8. týden těhotenství - radost i strach

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andys20
Povídálka 25 příspěvků 09.04.18 11:26
8tt radost i strach

Ahojky Holky maminky a těhulky
Mám takovej dotaz jsme v 8tt samozřejmě jako nedočkáva prvorodička sem šla k doktorovi už v 5tt kde mě vyšetřit vzal krev apod ale od té dobrý mi dělá jen ultrazvukové vyšetření holky kdy se kontroluje srdíčko miminka??:) neměl by to už vyšetřit záchvili začnu 9tt a nemám průkazku a ani to pořádné vyšetření no prosim prosim o radu je to v pořádku?? :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Lenka Sombergová
Stálice 53 příspěvků 09.04.18 11:30

Buď v klidu. Já dostala kartičku až kolem 12 tt.

Petruna21
Echt Kelišová 9238 příspěvků 09.04.18 11:30

@Andys20 Gratuluji :kytka: No já sem taky šla hned bud v klidu :lol: a když jsem tam šla tak jsem byla 5-6 tt za týden si mě pozval a už bylo srdíčko vidět, a těhotenskou průkazku jsem dostala až v 10 tt ale každý to má jinak uvidíš :)

lusy.lus
Kecalka 228 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 11:31

Je to v pořádku. Šla jsi tam opravdu brzy. Můj doktor dělá průkazku v 10tt.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8197 příspěvků 09.04.18 11:33

Průkazky jsem dostala ve 12tt. Kontroluje te uz a na něm uvidí srdeční akci a uložení plodu. Je to takto v pořádku

histep
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 09.04.18 11:33
@Andys20 píše:
Ahojky Holky maminky a těhulky
Mám takovej dotaz jsme v 8tt samozřejmě jako nedočkáva prvorodička sem šla k doktorovi už v 5tt kde mě vyšetřit vzal krev apod ale od té dobrý mi dělá jen ultrazvukové vyšetření holky kdy se kontroluje srdíčkomiminka??:) neměl by to už vyšetřit záchvili začnu 9tt a nemám průkazku a ani to pořádné vyšetření no prosim prosim o radu je to v pořádku?? :srdce:

Ale srdeční akce se vyšetřuje ultrazvukem. Čím jiným?

Příspěvek upraven 09.04.18 v 11:35

Martina84
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 09.04.18 11:35

No ja si vzpominám, že jsem prukazku u obou tehotenství dostala až nekdy v 16tt. Každý doktor to má jinak, ale v 8tt je jeste brzo. Srdecni akce se zjistuje ultrazvukovým vyšetřením.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 09.04.18 11:36

Bud hlavne v klidu, sla jsi brzy, ale taky jsem sla ;) srdicko moje dr videla v 7+5tt, ted uz by u tebe na utz melo byt videt :srdce: prukazku jsem dostala kolem 11tt tusim, kazdy dr dava jindy, nekdo treba po 1. screeningu ;) hlavne se nalad do pohody a uzivej si to :kytka:

Andys20
Povídálka 25 příspěvků 09.04.18 11:36

Dobře trochu jste mě holky uklidnili o tu průkazku mi ani tak nejde ale jak to že když sem byla v 7tt na kontrole tak mi nekontroloval to srdíčko :srdce: holky holky lepší usnout a zbudit se 1před porodem to jsou nervy :D a děkuji děkuji děkuji :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 09.04.18 11:38

@Andys20 tak pokud delal utz, tak srdicko bud videl nebo ne…nejde, aby ho nekontroloval ;) spis ti to treba nerekl…

P4ja
Závislačka 3720 příspěvků 09.04.18 11:38

@Andys20 8o Pokud jsi šla takhle brzo, tak nic neviděl. Nepíšeš kolikrát jsi od té doby na utz byla, tak těžko říct. Průkazku dává každý doktor jinak. Já ji dostala v 8 TT po potvrzení srdíčka.

Popokatepetla
Závislačka 2733 příspěvků 09.04.18 11:39

Šla jsi zbytečně brzy. Já byla poprvé v 11tt, kde už bylo vše krásně vidět, dostala jsem průkazku a rovnou byla odeslaná na prvotrim. screening. Co všechno bys chtěla vyšetřovat? Podle mě, jestli ti dělal ultrazvuk, už tam tu srdeční akci viděl. Podrobnější vyšetření je až ve 12tt ten prvotrimestrální screening, kde ti miminko změří ze všech stran :mrgreen:

Andys20
Povídálka 25 příspěvků 09.04.18 11:40

@Kukacka123 no byla jsem nedočkáva :) no uvidím příští kontrolu v pondělí :) ano máš pravdu těším se ale obavy tam sou jestli je vše v pořádku jinak děkuji za odpověď :)

Andys20
Povídálka 25 příspěvků 09.04.18 11:44

No od 5tt sem byla na kontrole 2krát kvůli předešlému samovolnému potratu mě víc kontroloval no o srdicku se nezmínil nic neřekl jen ať za 2t přijdu na kontrolu :)

P4ja
Závislačka 3720 příspěvků 09.04.18 11:49

@Andys20 Tak, kdyby byl nějaký problém, tak by ti určitě řekl. Příští týden uvidíš.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama