala v klidu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24985
@Anonymní píše:
Ahoj všem, vím, že teď asi dostanu čočky, ale stala se mi teď nepříjemnost a já nevím jestli volat lékaře nebo jen zbytečně plaším…krmila jsem malou v jídelní židličce a po jídle jí vždy nechám ještě v židličce tak 15 minut, protože když jí dám lehnout na gauč nebo pod hrazdu tak dělá kraviny a pak blinká…mezitím jsem si šla zapnout sušičku a dát prát další prádlo..hned vedle židličky je stůl a na tom stole byla plastová miska, ve které bylo pár pralinek Lindt :roll: myslela jsem, že jsou daleko jenomže malá nějakým nedopatřením celou misku na sebe strhla a samozřejmě si s pralinkami začala hrát a tím jak je žmoulala se roztekly a vylézaly z obalů takže jsem přišla a ona celou pusinku i ruce od čokolády a vesele „baštila“ :zed:…nevím kolik toho mohla sníst, ale mám teď strach, co by jí to mohlo udělat :,( :,( :,( co myslíte? Nechci v současné situaci otravovat doktorku nebo jezdit do nemocnice tak se ptám jestli se to také některé stalo a děti byly nakonec ok?

Maximálně bude mít jiné hovínko. Cukr a kakao ji nezabije, ale běžná strava kojence to není. Neplaš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26395
22.3.20 12:01

Pokud nemá na čokoládu alergii (a to by se osypala) se toho moc nestane. Může se pokakat, mít zácpu nebo bolet břicho.
Nikam bych nejezdila, jen bych ji sledovala a uvidíš. Podle mě to bude v pohodě. Spíš se omatlala, než by toho snědla nějaké závratné množství.
Taky může odmítat příkrmy, protože Lindt nasadil laťku hodně vysoko. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
22.3.20 12:03
@Anonymní píše:

Buď v klidu. Nic se nestalo. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7883
22.3.20 12:03

Co by se jí jako mělo stát? Čokoláda není jed :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22820
22.3.20 12:11

Tak aspoň pojedla kvalitní čokoládu.
Mimo nějaké trávicí, kakaci potíže se jí nic nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20326
22.3.20 12:21

Jak se delaj deti, co 15 minut vydrzi jen tak bez jekotu a snahy vylezt sedet uvazane v zidlicce. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
22.3.20 12:28

V klidu, starší dcera mi do mladší v necelých 5m narvala kakaovyho Pribinaka a osypala se, víc nic. Ale teď už čokoládu bašti a je bez reakce. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
22.3.20 12:28

Pomoc, dite snedlo cokoladu. Pobavilo :D :D :D :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4146
22.3.20 12:31
@Natt00 píše:
Pomoc, dite snedlo cokoladu. Pobavilo :D :D :D :D :D :D :D

Nebýt internetu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2894
22.3.20 12:33
@Svistice píše:
Jak se delaj deti, co 15 minut vydrzi jen tak bez jekotu a snahy vylezt sedet uvazane v zidlicce. 8o

Dá se jim čokoláda, jen jí musí být dost na čtvrt hodiny. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 12:38

Chápu, že pro vás otřelé matky je to možná úsměvná situace, ale dělat si ze mě srandu není od vás hezké…ptám se tady na něco jen výjimečně když už si opravdu nevím rady, protože se mi dostane akorát posměšné reakce většinou…mám první dítě a prostě mě to vyděsilo a za normálních okolností bych se zeptal dr., ale v současné situaci jí nechci obtěžovat…
Jinak ostatním, co jste se nesmály moc děkuji za uklidnění :* :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama