Reklama

7 měsíční miminko se dlouho kojí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 236 příspěvků 27.07.18 18:14
7 měsíční se dlouho kojí

Ahoj, dcera 7 měs. se už od narození kojí třeba 3/4 hodiny, nebo hodinu, mléko jí teče jen chvilkama. znamená to, že mám málo mléka?

• je normální, že jsou dny kdy mi skoro vůbec nechce pít?
  • na příkrmy mi neotvírá pusinku taky, je to strašný nejedlík. má někdo taky takového nejedlíka?
  • co vám pomohlo když jste ztrácely mléko?

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 7 měsíců: Všechno chce ochutnat

Reklama

Reakce:

Tarjei
Závislačka 3825 příspěvků 27.07.18 18:19

asi si to holka užívá, pokud přibírá, vše je v pořádku…vůbec bych to neřešila, nejsou všechna kojení podle jedný tabulky :)

Tarjei
Závislačka 3825 příspěvků 27.07.18 18:20

hlavně to chce být v klidu, adrenalin krom jinýho i blokuje oxytocin…

aduska912
Kecalka 236 příspěvků 27.07.18 18:21

@Tarjei spíš mám pocit,že jí nec neteče a proto to tak dlouho trvá

Tarjei
Závislačka 3825 příspěvků 27.07.18 18:22

@aduska912 přibírá?

aduska912
Kecalka 236 příspěvků 27.07.18 18:23

@Tarjei zatím jo,i když nic extra.asi do půl roku 150 g/týdně a ted v průměru 100 g týdně

Tarjei
Závislačka 3825 příspěvků 27.07.18 18:26

@aduska912 každý dítě je jiný…můj nejstarší je žrout, nejmladší zas působí, že ho jídlo spíš obtěžuje…jestli normálně čůrá a kaká a přibírá, vůbec se nestresuj.

Helileli
Závislačka 2774 příspěvků 27.07.18 18:32

A jak přibírala prvních šest měsíců? Protože ze vzduchu to určitě nebylo.
Spíš bych řekla, že prso má jako dudlík.
Co se týká prikrmu, tak mladší syn jim nejdřív taky moc nedával, musela jsem je hodně ředit a ve všem musel být banán, aby to jedl.

modravlocka
Stálice 90 příspěvků 27.07.18 20:14

Mám podobnou dceru s tim rozdílem, že ji „stačí“ pulhodina. Nemyslím, že je to nedostatkem mléka, spis je slečna tak trochu labužnice. ;)

Schíza008
Stálice 77 příspěvků 31.07.18 23:39

Tak pokud je dcerka celkově spokojená, přibírá, tak bych se tím tak nestresovala. Každé dítě je opravdu jiné, nelze dávat do tabulek. Na udržení mléka, zvýšení laktace je právě potřeba, co nejčastěji přikládat, odsávat, odstříkávat, hodně pít, kvalitně jíst a samozřejmě se co nejméně stresovat, ale to se někdy lehko řekne že..Pokud ti malá zkrátka někdy odmítá pít, určitě je třeba, prsa stimulovat právě tím odsáváním (ideálně elektrickou odsávačkou). Ještě mě pak napadá, vyzkoušet nějaká homeopatika, nějaké druhy jsou dostupné běžně v lékárnách, samozřejmě lze i navštívit homeopata, ale to už je věc názoru. Samozřejmě jednou za čas mají některá miminka také bojkoty, spurty, ale u toho se obvykle hodně vztekají, není to jen o tom, že nechtějí pít. Pokud tě to nějak více trápí, můžeš zkusit i nabídnout UM, ale pro udržení kojení to není vždycky ideální řešení (zejména pak z lahvičky).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama