7 nemoc a její následky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mariánka 01
Nováček 6 příspěvků 12.07.19 17:43
7 nemoc a její nasledky

Dobrý den, mám dotaz prodělal jsme nemoc ruka noha pusa. Pupínky již mizí přesto přetrvává pořád únava a dosti nepříjemné zažívací problémy. Také bolí svaly. A já se ptám je to možné že je to po té nemoci? Syn 2,5roku nechce moc jist nebo jinak chce všechno ale ode všeho sní jen kousek potom ho bolí bříško a hrozně krká. Krká prakticky po všem. Já jsem na tom podobně. Je to již 10 dní a pořád se z toho nemůžeme vyhrabat. Je to opravdu chřipka akorát s pupínky? Zvyšujeme imunitu a podáváme probiotika. Omlouvám se za snad hloupé otázky ale už jsme zoufalí.

Reakce:
Lu1234
Kecalka 433 příspěvků 1 inzerát 12.07.19 17:49

@Mariánka 01 měli jsme to všichni 3. Ještě po odeznění pupínků pálily dlaně a chodidla, manželovi pak ještě slezly nektere nehty a úplně v pořádku byly nehty až za půl roku. Byl to hnus a prý se to nijak neléčí…

Mariánka 01
Nováček 6 příspěvků 12.07.19 17:52

@Lu1234 vypadalo to jako lepra:sleepy:. A může to rozhodit i žaludek? Mě totiž nasadili ant. Na crp méně než 5.klacid 500.brala jsem jen 4dny. Spíš mi jde o to že pořád máme chřipkové příznaky. Bolest svalů nevolnost únava už ztrácím naději že se z toho vyhrabem :(

Lu1234
Kecalka 433 příspěvků 1 inzerát 12.07.19 18:01

@Mariánka 01 my jsme měli napřed teploty, chřipkové příznaky, pak se vysypala vyrážka jako kopřivka - malé červené pupínky těsně vedle sebe, až se slévaly do skvrn. Trochu to oteklo, pak to pálilo, manžela to vyloženě bolelo, že nemohl chodit. Nakonec se oloupala kůže - manželovi úplně komplet silná vrstva na rukou a nohou, mně místy puchýře, dcera jen sem tam flíček. A nakonec ty nehty, ale to měl jenom manžel, byl na tom z nás celkově nejhůř. Antibiotika jsme neměli a prý se na to ani nedávají, při crp 5 mi to přijde jako nesmysl. Davali jsme jen paralen na teplotu.

Lu1234
Kecalka 433 příspěvků 1 inzerát 12.07.19 18:02

@Mariánka 01 celé to trvalo asi 10 dní. Jestli máte pochybnosti, zajděte k lékaři :kytka:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 12.07.19 18:24

My jsme s manželem trpěli 3 týdny… pak jsem zjistila, ze jsem těhotná… měli jsme oba strašné bolaky na nohách, kdy nám pak slezla kůže na celých ploskach. To stejné jsem měla na rukách a manžel místo rukou v puse snad milion aftu… nemá syn afty? Ze by ho to bolelo? Jinak zažívací problémy jsme neměli, ale hnus je to pěkný, pozitivní je, ze prý je to jen jednou :) neteře, od kterých jsme to chytli, tak ty měly akorát par růžových flicku na rukách. Na v největší krizi nemohla ujít ani metr, je to fakt hnus :poblion:

Mariánka 01
Nováček 6 příspěvků 12.07.19 18:26
7nemoc

Byli jsme prý je to normální, je to pěkná srač.. :rolling_eyes:Mám děti 3a tohle je snad nejhorší a nejdelší nemoc. Děkuji moc moc jste mi pomohla:heart_eyes:

Mariánka 01
Nováček 6 příspěvků 12.07.19 18:29
7 nemoc a její nasledky

@Verurizeckova afty jsme měli oba dva. Teď již ne. Jen ta únava bolest svalů a žaludek přesně jako po chřipce. Děkuji za odpověď jste moc hodná :kytka:

Váš příspěvek
Reklama