Miminko 8. měsíců a úraz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caira1991
Povídálka 35 příspěvků 04.05.18 11:56
8.mesicu úraz

Prosim citim se fakt hrozne. Opustila jsem pritele s miminkem choval se ke me hnusne.ted pred 2 tydny mi napsal ze me nemýni videt za cenu toho aby videl maleho.ze bud ho bude mit furt a nebo vubec.
Jenze maly mel ted uraz na rucicce jeden prstik si porezal a druhy ma ustipnutou kustku u vrchu. fakt malinko ale ma to zafixovane.
A ja nevim mam to jemu tatovi dat vedet?
jen se bojim ze me seřve ze sem neschopna coz si i tak myslim ja o sobe ze sem vice neuhlidala maleho :( a ze by treba na me nekoho poslal.co mam delat? uz tak je mi hrozne. prominte ted tu plaču a je mi aj jasny ze mi nadáte

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 04.05.18 11:58

Nevidim duvod mu to rikat. Clovek, ktery by mi vyhrozoval, by u me mel zavrene dvere.

caira1991
Povídálka 35 příspěvků 04.05.18 12:00

A co kdyz se to dozví a bude hrůza? upee se třepu co bude. a ke všemu si vyčitam to co se stalo malickymu.

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 04.05.18 12:05
@caira1991 píše:
A co kdyz se to dozví a bude hrůza? upee se třepu co bude. a ke všemu si vyčitam to co se stalo malickymu.

A co jako, zbije te? Tak zavolej policii. Stalo se stalo, ted uz si das pozor. Deti mivaji urazy. Nemuzem jim stat porad za zadkem. :hug:

s.y.p.t.a
Kecalka 421 příspěvků 04.05.18 12:08

S takovým přístupem bych spíš preferovala, aby ho neměl vůbec, když už ti dává taková ultimáta. Jestli byl na tebe hnusný, můžeš zaručit, že bude hodný na malého? Neboj se, úrazy se prostě stávají. Kluci bývají živější a i když se člověk snaží, občas nějaké té příhodě nezabrání. Jak mi říkala jedna lékařka, když jsem byla se synem kvůli úrazu v nemocnici, že děti jsou vždy rychlejší než rodiče. Nic bych svému bývalému příteli neříkala.

caira1991
Povídálka 35 příspěvků 04.05.18 12:08

Né nasilník on neni.spis jen psychicky vydírá.
Toz ja vim ze myvaji urazy.ale ne takove a u tak malinkeho.sem spatna ze sem to neohlídala.

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 04.05.18 12:12
@caira1991 píše:
Né nasilník on neni.spis jen psychicky vydírá.
Toz ja vim ze myvaji urazy.ale ne takove a u tak malinkeho.sem spatna ze sem to neohlídala.

Takze hovado co si honi ego na zenske. Pekny ubozacek.
Nenech se vydeptat. Nejsi spatna, hele muj mi ve 3 letech spadl z 1,5m zidky, nastipnul si klicni kost. Predni zub ma uz taky ustiplej. Sousedi maji dvojcata a na pohotovosti byli uz nekolikrat. Ten jeden ma vyrazene oba predni zuby. To se proste stava. :hug:

caira1991
Povídálka 35 příspěvků 04.05.18 12:12

Jen se aj bojim ze co kdyz se zrovna ozve a uvidi to. a nadá mi.
Doted sem se mu vzdy ozyvala ja aby ho videl kdy mam dojit a tak.ale potom co napsal po jeho krtinach " TO BYLA POSLEDNI VEC CO SEM PRO TEBE UDELAL, MAS TO COS CHTELA TAK MI DEJ POKOJ, KDYZ NECHCES NIC ZMENIT TAK SMULA, PRIPRAVILAS ME O MALEHO RIKAM TI TO PO STE! NEBUDU S TEBOU JEN KVULI TOMU ABYCH HO MOHL VIDET.NE! sem se mu uz neozvala.uz je to 2tydny.

s.y.p.t.a
Kecalka 421 příspěvků 04.05.18 12:13

Už si nic nevyčítej, stávají mnohem horší úrazy. Psychicky se vydírat nenech, řekni, že malý je zatím moc maličký na to, aby byl bez tvé přítomnosti, že je na tebe fixovaný.

s.y.p.t.a
Kecalka 421 příspěvků 04.05.18 12:14

@caira1991 Myslím, že je dobře udělala, že ses mu už neozvala. Má chování řeznického psa.

caira1991
Povídálka 35 příspěvků 04.05.18 12:17

Toz ja vim ale né hen zlomenina u 8.mesicniho chlapecka. Je mi hrozne.
A nemam spis povinnost mu to hlásit?

caira1991
Povídálka 35 příspěvků 04.05.18 12:29

Toz on s nim ani sam nechtel byt.je aj kojeny plne. takze to nehrozí. ale aj sem mu rikala at si ho vezme do kocarku povozit.nic mi na to nerekl a jen bylo videt ze je nasrany.ze sem proste odesla. znicila mu zivot.prej nic neudelal tak hrozneho ze me nebil a nepodvadel tak to mam pry urovnat.:( to je taky dokola furt ceka ze dolezu.

Ariadne
Echt Kelišová 8601 příspěvků 04.05.18 13:20

Po ty jeho sms ybch se na nej vybidla. Nemas povinnost nic hlasit a kvuli urazu ti dite nevezmou. Jen placa hubu.

caira1991
Povídálka 35 příspěvků 04.05.18 13:27

A to mi ta zdr. sestra jeste rikala. a to ste si nemohla dat vetsi pozor.
Sem tam aj plakala.se na me divali hrozne.
A nemuze se stat aj nic malemu kdyz tak malinky a uz musel na rentgen.?

Alkata
Kecalka 422 příspěvků 04.05.18 13:52

Nic se mu nestane. Nedělali mi rtg kdyby ta dávka radiace pro nej byla moc. Nehody se stavaji. Dítě nesmis pustit z oči ani na par vteřin. Tohle je jeste ok. Stávají se horší veci. Nevratné veci. Tolika lidem uz dítě vypadlo z okna například… dávej na nej pozor. Musis.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama