Reklama

Říznutí do kloubu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andula Šafářová
Nováček 4 příspěvky 12.04.18 23:22
Říznutí do kloubu

Dobrý večer,
V neděli večer (4 dny zpět) jsem se řízla do kloubu pravé ruky.. krve ze mě teklo jak z vola :D a první co tak jsem se snažila zastavit krev a Nepomyslela na to, že bych okamžitě měla sundat zásnubní prsten. Proud krve jsem zastavila tak po 10 minutách, ale lehce to krvácelo ještě pár hodin poté. Do hodiny se mi udělala krevní sraženina, která vystříkla a v zápětí se mi udělala další.. ta se do večera vstřebala, ale prst natekl a zmodral… nemohla jsem s ním pohnout a na druhý den jsem v něm cítila brnění a lehce mi otekly i ostatní prsty okolo něj… v úterý mi to nedalo a šla jsem k doktorovi, tam mi prsten přes ten kloub sundali a udělali rentgen, který byl asi OK :nevim: ani žádná infekce.. jen mi dali hojivou náplast a poslali mě domů s nepohyblivým prstem :zed: nachvíli se mi ulevilo a rána se zcelila, jenže do rána mě začala hrozně bolet celá ruka.. okolní prsty až do zápěstí a až do loktu.. s prstem nemůžu pohnout ať se snažím jak chci. Na špičkách prstů cítím brnění a v zápěstí tupou bolest.. vůbec si nevím rady co teď.. jestli mám poškozené šlachy, nervy, zánět.. :nevim: žiju v zahraničí a do ČR letím 17.4. Tak nevím jestli to mám do té doby vydržet :nevim: poraďte mi prosím, jsem sochařka a nemůžu mít trvalé následky :,( přikládám foto hodinu po „zastavení“ krvácení, foto modrého prstu a foto po sundání prstenu..

Příspěvek upraven 12.04.18 v 23:38

Reklama

Reakce:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 12.04.18 23:30

Foto nevidím ale je to divné určitě bych neodkladala návštěvu - vypadá to jako zánět nebo poranění úponu šlach a to se musí řešit co nejrychleji

Andula Šafářová
Nováček 4 příspěvky 12.04.18 23:44

@Sofierules
Pardon už jsem fotky doplnila :)
Musela bych znovu na pohotovost (nemám tady obvodního lékaře) a je mi blbé tam jít znovu a taky mám trochu respekt z těch doktorů.. prsten mi dolů rvala recepční, myslím, že ani ruce si neumila a za celou dobu mi tu ránu ani jednou nevydenzifikovali :lol: tak nevím jestli by mělo nějaký efekt tam znovu jít :? Aby mi jen neřekli, že si vymýšlím, že rentgen je v pořádku :zed:

Příspěvek upraven 13.04.18 v 04:27

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 12.04.18 23:49

@Andula Šafářová mazej k doktoru, to nevypadá dobře.

Andula Šafářová
Nováček 4 příspěvky 13.04.18 00:26

Už nemůžu pohnout ani s jedním prstem, tak snad to do zítra k doktorovi vydrzim :think:

araw
Neúnavná pisatelka 16581 příspěvků 13.04.18 06:18
@Andula Šafářová píše:
Už nemůžu pohnout ani s jedním prstem, tak snad to do zítra k doktorovi vydrzim :think:

Holka, tohle není prdel, měla jsi dávno zajít jinam. To není normální rána. Nemáte tam jen jednoho doktora, ne? :?

araw
Neúnavná pisatelka 16581 příspěvků 13.04.18 06:20

Omyl, dvakrat

sediza
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 13.04.18 07:17

K jinému lékaři. Na chirurgii.

Tunrida
Hvězda diskuse 47152 příspěvků 13.04.18 07:22

Ty woe a mazej 8o Už ať jsi tam.

Petruna21
Echt Kelišová 9840 příspěvků 13.04.18 07:37

Určitě bych šla hned k doktorovi tohle nevypadá dobře :think:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 13.04.18 07:54

Novičok s gangrénou tu ještě nebyl. :think:

alifie
Extra třída :D 12477 příspěvků 13.04.18 09:01
@Andula Šafářová píše: … za celou dobu mi tu ránu ani jednou nevydenzifikovali

8o Tak to může být zánět jak prase. S tím bych si nezahrávala, bez po řádné péče by to nakonec mohlo skončit amputací. :think:

sediza
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 13.04.18 17:00

Dejte nám vedet, co Vám řekli u doktora.

toma0105
Stálice 56 příspěvků 77 inzerátů 14.04.18 21:08
@Andula Šafářová píše:
Dobrý večer,
V neděli večer (4 dny zpět) jsem se řízla do kloubu pravé ruky.. krve ze mě teklo jak z vola :D a první co tak jsem se snažila zastavit krev a Nepomyslela na to, že bych okamžitě měla sundat zásnubní prsten. Proud krve jsem zastavila tak po 10 minutách, ale lehce to krvácelo ještě pár hodin poté. Do hodiny se mi udělala krevní sraženina, která vystříkla a v zápětí se mi udělala další.. ta se do večera vstřebala, ale prst natekl a zmodral… nemohla jsem s ním pohnout a na druhý den jsem v něm cítila brnění a lehce mi otekly i ostatní prsty okolo něj… v úterý mi to nedalo a šla jsem k doktorovi, tam mi prsten přes ten kloub sundali a udělali rentgen, který byl asi OK :nevim: ani žádná infekce.. jen mi dali hojivou náplast a poslali mě domů s nepohyblivým prstem :zed: nachvíli se mi ulevilo a rána se zcelila, jenže do rána mě začala hrozně bolet celá ruka.. okolní prsty až do zápěstí a až do loktu.. s prstem nemůžu pohnout ať se snažím jak chci. Na špičkách prstů cítím brnění a v zápěstí tupou bolest.. vůbec si nevím rady co teď.. jestli mám poškozené šlachy, nervy, zánět.. :nevim: žiju v zahraničí a do ČR letím 17.4. Tak nevím jestli to mám do té doby vydržet :nevim: poraďte mi prosím, jsem sochařka a nemůžu mít trvalé následky :,( přikládám foto hodinu po „zastavení“ krvácení, foto modrého prstu a foto po sundání prstenu..
Úraz nezávidím, vúbec to nevypada pěkně, jak jste nakonec dopadla, byla jste u dr.?

Andula Šafářová
Nováček 4 příspěvky 22.05.18 20:44

Nakonec se to zlepšilo, tak jsem si řekla, že těch pár dní do ČR počkám… a než jsem stihla zajít k doktorovi v ČR, tak už to vypadalo dobře, tak jsem nechtěla otravovat, ale 14 dní jsem to ještě měla modré a nateklé.. teď už prst vypadá dobře.. mám tam jen asi nějakou sraženinu a když se do něho jen lehce bouchnu (nebo přes něj přejedu), tak to bolí jak kdyby mi kladivem drtili kosti :mrgreen:
(asi ty nervy udělaly svoje…)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama