Detektor pádu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

OlgaPet
Nováček 2 příspěvky 17.04.18 20:48
Detektor pádu

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušennost s nějakým přístrojem, který detekuje pády. Mojí mamince je 80 let, začala často padat a bez cizí pomoci se těžko zvedne. Většinou jsem někde poblíž, ale nejsem schopna být v bezprostřední blízkosti maminky 24hod. Nemyslím náramky nebo přívěšky s tlačítky, které by musela zmáčknout, ale vyloženě něco, co samo aktivuje volání nebo pošle SMS přímo mě a ne na asistenční službu.

Reklama

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 140 příspěvků 17.04.18 21:03

Dobrý den,
našla jsem na internetu toto http://www.sos-asistent.cz/. Ale zkušenosti s tím nemám.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33542 příspěvků 18.04.18 11:55

@OlgaPet je sluzba, ktery ti do byt naisntaluej do nekterych dveri nejaky snimac a monitoruje, jestli jimi v predem danem casovem obdobi nekdo obcas projde - kdyz ne, tak volaji, kdy se nedovolaji, jedou. Nevim ale vubec, jak se to jmenuje.

OlgaPet
Nováček 2 příspěvky 23.04.18 22:56

Díky za vám pomoc, včera jsem konečně našla to, co jsem měla namysli - https://www. zabezpecovaci-zarizeni. cz/GSM-system-privolani-pomoci-seniorum/gsm-scp-helper/konfigu­rovatelny-gsm-system-pro-privolani-pomoci-scp-helper-pro-[cfg160] Toto zařízení není spojeno s žádnou asistenční službou, ale je na simkartu a informuje vás přímo do vašeho telefonu :D :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama