Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj, srovná se to samo. Já jsem byla taky happy, když jsme začali s příkrmy, protože už mimi tolik neplakalo a kolem půl roku se to pořád měnilo. Někdy chtěl víc mléka jindy zase příkrmy. Ohledně kojení je to těžké a pokud tě to hodně trápí, obrať se na laktační poradkyni nebo dětskou lékařku.
Jinak malej dudlík taky nechtěl a teď jsem ráda, že si ho vezme a neslintá všude kolem. ![]()
@KarotkaGreen tak kojení mi nevadí, ale mám ještě jednu a ta, se budí do teď na mlíko cca 2× za nic plus na curani a pak je toho moc. Navíc si myslím že by třeba lépe jedla přes den, ale kdo ví. Díky ![]()
Budeš muset nenásilně změnit sebe a vydržet.Malej 10m.to má stejně ,přes den kojím cca 3× a do toho se ještě celej den cpe.A v noci vstavam 5-6×.Někdy pije,někdy dudlá někdy se chce jen přitulit.Časem to přejde.Pokud Tvoje malá přibírá,tak bych to neřešila.
@KarotkaGreen tak kojení mi nevadí, ale mám ještě jednu a ta, se budí do teď na mlíko cca 2× za nic plus na curani a pak je toho moc. Navíc si myslím že by třeba lépe jedla přes den, ale kdo ví. Díky ![]()