6 měsíců často se kojí v noci, přes den méně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milackova84
Stálice 87 příspěvků 22.10.18 09:21
6m a často se kojí v noci, přes den míň

Ahoj. Mám miminko 6,5m, je kojena, příkrmy jsme začali od UK.4m. Hezky jedla od začátku, spala skoro celou noc do toho 4m. Prikrmy bastila dobře tak do toho 6m, zacali růst zuby, které Teda údajně rostou už měsíc a pořád nic. Ale otázka a dotaz. Proste teď už nechce skoro 3 týdny nic jist. Zavře pusu max 5× do pusy a konec. Ani moc to mlíčko nechce přes den, nic jiného také pít nechce, ale přijde večer a noc a to pije často :( jak ji nenásilně změnit aby se v noci tak nekojila? Někdy pije, někdy si jen cucne a duda. Dudlík si odbourává sama ve 3m.

Reakce:

KarotkaGreen
Stálice 82 příspěvků 22.10.18 09:50

Ahoj, srovná se to samo. Já jsem byla taky happy, když jsme začali s příkrmy, protože už mimi tolik neplakalo a kolem půl roku se to pořád měnilo. Někdy chtěl víc mléka jindy zase příkrmy. Ohledně kojení je to těžké a pokud tě to hodně trápí, obrať se na laktační poradkyni nebo dětskou lékařku.

Jinak malej dudlík taky nechtěl a teď jsem ráda, že si ho vezme a neslintá všude kolem. :kytka:

milackova84
Stálice 87 příspěvků 22.10.18 09:54

@KarotkaGreen tak kojení mi nevadí, ale mám ještě jednu a ta, se budí do teď na mlíko cca 2× za nic plus na curani a pak je toho moc. Navíc si myslím že by třeba lépe jedla přes den, ale kdo ví. Díky :)

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 22.10.18 10:13

Budeš muset nenásilně změnit sebe a vydržet.Malej 10m.to má stejně ,přes den kojím cca 3× a do toho se ještě celej den cpe.A v noci vstavam 5-6×.Někdy pije,někdy dudlá někdy se chce jen přitulit.Časem to přejde.Pokud Tvoje malá přibírá,tak bych to neřešila.

milackova84
Stálice 87 příspěvků 22.10.18 10:48

@KarotkaGreen tak kojení mi nevadí, ale mám ještě jednu a ta, se budí do teď na mlíko cca 2× za nic plus na curani a pak je toho moc. Navíc si myslím že by třeba lépe jedla přes den, ale kdo ví. Díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >