Dcera a chilli oříšky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 15.04.18 12:25
Dcera a chilli oříšky

Ahoj, čtyřletá dcera potají snědla asi hrst oříšků. Jak je jedla potají (oříšky normálně jíme, ale ne před obědem a dcera nedostává ty s chilli), tak si její nenažraná tlamička nevšimla, že jsou s chilli. Teď za mnou přilítla, že ji pálí pusa, oči, nos. Protřela si rukama od oříšků oči. Dala jsem ji napít mléka, takže pusa už prý lepší, ale co s obličejem? Zatím jsem omyla teplou vodou, ale lepší to prý není.
Mimochodem, je to dobrý způsob, jak pročistit dutiny.

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19833 příspěvků 15.04.18 12:28

Ty jo, krom opláchnutí asi nic neuděláš. Bude to muset přežít a příště si dá bacha… :D Hlavně dobře opláchnout ruce (mýdlem i nehty kartáčkem, aby za nimi nebyly zbytky koření), ať si to pořád dál nezanáší.

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 15.04.18 12:32

Ruce jsem vydrbala kartáčkem celé, ať ví holka zač je toho loket :D Oči jsem ji prokapala kapkama. Má zákaz sahat si na obličej. Posmrkala už krabičku kapesníků, aspoň si pročistí dutiny :D

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 15.04.18 13:10

@Murka Maximalne ji kapni nejake kapky do oci.

prekvapenana2
Kecalka 252 příspěvků 15.04.18 13:21

Oplachni ji obličej mlikem ;) mě to tuhle docela pomohlo

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 15.04.18 13:34

Ta pálivá látka je rozpustná v tucích, proto trochu pomůže to mlíko.
Namazala bych jí ruce a obličej olejem/máslem/sá­dlem, chvíli nechala a pak umýt.
Jen mýdlo je k ničemu, moc nepomůže.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 15.04.18 13:57

Opláchnout a ono to přejde co víc dělat :)

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 15.04.18 15:14

Už je dobrá. Jen ještě kapeme do očí. A nakonec se z těch oříšků pozvracela. No jestli ji to stálo za to…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >