Otec a miminko, manžel se bojí

Anonymní
21.3.20 11:03

Otec a miminko

Ahoj holky. Mame skoro 4 mesicniho synka. Veskerou peci zastanu ja, protoze manzel se boji. Nerikam ze se nesnazi, ale max. si s nim povida, hraje, mazli, pripadne v nutnosti prebali jen pocuranou plenu a oblekne, ale jakmile zacne rvat nevi co s nim a neumi ho uspat nebo spis nema trpelivost vytrvat. Vzhledem k dnesni situaci musim jet na nakup a oba zustanou doma sami. Poslat muze tak polovinu neprinese i kdyz mu dam seznam. On z toho je nejisty a chce si zvat svoji matku, coz v tehle situaci neni vhodne a navic je to otec prece a musi to zvladnout :roll: je to vlastne poprve co budou doma sami a jsem taky nervozni, ale jen protoze nervozni je z toho i chlap :think: co si o tom myslite a mate nektera taky takovyho ktery se boji? Naucit se to prece musi. Maleho mu obleknu, nakojim, prebalim, to je asi max. jak muzu pomoct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Mudr.Mengele
21.3.20 11:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mame skoro 4 mesicniho synka. Veskerou peci zastanu ja, protoze manzel se boji. Nerikam ze se nesnazi, ale max. si s nim povida, hraje, mazli, pripadne v nutnosti prebali jen pocuranou plenu a oblekne, ale jakmile zacne rvat nevi co s nim a neumi ho uspat nebo spis nema trpelivost vytrvat. Vzhledem k dnesni situaci musim jet na nakup a oba zustanou doma sami. Poslat muze tak polovinu neprinese i kdyz mu dam seznam. On z toho je nejisty a chce si zvat svoji matku, coz v tehle situaci neni vhodne a navic je to otec prece a musi to zvladnout :roll: je to vlastne poprve co budou doma sami a jsem taky nervozni, ale jen protoze nervozni je z toho i chlap :think: co si o tom myslite a mate nektera taky takovyho ktery se boji? Naucit se to prece musi. Maleho mu obleknu, nakojim, prebalim, to je asi max. jak muzu pomoct :nevim:

To chce čas taky jsem takovej býval

• Nahlásit
  • Citovat
1246
21.3.20 11:08

Jo, u některých mužů je to normální, bojí se, Aby miminku nějak neublížili, nebo něco neudělali špatně.. Já bych mu tu matku dovolila, bude klidnější..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mudr.Mengele
21.3.20 11:09
@Beckyttine5 píše:
Jo, u některých mužů je to normální, bojí se, Aby miminku nějak neublížili, nebo něco neudělali špatně.. Já bych mu tu matku dovolila, bude klidnější..

Svatá pravda :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1246
21.3.20 11:09

Nebo jed, až Ti mimčo usne, do hodinky budeš zpátky a malý to v klidu prospi a všichni budete více v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 11:14

@Beckyttine5 Ja se treba nebojim, ze by se neco stalo, ze by to nezvladl, boji se o nej stejne jako ja, ale spis, ze manzel nevydrzi napr. rvani, ze chce spat nebo knourani, ze se nudi a necha ho plakat, protoze nerozumi jeho potrebam, nacož maly neni zvykly. Je to blby no tahle doba. Kdyz ja ctim narizeni a nepoustim sem ani svou mamku, natož jeho, ktera jezdi po vsech na kafčo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.20 11:15

@Beckyttine5 jeste me napadlo flaknout mu ho spis na dvur do kocarku :D

• Nahlásit
  • Citovat
5656
21.3.20 11:16

Taky máme takového tatínka, ale naštěstí si nemá v plánu nikoho zvát na pomoc i když mu to rodina nabídla, ale s uspanim problém nemá. Za 2 dny se dětem věnuje tak že si s nimi spíš hraje ale nějak extra mi to nevadí, nemám ho doma od toho aby lítal kolem decek, jsem ráda že vůbec v téhle situaci domů dojel :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mudr.Mengele
@Anonymní píše:
@Beckyttine5 Ja se treba nebojim, ze by se neco stalo, ze by to nezvladl, boji se o nej stejne jako ja, ale spis, ze manzel nevydrzi napr. rvani, ze chce spat nebo knourani, ze se nudi a necha ho plakat, protoze nerozumi jeho potrebam, nacož maly neni zvykly. Je to blby no tahle doba. Kdyz ja ctim narizeni a nepoustim sem ani svou mamku, natož jeho, ktera jezdi po vsech na kafčo :nevim:

Tak to je jiná to bych ju taky nepouštěl

• Nahlásit
  • Citovat
1246
@Anonymní píše:
@Beckyttine5 Ja se treba nebojim, ze by se neco stalo, ze by to nezvladl, boji se o nej stejne jako ja, ale spis, ze manzel nevydrzi napr. rvani, ze chce spat nebo knourani, ze se nudi a necha ho plakat, protoze nerozumi jeho potrebam, nacož maly neni zvykly. Je to blby no tahle doba. Kdyz ja ctim narizeni a nepoustim sem ani svou mamku, natož jeho, ktera jezdi po vsech na kafčo :nevim:

Tak jed, až malý usne.. Až bude větší, tak se manžel začne zapojovat víc.. Hodně mužů čeká, až je dítě 2+

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 11:17

Porad mu opakuju ze to zvladne, aby si veril. Kdyby si to zkusil, treba zjisti, ze to vlastne v pohode na tu chvilku zvladne :D

• Nahlásit
  • Citovat
2417
21.3.20 11:22

Muj chlap to mel uplne stejne, neprijde mi to divne :nevim: jak dlouho jsi na nakupu? hodku ci dve? jed az usne a ono to nejak dopadne. max je najdes v slzach oba :hug: matku bych nepovolavala. co pomaha kdyz maly place? muze ho treba houpat v lehatku, chovat na houpacim mici tu chvilku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8575
21.3.20 11:26
@Anonymní píše:
Porad mu opakuju ze to zvladne, aby si veril. Kdyby si to zkusil, treba zjisti, ze to vlastne v pohode na tu chvilku zvladne :D

Přijde mi, že z manžela děláš tak trochu troubu :think: Na nákup nemůže, protože by ti nedonesl vše, i když mu dáš seznam, nechat ho doma s miminem, je taky drama, co když to nezvládne? A co by jako neměl zvládnout? Tak jdi na nákup, až malý usne a je klid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12105
21.3.20 11:49

Pro me uplne nepochopitelne. Manzel se staral o 5denni mimino uplne v pohode. I pro me to bylo preci nove. Urcite to zvladne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15060
21.3.20 12:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mame skoro 4 mesicniho synka. Veskerou peci zastanu ja, protoze manzel se boji. Nerikam ze se nesnazi, ale max. si s nim povida, hraje, mazli, pripadne v nutnosti prebali jen pocuranou plenu a oblekne, ale jakmile zacne rvat nevi co s nim a neumi ho uspat nebo spis nema trpelivost vytrvat. Vzhledem k dnesni situaci musim jet na nakup a oba zustanou doma sami. Poslat muze tak polovinu neprinese i kdyz mu dam seznam. On z toho je nejisty a chce si zvat svoji matku, coz v tehle situaci neni vhodne a navic je to otec prece a musi to zvladnout :roll: je to vlastne poprve co budou doma sami a jsem taky nervozni, ale jen protoze nervozni je z toho i chlap :think: co si o tom myslite a mate nektera taky takovyho ktery se boji? Naucit se to prece musi. Maleho mu obleknu, nakojim, prebalim, to je asi max. jak muzu pomoct :nevim:

rekla bych, ze je nejvyssi cas, aby se zacal taky starat. Ja meho chlapa zaucila hned od porodnice. Umi nakrmit, prebalit, vykoupat, uspat. V noci k malemu i vstane.

Kdyz ho mel poprve vykoupat, taky na mne zkousel, ze se boji a nevi. Tak jsem mu trpelive ukazala jak a bylo. Povetsinou teda ale stejne koupeme spolecne, jeden hlida hlavu, aby se maly nenapil vody a druhy umyva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama