Absces v sakrální oblasti

Anonymní
14.11.20 15:31

absces v sakrální oblasti

Ahojte. Chci se zeptat těch, kteří s abscesy v kříži či kolem anusu mají zkušenosti…před necelými dvěma týdny jsem prodělala revizi dělohy v celkové anestezii a krátce na to mě začalo bolet v sakrální krajině (kostrč). Nyní pozoruji, že se mi tam začíná dělat bulka asi velikosti fazole a je dost bolestivá, v sedě mám pocit, jakoby mě tam něco tlačilo. Nejsem si vědoma, že bych se praštila nebo na něco narazila. Je možné, že při překladu z operačního stolu na lužko se mnou nešetrně zacházeli…nevím…nebo souhra náhod. Ptám se těch, co to zažili, dá se to nějak zavčasu řešit? Nechat si řezat zas pro změnu zadek nehodlám.
Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60906
14.11.20 16:47

Souhra náhod.. Dojed na chirurgii, otevřou to a vyčistí.. Blbý je, že se to rádo vrací.. Mě se Takhke udělal absces i na hrázi..by jeden brečel.. Když to nevycisti, buď to půjde do zánětu, nebo se to zapouzdri a stejně to bude muset časem ven.. Záleží, jak hluboko to je umístěno a jak moc by ti to vadilo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23700
14.11.20 18:48

Ježiš, jeden čas sem si s tím užila až mi to milý nebylo. Na chirurgii mi to rozřezali několikrát, dali drén a pak sem chodila na převazy. Vracelo se mi to vždy po pár měsících. Už sem byla nešťastná, navrhovali mi větší opraci, kde by vyjmuli větší část tkáně, ale když sem slyšela, co je to za „řezničinu“, tak sem to odmítla podstoupit. Naštěstí se to pak asi po dvou letech samo zklidnilo a už mám roky klid :andel: díky bohu.
Radši bych být tebou šla na chirurgii na vyčištění raději dřív než později, ono z toho může být i otrava krve a podobný lahůdky a dost možná se tomu stejně nevyhnes, tak nač čekat a trápit se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23700
14.11.20 18:54

Jinak sem zkoušela všechno možný, černou mast, ichtoxyl, desinfekce. S nejistymi vysledky,. Někdy to prasklo samo, někdy se to zvětšovalo a zvětšovalo, až sem to bolesti nevydržela a na tu chyru došla. Většinou čím dýl sem čekala, tim to ve finále bylo horší, bolestivější, dýl se to hojilo, čistili mi to denně třeba deset dní :zed: :zed:čím se to nakonec srovnali vlastně ani nevím. Možná to naposledy chirurgové vyčistili poradneji, nevím, ale jak to znenadání přišlo, tak to znenadání přestalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
14.11.20 22:13

Urcite jed co nejdriv na chirurgii…
Mne se to takhle udelalo, nejdriv se to projevovalo tim, ze jsem pri lehu na zadech mela pocit, ze me boli pater v te oblasti a bylo mi to divne..
Po par dnech se mi tam udelala tvrda bolestiva boule..
Pak uz jsem nemohla ani sedet, lezet…
Jela jsem na pohotovost na chiru, otevreli to, vycistili hnis, dali dren, druhej den jsem musela jet na vymenu drenu,
Pak jsem si to jen omyvala a dren si vyndala doma…
Nastesti se mi to nevratilo a uz je to pet let..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama