5denní embryo termín porodu

98
1.10.20 14:33

5denní embryo termín porodu

Ahoj :)

Včera mi bylo zavedeno 5 denní zamražené embryjko (měla jsem smůlu a v době, kdy měl být ET jsem byla v karanténě a tak se musel týden počkat).Ačkoliv stále nevím, jak to dopadlo, zajímá mě, jak se v tomto případě dá počítat předpokládaný TP? Ještě jedna věc, že již 3 měsíce jsem neměla menstruaci, protože bez konkrétních léků nemenstruuji a kvůli stimulaci mi je vysadili, tudíž nejsem schopná díky ní určit TP. Mražáčky mi tam prostě šoupli 5 dní po braní progesteronu.
Díky za všechny tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7849
1.10.20 14:51

@StudentkaPK :mavam:
Taky jsem po KET, momentalne 18tt… TP mam vypocitany podle posledni ms a druhy podle prvotrimes. screeningu..

Nejak nechapu ten postup u Tebe :nevim: 3m jsi bez ms a i presto ti udelali KET? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16873
1.10.20 14:52

Odečti ode dne transferu cca 10 dní a zadej to do těhotenské kalkulačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16873
1.10.20 14:55
@Alexandraf píše:
Taky jsem po KET, momentalne 18tt… TP mam vypocitany podle posledni ms a druhy podle prvotrimes. screeningu..Nejak nechapu ten postup u Tebe :nevim: 3m jsi bez ms a i presto ti udelali KET? 8o

Pokud se berou hormony, tak je úplně jedno zda menstruuješ a jaký je cyklus. U žen, co nemají ovulaci, se to dělá stejně. Ket se řídí výškou sliznice a hormony se dodají externě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
1.10.20 14:57

Počítá se den transferu minus 19 dní a to je jakoby první den MS. Je to jako u přirozeného cyklu 14 dní do ovulace a 5 dní stáří embrya. Takže si do kalkulačky můžeš dát 11.9. a vyhodí ti to přibližné stáří těhotenství a termín porodu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
1.10.20 14:59

Ale ber to jen orientačně, prcek si stejně poroste více méně vlastním tempem a pak se ti to na 1. screeningu může o pár dní posunout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
1.10.20 14:59
@Alexandraf píše:
Taky jsem po KET, momentalne 18tt… TP mam vypocitany podle posledni ms a druhy podle prvotrimes. screeningu..Nejak nechapu ten postup u Tebe :nevim: 3m jsi bez ms a i presto ti udelali KET? 8o

Otěhotnět může z KET i žena po přechodu. Sliznice se nastaví hormony.

@StudentkaPK
Pokud jsi měla včera vloženou blastocystu (5denní), pak v přirozeném cyklu bys v případě otěhotnění byla 4+5tt a termín porodu: Časové rozmezí pro porod v termínu (38+0 až 42+0)
22. 05. 2021 až 19. 06. 2021

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
1.10.20 15:04

@Pajik 76
To přeci nemůže byt jeden den po trasnferu 4+5. Je jako žena v přirozeném cyklu 20.DC, kdy teprv blastocysta doputovala do dělohy a uhnizďuje se :mavam: přibližně za 10 dní bude mít teprve pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
1.10.20 15:08
@yogina píše:
@Pajik 76
To přeci nemůže byt jeden den po trasnferu 4+5. Je jako žena v přirozeném cyklu 20.DC, kdy teprv blastocysta doputovala do dělohy a uhnizďuje se :mavam: přibližně za 10 dní bude mít teprve pozitivní test.

Je 4+5tt.
Počítá se od prvního dne menstruace, tak jako u přirozeného cyklu.
https://www.maminkam.cz/…a-kalkulacka#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
1.10.20 15:09

@StudentkaPK
Jo a jinak existují na netu kalkulačky, kde zadas den transferu a staří embrya a taky ti to vypočítá, například tady
https://www.princetonivf.com/…e-calculator

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
1.10.20 15:10

@Pajik 76
To určitě ne, viz můj odkaz výše, který počítá termín dle data transferu. Ve 4+5 už by musela mít týden pozitivní test a byl by možná vacek na ultrazvuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
1.10.20 15:13

@yogina super, díky, zkusila jsem a vychází mi to 18. 6. a že jsem 2+6tt. Nedělám si plané naděje a budu doufat, díky holky :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
1.10.20 15:14

@StudentkaPK
Jj 2+6 sedí. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
1.10.20 15:16
@yogina píše:
@Pajik 76
To určitě ne, viz můj odkaz výše, který počítá termín dle data transferu. Ve 4+5 už by musela mít týden pozitivní test a byl by možná vacek na ultrazvuku.

A kolik Ti to teda u ní vyhodilo???
Tak bude asi 3+5 nebo 3+4tt.
Ono je to jedno dokud nebude mít pozitivní test.
Jen že se to počítá od prvního dne menstruace, tak už vlastně v době ovulace jsi ve druhém týdnu. Se to počítá jakoby od začátku zrání folikulu.
Mě se to do tvého odkazu nechce dávat, tak to zkus Ty nebo zakladatelka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
1.10.20 15:18

@Pajik 76
Už jsme to udělaly obě, je 2+6 a sedí to přesně na to, co píšeš s tou ovulací ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama