9-denní miminko - problém se stolicí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZukaP
Povídálka 43 příspěvků 20.01.19 20:30
9denni mimco - problem s kakanim

Zdravim, mam doma 9 denniho syna, problem stolice
Kdyz se narodil pil odemne den pak den UM, pak se nalili prsa tak den zas pil, ale mleko mu nestacilo a uplne jsme kojit prestali. Takze jsme na UM odchazeli jsme na Nutrilonu. A doma zmenili na Hami. Prvne nam davali v nemocnici hipp, nekakal, v noci po nasazeni Nutrilonu kakal a od te doby mame problem. Krasne prdi a ne a ne se vykakat. Musime pomahat. Davame caj, nasadila jsem ve stredu probiotika a davame espumisan. Uz su z toho takova nestastna. U dvouch starsich toto neznam taky byli na um. Jinak je maly hodny, naji se a ve smes spinka.

Přečtěte si článek: Novorozenec 2. týden: První brumlání

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 20.01.19 20:33

Hipp,nutrilon,ha­mi,mleka se maji stridat nejdriv po 14ti dnech tak je chudak zabetonovanej

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 20.01.19 20:33

Je mu 9 dni a uz tri mleka,to proste ty strva nestihaji

iwa83
Kelišová 7225 příspěvků 20.01.19 20:35

Nase ted taky mela problem s bobkem jako malinká. Presla jsem z Nutrilonu na Hipp. Bylo to lepsi, ale v pohode to bylo az casem. Nutrilon vraj vetonuje. Prvni dcera s nim problem nemela. Ja jsem masirovala brisko, nahrivala, drzela nozicky kdyz tlacila. Upravilo se to casem. Kym byla kombinace UM a MM tak byla stolice ok.

Pokud je jinak om, tak vydrz…

ivašot.
Kelišová 7041 příspěvků 20.01.19 20:36
@ZukaP píše:
Zdravim, mam doma 9 denniho syna, problem stolice
Kdyz se narodil pil odemne den pak den UM, pak se nalili prsa tak den zas pil, ale mleko mu nestacilo a uplne jsme kojit prestali. Takze jsme na UM odchazeli jsme na Nutrilonu. A doma zmenili na Hami. Prvne nam davali v nemocnici hipp, nekakal, v noci po nasazeni Nutrilonu kakal a od te doby mame problem. Krasne prdi a ne a ne se vykakat. Musime pomahat. Davame caj, nasadila jsem ve stredu probiotika a davame espumisan. Uz su z toho takova nestastna. U dvouch starsich toto neznam taky byli na um. Jinak je maly hodny, naji se a ve smes spinka.

3. mlíko za 9 dni, to je mazec. Mimochodem po jednom dni usoudit, že mu mléko nestačí, to mi připadá věčná škoda, pokud si tedy chtěla kojit.

Petája
Kecalka 477 příspěvků 20.01.19 20:37

Chce to trpelivost, vyberte jednu znacku mleka a nechte minimalne 14 dni, strivka si musi zvyknout. Musite rourkovat. Oba moji synove s tim meli ze zacatku problem, byli zabetonovani, rourkovali jsme a za cas se to samo ustalilo. Bude to dobre, uvidite, preju pevne nervy :srdce: .

ZukaP
Povídálka 43 příspěvků 20.01.19 20:44

Kojit jsem chtela, ale nebylo cim :( ztratila jsem mleko.
Mleko nam takto zmenila mudr v nemocnici a rekla at si doma dame co chcem. Toto jsem fakt nevedela. Nemam zkusenost :(
Treti dite a ja takto to su teda matka :,(

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 20.01.19 20:47

@ZukaP ale prosim te,jsi normalni matka,jen si ti nevedela. ;) hele ja pouzivala easylax,je to prirodni detske projimadlo ale ted si nejsem jista zda to je od narozeni

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 20.01.19 20:48

@ZukaP https://www.drmax.cz/…-6-ampuli-3g?… Tak jsem ti na to koukla a je to od narozeni :mavam:

Diana69
Kecalka 332 příspěvků 20.01.19 20:49

Ale jestli ho nic nebolí…Tak je taky možné,že mléko vstřebal a nemusí kakat každý den..

ZukaP
Povídálka 43 příspěvků 20.01.19 20:51

@Diana69 no prdi krasne to je slyset, ale obcas zaplace a propne se, ale ze by brecel nejak pernamentne nebo tak to ne. V noci se ve smes budi jen na jidlo

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 20.01.19 20:52

@Diana69 to je pravda,me kadi jednou za tri dny

Diana69
Kecalka 332 příspěvků 20.01.19 20:53
@ZukaP píše:
@Diana69 no prdi krasne to je slyset, ale obcas zaplace a propne se, ale ze by brecel nejak pernamentne nebo tak to ne. V noci se ve smes budi jen na jidlo

Tak nemusí kakat každý den..vstřebal všechno mléko a nemá zbytky :)

ZukaP
Povídálka 43 příspěvků 20.01.19 20:58

No nekakal 5 dni da se rict. Musim pomahat. Ach jo. Doufam, ze se to srovna

Diana69
Kecalka 332 příspěvků 20.01.19 21:00
@ZukaP píše:
No nekakal 5 dni da se rict. Musim pomahat. Ach jo. Doufam, ze se to srovna

Tak hlavně už mu nevymenuj mleko,ať si zvykne

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >