Dcera a chilli oříšky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Murka
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 12:25
Dcera a chilli oříšky

Ahoj, čtyřletá dcera potají snědla asi hrst oříšků. Jak je jedla potají (oříšky normálně jíme, ale ne před obědem a dcera nedostává ty s chilli), tak si její nenažraná tlamička nevšimla, že jsou s chilli. Teď za mnou přilítla, že ji pálí pusa, oči, nos. Protřela si rukama od oříšků oči. Dala jsem ji napít mléka, takže pusa už prý lepší, ale co s obličejem? Zatím jsem omyla teplou vodou, ale lepší to prý není.
Mimochodem, je to dobrý způsob, jak pročistit dutiny.

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20503 příspěvků 15.04.18 12:28

Ty jo, krom opláchnutí asi nic neuděláš. Bude to muset přežít a příště si dá bacha… :D Hlavně dobře opláchnout ruce (mýdlem i nehty kartáčkem, aby za nimi nebyly zbytky koření), ať si to pořád dál nezanáší.

Murka
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 12:32

Ruce jsem vydrbala kartáčkem celé, ať ví holka zač je toho loket :D Oči jsem ji prokapala kapkama. Má zákaz sahat si na obličej. Posmrkala už krabičku kapesníků, aspoň si pročistí dutiny :D

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 15.04.18 13:10

@Murka Maximalne ji kapni nejake kapky do oci.

prekvapenana2
Kecalka 291 příspěvků 15.04.18 13:21

Oplachni ji obličej mlikem ;) mě to tuhle docela pomohlo

Pipet
Generální žvanilka 24197 příspěvků 15.04.18 13:34

Ta pálivá látka je rozpustná v tucích, proto trochu pomůže to mlíko.
Namazala bych jí ruce a obličej olejem/máslem/sá­dlem, chvíli nechala a pak umýt.
Jen mýdlo je k ničemu, moc nepomůže.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 15.04.18 13:57

Opláchnout a ono to přejde co víc dělat :)

Murka
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 15:14

Už je dobrá. Jen ještě kapeme do očí. A nakonec se z těch oříšků pozvracela. No jestli ji to stálo za to…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >