Actrapid, Novorapid cukrovka

13.2.21 16:53

Actrapid ,Novorapid cukrovka

Pěkný den, s dcerou jsme se dostaly do blbé situace. Nenajde se tu nějaká maminka která by nám mohla půjčit inzulin actrapid nebo novorapid? Všechno bych vám vysvětlila do zprávy. Napište, budu moc vděčná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56733
13.2.21 17:00

Vždyť je to na recept, tak jestli ho potřebuješ, mudr. ti ho napíše, v benu nebo dr.maxu je bez doplatku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 17:14

@aiwwa ano to samozřejmě vím ale bohužel doktorka z ničeho přestala ordinovat (kvůli covid skončila na jip ) a se setrou se nemůžu spojit, byla jsem v ordinaci ale nikde nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
13.2.21 17:42
@Elenhorkova píše:
@aiwwa ano to samozřejmě vím ale bohužel doktorka z ničeho přestala ordinovat (kvůli covid skončila na jip ) a se setrou se nemůžu spojit, byla jsem v ordinaci ale nikde nikdo.

Zkusila bych kontaktovat jiného diabetologa nebo obvoďaka popřípadě nemocnici ve vašem městě. Vysvětlit situaci a požádat o recept.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53282
13.2.21 17:50

@Elenhorkova tak na dveřích by měl být kontakt na někoho kdo zastupuje nebo pak volat do nemocnice a tam dle nějaké starší zprávy normálně léky napíšou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
13.2.21 17:52

Takhle ti nikdo rozumný inzulin nedá, navíc je to trestné. Zkus pohotovost, dětské oddělení nebo internu. U nás mívají pochopení a inzulín napíšou.
To, že je maximálně nezodpovědné nemít dostatečnou zásobu inzulinu snad víš. A řešit to v sobotu večer, to je raky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56733
13.2.21 18:33
@Elenhorkova píše:
@aiwwa ano to samozřejmě vím ale bohužel doktorka z ničeho přestala ordinovat (kvůli covid skončila na jip ) a se setrou se nemůžu spojit, byla jsem v ordinaci ale nikde nikdo.

Obvoďák/pediatr/pohotovost, všude ti recept napíšou. Nechápu, že nemáš zásobu a jedeš na doraz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53282
13.2.21 20:12

@aiwwa to nevím, mne to nenapsala ani obvodní a ani interna. prý musí jen diabetolog. si bych volila nemocnici. Ale pokud je doktorka nemocná měl by být nějaký záskok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat